1/8 - Holandija - Slovacka

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko prolazi?

Holandija
59
86%
Slovacka
10
14%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la cole-ch » 25 jun 2010, 12:03

Glasam za Holandiju, mada ako slovaci ponove igru od juce, mogu pobediti i dve holandije. :D

Holandija mi je pored argentinaca favorit za trofej!

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 12:33

nije Hamsik jedini zmaj u Slovackoj.. ali on jos nista nije pokazao sta zna, a sada ce.. jer Slovacka najbolje igra kad joj treba.. protiv Zelanda remi, a Italiju dobiju.. slucajno? ne.. ma to su sve zmajevi, onog Strbe, pa liku ispale kosti ali ko lav nastavlja dalje da brani boje svoje repke.. takvih igraca nema u Nizolandiji i to ce ih kostati.. Slovaci su primili jako glup gol protiv Zelanda, i u sljedecoj tekmi protiv Paragvaja su igrali jako lose jer su svi znali da ce Italija pobjediti Zelanda i tako su im sanse za prolaz bile minimalne pa cak i da su pobjedili Paragvaja tu tekmu.. ali, vratili se Slovaci.. imaju pravog trenera, dobre igrace, odlicnog kapitena i unistit ce ove manekene holandjane.. dovoljno je da Strba dva puta puhne i odma Robben i Persi napolje, povreda..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la moustapha » 25 jun 2010, 12:37

Mnogi su tako puhali ove sezone, pa ga slabo ko zaustavi.
A sto se tice njihove pobjede nad Italijom, mislim da to ne moze biti nikakvo mjerilo. Italija je blago receno bila katastrofa na ovom turniru.
#divovi

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 12:41

po cemu je Italija bila katastrofalna?

zato sto je Paragvaj u prvoj tekmi presao 3 puta bukvalno centar?
zato sto je Zeland imao 2 suta na gol, a mi 20 i to par stativa i precki?

slaba? samo je slaba bila protiv Slovaka..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Wolverine » 25 jun 2010, 12:41

uzmite u obzir sjajnu igru holandije u ovim fazama svjetskih prvenstava.

bili su favoriti i protiv rusa, pa ih sutnuse ljudi u paksu.

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la moustapha » 25 jun 2010, 12:43

Italia je napisao/la:po cemu je Italija bila katastrofalna?

zato sto je Paragvaj u prvoj tekmi presao 3 puta bukvalno centar?
zato sto je Zeland imao 2 suta na gol, a mi 20 i to par stativa i precki?

slaba? samo je slaba bila protiv Slovaka..
Onda je do mene. Bili su sjajni protiv mocnih reprezentacija. ;)
#divovi

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la GunnerS » 25 jun 2010, 12:44

Italia je napisao/la:po cemu je Italija bila katastrofalna?

zato sto je Paragvaj u prvoj tekmi presao 3 puta bukvalno centar?
zato sto je Zeland imao 2 suta na gol, a mi 20 i to par stativa i precki?

slaba? samo je slaba bila protiv Slovaka..
Hehe, pa naporitv protiv Slovačke je bila najbolja od te tri tekme i zasluženo je ispala, kao i Francuska. Italija odavno igra anti-fudbal i nikakavo čudo što ih je jedna Slovačka koja preferira istu igru kao i oni al et, mlađi su, željni uspjeha pa ih izbaciše... Ugl.zasluženo.

BTW. Holandiji samo da se poslože kockice i sve će da bude super.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 12:51

hmm, Italija igra fudbal, a ne antifudbal, ali sto ste vi naftasi navikli da gledate neke lijepe poteze, driblinge, i slicne stvari zato to nazvate anti fudbal.. Spanija je stalno igrala lijepo, Engleska.. pff.. pa kad im saberes titule SP- pomnozis sa 10 i oduzmes sa 9 dobijes samo jednu titulu.. a saberi trofeje antifudbalera Italijana i Svaba.. ;)

Italija je najlosiju tekmu pruzila protiv Slovaka, nemoj te me ubjedjivati u nesto sto nije istina kada sam ja gledao i to nisam gledao tekme da vidim neki potez vec gledao kompletnu igru.. znam kako vam je, i ja repke koje ne volim gledam samo povrsno, ono ako naprave koji dobar potez i gol onda su bili fenomenalni, ali ako ne naprave onda su qite..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la moustapha » 25 jun 2010, 12:56

Kako je onda moguce da ta igra nije donijela rezultat? Kako ih zaustavi mocni Novi Zeland i jos mocnija Slovacka, a trebo im bod protiv njih.
@daffy, hajmo sacekati da se odigra ova utakmica, a do tada cemo govoriti da ni Holandija ni Slovacka nisu imali pravog protivnika.
#divovi

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 13:00

a jbga, kako inter prodje do finala i osvoji ligu prvaka? kako jarane? glupo je vaditi se na srecu, jer sreca ti protiv Zelanda uopste ne treba, ali jbga.. nema opravdanja, ali da su dobro igrali, tecna lopta, pasovi to je istina.. jos kad nam dodas jedine dvije zvijezde povrijedjene, a Del Piero i Totti nisu pozvani..

ma jasno je da je Holandija favorit i da ce proci 90%, nego zelim sebi da laznu nadu stvaram da ce Slovaci daleko dogurati.. :D
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la GunnerS » 25 jun 2010, 13:02

Italia je napisao/la:hmm, Italija igra fudbal, a ne antifudbal, ali sto ste vi naftasi navikli da gledate neke lijepe poteze, driblinge, i slicne stvari zato to nazvate anti fudbal.. Spanija je stalno igrala lijepo, Engleska.. pff.. pa kad im saberes titule SP- pomnozis sa 10 i oduzmes sa 9 dobijes samo jednu titulu.. a saberi trofeje antifudbalera Italijana i Svaba.. ;)

Dobro je to, al poredi Italiju sa Brazilom ?! A Brazil igra preljep fudbal, svi ih vole zbog toga, a Italiju mrze. Italija što je imala imala je titula. Ugl.ove godine ih Argentina stiže po broju titula, vjerovatno. Iako bi ja volio da Španija osvoji. Al sigurno je da Italija neće ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la moustapha » 25 jun 2010, 13:03

Italia je napisao/la: ma jasno je da je Holandija favorit i da ce proci 90%, nego zelim sebi da laznu nadu stvaram da ce Slovaci daleko dogurati.. :D
A to je vec drugi par carapa. Kada je u pitanju navijacki stil, onda je dozvoljeno svasta pisati. :D
#divovi

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 13:06

cuj zavrseno za Italiju, osvojila sta je osvojila.. pa nije to jarane Chile pa da niko ne brine.. ako treba mafioze ce prvenstvno namjestiti ali Italija ce i dalje osvajati..

vala mene buducnost Italije ne brine, Marchisio, Balaviteli, Giovinco, Santon, Bonucci, Ranocchia i ekipa ce nositi ovu repku u naredno vrijeme, tu ce isplivati i brojni talenti, i za ocekivat je u skorije vrijeme novog Tottija i novog Del Piera.. pa pogledajte samo kakve United ima Italijane.. doveli jednog iz Rome jednog iz Lazia.. jedan Macheda a drugom ne znam ime.. ugl. Macheda je niko i nista za ovog drugog momka kojeg su vec svi proglasili novi Totti.. pa tu je i Aquilani.. svijetla je buducnost Italije, samo da se otarasimo ovih levata poput Camoranesija, Iaquinte, Gillardina, Di Natalea i ekipe..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la GunnerS » 25 jun 2010, 13:09

Mislio sam ov prvenstvo a jarane sve je to uredu al ne igra sama Italija Svjetsko, ima tu uvjek jedan Brazil, Argentina, Španija, Engleska, Njemačka, svi oni imaju talente i mlade igrače možda i bolje od Italije, ustvari većina ih ima bolje mlade igrače od Italije.

a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la nidjo_barca » 25 jun 2010, 13:11

Jao,kakve gluposti ti valjas,to nije normalno.Kakvi talenti bolan ? Samo spamas bolan,napisi nesto da valja,ne samo izvale neke pisati.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 13:12

pa rijetko kada Italijani dodju sa timom od 21 zvijezde.. dovoljno je imati u ekipi Del Piera, Tottija, Baggia, Vialija.. dva lidera tj. dvojicu genija i ostalo radnike.. i uvijek ce biti medju najjacim.. kakve je samo Spanije generacije izbacivala, pa Engleska.. ali nema rezultata.. djaba Beckham, Owen, Gerard, Scholes, Heskey, kad uvijek fali nesto ;)

molim glory huntere da mi se ne obracaju..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la nidjo_barca » 25 jun 2010, 13:15

Samo ti fino kazem,provaljujes se nenormalno,nisi svjestan.Smijem se tvojim komentarima.Dovoljno mi je procitati komentare prije SP,auuu kakve su to izvale :lol:
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 13:18

i sad si me provalio? ej jbgaaa.. cuj citas moje komentare, pa pogledaj kada sam registrovan :roll:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la nidjo_barca » 25 jun 2010, 13:21

Citam komentare prije SP,vas "Talijana",a nekako tvoji su nasmjesniji.Vidim da te stid,pa ko fol,vidi kad sam registrovan :lol:
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: 1/8 - Holandija - Slovacka

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 13:22

:lol: joj jesi ti meni lud majke mi.. hahahaha :roll:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.