Laboral Kutxa

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la Neutral » 24 feb 2009, 06:41

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 20 avg 2013, 19:17, ukupno mijenjano 1 put.

daidza
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 sep 2008, 10:51
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la daidza » 24 feb 2009, 14:12

Rz88 je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Mene Mirza malo podsjeca na Dirka. Ima perfektan shut i ne smijes ga ni sekundu ostaviti samog. Mozda je malo preuvelicano ovo moje poredjenje, al fakat su slicni kao igraci. Da je Mirza imao srece pa sa 17-18 god otishao u NBA kod privatnog trenera kao sto je Dirk otishao kod Don Nelsona i ovaj od njega stvorio mega zvijezdu


nemoj to porediti, dirk je igrao u 3 njemackoj ligi pa otisao u nba, ko bi rekao da ce postici ovo sto je postigao, respekt za teletovica ali on nikad ne moze biti to sto je dirk,ima on dobar sut i sve to ali tau kao ekipa je dobra, treba se dokazati u repki u kojoj su svi fus odkad nema firica, markovica, avdica, alihodzica, mujezinovica, pa i mladog ovcine svojevremno su harali uvijek bili na prvenstvima a sada smo pusa..
mirza se nikad nece dokazat u drzavnom dresu dok ovaj kloc menso vodi repku......covjek najbolji stranac u najjacoj ligi u europi i on njega drzi kao jokera na klupi :?:

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la Neutral » 24 feb 2009, 14:32

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 20 avg 2013, 19:22, ukupno mijenjano 1 put.

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la doe78 » 24 feb 2009, 17:55

Rz88 je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Mene Mirza malo podsjeca na Dirka. Ima perfektan shut i ne smijes ga ni sekundu ostaviti samog. Mozda je malo preuvelicano ovo moje poredjenje, al fakat su slicni kao igraci. Da je Mirza imao srece pa sa 17-18 god otishao u NBA kod privatnog trenera kao sto je Dirk otishao kod Don Nelsona i ovaj od njega stvorio mega zvijezdu


nemoj to porediti, dirk je igrao u 3 njemackoj ligi pa otisao u nba, ko bi rekao da ce postici ovo sto je postigao, respekt za teletovica ali on nikad ne moze biti to sto je dirk,ima on dobar sut i sve to ali tau kao ekipa je dobra, treba se dokazati u repki u kojoj su svi fus odkad nema firica, markovica, avdica, alihodzica, mujezinovica, pa i mladog ovcine svojevremno su harali uvijek bili na prvenstvima a sada smo pusa..
Dirk je uvijek igrao 4 ,gledao sam ga u vise navrata "za onaj wurzburg kojeg je uveo u prvu ligu!!Ali u pravu si da se ne mozze porediti sa mirzom ,dirk je dosta veci i to mu daje prednost na toj poziciji!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la nerminh74 » 24 feb 2009, 20:14

doe78 je napisao/la:

205-206cm i mirzina brzina je malo da cuva ove igrace ,,duncan,garnet,bosh,smith,odom,k.martin.wallace,aldrigde,dirk,amare, sve su ovo 210cm i vise..Ako ode na 3 tamo ga cejaku james,carmelo,itd koji su mirzine visine samo 3 brzi!!
mirza je cuvao vise puta schortsanitis-a i to uspjesno, a ako je mogao njega mogao bi i ove, svi vide u mirzi brzog igraca niko nevidi da rjec o atletski jakom 113-5 KG teskom igracu koji se veoma dobro nosi sa svim krilnim centrima europe, a druga je prica sto u NBA koja ima totalno drugaciji princip igre (siri teren, vise prostora, puno vise zasnivanje na individualizmu, a ne timskoj igri,...) gdje bi on sigurno igrao 3
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la doe78 » 24 feb 2009, 20:35

nerminh74 je napisao/la:
doe78 je napisao/la:

205-206cm i mirzina brzina je malo da cuva ove igrace ,,duncan,garnet,bosh,smith,odom,k.martin.wallace,aldrigde,dirk,amare, sve su ovo 210cm i vise..Ako ode na 3 tamo ga cejaku james,carmelo,itd koji su mirzine visine samo 3 brzi!!
mirza je cuvao vise puta schortsanitis-a i to uspjesno, a ako je mogao njega mogao bi i ove, svi vide u mirzi brzog igraca niko nevidi da rjec o atletski jakom 113-5 KG teskom igracu koji se veoma dobro nosi sa svim krilnim centrima europe, a druga je prica sto u NBA koja ima totalno drugaciji princip igre (siri teren, vise prostora, puno vise zasnivanje na individualizmu, a ne timskoj igri,...) gdje bi on sigurno igrao 3

Ti stvarno koliko pises na forumu,slabo shvatas neke stvari!!Poredis debelog schortanitisa sa nba zvijezdama,stvarno me iznenadujes!!MIrza da igra 3 u nba?(jako slabo vodi loptu)Jesil ti ozbiljan ?da cuva jamesa,carmela,grangera,pierca,hamiltona,t-maca, pa pojeli bi ga!!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la nerminh74 » 24 feb 2009, 21:00

doe78 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:mirza je cuvao vise puta schortsanitis-a i to uspjesno, a ako je mogao njega mogao bi i ove, svi vide u mirzi brzog igraca niko nevidi da rjec o atletski jakom 113-5 KG teskom igracu koji se veoma dobro nosi sa svim krilnim centrima europe, a druga je prica sto u NBA koja ima totalno drugaciji princip igre (siri teren, vise prostora, puno vise zasnivanje na individualizmu, a ne timskoj igri,...) gdje bi on sigurno igrao 3

Ti stvarno koliko pises na forumu,slabo shvatas neke stvari!!Poredis debelog schortanitisa sa nba zvijezdama,stvarno me iznenadujes!!MIrza da igra 3 u nba?(jako slabo vodi loptu)Jesil ti ozbiljan ?da cuva jamesa,carmela,grangera,pierca,hamiltona,t-maca, pa pojeli bi ga!!!
ja se dobor razumije u europsku kosarku, nba cirkus me malo zanima, ali znam kada se igra po europskim pravilima vecina tih navedenih igraca ima velikih problema, a isti debeli grk je razvalio amere prije koju godinu na SP
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la doe78 » 24 feb 2009, 21:50

nerminh74 je napisao/la:
doe78 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:mirza je cuvao vise puta schortsanitis-a i to uspjesno, a ako je mogao njega mogao bi i ove, svi vide u mirzi brzog igraca niko nevidi da rjec o atletski jakom 113-5 KG teskom igracu koji se veoma dobro nosi sa svim krilnim centrima europe, a druga je prica sto u NBA koja ima totalno drugaciji princip igre (siri teren, vise prostora, puno vise zasnivanje na individualizmu, a ne timskoj igri,...) gdje bi on sigurno igrao 3

Ti stvarno koliko pises na forumu,slabo shvatas neke stvari!!Poredis debelog schortanitisa sa nba zvijezdama,stvarno me iznenadujes!!MIrza da igra 3 u nba?(jako slabo vodi loptu)Jesil ti ozbiljan ?da cuva jamesa,carmela,grangera,pierca,hamiltona,t-maca, pa pojeli bi ga!!!
ja se dobor razumije u europsku kosarku, nba cirkus me malo zanima, ali znam kada se igra po europskim pravilima vecina tih navedenih igraca ima velikih problema, a isti debeli grk je razvalio amere prije koju godinu na SP

Koja su to europska pravila?Cirkus liga nba?Sta mislis nba prvak vs cska? KO bih pobijedio i zasto?Debeli grk razvalio koga?Jesil ti gledao olimpijadu?Jeli to onaj sto ima 5 poena po tekmi u euroligi?Opet tema je mirza teletovic ,dali moze u nba ?ja mislim da moze,ali bolje mu je ostati u spaniji i igrati p o25-30 min nego 5-10 u nba...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la nerminh74 » 24 feb 2009, 23:00

doe78 je napisao/la:
Koja su to europska pravila?Cirkus liga nba?Sta mislis nba prvak vs cska? KO bih pobijedio i zasto?Debeli grk razvalio koga?Jesil ti gledao olimpijadu?Jeli to onaj sto ima 5 poena po tekmi u euroligi?Opet tema je mirza teletovic ,dali moze u nba ?ja mislim da moze,ali bolje mu je ostati u spaniji i igrati p o25-30 min nego 5-10 u nba...
sve sam rannije rekao zasto postavljati ista pitanja za iste odgovore, ukratko po meni teletovic je dobra 4 u okvirima EL i ima sve predispozicije u nba bi bio 3 kao radomanovic, ali je navrjeme skontao da je bolje igrati u europi nego se muciti u nba za koji dolar vise koji to ne vrjedi
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la doe78 » 24 feb 2009, 23:39

nerminh74 je napisao/la:
doe78 je napisao/la:
Koja su to europska pravila?Cirkus liga nba?Sta mislis nba prvak vs cska? KO bih pobijedio i zasto?Debeli grk razvalio koga?Jesil ti gledao olimpijadu?Jeli to onaj sto ima 5 poena po tekmi u euroligi?Opet tema je mirza teletovic ,dali moze u nba ?ja mislim da moze,ali bolje mu je ostati u spaniji i igrati p o25-30 min nego 5-10 u nba...
sve sam rannije rekao zasto postavljati ista pitanja za iste odgovore, ukratko po meni teletovic je dobra 4 u okvirima EL i ima sve predispozicije u nba bi bio 3 kao radomanovic, ali je navrjeme skontao da je bolje igrati u europi nego se muciti u nba za koji dolar vise koji to ne vrjedi
Ja sve mislio do sada "da traver ariza,luk walton igraju "3"u lakersima"a odom,radman ,gasol 4...Ali dobro ne gledamo mozda svi isti basket ,i elvir ovcina vise vremena provede na 3 moze se i za njega reci na nije centar!!
Ko ne voli izazov i boji se ,taj osateje u europi" ko misli da je zvjer taj ide da se dokaze u nba!!

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la Melo15 » 25 feb 2009, 15:21

doe78 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
doe78 je napisao/la:
Koja su to europska pravila?Cirkus liga nba?Sta mislis nba prvak vs cska? KO bih pobijedio i zasto?Debeli grk razvalio koga?Jesil ti gledao olimpijadu?Jeli to onaj sto ima 5 poena po tekmi u euroligi?Opet tema je mirza teletovic ,dali moze u nba ?ja mislim da moze,ali bolje mu je ostati u spaniji i igrati p o25-30 min nego 5-10 u nba...
sve sam rannije rekao zasto postavljati ista pitanja za iste odgovore, ukratko po meni teletovic je dobra 4 u okvirima EL i ima sve predispozicije u nba bi bio 3 kao radomanovic, ali je navrjeme skontao da je bolje igrati u europi nego se muciti u nba za koji dolar vise koji to ne vrjedi
Ja sve mislio do sada "da traver ariza,luk walton igraju "3"u lakersima"a odom,radman ,gasol 4...Ali dobro ne gledamo mozda svi isti basket ,i elvir ovcina vise vremena provede na 3 moze se i za njega reci na nije centar!!
Ko ne voli izazov i boji se ,taj osateje u europi" ko misli da je zvjer taj ide da se dokaze u nba!!
i ja sam mislio da Richard Hamilton igra SG u detroitu dok ga ti ne svrsta u SF(a tu im igra Prince)
a Radmanovic je igro na 3 kolko se sjecam al u ovoj postavi
Fisher
Kobe
On
Odom
Gasol
........
tj kad je bynum bio povrijedjen..... :? :?
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la adnan24 » 25 feb 2009, 18:56

1.Radmanovic igra poziciju 3 u 99% slucajeva
2.Hamilton igra 2 100%
3.Teletovic u nba?-tesko,morao bi da popravi kontrolu nad loptom jer ne moze on biti klasicni suter koji ce cekati otvorene suteve.A po meni on nema razloga da ide u NBA-igra u jednom od najjacih timova u europi i to veoma uspjesno
4.NBA liga cirkus???-ne znam sta podrazumijevate pod cirkus ali europa taj cirkus nikada nece dostici po kvaliteti

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la doe78 » 25 feb 2009, 19:05

adnan24 je napisao/la:1.Radmanovic igra poziciju 3 u 99% slucajeva
2.Hamilton igra 2 100%
3.Teletovic u nba?-tesko,morao bi da popravi kontrolu nad loptom jer ne moze on biti klasicni suter koji ce cekati otvorene suteve.A po meni on nema razloga da ide u NBA-igra u jednom od najjacih timova u europi i to veoma uspjesno
4.NBA liga cirkus???-ne znam sta podrazumijevate pod cirkus ali europa taj cirkus nikada nece dostici po kvaliteti
Radman je 4 u nba koji je po potrebi igrao 3!!!Hamilton je 2 u pravu ste ,ali u zadnje vrijeme ga guraju na 3!!Stojakovic je 3, ali nije ni bitno" mirzu cijenim i smatram ga sjajnim igracem ,vodjene lopte je mu je najveca mana!!

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la adnan24 » 25 feb 2009, 19:12

doe78 je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:1.Radmanovic igra poziciju 3 u 99% slucajeva
2.Hamilton igra 2 100%
3.Teletovic u nba?-tesko,morao bi da popravi kontrolu nad loptom jer ne moze on biti klasicni suter koji ce cekati otvorene suteve.A po meni on nema razloga da ide u NBA-igra u jednom od najjacih timova u europi i to veoma uspjesno
4.NBA liga cirkus???-ne znam sta podrazumijevate pod cirkus ali europa taj cirkus nikada nece dostici po kvaliteti
Radman je 4 u nba koji je po potrebi igrao 3!!!Hamilton je 2 u pravu ste ,ali u zadnje vrijeme ga guraju na 3!!Stojakovic je 3, ali nije ni bitno" mirzu cijenim i smatram ga sjajnim igracem ,vodjene lopte je mu je najveca mana!!


Ne znam za prije ali dok je igrao u lakersima radmanovic nikad nije igrao 4,mozda po potrebi nekoliko minuta u utakmici ali nikada nije zapoceo na cetvorci.Gasol je igrao 5,Odom 4 a Radman 3 ili Bynum 5 Gasol 4 a Radman opet 3.Prije toga Kwame Brown igrao 5 a Odom 4.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la nerminh74 » 25 feb 2009, 19:14

radmanovic upravo nema nikakvu ledznu tehniku i daleko mu se vise sve svodi na sut od mirze i zato igra na 3
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Institut
Postovi: 152
Pridružen/a: 08 avg 2008, 22:04
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la Institut » 25 feb 2009, 19:32

ima ljudi mirza sve i sut i skok i snagu i vodjenje lopte sve osim te leđne tehnike koju popravlja lagano...stvar je u tome da je tau ekipa sa glavom i repom ,zna se koji igrac sta igra i svi se toga drze... mirza ne ide na ulaz ,ne zbog toga sto ne moze vec se zna ko u toj ekipi ide na ulaz (rakocevic i ostali na vanjskim pozicijama) a ko ceka povratnu loptu na trici (mirza) ;)

ja sam gledo njegove utakmice dok je igro u diti (znam ne moze se to poredit ali opet tad je imao nekih 18 god) i kod nas je bio glavna zvijezda ,sve lopte idu njemu ,ja mislim da mu je prosjek poena u zadnjoj sezoni bio oko 42-3 po mecu ... onda sam vidio i 2-3 utakmice u ostendeu i tamo je bio jedan od lidera i volio uzet u svoje ruke loptu ali shvatite to u tau nije njegov zadatak ,jer zna se ko je tamo glavni igrac ;)

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la nerminh74 » 26 feb 2009, 17:34

Institut je napisao/la:ima ljudi mirza sve i sut i skok i snagu i vodjenje lopte sve osim te leđne tehnike koju popravlja lagano...stvar je u tome da je tau ekipa sa glavom i repom ,zna se koji igrac sta igra i svi se toga drze... mirza ne ide na ulaz ,ne zbog toga sto ne moze vec se zna ko u toj ekipi ide na ulaz (rakocevic i ostali na vanjskim pozicijama) a ko ceka povratnu loptu na trici (mirza) ;)
izvrstan post i opisuje sve ono sto sam ja govorio, a doe drzi se nba
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

doe78
Postovi: 966
Pridružen/a: 16 jul 2008, 16:01
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la doe78 » 26 feb 2009, 18:15

nerminh74 je napisao/la:
Institut je napisao/la:ima ljudi mirza sve i sut i skok i snagu i vodjenje lopte sve osim te leđne tehnike koju popravlja lagano...stvar je u tome da je tau ekipa sa glavom i repom ,zna se koji igrac sta igra i svi se toga drze... mirza ne ide na ulaz ,ne zbog toga sto ne moze vec se zna ko u toj ekipi ide na ulaz (rakocevic i ostali na vanjskim pozicijama) a ko ceka povratnu loptu na trici (mirza) ;)
izvrstan post i opisuje sve ono sto sam ja govorio, a doe drzi se nba
Slabo vi to pratite,ja mirzu cijenim i mislim da je nas najbolj igrac,moze on jos mnogo da napreduje da popravi vodenje lopte,ulaz!!Cuj zna se ko ide na ulaz "vecu glupost nisam odavno cuo!!To znaci i kod bh selekcice se zna ko ide na ulaz ,pa lik samo sutira trice?Mirzun sti ligre se nije promijeno od belgije ,bh repke pa sve do spanije!!Zalosno da ljuti koji ne gase euroligu nemaju pojma!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la nerminh74 » 26 feb 2009, 18:25

doe78 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
Institut je napisao/la:ima ljudi mirza sve i sut i skok i snagu i vodjenje lopte sve osim te leđne tehnike koju popravlja lagano...stvar je u tome da je tau ekipa sa glavom i repom ,zna se koji igrac sta igra i svi se toga drze... mirza ne ide na ulaz ,ne zbog toga sto ne moze vec se zna ko u toj ekipi ide na ulaz (rakocevic i ostali na vanjskim pozicijama) a ko ceka povratnu loptu na trici (mirza) ;)
izvrstan post i opisuje sve ono sto sam ja govorio, a doe drzi se nba
Slabo vi to pratite,ja mirzu cijenim i mislim da je nas najbolj igrac,moze on jos mnogo da napreduje da popravi vodenje lopte,ulaz!!Cuj zna se ko ide na ulaz "vecu glupost nisam odavno cuo!!To znaci i kod bh selekcice se zna ko ide na ulaz ,pa lik samo sutira trice?Mirzun sti ligre se nije promijeno od belgije ,bh repke pa sve do spanije!!Zalosno da ljuti koji ne gase euroligu nemaju pojma!!
:?:

ja sam mirzu gledao kada je repka pod nenom igrala pripremne utakmice na mojmilu i on se itekako koristio ulazom, a koliko se sjecam dosta je ulazio i na kvalifikacijama pa i u EL sam ga cesto vidio kako ide na ulaz i zadnji put na kupu kralja istina oba puta neuspjesno protiv unicaje, sada cinjenica je da je njegovonajace oruzije sut za 3 i njim se najvise sluzi
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: TAU Ceramica

Post Postao/la Neutral » 26 feb 2009, 18:29

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 23 avg 2013, 18:11, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.