NK Brotnjo Čitluk

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Rosas7 » 10 maj 2011, 23:50

gospodin Seljakovic je napisao/la:Koji me đavo natjera da ne napišem. :D

Mario Tot je rođen 03.06.1956 (sad ćemu 55 godina).
a on kaze kako je Brotnju vodio prije 10tak godina, ja sam mislio da ih je vodio onda kad su bili na vrhu .. al izgleda po tvojim informacijama da ih je vodio prije nekih 24 godine, u doba Jugoslavije .. i samo mi nemoj rec da si ovaj podatak uzeo sa football managera :D[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 11 maj 2011, 22:19

znao sam odmah da si uzeo to s football managera, vidi se i na covjeku da nema toliko godina .. sad gledam finale hrv. kupa i kaze komentator da ima 39 godina, da je bio pomocnik Ivi Istuku, on je vodio Brotnjo u onoj sampionskoj sezoni, vjerovatno je nkon njegove smjene Tot i preuzeo Brotnju

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la ŠB.TRN » 24 maj 2011, 16:58

Brotnjo dobilo u 28 kolu druge lige jug Grude u Grudama sa 2-0!!!

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2448
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 10 jun 2011, 19:01

Joj kako mi je zao ovog kluba,ali kako gledam moglo bi se sljedece sezone malo i poraditi na ulasku Prvu Ligu, ne bi to bilo loše NIKAKO, NIKAKO :P ;)
1947!

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 10 jun 2011, 22:20

Ljumani_Banovici je napisao/la:Joj kako mi je zao ovog kluba,ali kako gledam moglo bi se sljedece sezone malo i poraditi na ulasku Prvu Ligu, ne bi to bilo loše NIKAKO, NIKAKO :P ;)
danas kod nas ima par ovi kao sto su Sarajevo, Zeljo, Sloboda, Celik, Siroki, Zrinjski i Velez, mozda sam nekog i zaboravio, al to su timovi koji imaju kontinuitet u PL i nikad nece ispast, nikad se nece dogodit ono sto se Velezu dogodilo, to je bilo jednom, a ovi ostali dozivljavaju svoje padove i uspone, neki manje, neki vece, a neki kao mi iz Zepca potpune ponore i pocetak kraja

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 10 jun 2011, 22:26

gospodin Seljakovic je napisao/la:
Ljumani_Banovici je napisao/la:Joj kako mi je zao ovog kluba,ali kako gledam moglo bi se sljedece sezone malo i poraditi na ulasku Prvu Ligu, ne bi to bilo loše NIKAKO, NIKAKO :P ;)
danas kod nas ima par ovi kao sto su Sarajevo, Zeljo, Sloboda, Celik, Siroki, Zrinjski i Velez, mozda sam nekog i zaboravio, al to su timovi koji imaju kontinuitet u PL i nikad nece ispast, nikad se nece dogodit ono sto se Velezu dogodilo, to je bilo jednom, a ovi ostali dozivljavaju svoje padove i uspone, neki manje, neki vece, a neki kao mi iz Zepca potpune ponore i pocetak kraja
Bas tako i svi ti nabrojani klubovi imaju autoritet,tako da oni nikada nece ispasti niti mogu ispasti.

Kakve su ambicije Brotnja sto se tice slijedece sezone?Jel misle ulaziti?
Red bi bio da igraju barem Prvu ligu,ipak su oni bili sampioni PL.
Kakve su nekada utakmice bile izmedju Buducnost i Brotnja,uh nesto kao sad Borac-Zeljo.
Ako ima neko od Citlucana da nam napise nesto ambicijama Brotnja dali se ide na ulazak ili ipak ne.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la ŠB.TRN » 11 jun 2011, 11:25

neutralan__ je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:
Ljumani_Banovici je napisao/la:Joj kako mi je zao ovog kluba,ali kako gledam moglo bi se sljedece sezone malo i poraditi na ulasku Prvu Ligu, ne bi to bilo loše NIKAKO, NIKAKO :P ;)
danas kod nas ima par ovi kao sto su Sarajevo, Zeljo, Sloboda, Celik, Siroki, Zrinjski i Velez, mozda sam nekog i zaboravio, al to su timovi koji imaju kontinuitet u PL i nikad nece ispast, nikad se nece dogodit ono sto se Velezu dogodilo, to je bilo jednom, a ovi ostali dozivljavaju svoje padove i uspone, neki manje, neki vece, a neki kao mi iz Zepca potpune ponore i pocetak kraja
Bas tako i svi ti nabrojani klubovi imaju autoritet,tako da oni nikada nece ispasti niti mogu ispasti.

Kakve su ambicije Brotnja sto se tice slijedece sezone?Jel misle ulaziti?
Red bi bio da igraju barem Prvu ligu,ipak su oni bili sampioni PL.
Kakve su nekada utakmice bile izmedju Buducnost i Brotnja,uh nesto kao sad Borac-Zeljo.
Ako ima neko od Citlucana da nam napise nesto ambicijama Brotnja dali se ide na ulazak ili ipak ne.
Nisam Čitlučanin al ljudi iz kluba i uprave su mi rekli da im je cilj ove godine ulazak u ligu Federacije.Ove godine su lose počeli,slabo para imali,al pred kraj dođe nova uprava i pobjedili su 90 posto utakmica.Ima par poslovnih ljudi u upravi,Vasilj,nas bivsi vratar im je u upravi.Trebalo bi biti bolje.Stadion im je i sada bolji od pola premijerligaskih,svlacionice mozes svatove praviti!!!Imaju jednog igrača Vladića,mislim 92 godiste,decko moze igrati u premijer ligi,nije mi jasno da ga nasi jos nisu ugledali,zadnje utakmice davao po 3-4 gola!!!

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 11 jun 2011, 11:32

Pa dobro nije kod njih sve crno onda.
Vjerujem da ako su odlucili uci da ce to i uciniti,nema ko da ih sprijeci.

Za stadion ne znam,nekada je bio jedan od boljih,ali sad je vjerovatno malo sve ostarilo mislim na stolice.
Isto je i kod nas mi smo medju prvim postavili stolice (Buducnost i Brotnjo) na stadion.
Uz malo dorade ponovo on moze biti jedan od boljih.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la FCS » 11 jun 2011, 11:42

Ima li kakva slika šampionske generacije Brotnja?

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 11 jun 2011, 11:48

FCS je napisao/la:Ima li kakva slika šampionske generacije Brotnja?
Nema,isto k'o sto i kod nas nema slika od utakmica Kup UEFA. :roll:
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 11 jun 2011, 12:05

neutralan__ je napisao/la:
FCS je napisao/la:Ima li kakva slika šampionske generacije Brotnja?
Nema,isto k'o sto i kod nas nema slika od utakmica Kup UEFA. :roll:
ja sam znao provest sate na netu trazeci te slike uz euronatjecanja, posebno me zanima kakva je atmosfera bila u LP onda kad im je samo malo srece trebalo za prolaz dalje, poraz 4-0 u gostima i onda pobjeda 3-0 kuci

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 11 jun 2011, 12:09

gospodin Seljakovic je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:
FCS je napisao/la:Ima li kakva slika šampionske generacije Brotnja?
Nema,isto k'o sto i kod nas nema slika od utakmica Kup UEFA. :roll:
ja sam znao provest sate na netu trazeci te slike uz euronatjecanja, posebno me zanima kakva je atmosfera bila u LP onda kad im je samo malo srece trebalo za prolaz dalje, poraz 4-0 u gostima i onda pobjeda 3-0 kuci
Uzalud trazis po netu.I ja sam isto nekada trazio slike Buducnosti,ali nema.
To bi mozda mogao imati neko od Citlucana,a vidim malo ih je na forumu.
Valjda se pojavi neko sa slikama ili videom kakvim.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 11 jun 2011, 12:13

ma znam, danas se ni slike od Celika ne mogu nac, a tek od nekih manji klubova .. ja sam od Zepca tek kad sam naseg legendarnog Vahu Imamovica na fejsu nasao vidio sam slike kod njega pa skinuo, par sam objavio i ovdje na forumu .. a od Brotnje me bas nako iskreno zanimaju, jer nekad su bili veliki klub, volio bi vidjet kakva je atmosfera kod njih nekad vladala .. imaju lijep stadion, da su ostali u vrhu vjerujem da bi izgradili i jos jednu tribinu, te ga pokrili

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 11 jun 2011, 12:17

gospodin Seljakovic je napisao/la:ma znam, danas se ni slike od Celika ne mogu nac, a tek od nekih manji klubova .. ja sam od Zepca tek kad sam naseg legendarnog Vahu Imamovica na fejsu nasao vidio sam slike kod njega pa skinuo, par sam objavio i ovdje na forumu .. a od Brotnje me bas nako iskreno zanimaju, jer nekad su bili veliki klub, volio bi vidjet kakva je atmosfera kod njih nekad vladala .. imaju lijep stadion, da su ostali u vrhu vjerujem da bi izgradili i jos jednu tribinu, te ga pokrili
Da i mene zanimaju,pogotovo od Buducnosti i Brotnja te godine kada su igrali u Evropi.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 11 jun 2011, 12:20

neutralan__ je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:ma znam, danas se ni slike od Celika ne mogu nac, a tek od nekih manji klubova .. ja sam od Zepca tek kad sam naseg legendarnog Vahu Imamovica na fejsu nasao vidio sam slike kod njega pa skinuo, par sam objavio i ovdje na forumu .. a od Brotnje me bas nako iskreno zanimaju, jer nekad su bili veliki klub, volio bi vidjet kakva je atmosfera kod njih nekad vladala .. imaju lijep stadion, da su ostali u vrhu vjerujem da bi izgradili i jos jednu tribinu, te ga pokrili
Da i mene zanimaju,pogotovo od Buducnosti i Brotnja te godine kada su igrali u Evropi.
probaj vako kao sto sam ja nasao nase, potrazi nekog igraca na fejsu, vjeruj da su oni ko mala djeca, imaju slike od svake utakmice :D

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 11 jun 2011, 12:26

gospodin Seljakovic je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:ma znam, danas se ni slike od Celika ne mogu nac, a tek od nekih manji klubova .. ja sam od Zepca tek kad sam naseg legendarnog Vahu Imamovica na fejsu nasao vidio sam slike kod njega pa skinuo, par sam objavio i ovdje na forumu .. a od Brotnje me bas nako iskreno zanimaju, jer nekad su bili veliki klub, volio bi vidjet kakva je atmosfera kod njih nekad vladala .. imaju lijep stadion, da su ostali u vrhu vjerujem da bi izgradili i jos jednu tribinu, te ga pokrili
Da i mene zanimaju,pogotovo od Buducnosti i Brotnja te godine kada su igrali u Evropi.
probaj vako kao sto sam ja nasao nase, potrazi nekog igraca na fejsu, vjeruj da su oni ko mala djeca, imaju slike od svake utakmice :D

:lol: :lol: Pokusacu,pronasao sam nesto kad se pravila istocna tribina,a to je bilo iste godine kad smo igrali u Kup UEFA.Valjda neko ima i slike kad smo igrali u Evropi,ne mogu da vjerujem da jedan tako vazan dogadjaj niko nije snimao niti slikovavao.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 11 jun 2011, 12:32

ma stvarno je sramota to, za nas manje klubove ta jedna sezona je sve, citava povijest kluba, al nema nigdje zabiljezeno .. mi smo igrali s Baskimijem u Zenici, nismo imali licencu za stadion, nazalost nisam tad mogao bit na toj utakmici nit sam ikad vidio neke slike, bilo je 1-1 i 0-0 u gostima, al to u gostima dosudjeno 3-0 jer je nas igrac igrao s crvenim kartonom, navodno je Nikic pokupio 4000 eura da ga ubaci, a taman smo od svih borbi za opstanak dosli do daha .. a Brotnjo je veliki klub nekad bio, ako se opet probiju u PL bilo bi lijepo kad bi se sastali ako nitko onda navijaci kluba i napravili neki DVD o tom klubu .. oni su kao Leeds United, i Leeds je igrao polufinale LP i onda ispao do 3.lige, a evo sad su na dobrom putu za povratak u elitu, a izgleda da ce i Brotnjo krenut tim putem, ako je istina to sto ovaj gore navodi, da im je cilj iduce sezone Prva liga

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 11 jun 2011, 12:42

gospodin Seljakovic je napisao/la:ma stvarno je sramota to, za nas manje klubove ta jedna sezona je sve, citava povijest kluba, al nema nigdje zabiljezeno .. mi smo igrali s Baskimijem u Zenici, nismo imali licencu za stadion, nazalost nisam tad mogao bit na toj utakmici nit sam ikad vidio neke slike, bilo je 1-1 i 0-0 u gostima, al to u gostima dosudjeno 3-0 jer je nas igrac igrao s crvenim kartonom, navodno je Nikic pokupio 4000 eura da ga ubaci, a taman smo od svih borbi za opstanak dosli do daha .. a Brotnjo je veliki klub nekad bio, ako se opet probiju u PL bilo bi lijepo kad bi se sastali ako nitko onda navijaci kluba i napravili neki DVD o tom klubu .. oni su kao Leeds United, i Leeds je igrao polufinale LP i onda ispao do 3.lige, a evo sad su na dobrom putu za povratak u elitu, a izgleda da ce i Brotnjo krenut tim putem, ako je istina to sto ovaj gore navodi, da im je cilj iduce sezone Prva liga
Ma jeste upravu si.Znaci to je najvaznije nesto u historiji kluba i nema nista povodom toga.
Odo sad na stadion da vidim imal sta dole,toliko sam znatizeljan.

Brotnjo jeste nekada bio veliki klub,ali sad su losi skroz.Da barem igraju u Prvoj ligi.
Hahahaha cuj Leeds. :lol: Ja imam DVD kada je Buducnost 2002/03 usla u PL,inserti utakmice u Vitezu,slavlje igraca u autobusu,slavlje navijaca,vatromet...
Grad bio prepun,nevjerovatno bilo.Ove godine kad smo usli isto k'o da i nismo usli. :roll:
Morat cu intezivnije proraditi na pronalasku slika ili videa sa utakmice Kup UEFA.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 11 jun 2011, 12:58

neutralan__ je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:ma stvarno je sramota to, za nas manje klubove ta jedna sezona je sve, citava povijest kluba, al nema nigdje zabiljezeno .. mi smo igrali s Baskimijem u Zenici, nismo imali licencu za stadion, nazalost nisam tad mogao bit na toj utakmici nit sam ikad vidio neke slike, bilo je 1-1 i 0-0 u gostima, al to u gostima dosudjeno 3-0 jer je nas igrac igrao s crvenim kartonom, navodno je Nikic pokupio 4000 eura da ga ubaci, a taman smo od svih borbi za opstanak dosli do daha .. a Brotnjo je veliki klub nekad bio, ako se opet probiju u PL bilo bi lijepo kad bi se sastali ako nitko onda navijaci kluba i napravili neki DVD o tom klubu .. oni su kao Leeds United, i Leeds je igrao polufinale LP i onda ispao do 3.lige, a evo sad su na dobrom putu za povratak u elitu, a izgleda da ce i Brotnjo krenut tim putem, ako je istina to sto ovaj gore navodi, da im je cilj iduce sezone Prva liga
Ma jeste upravu si.Znaci to je najvaznije nesto u historiji kluba i nema nista povodom toga.
Odo sad na stadion da vidim imal sta dole,toliko sam znatizeljan.

Brotnjo jeste nekada bio veliki klub,ali sad su losi skroz.Da barem igraju u Prvoj ligi.
Hahahaha cuj Leeds. :lol: Ja imam DVD kada je Buducnost 2002/03 usla u PL,inserti utakmice u Vitezu,slavlje igraca u autobusu,slavlje navijaca,vatromet...
Grad bio prepun,nevjerovatno bilo.Ove godine kad smo usli isto k'o da i nismo usli. :roll:
Morat cu intezivnije proraditi na pronalasku slika ili videa sa utakmice Kup UEFA.
pa i mi kad smo usli u gradu je bilo ludilo, prva utakmica sa Zeljom ovdje, pun stadion, tad je bila samo jedna tribina, 6000 ljudi se zguralo tu .. a vi sad zadnji put kad ste usli, to je bilo povratak na staro, a ono prvi put kad ste usli je bilo nesto posebno.. i nije Brotnjo jaki ko Leeds, o tome nema govora, al samo malo poredim, pali velikan koji bi se mogao vratit na stare staze slave ;)

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 11 jun 2011, 15:15

gospodin Seljakovic je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:ma stvarno je sramota to, za nas manje klubove ta jedna sezona je sve, citava povijest kluba, al nema nigdje zabiljezeno .. mi smo igrali s Baskimijem u Zenici, nismo imali licencu za stadion, nazalost nisam tad mogao bit na toj utakmici nit sam ikad vidio neke slike, bilo je 1-1 i 0-0 u gostima, al to u gostima dosudjeno 3-0 jer je nas igrac igrao s crvenim kartonom, navodno je Nikic pokupio 4000 eura da ga ubaci, a taman smo od svih borbi za opstanak dosli do daha .. a Brotnjo je veliki klub nekad bio, ako se opet probiju u PL bilo bi lijepo kad bi se sastali ako nitko onda navijaci kluba i napravili neki DVD o tom klubu .. oni su kao Leeds United, i Leeds je igrao polufinale LP i onda ispao do 3.lige, a evo sad su na dobrom putu za povratak u elitu, a izgleda da ce i Brotnjo krenut tim putem, ako je istina to sto ovaj gore navodi, da im je cilj iduce sezone Prva liga
Ma jeste upravu si.Znaci to je najvaznije nesto u historiji kluba i nema nista povodom toga.
Odo sad na stadion da vidim imal sta dole,toliko sam znatizeljan.

Brotnjo jeste nekada bio veliki klub,ali sad su losi skroz.Da barem igraju u Prvoj ligi.
Hahahaha cuj Leeds. :lol: Ja imam DVD kada je Buducnost 2002/03 usla u PL,inserti utakmice u Vitezu,slavlje igraca u autobusu,slavlje navijaca,vatromet...
Grad bio prepun,nevjerovatno bilo.Ove godine kad smo usli isto k'o da i nismo usli. :roll:
Morat cu intezivnije proraditi na pronalasku slika ili videa sa utakmice Kup UEFA.
pa i mi kad smo usli u gradu je bilo ludilo, prva utakmica sa Zeljom ovdje, pun stadion, tad je bila samo jedna tribina, 6000 ljudi se zguralo tu .. a vi sad zadnji put kad ste usli, to je bilo povratak na staro, a ono prvi put kad ste usli je bilo nesto posebno.. i nije Brotnjo jaki ko Leeds, o tome nema govora, al samo malo poredim, pali velikan koji bi se mogao vratit na stare staze slave ;)
Ma nije to nama bilo 1. put. ;)
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.