Mlade reprezentacije (U15-U21)

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Devil » 03 feb 2011, 16:25

Izvucene su grupe za kval.za EP 2013 u kategoriji U21.Najjaca grupa mi deluje ova sa Spanijom,Hrvatskom i Svicarskom a najslabija ova sa Ceskom,Velsom i Crnom Gorom.

Sve grupe:
Grupa 1: Nemačka, Belorusija, Grčka, BiH, Kipar, San Marino
Grupa 2: Švedska, Ukrajina, Finska, Slovenija, Litvanija, Malta
Grupa 3: Češka, Vels, Jermenija, Crna Gora, Andora
Grupa 4: Srbija, Danska, Severna Irska, Makedonija, Farska Ostrva
Grupa 5: Španija, Švajcarska, Hrvatska, Gruzija, Estonija
Grupa 6: Rusija, Moldavija, Poljska, Albanija
Grupa 7: Italija, Turska, Mađarska, Republika Irska, Lihtenštajn
Grupa 8: Engleska, Belgija, Island, Norveška, Azerbejdžan
Grupa 9: Rumunija, Francuska, Slovačka, Letonija, Kazahstan
Grupa 10: Holandija, Austrija, Škotska, Bugarska, Luksemburg
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Devil » 07 apr 2011, 19:21

Odrzan je zreb grupa za EP U17 koje ce se od 5.maja odrzavati u Srbiji.Timovi su podeljene u dve grupe.A grupa svoje utakmice ce igrati na Karadjordju(Novi Sad),te u Indjiji na gradskom,dok ce B grupa svoje duele imati u Beogradu(Stadion Obilica),te gradski u Smederevu.

U A grupi su:
Srbija,Francuska,Danska,Engleska
U b grupi su:
Nemacka,Holandija,Ceska,Rumunija


Pizon je naravno morao da ukenja sve sto uzme u svoje ruke pa nas je ubacio u "grupu smrti",ruke mu se osusile,mogao nam je jos samo i Nemce dati. :roll:

Nadam se da cu uspeti pogledati neku tekmu,prvenstveno na Vracaru,jer moze se dosta toga videti.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Devil » 24 apr 2011, 23:37

&, 3. ', прво ?
Група А
" $, 15.00 ": " - $
", 15.00 ": & - ?
Група &
$, 17.00 ": & - $
$, 17.00 ": % - "
&, 6. ', $ ?
Група А
" $, 15.00 ": $ - ?
", 15.00 ": " - &
Група &
$, 17.00 ": & - %
$, 17.00 ": $ - "
$, 9. ', - ?
Група А
" $, 17.15 ": $ - &
", 17.15 ": ? - "
Група &
$, 13.00 ": " - &
$, 13.00 ": $ - %

" ? " $ на $ "&" у ' $ у &, 12. ', а на " ' " ? у $, 15. '.

Dakle samo 3 utakmice u Bg,nadam se da cu uspeti bar 2 pogledati.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Tribalian » 26 apr 2011, 00:23

Sramota je velika sto je izabran ovaj stadion u Indjiji!!!!! "Cika Daca" je 100 puta bolji stadion i bilo bi par hiljada ljudi na svakoj tekmi bez obzira na to sto je U17.Jos jedna bruka za FSS. Ipak je Kragujevac grad ( i to veoma veliki),a Indjija samo mestasce u Vojvodini,u kome ljudi ne pridaju neku veliku vaznost sportskim dogadjajima.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Devil » 26 apr 2011, 17:13

Tribalian je napisao/la:Sramota je velika sto je izabran ovaj stadion u Indjiji!!!!! "Cika Daca" je 100 puta bolji stadion i bilo bi par hiljada ljudi na svakoj tekmi bez obzira na to sto je U17.Jos jedna bruka za FSS. Ipak je Kragujevac grad ( i to veoma veliki),a Indjija samo mestasce u Vojvodini,u kome ljudi ne pridaju neku veliku vaznost sportskim dogadjajima.
Ne znam da li si imao priliku gledati utakmicu Indjije sa severne strane stadiona(to ti je ova tribina gde pise Fk Indjija),ali meni je prelepo gledati odande utakmicu.Ja sam imao tu priliku gledati utakmicu Urugvaj-Irska za vreme univerzijade,i zaista radi se o za nase uslove odlicnom zdanju.Kapaciteta je nekih 4000+ mesta,sa zaista odlicnim konforom na tribinama,sjajno uradjenim VIP lozama i press kabinama,te odlicnim svlacionicama.Nekada je bilo na sajtu FK Indjija sve o tome,mozda i sada ima.Steta za stadion sto ne moze da se uradi druga tribina iza gola,jer je tu odmah pruga pa bi stadion sa nekih 6500-7000 bio fenomenalan.

Steta je svakako da Kragujevac nije domacin,ali opet trazeni su "fudbalski" stadioni manjih kapaciteta ali odlicnim pogledom,a u to svakako spadaju Indjija,Vracar,Smederevo,i Vojvodina,jedino sta su mogli da ubace negde je Jagodina ali sta je tu je,on kada se zavrsi do kraja svakako ce biti jedan od lepsih u drzavi.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Devil » 29 apr 2011, 21:52

Samo da napisem koga zanima da se ulaznice za U17 prvenstvo koje se odrzava u Srbiji besplatne i da se mogu uzeti na stadionskim blagajnama ili putem sajta.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Tribalian » 30 apr 2011, 00:39

Devil je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:Sramota je velika sto je izabran ovaj stadion u Indjiji!!!!! "Cika Daca" je 100 puta bolji stadion i bilo bi par hiljada ljudi na svakoj tekmi bez obzira na to sto je U17.Jos jedna bruka za FSS. Ipak je Kragujevac grad ( i to veoma veliki),a Indjija samo mestasce u Vojvodini,u kome ljudi ne pridaju neku veliku vaznost sportskim dogadjajima.
Ne znam da li si imao priliku gledati utakmicu Indjije sa severne strane stadiona(to ti je ova tribina gde pise Fk Indjija),ali meni je prelepo gledati odande utakmicu.Ja sam imao tu priliku gledati utakmicu Urugvaj-Irska za vreme univerzijade,i zaista radi se o za nase uslove odlicnom zdanju.Kapaciteta je nekih 4000+ mesta,sa zaista odlicnim konforom na tribinama,sjajno uradjenim VIP lozama i press kabinama,te odlicnim svlacionicama.Nekada je bilo na sajtu FK Indjija sve o tome,mozda i sada ima.Steta za stadion sto ne moze da se uradi druga tribina iza gola,jer je tu odmah pruga pa bi stadion sa nekih 6500-7000 bio fenomenalan.

Steta je svakako da Kragujevac nije domacin,ali opet trazeni su "fudbalski" stadioni manjih kapaciteta ali odlicnim pogledom,a u to svakako spadaju Indjija,Vracar,Smederevo,i Vojvodina,jedino sta su mogli da ubace negde je Jagodina ali sta je tu je,on kada se zavrsi do kraja svakako ce biti jedan od lepsih u drzavi.
Koja mu dodje ona tribina gde smo bili letos?Mislim vecina nas,bilo je ljudi i na onoj bocnoj,al znas na koju mislim?
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Devil » 03 maj 2011, 19:25

Dodjoh malopre sa utakmice Ceska-Rumunija na Vracaru.
Jedna utakmica tipicna za u17 uzrast.Dosta gresaka i verovatno igre suprotno od taktickih zamisli.Cisto sumnjam da su Ceski odnosno rumunski selektor ono hteli.

Rumunija bolja,Ceska imala samo jedan sut ka golu i on je zavrsio u mrezi,dok su Rumuni imali jos nekoliko sasvim pristojnih udaraca.Kod Rumuna dopao mi se Rosu moglo bi biti nesta od njega,a i ovaj bek mislim da se zove Putanu je bio poprilicno dobar.
Kod Ceha niko mi se nije preterano dopao,jedino Svoboda sto nekako odskace od ostalih.


Ostali rezultat:
Srbija-Danska 2:3
Nemacka-Holandija 0:2
Francuska-Engleska 2:2
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Tribalian » 03 maj 2011, 21:00

Devil je napisao/la:Dodjoh malopre sa utakmice Ceska-Rumunija na Vracaru.
Jedna utakmica tipicna za u17 uzrast.Dosta gresaka i verovatno igre suprotno od taktickih zamisli.Cisto sumnjam da su Ceski odnosno rumunski selektor ono hteli.

Rumunija bolja,Ceska imala samo jedan sut ka golu i on je zavrsio u mrezi,dok su Rumuni imali jos nekoliko sasvim pristojnih udaraca.Kod Rumuna dopao mi se Rosu moglo bi biti nesta od njega,a i ovaj bek mislim da se zove Putanu je bio poprilicno dobar.
Kod Ceha niko mi se nije preterano dopao,jedino Svoboda sto nekako odskace od ostalih.


Ostali rezultat:
Srbija-Danska 2:3
Nemacka-Holandija 0:2
Francuska-Engleska 2:2
Jel bilo ljudi na stadionu? Ili propast...???
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Devil » 04 maj 2011, 20:45

Ma onako,nikada nisam znao da procenim posetu na Vracaru. :lol: :oops:
Ali onako mislim da je negde oko 300 ljudi bilo. :oops:

A Srbija-Danska je na Karadjordju po mojoj proceni gledalo najmanje 5500.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Mlade reprezentacije (U15-U21)

Post Postao/la Tribalian » 04 maj 2011, 22:18

Devil je napisao/la:Ma onako,nikada nisam znao da procenim posetu na Vracaru. :lol: :oops:
Ali onako mislim da je negde oko 300 ljudi bilo. :oops:

A Srbija-Danska je na Karadjordju po mojoj proceni gledalo najmanje 5500.
Poseta na Vracaru jeste sramotna.Al ovamo 5500 je sasvim solidno.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Surreal i 11 gostiju.