Dallas Mavericks

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la dema » 19 mar 2010, 00:09

ma dallas sve jaci mislim da mogu daleko i hvala im sto su imali mislosti za bullse mogli su im ubacit 130 i spustit ih na 80

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Neutral » 19 mar 2010, 00:12

Butler pun pogodak. ;)

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la dema » 19 mar 2010, 00:22

ma da i hajvud takode dobar skakac i dobar bloker za play off po meni imaju sirinu kidd je jos opasan dirk ce za mene uvijek bit cudo od igraca toliko visok igrac s takvim sutom tehnikom visinom centar moze pooggodit od trice do ispod kosa plus terry dobar suter pa marion samo je pitanje kakav im je trener koliko je sposoban za nes veliko

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Neutral » 19 mar 2010, 00:24

Vidjeti ćemo ako Bog da, ne želim više ništa prognozirati kada su u pitanju Rocketsi i Mavericksi. :mrgreen:

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Neutral » 30 mar 2010, 03:15

Evo vode +9 protiv Nuggetsa. U posljednih par utakmica Dirk je nenormalno pao u poenima. Uglavnom ne uzima baš toliko šuteva kao prije. Mislim da je uglavnom razlog što je Butler tu koji je dobar šuter, ali i ostatka ekipe koji je dosta ukompovan. S tim da su oscilacije u pojedinim utakmicama vidljivi. No, ako im neko leži onda su to Nuggetsi. Pobijedili su ih i u gostima, onda sjajnom igraom Dirka mislim i Kidda, a evo i mislim da će ako Bog da noćas i ovdje dobiti.

Marion sjajan.

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Neutral » 02 apr 2010, 02:16

Jao, koliko im samo traje ovo zagrijavanje. Razguli se čekajući. Gledam stream, kad tamo još pucaju malo, i oni u studiju pametuju kao i obično. Manje priče, više igre plx. Let the game begin, or i get emo !!!.



E ovako, očekujem da Butler ubaci 20 poena, Dirk 30 hehe. Ostali svi pomalo . U Magica Howard jedno 25, odavno nije, te da ima 14 skokova, ili tako nešto da skupi i jubilarni 1000 skok ove sezone. Lewis da pogodi napokon više od 2 trice na ovoj utakmici. :mrgreen:

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la D1n0 » 15 apr 2010, 01:04

Everybody Hates Dallas :D

Where is the love to Dirk and co.?
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la LBJ MVP » 15 apr 2010, 15:25

Kako ćemo vas ubit u PO pa Dirk će sanjat Duncana,Tony će ono vaše dijete razvalit :D želim vam poštenu igru i naš prolaz :lol: :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Bilal » 15 apr 2010, 15:56

LBJ MVP je napisao/la:Kako ćemo vas ubit u PO pa Dirk će sanjat Duncana,Tony će ono vaše dijete razvalit :D želim vam poštenu igru i naš prolaz :lol: :mrgreen:
Jesi paglu nemate sanse, kakav Duncan i Tony, samo vam ginobili zna igrat.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la LBJ MVP » 15 apr 2010, 16:10

Bilal je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Kako ćemo vas ubit u PO pa Dirk će sanjat Duncana,Tony će ono vaše dijete razvalit :D želim vam poštenu igru i naš prolaz :lol: :mrgreen:
Jesi paglu nemate sanse, kakav Duncan i Tony, samo vam ginobili zna igrat.
Ovo uvredom smatram,ali neću te prijavljivat.Čuj kakvi Tony i Duncan najboljo pf svih vremena i najbolji evropski igrač svih vremena cccccccc :roll: :oops:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Wolverine » 15 apr 2010, 16:27

najbolji europski igrac svih vremena? parker? koga bolan ti zajebavas? kidd ce ga pojest u playoffu. kidd je sa 36 godina bolji play od njega. reci da je parker najbolji europljanin svih vremena je uvreda za europsku kosarku.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10764
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la BIHfan » 15 apr 2010, 16:33

Wolverine je napisao/la:najbolji europski igrac svih vremena? parker? koga bolan ti zajebavas? kidd ce ga pojest u playoffu. kidd je sa 36 godina bolji play od njega. reci da je parker najbolji europljanin svih vremena je uvreda za europsku kosarku.

Meni je to Nowitzki,a Parker mu nemoze ni posmrdit,dzaba mu titule al Dirk je bolji.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la D1n0 » 15 apr 2010, 17:02

Mavericks protiv Spurs.. Mislim da ce biti 4-2 za Mavericks :D
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Steve Nash
Postovi: 111
Pridružen/a: 13 jan 2010, 23:29
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Steve Nash » 15 apr 2010, 17:09

a tek mdruga runda ako sunsi prođu ili Suns vs Spurs ili Suns vs Dallas preludo

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la LBJ MVP » 15 apr 2010, 22:52

Wolverine je napisao/la:najbolji europski igrac svih vremena? parker? koga bolan ti zajebavas? kidd ce ga pojest u playoffu. kidd je sa 36 godina bolji play od njega. reci da je parker najbolji europljanin svih vremena je uvreda za europsku kosarku.
Smiri se!Kidd će ga pojest?Kidd je najprecjenjeniji igrač u zadnjih 10 godina čovjek ima nikakav šut,prvi korak,prodor katastrofa.A Parker nije najbolji,ali kad pogledaš da dvojica najboljih igrača Dirk i Dražen(nažalost pogotovo za Dražena mlad sam još uvijek,ali sam gleao snimke i ono je nevjerovatno)nisu osvojili prsten i da je Parker čak bio MVP finals odmah ti bude jasno isto kao što kažete da LBJ nije bolji od Kobea jer nema prstena onda razmisli malo o ovome 8-)
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la dema » 15 apr 2010, 23:07

kidd je jedan od najvecih playeva svih vremena covjek preko 100 triple doublova u karijeri da li znas koje ti kosarkasko umijece treba za tako nesto jos ih postize s 36 godina uporediz njega i parkera je uvreda jer parker ima samo bolji sut sve ostalo kidd i ta finala zna se ko je tamo najbolji igrac to je duncan i jos plus parker je bio povreden ovdje je veca opasnost manu jer igra ko lud

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la D1n0 » 19 apr 2010, 04:58

Lagana pobjeda protiv Spursa, Dirk 36p, Manu je jedini sto je igrao dobru utaknicu za Spurse(SURPISE :lol: )
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Wolverine » 19 apr 2010, 13:53

LBJ MVP je napisao/la:
Wolverine je napisao/la:najbolji europski igrac svih vremena? parker? koga bolan ti zajebavas? kidd ce ga pojest u playoffu. kidd je sa 36 godina bolji play od njega. reci da je parker najbolji europljanin svih vremena je uvreda za europsku kosarku.
Smiri se!Kidd će ga pojest?Kidd je najprecjenjeniji igrač u zadnjih 10 godina čovjek ima nikakav šut,prvi korak,prodor katastrofa.A Parker nije najbolji,ali kad pogledaš da dvojica najboljih igrača Dirk i Dražen(nažalost pogotovo za Dražena mlad sam još uvijek,ali sam gleao snimke i ono je nevjerovatno)nisu osvojili prsten i da je Parker čak bio MVP finals odmah ti bude jasno isto kao što kažete da LBJ nije bolji od Kobea jer nema prstena onda razmisli malo o ovome 8-)
ima kidd sada bolji sut od parkera. nije dzaba u samom vrhu i u postotku i u broju troji. parker hvala bodu ima dobar sut :roll: kidd je jedan od najvecih playeva ikad. triple doubleova kilu. on je doktor odbrane za parkera. da ne govorim o skokvima i asistima. jedino gdje je parker bolji su poeni.

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la D1n0 » 19 apr 2010, 15:16

Kidd je imao fantastican 3p-shoot jucer
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Monolog » 19 apr 2010, 16:20

Nema smisla porediti Kidd-a i Parkera. Mr.Triple Double sve govori, zar ne? Čovjek igra x puta bolju odbranu(neko to već spomenu) od Parkera, puuuuuno bolji u asistencijama, o skokovima da i ne govorim.

I sinoć je odigrao dobru utakmicu, 2 skoka za triple double, uz 50% ubačaja za 3 poena. Nowitzkog ne treba ni komentarisati. Kao i uvijek na nivou, samo uz šut iz igre 12/14 :shock: . Barler sjajan, samo mi je Terry malo podbacio, ali sve u svemu sjajno.

Kod SAS-a, osim onog trojca, niko ništa. Ginobili sjajan, Duncan i Parker dobri, ali to nije dovoljno.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.