FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la FK Sarajevo » 08 jan 2010, 13:22

_amel_13_BHf_ je napisao/la:adnan sarajlic stigo u buducnost...nisam mnogo cuo o njem,znal ko sta o tom igracu kakav je?
:) :)
Dobar igrac bio je i kapiten Slobode ako se nevaram
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 13 jan 2010, 16:45

2 nova igraca u buducnosti fino bogme... :D :D
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la AulleTa » 17 jan 2010, 15:01

Ne bih ja previse polagao u Sarajlića, mada on nije loš igrač, međutim u slaboj je formi u zadnje vrijeme bio, ali možda proigra kod vas.
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 17 jan 2010, 22:55

govore da je dobar e sad kolkoj to tacno vidice se...kad pocne polusezona....BUDUCNOST SAMPION
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

semko5
Postovi: 44
Pridružen/a: 06 jan 2010, 15:25
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la semko5 » 03 feb 2010, 13:41

Može li mi neko reći da li je Elvis Čolić igrao u Budućnosti, i kakav je bio igrač.

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 03 feb 2010, 15:26

jeste igro je...dobar je igrac...sto te zanima... :) :)
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

semko5
Postovi: 44
Pridružen/a: 06 jan 2010, 15:25
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la semko5 » 03 feb 2010, 15:54

_amel_13_BHf_ je napisao/la:jeste igro je...dobar je igrac...sto te zanima... :) :)
Izgleda da je potpisao za Zvijezdu, gdje je došao iz Triglava. Pretpostavljam da je stoper, jer je Zvijezdi trebao takav igrač. Reci mi nešto više o njemu.

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 03 feb 2010, 19:45

da stoper,poprilicno dobar.... :D :D
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 12 feb 2010, 14:20

haha...pobjedi nas celik na pripremama....2-1 :x :x :P
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

ademir1993
Postovi: 7
Pridružen/a: 22 jul 2009, 23:19
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la ademir1993 » 14 feb 2010, 09:37

FK Buducnost se trenutno nalazi u Medulinu i na prvoj utakmici su izgubili protiv Premijer ligasa Celika sa rezultatom 2:1. U Medulinu najvjerovatnije da nece vise bit pripremnih utakmica ali nakon povratka u Banovice "Rudari" ce odigrati utakmice protiv NK Zepce i NK Gradina........U nas klub je doslo novo pojacanje 3 u ovom periodu, a to je Dilaver Zrnanovic u nas klub se vraca nakon provedene 4 godine u inostranstvu. U Buducnost je presao kao slobodan igrac nakon raskida ugovora sa ekipom iz Bjelorusije MTZ-RIPO iz Minska te ce ostati sa nama do kraja sezone........ :) :) :) :)
Od ljumana sa tribina poklanjamo rijeci ove nek svi znaju da Buducnost u pobjede ide nove.....

Avatar
C.Ronaldo_9
Postovi: 268
Pridružen/a: 09 feb 2010, 19:34
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la C.Ronaldo_9 » 16 feb 2010, 15:26

Mene zenima sta je sa onim momkom sto su govorili da treba da predje u Sarajevo ili Sibenik..
Pa kakva je sada situacija sa njim :D
IBRAHIM ŠEHIĆ JEDAN JE OD NAS..........

ANER KASAPOVIC 1979-2005

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la FK Sarajevo » 16 feb 2010, 17:03

Eto i Zrnanovic vam potpisao doveli ste dobre igrace
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 16 feb 2010, 20:14

jbg....jos jedan lijevi bek kad bi nam stigo zaista bilo bi predobro i dovoljno za PL....sarajevo hvala na postovanju prema mom klubu... pozz :D :D :D
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 16 feb 2010, 20:18

C.Ronaldo_9 je napisao/la:Mene zenima sta je sa onim momkom sto su govorili da treba da predje u Sarajevo ili Sibenik..
Pa kakva je sada situacija sa njim :D
manijak.....taj igrac je nermin haskic..., ostace jos jenu polusezonu u banovicima..pa ce vjerovatno otic negdje....isao je u rusiju na probu.....pa se vratio...bolje po njega dzaba bi se sjebo,jer bi cjelu karijeru osto u rusiji....mislim da bi po zavrsetku sezone trebo prec u neki veci klub iz pl,ili eventualno u NHL,,,,,,,,pozz iz banovica.... ;) ;) ;) ;) :|
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
C.Ronaldo_9
Postovi: 268
Pridružen/a: 09 feb 2010, 19:34
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la C.Ronaldo_9 » 05 mar 2010, 18:07

_amel_13_BHf_ je napisao/la:
C.Ronaldo_9 je napisao/la:Mene zenima sta je sa onim momkom sto su govorili da treba da predje u Sarajevo ili Sibenik..
Pa kakva je sada situacija sa njim :D
manijak.....taj igrac je nermin haskic..., ostace jos jenu polusezonu u banovicima..pa ce vjerovatno otic negdje....isao je u rusiju na probu.....pa se vratio...bolje po njega dzaba bi se sjebo,jer bi cjelu karijeru osto u rusiji....mislim da bi po zavrsetku sezone trebo prec u neki veci klub iz pl,ili eventualno u NHL,,,,,,,,pozz iz banovica.... ;) ;) ;) ;) :|

E druze hvala puno na info. nadam se da ce u Zelju doci bas kao i Visca :D
IBRAHIM ŠEHIĆ JEDAN JE OD NAS..........

ANER KASAPOVIC 1979-2005

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 05 mar 2010, 22:06

C.Ronaldo_9 je napisao/la:
_amel_13_BHf_ je napisao/la:
C.Ronaldo_9 je napisao/la:Mene zenima sta je sa onim momkom sto su govorili da treba da predje u Sarajevo ili Sibenik..
Pa kakva je sada situacija sa njim :D
manijak.....taj igrac je nermin haskic..., ostace jos jenu polusezonu u banovicima..pa ce vjerovatno otic negdje....isao je u rusiju na probu.....pa se vratio...bolje po njega dzaba bi se sjebo,jer bi cjelu karijeru osto u rusiji....mislim da bi po zavrsetku sezone trebo prec u neki veci klub iz pl,ili eventualno u NHL,,,,,,,,pozz iz banovica.... ;) ;) ;) ;) :|

E druze hvala puno na info. nadam se da ce u Zelju doci bas kao i Visca :D
ma nema problema sta god treba tusam 8-) 8-) 8-) ...a kakav vam je visca,jel se pokazo sta? zz
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 05 mar 2010, 22:10

Rizvić: Budućnost se vraća u Premijer ligu



Ovog vikenda nakon tri mjeseca pauze starta i 1. liga FBiH. Budućnost iz Banovića, jesenji prvak Federacije sa 34 boda na svom kontu ima i najviše šansi za plasman u viši rang.
Pored Budućnosti ne treba zaboraviti ni Iskru i Rudar koji će jedva dočekati neki kiks Banovićana i borbu za prvo mjesto pokušati da učine što zanimljivijom.

Šef stručnog štaba ekipe Budućnosti, Munever Rizvić vjeruje da njegov tim u nastavku sezone može ponoviti igre kao i jesenas i vratiti se u elitno društvo bh nogometa.

Iza nas su dobre i kvalitetne pripreme koje smo odradili na Zlači i u Medulinu. Rezultati na pripremama za nas mogu biti optimistični, imamo uigran tim, niko nas na sreću nije napustio. Neće biti lako, pored nas su tu još i Rudar, Iskra te Bosna Visoko koji se vrlo lako mogu uključiti u borbu za prvo mjesto ali ja vjerujem da mi trenutno imamo kvalitetniju ekipu od ostalih i da ćemo se vratiti u Premijer ligu BiH.

Ekipu Budućnosti tokom zimskog prelaznog roka nije niko napustio a da uprava kluba iz Banovića ima premijerligaške ambicije pokazuje činjenica da su u Banoviće doveli nekoliko kvalitetnih igrača.

Doveli smo Sarajlića iz Slobode, radi se o kvalitetnom i iskusnom igraču koji će za nas u nastavku sezone predstavljati zaista veliko pojačanje. Osim njega stigao je i Zrnanović iz bjeloruskog Minska te Almir Šmigalović,talentovani napadač iz kalesijske Bosne. Imamo dobru ekipu i spremni smo za nastavak prvenstva.

Budućnost u prvom kolu gostuje kod ekipe Sašk Napredka a Rizvić se nada da će njegova ekipa pobjedom otvoriti proljetni dio sezone.

Sašk može biti vrlo neugodna ekipa ali kao i protiv svakog drugog ćemo ići na pobjedu. Igrat ćemo otvoreno i dati sve od sebe da osvojimo tri boda, sigurno je da nas ne očekuje laka utakmica, uostalom takvih neće biti u nastavku sezone koja je jako bitna za nas ali ćemo se boriti. Idemo korak po korak do Premijer lige.
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
C.Ronaldo_9
Postovi: 268
Pridružen/a: 09 feb 2010, 19:34
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la C.Ronaldo_9 » 06 mar 2010, 16:27

manijak.....taj igrac je nermin haskic..., ostace jos jenu polusezonu u banovicima..pa ce vjerovatno otic negdje....isao je u rusiju na probu.....pa se vratio...bolje po njega dzaba bi se sjebo,jer bi cjelu karijeru osto u rusiji....mislim da bi po zavrsetku sezone trebo prec u neki veci klub iz pl,ili eventualno u NHL,,,,,,,,pozz iz banovica.... ;) ;) ;) ;) :|[/quote]


E druze hvala puno na info. nadam se da ce u Zelju doci bas kao i Visca :D[/quote]
ma nema problema sta god treba tusam 8-) 8-) 8-) ...a kakav vam je visca,jel se pokazo sta? zz[/quote]


Ma Visca dobra vidi se da je extra igrac,na pocetku utakmice protiv celika malo se prepao valjda zbog publike a poslije odigrao sasvim dobro ucestvovao u akcijama kod drugog i treceg gola :D
IBRAHIM ŠEHIĆ JEDAN JE OD NAS..........

ANER KASAPOVIC 1979-2005

Avatar
C.Ronaldo_9
Postovi: 268
Pridružen/a: 09 feb 2010, 19:34
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la C.Ronaldo_9 » 06 mar 2010, 16:30

Eh o9vako za sve navijace Buducnosti jedna info. sada sam odgledao prvo poluvrijeme utakmice Sask-Buucnost.
Sask vodi 1-0
Turkovic dao gol,
Sask bolji bio imao 4-5 sto postotnih sansi,vasi onako jednu ili dvije sanse,ali zaista zelim istaknuti da je sudjenje smijesno,mislim da ce sudija unistiti Buducnost,mislim da ste dobili 4 ili 5 zutih u prvom poluvremenu,zaista smijesno sudjenje.....
Nek' vam je sa srecom :D
IBRAHIM ŠEHIĆ JEDAN JE OD NAS..........

ANER KASAPOVIC 1979-2005

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: F.K.Buducnost Banovici

Post Postao/la doci » 06 mar 2010, 16:44

C.Ronaldo_9 je napisao/la:Eh o9vako za sve navijace Buducnosti jedna info. sada sam odgledao prvo poluvrijeme utakmice Sask-Buucnost.
Sask vodi 1-0
Turkovic dao gol,
Sask bolji bio imao 4-5 sto postotnih sansi,vasi onako jednu ili dvije sanse,ali zaista zelim istaknuti da je sudjenje smijesno,mislim da ce sudija unistiti Buducnost,mislim da ste dobili 4 ili 5 zutih u prvom poluvremenu,zaista smijesno sudjenje.....
Nek' vam je sa srecom :D
jel zavrsila tekma ima li gdje rezultata!

HVALA!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.