Ognjen Vranješ

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Putalj
Postovi: 113
Pridružen/a: 11 jan 2021, 22:42
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Putalj » 04 mar 2021, 22:05

Sheyi je napisao/la:
04 mar 2021, 19:54
Dobrodošao nazad u reprezentaciju šupčino


slika

Nije se spahic vratio. Samo Karleusa.

Avatar
JohnKeynes97
Postovi: 2003
Pridružen/a: 26 sep 2020, 15:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la JohnKeynes97 » 04 mar 2021, 22:10

Doktor bio i ostao. Uvijek se borio u svetom dresu. Steta sto ga selektori nisu pozivali zbog pritiska par klosara sa tribina.
PSPHM

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Zoran28 » 04 mar 2021, 22:23

JohnKeynes97 je napisao/la:
04 mar 2021, 22:10
Doktor bio i ostao. Uvijek se borio u svetom dresu. Steta sto ga selektori nisu pozivali zbog pritiska par klosara sa tribina.
:bow: :bih: NEPRAVDA CE, INSHALLAH, BITI ISPRAVLJENA !!!
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la ASD » 04 mar 2021, 23:09

captain material

Avatar
Beduin
Postovi: 16703
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Beduin » 04 mar 2021, 23:21

Na qurac ga nabiti odmah.

Ionako nama nije nista sveto, daj vojvodu neka brani boje nase drzave, pff.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 04 mar 2021, 23:58

U BiH je sve moguće pa i ovaj četnik da nastupa za reprezentaciju BiH.

Razumijem Bošnjake iz Federacije BiH koji ne dolaze u susret sa četnicima pa kontaju da je to normalna raja, ali ako ima N/FSBiH imalo respekta prema poginulim ljudima, šehidima, borcima, prema ljudima koji i dan danas tragaju za svojom djecom, očevima, majkama po masovnim grobnicama koje su četnici poput ovog četnika posijali po čitavoj BiH u tom slučaju ovaj četnik neće nikad biti u nekoj kombinaciji da nastupa za BiH.

Opet kažem, ovdje je sve moguće, pa tako da i ovaj beskičmenjak bude glorifikovan od strane jugobalija, jer nekome je reprezentacija očigledno ispred vlastitog naroda i države, a to nikad ne smije biti tako.

Imamo mlad štoperski par, zašto će nam ovaj dokazani neprijatelj našeg naroda koji je nekoć imao tetovažu genocidne tvorevine na svom tijelu, a nešto kasnije je tijelo ukrasio portretom vojvode Đujića, čije je djelovanje jednako ustaškom djelovanju nad nevinim srpskim civilnim stanovništvom.

Nikakve razlike nema između ustaša i četnika, genocidne paravojne formacije koje pojedinci u ovom smiješnom savezu i reprezentaciji itekako podržavaju.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3759
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tutankamon1905 » 05 mar 2021, 00:08

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
04 mar 2021, 23:58
U BiH je sve moguće pa i ovaj četnik da nastupa za reprezentaciju BiH.

Razumijem Bošnjake iz Federacije BiH koji ne dolaze u susret sa četnicima pa kontaju da je to normalna raja, ali ako ima N/FSBiH imalo respekta prema poginulim ljudima, šehidima, borcima, prema ljudima koji i dan danas tragaju za svojom djecom, očevima, majkama po masovnim grobnicama koje su četnici poput ovog četnika posijali po čitavoj BiH u tom slučaju ovaj četnik neće nikad biti u nekoj kombinaciji da nastupa za BiH.

Opet kažem, ovdje je sve moguće, pa tako da i ovaj beskičmenjak bude glorifikovan od strane jugobalija, jer nekome je reprezentacija očigledno ispred vlastitog naroda i države, a to nikad ne smije biti tako.

Imamo mlad štoperski par, zašto će nam ovaj dokazani neprijatelj našeg naroda koji je nekoć imao tetovažu genocidne tvorevine na svom tijelu, a nešto kasnije je tijelo ukrasio portretom vojvode Đujića, čije je djelovanje jednako ustaškom djelovanju nad nevinim srpskim civilnim stanovništvom.

Nikakve razlike nema između ustaša i četnika, genocidne paravojne formacije koje pojedinci u ovom smiješnom savezu i reprezentaciji itekako podržavaju.
Moze li se izdvojit ovaj post negdje na vrhu. Samo kad neko novi dodje i pita zasto je BiH nogometna reprezentacija u rangu San Marina, uputimo ga na ovaj komentar i sve ce mu biti jasno. Jedna jedina rijec ovde o nogometu/fudbalu nema. Takvi stručnjaci su je i doveli na ovako niske grane, **** te politika, i ustase, i cetnici i balije. Ugodnu vecer zelim svim zaljubljenicima u sport.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 05 mar 2021, 00:13

tutankamon1905 je napisao/la:
05 mar 2021, 00:08
KrajisnikBosnjak je napisao/la:
04 mar 2021, 23:58
U BiH je sve moguće pa i ovaj četnik da nastupa za reprezentaciju BiH.

Razumijem Bošnjake iz Federacije BiH koji ne dolaze u susret sa četnicima pa kontaju da je to normalna raja, ali ako ima N/FSBiH imalo respekta prema poginulim ljudima, šehidima, borcima, prema ljudima koji i dan danas tragaju za svojom djecom, očevima, majkama po masovnim grobnicama koje su četnici poput ovog četnika posijali po čitavoj BiH u tom slučaju ovaj četnik neće nikad biti u nekoj kombinaciji da nastupa za BiH.

Opet kažem, ovdje je sve moguće, pa tako da i ovaj beskičmenjak bude glorifikovan od strane jugobalija, jer nekome je reprezentacija očigledno ispred vlastitog naroda i države, a to nikad ne smije biti tako.

Imamo mlad štoperski par, zašto će nam ovaj dokazani neprijatelj našeg naroda koji je nekoć imao tetovažu genocidne tvorevine na svom tijelu, a nešto kasnije je tijelo ukrasio portretom vojvode Đujića, čije je djelovanje jednako ustaškom djelovanju nad nevinim srpskim civilnim stanovništvom.

Nikakve razlike nema između ustaša i četnika, genocidne paravojne formacije koje pojedinci u ovom smiješnom savezu i reprezentaciji itekako podržavaju.
Moze li se izdvojit ovaj post negdje na vrhu. Samo kad neko novi dodje i pita zasto je BiH nogometna reprezentacija u rangu San Marina, uputimo ga na ovaj komentar i sve ce mu biti jasno. Jedna jedina rijec ovde o nogometu/fudbalu nema. Takvi stručnjaci su je i doveli na ovako niske grane, **** te politika, i ustase, i cetnici i balije. Ugodnu vecer zelim svim zaljubljenicima u sport.
Istetoviraj i ti sebi na rame vojvodu Đujića, čovjeka koji je hiljade nedužnih Hrvata poslao u smrt samo jer su bili drugačiji.

Ja sam pola familije izgubio za ovu državu i imam pravo na svoj stav.

Četnik ne smije igrati za reprezentaciju BiH.

Vi imate rezervne države, mi ih nemamo. Svoju ćemo reprezentaciju urediti kako želimo, bez četnika i onih koji smatraju legitimnom agresiju na BiH i susjedne zemlje među kojima se nalazi i tebi iznimno draga Hrvatska.

I da, slobodno označite ovaj komentar, ja stojim iza svojih riječi.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3759
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la tutankamon1905 » 05 mar 2021, 00:27

Ništa ti nećeš uredit kako želiš jer te niko ništa ne pita, a vrhunac djelovanja je piskaranje na forumu. Uredit će je savez, ljudi iz vrha kako se njima digne i za to sigurno neće pitat ni mene ni tebe.

Ali barem imaš izbor navesti sportske nedostatke dotičnog i zašto ne zaslužuje poziv, ili ono sto si ti odabrao: biti zadrta seljačina zadojena nacionalizmom i svime sto nema veze sa sportom.

Druga stvar uspjeh BiH me raduje kao i uspjeh Hrvatske, ali takvom mentalnom sklopu je to nepojmljivo čim vidi grb Zrinjskog i u svemu vidi imaginarne neprijatelje. Žalim takve ljude jer vode državu u propast, a u privatnom životu ih zaobilazim u širokom luku.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12066
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BoixosNois1899 » 05 mar 2021, 00:34

PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 05 mar 2021, 02:51

Mislim da je Ivaylo ipak pametan covjek i da nece pozvati ovog srpskog ekstremistu.

Lik uopste nije neophodan reprezentaciji.. vrhunac mu je belgijska liga.
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

harixs
Postovi: 1688
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la harixs » 05 mar 2021, 03:23

tutankamon1905 je napisao/la:
05 mar 2021, 00:27
Ništa ti nećeš uredit kako želiš jer te niko ništa ne pita, a vrhunac djelovanja je piskaranje na forumu. Uredit će je savez, ljudi iz vrha kako se njima digne i za to sigurno neće pitat ni mene ni tebe.

Ali barem imaš izbor navesti sportske nedostatke dotičnog i zašto ne zaslužuje poziv, ili ono sto si ti odabrao: biti zadrta seljačina zadojena nacionalizmom i svime sto nema veze sa sportom.

Druga stvar uspjeh BiH me raduje kao i uspjeh Hrvatske, ali takvom mentalnom sklopu je to nepojmljivo čim vidi grb Zrinjskog i u svemu vidi imaginarne neprijatelje. Žalim takve ljude jer vode državu u propast, a u privatnom životu ih zaobilazim u širokom luku.
Super, fino ti to napakova, covjek bi rekao da je ovo bas sportski forum.
Jedan prijedlog, sledeca utakmica Zmajeva pod Bijelim, nosimo Ljiljane da svi zajedno bodrimo momcad?

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la OnakoBa » 05 mar 2021, 06:56

Mimimimimi "cetnik" ne smije igrati, a nije vam smetao dok je igrao tolike godine za reprezentaciju. Serete previse
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

FoSte95
Postovi: 12853
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la FoSte95 » 05 mar 2021, 07:00

Isto kao da imas bazu igraca kao Brazil pa mozes birati 😂
Frajer je trenutno najbolji odbrambeni igrač u repki, a nastrani sto je uvijek 100% davao od sebe na utakmicama repke
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DrFilgud » 05 mar 2021, 08:57

Nacionalizam je provjeren recept za sluđivanje raje i skretanje pažnje s pravih problema. Vranješ se neće vratit u reprezentaciju, a ovim se treba skrenut pažnja s nerada i nesposobnosti selektora i saveza.
Čauševiću, najveći novinarski bijedniče :D , @admine stidi se!

Sad generalno, tvrditi da se Vranješ iz reprezentacije "tjera" radi nacionalizma, je ili glupost ili bezobrazluk, a često oboje.
Pokušaj da se tetoviranje ratnih zločinaca relativizira, je pokušaj da se njihovi zločini relativiziraju, legitimiziraju i svedu na pitanje "ličnog izbora".
Nakaradno, necivilizirano i vjerovatno će pokazat na kom stepenu je (ne)postojanje bilo kakvih kriterija i sluđenost ovog naroda.

To što ga podržavaju oni koji negiraju genocid, prave spomenike Draži Mihajloviću, je razumljivo. Razumljivo je i što ga podržavaju simpatizeri UZP-a. Nerazumljivo je što ga podržavaju navijači Želje i Sarajeva, koji valjda tako vode neke ratove protiv dijaspore ili šta već. :roll:
Ima i balavaca kojima je najveći mangupluk u životu, pozvonit komšiji i pobjeć ili podržavat Vranješa po portalima. :D
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 05 mar 2021, 09:15, ukupno mijenjano 1 put.

retromoos
Postovi: 1007
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la retromoos » 05 mar 2021, 09:05

Vranjes je promaha u glavi. On ne bi ni znao da objasni rijec nacionalista, jer je lik teski primitivac i glupan. Njemu se te tetovaze cine "u trendu" zato ih je i radio. Imao je dobrih nastupa za reprezentaciju i tu nema govora, ali svako ko misli da se treba vratiti nazad je jos veci primitivac i glupan od Vranjesa. Vranjesu nisu problem samo tetovaze, jos veci problem je prepucavanje, vrijedjanje, a posebno istrajnost u tome sa navijacima BH. Svako ko drzi makar trun do sebe, ima obraza i integriteta ce reci Vranjesu zauvijek ZBOGOM.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DrFilgud » 05 mar 2021, 09:13

retromoos je napisao/la:
05 mar 2021, 09:05
Vranjes je promaha u glavi. On ne bi ni znao da objasni rijec nacionalista, jer je lik teski primitivac i glupan. Njemu se te tetovaze cine "u trendu" zato ih je i radio. Imao je dobrih nastupa za reprezentaciju i tu nema govora, ali svako ko misli da se treba vratiti nazad je jos veci primitivac i glupan od Vranjesa. Vranjesu nisu problem samo tetovaze, jos veci problem je prepucavanje, vrijedjanje, a posebno istrajnost u tome sa navijacima BH. Svako ko drzi makar trun do sebe, ima obraza i integriteta ce reci Vranjesu zauvijek ZBOGOM.
Vranješ kao individua je nebitan. Budaletina kojoj se i nema šta puno zamjerit, a ko svaka budaletina ponegdje zna bit i simpatičan.
U kontekstu reprezentacije, to je ozbiljna stvar i jedini ispravan potez je bio odstranjivanje.

Nažalost, svakih par mjeseci se vadi iz naftalina i koristi za dnevnopolitička prepucavanja.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 05 mar 2021, 09:55

tutankamon1905 je napisao/la:
05 mar 2021, 00:27
Ništa ti nećeš uredit kako želiš jer te niko ništa ne pita, a vrhunac djelovanja je piskaranje na forumu. Uredit će je savez, ljudi iz vrha kako se njima digne i za to sigurno neće pitat ni mene ni tebe.

Ali barem imaš izbor navesti sportske nedostatke dotičnog i zašto ne zaslužuje poziv, ili ono sto si ti odabrao: biti zadrta seljačina zadojena nacionalizmom i svime sto nema veze sa sportom.

Druga stvar uspjeh BiH me raduje kao i uspjeh Hrvatske, ali takvom mentalnom sklopu je to nepojmljivo čim vidi grb Zrinjskog i u svemu vidi imaginarne neprijatelje. Žalim takve ljude jer vode državu u propast, a u privatnom životu ih zaobilazim u širokom luku.
Ja sam nacionalista i ponosan sam što sam nacionalista. Poštujem druge i drugačije, priznajem genocid u Jasenovcu, svaki mogući zločin nad Srbima i Hrvatima koji su pojedinci iz mog naroda u ime mog naroda počinili nad druga dva naroda i osjećam apsolutnu solidarnost sa žrtvama tih nedjela i to nije forumsko piskaranje, već ono što osjećam u duši.

To što me nazivaš nacionalistom me nimalo ne pogađa. Ja sam ponosan na svaki nacionalistički komentar koji sam napisao, jer nigdje nisam uvrijedio nekoga na nacionalnoj ili vjerskoj osnovi.

Ako se ti pronalaziš u mojim uvredama koje sam iznio na račun četničkog pokreta ili UZP-a, pa to je isključivo tvoj problem.

Prošla su vremena kad je bošnjački narod šutio. Imamo svoj stav i pravo na nacionalizam i patriotizam.

Hvala lijepo.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Swanfilter » 05 mar 2021, 10:19

Moze ako ce na beka. Ako ce iz prve zauzimati mjesto tandemu za narednih 10 godina, NE MOZE. Isto vrijedi za Sanicanina. Za klupe neka ga ...

Avatar
forgempp
Postovi: 6565
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la forgempp » 05 mar 2021, 10:26

tutankamon1905 je napisao/la:
05 mar 2021, 00:27
Ništa ti nećeš uredit kako želiš jer te niko ništa ne pita, a vrhunac djelovanja je piskaranje na forumu. Uredit će je savez, ljudi iz vrha kako se njima digne i za to sigurno neće pitat ni mene ni tebe.

Ali barem imaš izbor navesti sportske nedostatke dotičnog i zašto ne zaslužuje poziv, ili ono sto si ti odabrao: biti zadrta seljačina zadojena nacionalizmom i svime sto nema veze sa sportom.

Druga stvar uspjeh BiH me raduje kao i uspjeh Hrvatske, ali takvom mentalnom sklopu je to nepojmljivo čim vidi grb Zrinjskog i u svemu vidi imaginarne neprijatelje. Žalim takve ljude jer vode državu u propast, a u privatnom životu ih zaobilazim u širokom luku.
Ne znam sta lose ti vidis u njegovom komentaru?
Sta je tu primitivno?
Ne vidim da je igdje spomenuo Srbe i Hrvate, vec samo četnike i ustaše.
Jedino ako se ti osjecas ustašom, a ipak mislim da se ne osjecas takvim 😊.
Evo npr sto niko ne sere po Radetu Krunicu, Sasi Papcu, Toniju Sunjicu?
Zato sto su normalni momci/ljudi, a ne neko zadojen, slobodno mogu reci, fasizmom.

I bunis se nesto sto te etiketiraju cim vide tvoj avatar.
Pa normalno da te etiketiraju kad je 95% navijaca tvog tima i slicnih takvih upravo primitivno do srži.
Zivi u drzavi koju ne smatra svojom i pravi joj stetu.
Pozdrav i zivio.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sindikat12 i 26 gostiju.