Rukomet: Liga Prvaka

Cane
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 okt 2008, 19:49
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Cane » 20 okt 2008, 21:53

pih izgubili smo 4 razlike sto i nije lose ja vjerujem u pobjedu kod kuce :D

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la nedzad » 21 okt 2008, 00:03

kako smo samo bezze golove primali...najgori su mi oni na krajevima oba poluvremena...u prvom lik suta deveterac i nemoguce pogodi, onaj ko je gledao utakmicu zna sta mislim, a u drugom na samom kraju Grahovac odbrani, lik uzme loptu ispred mase nasih igraca i dvije sekunde prije kraja poveca na cetiri razlike...kako sam se samo bio iznerviro...utakmicu smo mogli mnogo bolje zavrsiti, u nekoliko navrata kada imamo 2 razlike i idealnu priliku da se u potpunosti prikljucimo, ali oni nasi klocevi fulaju nemoguce :o ...sve u svemu mislim da smo mogli i morali boljim rezultatom zavrsiti ovu tekmu...i jos samo jedno, mislim da tek sada shvatam zasto onaj Pucelj igra samo odbranu :roll:

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bistrikboy » 21 okt 2008, 14:49

nedzad je napisao/la:kako smo samo bezze golove primali...najgori su mi oni na krajevima oba poluvremena...u prvom lik suta deveterac i nemoguce pogodi, onaj ko je gledao utakmicu zna sta mislim, a u drugom na samom kraju Grahovac odbrani, lik uzme loptu ispred mase nasih igraca i dvije sekunde prije kraja poveca na cetiri razlike...kako sam se samo bio iznerviro...utakmicu smo mogli mnogo bolje zavrsiti, u nekoliko navrata kada imamo 2 razlike i idealnu priliku da se u potpunosti prikljucimo, ali oni nasi klocevi fulaju nemoguce :o ...sve u svemu mislim da smo mogli i morali boljim rezultatom zavrsiti ovu tekmu...i jos samo jedno, mislim da tek sada shvatam zasto onaj Pucelj igra samo odbranu :roll:
pucelj je najbolji odbrambeni rukometas kojeg je bosna imala zadnjih 5 godina,cvijic ga sjajno koristi,sve u svemu u skenderiji ce se sve odluciti sanse su tu mozemo ih dobit 5 nisu ni blizu proslogodisnjoj formi,a mogli smo mozda i pobjediti da smo u nekim situacijama bili ozbiljniji ali bosanski mentalitet.... :lol:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la lolo d pitar » 03 nov 2008, 18:36

kad se igra iduca utakmica,meni se cini da nam dolazi veliki real

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la RK Gradacac » 08 nov 2008, 17:55

BOSNA LO - Ciudad Real

Trenutni rezultat 8:8
Bosna vodila 8:7
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bistrikboy » 09 nov 2008, 09:58

RK Gradacac je napisao/la:BOSNA LO - Ciudad Real

Trenutni rezultat 8:8
Bosna vodila 8:7
na kraju 21-34 ocekivano,ali ipak solidno izdanje bosne ova ekipa ima kvalitet od grada ce dobiti 500000 maraka sto je ogroman novac za rukomet,trenutni budzet im je 900000 eura,sa ovim novcem prelaze milionski prag i imace budzet kao najslabije ekipe bundeslige(stralsund 1,1mil.eura),time ce samo celje i zagreb imati veci budzet 8-)
na balkanu naravno....
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la RK Gradacac » 09 nov 2008, 11:06

Gledao sam samo prvo poluvrijeme da bi mogao stici na tekmu RK Gradacac - RK Olimpik, koga zanima napisat cu par rijeci na temi o RK Gradaccu ;)

Sto se tice budzeta RK Bosne.. svaka cast, imaju jedno 10 puta veci budzet od nas :D a opet nas jedva dobiju i to uz pomoc sudija :mrgreen:
010 ISN'T JUST A CODE

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la rkbso » 09 nov 2008, 20:02

Postao/la RK Gradacac dana 09 nov 2008, 13:06

"Gledao sam samo prvo poluvrijeme da bi mogao stici na tekmu RK Gradacac - RK Olimpik, koga zanima napisat cu par rijeci na temi o RK Gradaccu

Sto se tice budzeta RK Bosne.. svaka cast, imaju jedno 10 puta veci budzet od nas a opet nas jedva dobiju i to uz pomoc sudija "
Momak, ako misliš na posljednju pobjedu u vašoj dvorani (22:31), baš je bilo "jedva" :lol: Samo 9 razlike :cry: Slično kao i svaki drugi meč koji smo igrali sa vama odkako ste ušli u Premijer ligu. A ovo vam je tek druga sezona u istoj. Nemoj da se k..č.š bez razloga!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la RK Gradacac » 09 nov 2008, 21:27

Nista se ja ne kurcim, samo iznosim cinjenice. A cinjenice govore da vas sudije stite na svakom gostovanju.
A to da smo mi tek usli.. halo ba, mi kad smo bili ekipa vas nije bilo ni na mapi, rasturali smo vas u Sarajeva.. tada su glavni sarajevski klubovi bili RK Zeljeznicar i RK Sarajevo Lemgo a vi ste bili prosjecna ekipa za popravak gol razlike znaci lakse malo sa rijecima ;)
Iako ja postujem RK Bosnu i drago mi je zbog vasih uspjeha u europi. Ja ne kazem da smo mi bolji, daleko od toga.. samo kazem da vas sudije stite, sto je cinjenica.
010 ISN'T JUST A CODE

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la rkbso » 10 nov 2008, 00:57

RK Gradacac je napisao/la:Nista se ja ne kurcim, samo iznosim cinjenice. A cinjenice govore da vas sudije stite na svakom gostovanju.
A to da smo mi tek usli.. halo ba, mi kad smo bili ekipa vas nije bilo ni na mapi, rasturali smo vas u Sarajeva.. tada su glavni sarajevski klubovi bili RK Zeljeznicar i RK Sarajevo Lemgo a vi ste bili prosjecna ekipa za popravak gol razlike znaci lakse malo sa rijecima ;)
Iako ja postujem RK Bosnu i drago mi je zbog vasih uspjeha u europi. Ja ne kazem da smo mi bolji, daleko od toga.. samo kazem da vas sudije stite, sto je cinjenica.
Jest, jest, sudije su nam donijele sve ove uspjehe u posljednjih 6 sezona gdje smo uzeli 4 titule, 3 kupa i igrali polufinale Kupa kupova. :D Šta ste vi uzeli u svojoj "slavnoj" istoriji koju spominješ? Zadnje 3 godine nema ni u blizu ekipe koja nam može parirati u domaćim takmičenjima, pogledaj samo konačne tabele posljednja 3 prvenstva, pogledaj bodovnu razliku, gol razliku, šta god hoćeš. Gradačac je fina i perspektivna ekipa, al' to da vas na sudije uzimamo možeš pričati nekom ko baš ne prati domaći rukomet. I jah, sretno u pretkolima kupa BiH, čuvajte se Čelika (ako prođete Olimpik) ;)

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la RK Gradacac » 10 nov 2008, 17:01

Ja uopste ne sporim uspjehe Bosne, naravno da je to daleko najjaca ekipa u BiH i da nema konkurenciju. Isto tako je Barcelona ili Real glavni u spanskoj ligi al opet izgube od ekipe koja je zadnja na tabeli. A Bosna rijetko gubi a iz razloga sto je stite sudije, i to malo previse al hajde. Pitaj nekog iz Visokog ili Zivinica koliko ih je puta Bosna pokrala u zadnjih par godina ;) Bosnu stite sudije, savez, delegati.... neka ba, nemam nista protiv, drago mi je da imamo jedan jak klub kao sto je Bosna i stvarno mi nije jasno zasto se tako ponasas, valjda cistis savjest :D

Mi nemamo nekih ekstra uspjeha a razloga za to je milion, i ne bi imao kad pisat sve.. a ti opet nebi skonto jer vjerovatno nemas vise od 16 godina.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bistrikboy » 10 nov 2008, 21:47

Mislim da je donekle i za ocekivati da se veliki klubovi malo zastite ipak vecina ekipa igra grublje protiv jacih ekipa,i u fudbalu nije nista drugacije,stite se i bayern,barca .....

sudije apsolutno nisu pridonijele uspjesnom nizu RK Bosna koji sjajno posluje i igra budimo realni u drugoj dimenziji u odnosu na ostale bh klubove,opet ponavljam sasvim je prirodna pojava da se jace ekipe stite prosle godine u lp su pick szeget sudije stitile ko malo vode na dlanu, a ima takvih primjera na pretek....
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 01 mar 2009, 20:55

Evo da osvježim malo topic,
Zagreb CO skoro osigurao plasman u četvrtfinale, potvrdu trebaju izboriti protiv Celja u Zagrebu, koji su već dobili u Sloveniji.

Naprijed Zagreb!

Avatar
Josip321
Postovi: 399
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Josip321 » 01 mar 2009, 21:32

gledao sam utakmicu. sasvim su smanjili broj neforsiranih grešaka za razliku od one utakmice u Zg.
premda bih volio više nego išta da ih vidim na tronu Europe mislim da će to teško postići. ali da mogu do polufinala, to svakako. samo malo sreće prilikom ždrijeba (da ne izvuku Kiel ili C. R.)

ove godine su kompletni na svim pozicijanma a na nekim imaju i dobre zamjene. samo da se još Štrlek vrati ali to je za dogodine.
i napokon, jedan pravi golman na golu. golman koji već ima osvojenu LP.
i kao što je jedan na **** napisao:
Slovenac slika

Eto, nisu nam svi slovenci zakočili put u Europu
Momče Hercegovče

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 01 mar 2009, 21:42

Imamo u ekipi
najboljeg igrača i strijelca SP. Ako Balić bude pravi kao protiv Camberrya možemo daleko, jer je on, kad je u punoj formi daleko najbolji igrač na svijetu .

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 07 mar 2009, 19:31

prošli!!!

daidza
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 sep 2008, 10:51
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la daidza » 07 mar 2009, 19:46

escape je napisao/la:Imamo u ekipi
najboljeg igrača i strijelca SP. Ako Balić bude pravi kao protiv Camberrya možemo daleko, jer je on, kad je u punoj formi daleko najbolji igrač na svijetu .
jest odma iza NIDZE KARABATICA rukometni bog a balic mu samo moze mamu primitivno balkansi *ebat u *icku kao sto je pokazo nedavno u finalu.....sto je Niđo naravno propratio uz osmijeh

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 07 mar 2009, 19:57

smiri dozivljaj.
da imalo ali imalo pratis rukomet znao bi da je balic u zadnjih pola godine bio ozljedjen i da je bio upitan njegov nastup uopce na SP ali on to nije htjeo propustit pa je zaigrao.
dalje, takoder da pratis rukomet, vidio bi kako balic sada (kad je u formi i kada trenira) igra sa Zagrebom u Ligi Prvaka.
Karabatic je dobar ali nemoze ni prismrdit Baliću. Balić je virtuoz, igra lijep rukomet a ne kao onaj Karabatic .

da nebi rekli da sam subjektivan, mogu vam reci da sam najobjektivniji, sto mozete vidjeti iz svojih mojih postova, btw. i Karabatic je Hrvat...

daidza
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 sep 2008, 10:51
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la daidza » 07 mar 2009, 19:58

escape je napisao/la:smiri dozivljaj.
da imalo ali imalo pratis rukomet znao bi da je balic u zadnjih pola godine bio ozljedjen i da je bio upitan njegov nastup uopce na SP ali on to nije htjeo propustit pa je zaigrao.
dalje, takoder da pratis rukomet, vidio bi kako balic sada (kad je u formi i kada trenira) igra sa Zagrebom u Ligi Prvaka.
Karabatic je dobar ali nemoze ni prismrdit Baliću. Balić je virtuoz, igra lijep rukomet a ne kao onaj Karabatic .

da nebi rekli da sam subjektivan, mogu vam reci da sam najobjektivniji, sto mozete vidjeti iz svojih mojih postova, btw. i Karabatic je Hrvat...
pa kave veze ima sta je karabatic nacionalisto hajde beri baje yebo te balic

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 07 mar 2009, 20:04

vidim da nema razloga sa primitivnim, zaostalim, necivilizranim, maloumnim blago rečeno idiotom raspravljati.

živio.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.