Cibona Zagreb

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 16 dec 2009, 20:34

cibona pobijedila,igro giricek...sjajni tomas onda andric,pa i bogdanovic...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la frenki » 17 dec 2009, 20:57

dobra utakmica preldžića, iako je imao nekih nepotrebnih šuteva, naravno, promašenih...
mršić više nije za euroligre, slaba partija, naročito u odbrani...

cibona hajdučki :D svaka čast, mlada ekipa...tomas nosilac igre, uz rozića...dobar bio i princ, možda najbolja partija (u važnom i teškom meču) do sada...onog bogdanovića ne mirišem nešto...ima samo dobru trojku...zato mi je mali radošević ok...ne znam što zubčić onako malu minutažu dobija...tim više što je bagarić još rovit

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 19 dec 2009, 02:32

Extra igra momci ove sezone, za sada je sezona ok
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 19 dec 2009, 13:14

frenki je napisao/la:dobra utakmica preldžića, iako je imao nekih nepotrebnih šuteva, naravno, promašenih...
mršić više nije za euroligre, slaba partija, naročito u odbrani...

cibona hajdučki :D svaka čast, mlada ekipa...tomas nosilac igre, uz rozića...dobar bio i princ, možda najbolja partija (u važnom i teškom meču) do sada...onog bogdanovića ne mirišem nešto...ima samo dobru trojku...zato mi je mali radošević ok...ne znam što zubčić onako malu minutažu dobija...tim više što je bagarić još rovit
ne znam,po meni bogdanovic bi mog'o biti extra igrac,vidit cemo..a to za zubcica sto nije igro,zato sto je preldzic veci dio tekme igro 4-orku,a puno je brzi od zubcica...cuv'o ga je zubcici dva napada preldzic dva puta ga lagano pros'o...a inace igra zubcic dosta...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 20 dec 2009, 01:27

Danas očekujem nastavak dobre serije i pobjeda
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la bambina » 20 dec 2009, 12:28

Štrajkat će igrači zbog plaća čitala danas ,coma financije ih zezaju ;)
Idemo,ne dajte se Cibosi!

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 20 dec 2009, 12:45

jos onaj predsjednik prijeti rozicu oduzimanjem plata ako krenu u strajk...a kune jedne nisu dobili od ljetos...**** majku seljaka...da je ciboni upravu koji ima kk zagreb imali bi duplo bolje rezultate
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 20 dec 2009, 12:47

Slažem se s vama, Cibosi ne dajte se, borite se
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 20 dec 2009, 19:39

Nastavio se niz pobjeda, Cedevitu smo razvalili 15 razlike
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 21 dec 2009, 00:15

opet tomas dominir'o...kaze lako je meni cekat plate...ali kako je ovim ostalim igracima?sram ih bilo upravu...ujutro ce se znati sve...u 10 sati je sastanak zakazan...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la loptica » 21 dec 2009, 11:12

Šta ćeš kad im grad neda pare kriza u holdingu,malo recesija,sponzori,momci igraju trude se ,ali riješit će se nadam se i trebaju dignut hajku dosta više politike u sportu i problema ,i taj HKŠ ništa ne radi.
Sramota za Cibonu,igračima svaka čast,kapa dole!
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la dubrava » 21 dec 2009, 12:05

Stvarno je žalosno za slušati da igrači mjesecima nisu primili plaću. Je, recesija je, manjak novca u proračunu za sport, ZG Holding je u debelom minusu, al opet s druge strane najviše para iz proračuna u sportu ide u Dinamo (nisam točno siguran, al mislim da je iznad 40%, ili otprilike tako nekako), a di su tu jos drugi klubovi koji isto žele i traže fnancijsku injekciju od grada, VK MLadost, NK Zagreb, odbojkaski klubovi itd itd...I onda ti isti klubovi (uključujuci i Cibonu) moraju tražiti sponzore, koji u ovakvim vremenima, nisu bas uvijek voljni dati novac.. VIP vise nije glavni sponzor (ne znam da li je uopce sponzor), a od velikih sponzora, tu su jos samo INA, HEP (kojeg tresu afere) i Croatia Osiguranje (takoder afere), al s manjim iznosima nego lanjskih godina..neka me netko ispravi ako grijesim..
Po meni, glavni krivac za ovakvo stanje u klubu je predsjednik kluba, Ivo Jelušić, čovjek koji veze s košarkom nema (ne kažem da predsjednik kluba mora biti bivši košarkas, ili sportaš), čovjek koji je postavljen političkom odlukom u Bandićevo vrijeme (iz SDP-a je isti) i koji u klub dolazi samo na tekme i po svoju vise nego "zasluženu" plaću..nek me netko ispravi ako grijesim..
Najpozitivnija licnost , po meni, je definitivno trener Perasović, izvrstan strucnjak, i stvarno mi nije jasno zasto je iz Španjolske uopce dolazio u Zagreb, jer mu ovakva avantura nije trebala. Ipak, nadam se da ce jos dugo biti na klupi.
Danas je sastanak Uprave s igracima, i vidjet cemo sta ce odluciti i jedni i drugi. Ako se dogovore, super, ako ne, nek decki krenu u strajk, jer biti prvi u NLB ligi (doduse, malo su podbacili u Euro Ligi, al grupa je jako teska) nije nitko ocekivao, i nije mala stvar pogotovo sa svim problemima koji koce Cibonu..
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la neno#4 » 21 dec 2009, 12:13

pratim ovu ciboninu mladez pomno.....zubcic, nazalost zavrsit ce kao bruno sundov.....opija se izlazi, ne zivi sportski zivot i onda dize trice samo.....bogdanovic je od njih najbolji iz razloga sto je prosao real, ali ima problem sto se zadovoljava sa tim nekim prosjecnim partijama....znao je da bljesne kao naprimjer protiv zagreba ali tada je citava ekipa igrala strasno...mali leon je najveca enigma....covjek koji ima takve fizicke predispozicije da je to cudo jedno....manjak tehnike da....pa kazu da covjek na zagrijavanju nije znao lijevi dvokorak ove godine....ali sve u svemu najvise se bori trudi...i uvijek takav igrac u ekipi mora da ima mjesta makar jedno 15 - tak minuta...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la wade » 21 dec 2009, 18:06

neno#4 je napisao/la:pratim ovu ciboninu mladez pomno.....zubcic, nazalost zavrsit ce kao bruno sundov.....opija se izlazi, ne zivi sportski zivot i onda dize trice samo.....bogdanovic je od njih najbolji iz razloga sto je prosao real, ali ima problem sto se zadovoljava sa tim nekim prosjecnim partijama....znao je da bljesne kao naprimjer protiv zagreba ali tada je citava ekipa igrala strasno...mali leon je najveca enigma....covjek koji ima takve fizicke predispozicije da je to cudo jedno....manjak tehnike da....pa kazu da covjek na zagrijavanju nije znao lijevi dvokorak ove godine....ali sve u svemu najvise se bori trudi...i uvijek takav igrac u ekipi mora da ima mjesta makar jedno 15 - tak minuta...
po meni najveca prepreka za bogdanovica je mentalitet...premda se nadam da nije nesto tipa sesar...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la loptica » 22 dec 2009, 10:27

Cibonini igrači ne štrajkaju nadaju se da će klub naći novaca iako im dugo kasne plaće i nisu dobili par plaća.Svaka čast im , momci igraju dalje nadaju se da mogu još više napravit u ligi ,sretno.Valjda će banda shvatiti šta rade :roll:
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 24 dec 2009, 01:18

Nikad bolji start u NLB sezoni u povijesti nakon 14.kola omjer 12-2. Od momaka očekujem nastavak serije. Svaka čast
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la loptica » 10 jan 2010, 18:33

Cibosi rasturili Partizan. ;) kap dole ,sad mogu laganini.
Fi hajati.
GO Bosno.

borac_sampion
Postovi: 507
Pridružen/a: 20 avg 2009, 14:32
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la borac_sampion » 10 jan 2010, 18:38

loptica je napisao/la:Cibosi rasturili Partizan. ;) kap dole ,sad mogu laganini.
hahah...sta pricas rasturili sve bilo jednako do zadnjih 5/6 min ;)
TREĆI PUT ČASTIMO

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la Bily Piton » 10 jan 2010, 18:59

loptica je napisao/la:Cibosi rasturili Partizan. ;) kap dole ,sad mogu laganini.
Šta se ti gubiš?Rasturii?! Čuj to...pa 35 min se lomio rezultat..i onda Cibonu krenua trica...a vidi se da su Partizanovi igrači igrali sa 60 % snage,plus im ni Marić nije igro,,a sudije su na sve to bile "bajne"..Ustvari ko je bolji tim vidječe se kad se budu igrale tekme od ZNAČAJA..upamti to..opet će Parizan biti šampion,kao i 3 godine unazad...
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Cibona Zagreb

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 10 jan 2010, 19:26

Bily Piton je napisao/la:
loptica je napisao/la:Cibosi rasturili Partizan. ;) kap dole ,sad mogu laganini.
Šta se ti gubiš?Rasturii?! Čuj to...pa 35 min se lomio rezultat..i onda Cibonu krenua trica...a vidi se da su Partizanovi igrači igrali sa 60 % snage,plus im ni Marić nije igro,,a sudije su na sve to bile "bajne"..Ustvari ko je bolji tim vidječe se kad se budu igrale tekme od ZNAČAJA..upamti to..opet će Parizan biti šampion,kao i 3 godine unazad...


ni ciboni nije igrao vukušić

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.