Srđan Grahovac

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la gruezi » 11 okt 2013, 00:45

Uz zolotica I duljevica definitivno jedan od boljih igraca lige... Sljedeci korak bi mu trebala biti belgija ili cvajta..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61934
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Virtu4l » 11 okt 2013, 08:25

gruezi je napisao/la:Uz zolotica I duljevica definitivno jedan od boljih igraca lige... Sljedeci korak bi mu trebala biti belgija ili cvajta..
Samo da ne bude HNL.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Cautinho » 11 okt 2013, 09:23

Cvajta bi bila savrsena za njega.
HNL sigurno ne,a ni Turska mi nije nesto primamljiva kad je on u pitanju.
Nadam se da ce ovo postati norma,kad je nasa liga u pitanju,da uvijek bude makar jedan talent za neke jace lige.

Ovo je tapatalk,ako nekom nije jasno. now Free
Keep walking.

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Armageddon2012 » 11 okt 2013, 10:36

stvarno dobar gol,čitava akcija,a šut pogotovo...dao je i gol njemačkoj u prošlim kvalifikacijama na koševu,valjda će sve to uticat na cijenu da konačno i borac zaradi na nekom igraču bilo šta :(

[youtube][/youtube]
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Principatus » 11 okt 2013, 10:39

Pa mislim da je imao dobru tribinu za scoute da se predstavi: U Spaniji protiv U21 Spanije. Da vidimo ko ce se od klubova pokazati zainteresovanim.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la zizu1991 » 11 okt 2013, 11:58

Srđaneeeeeeeee, Srđaneeeeeeeeeeeeeee, Srđaneeeeeeeeeeeeeeeeeee ... ne mogu više promukao sam.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Armageddon2012 » 11 okt 2013, 12:25

uglavnom,pošto smo mi poznati kao klub koji ne bi znao davljeniku prodati čamac,i najskuplji transfer u istoriji kluba nam je 120 000 evra,moja procjena je da će on iz borca otići za 80 000 evra. :evil: :evil:

amar osim bi ga prodao za 500 000,a mamić ne bi sjedao za sto ispod tri miliona :( :(
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la grgr » 11 okt 2013, 12:43

Armageddon2012 je napisao/la:uglavnom,pošto smo mi poznati kao klub koji ne bi znao davljeniku prodati čamac,i najskuplji transfer u istoriji kluba nam je 120 000 evra,moja procjena je da će on iz borca otići za 80 000 evra. :evil: :evil:

amar osim bi ga prodao za 500 000,a mamić ne bi sjedao za sto ispod tri miliona :( :(
+ 1 , i to bog sami zna gdje ce ga prodat za te novce. Trnovit je put svih nasih fudbalera srdjan je strasan igrac veliki potencijal ali nazalost morat ce da prodje jos puno toga da dodje do samog vrha...

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Armageddon2012 » 11 okt 2013, 14:29

ja bih volio da on ode u brazil...tad bi mu cijena skočila do neslućenih razmjera...koliko vidim,bosna je prilično deficitarna na toj njegovoj poziciji zadnjeg veznog...protiv slovačke u zenici je igrala potpuno bez zadnjeg veznog,a i u revanšu je preokret nastupio tek kad je zahirović ušao umjesto nekoga....nije mi jasno zašto rahimić ne igra,on je car....a grahovac je za zahirovića izmislio fudbal,a jedina zahirovićeva prednost nad rahimićem i grahovcem je to što mu je sead sušić menadzer...ja sad ne znam podrobno situaciju,i ima li bosna još kojeg vrhunskog igrača na poziciji zadnjeg veznog,ali ako nema,onda bi za grahovca moralo biti mjesta među 22 u brazilu,a time bi valjda i borac riješio bar dio svojih finansijskih problema.
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
PIKE
Postovi: 838
Pridružen/a: 23 avg 2013, 19:56
Lokacija: Budelj, Gornja Sanica
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la PIKE » 11 okt 2013, 14:33

Mislim da bi ga trebalo prekomandovati u A repku, ionako smo slabi na toj poziciji zadnjeg veznog..

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8126
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Tracy3McGrady » 11 okt 2013, 14:46

apsulutno se slazem sa prethodnim komentarima, definitivno igrac koji mora biti prekomandovan u a-tim, ima nesto posebno u svojoj igri, u svakom slucaju je ispred mnogih koji se slepaju u reprezentaciji, a kao sto neko rece, da bi konacno neko mogao otici za dobre pare iz nase lige. Po meni najbolji igrac u PL.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la zizu1991 » 11 okt 2013, 14:58

Grahovac igra dosta varljivo, no i ne igrao tako s obzirom u kakvoj ligi igra.
Sigurno je da ima potencijala. Recimo, protiv Austrije su svi kolektivno podbacili, a protiv Španije je igrao tako lijepo, bez obzira na presing, koji su mladi Španci vršili na zadnju liniju, stalno se otkrivao bekovima i štoperima i otvarao opcije za brže oslobađanje lopte.

Nekoliko puta je pokazao da ima jako dobru tehniku i pregled igre, ali i par puta me iznenadio " trkom " iz mjesta. Ne znam, vidjeti ćemo šta će da bude od njega.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Principatus » 11 okt 2013, 15:24

Tracy3McGrady je napisao/la:definitivno igrac koji mora biti prekomandovan u a-tim, ima nesto posebno u svojoj igri, u svakom slucaju je ispred mnogih koji se slepaju u reprezentaciji
Kao naprimjer Aaa...Vrr...aaahh necu, inace ce me zivog pojesti. :mrgreen:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la gruezi » 11 okt 2013, 18:20

Vi zaboravljate da je realno besic bolji igrac od njega kao I zolotic..ko vam garantuje da je grahovac bolji or maria vrancica koji igra u cvajti..nasa liga nije nikakvo mjerilo I nikad necemo biti u stanju saznati stvarni kvalitet grahovca zolotica duljevica mesanovica itd dok god neodu u neku jacu ligu...

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la grgr » 11 okt 2013, 18:23

gruezi je napisao/la:Vi zaboravljate da je realno besic bolji igrac od njega kao I zolotic..ko vam garantuje da je grahovac bolji or maria vrancica koji igra u cvajti..nasa liga nije nikakvo mjerilo I nikad necemo biti u stanju saznati stvarni kvalitet grahovca zolotica duljevica mesanovica itd dok god neodu u neku jacu ligu...
Niko ne garantuje , besic vec 2 godine igra na poziciji stopera ne znam kakve veze ima sa grahovcem. Zolotic jos nije ni poceo igrat nakon one povrede , nazalost postoje velike sanse da nikad vise i ne zaigra na ovon nivou. Ja bi dao sve da svako od njih igra za real madrid al polako. Srdjan je dobar igrac i o tome je rijec. Besic treba da se sredi s glavom , ionako nije konkurencija srdjanu. Iako moze igrat zadnjeg veznog al nema potrebe vise to radit kad ocito igra stopera... Vrancic ima 28 godina sjedi na klupi u ekipi koja 97 % ispada iz lige nema potrebe da pricamo o njemu. Zola kad se oporavi ak obude igrao na onom nivou jeste ispred srdjana ali nije to neka razlika. Nadam se da ce obojica pobjec odavde i napravit odlicne karijere.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la gruezi » 11 okt 2013, 20:49

I nisi bas upravu za besica..ferencvaros igra neki sistem gdje se besic I zadnji vezni prakticno stalno mjenjaju pozicije tj cas je na zadnjem veznom cas na stoperu... Nisam mislio na damira vrancica iz braunsvajga nego maria iz paderborna u cvajti koji ima 24 godine I evo vec 2gu sezonu je standardan u cvajti..moram li te napominjat koliko je to kvalitetnije takmicenje od nase lige..zolotic ce ponovo biti onaj stari jer lik svoju igru zasniva na trcanju(ima prirodan cardio tj za 5 dana nabije kondicije kao prosjecan covjek za 8-10)...takticki je vjerovatno najjaci igrac u nasoj ligi jos od rata(amar ga takvim napravio jer je od 15 godine redovno trenirao sa prvim timom)... Fizicki je dosta jak I ima odlicnu prvu loptu...grahovacima bolju tehniku I kontrolu lopte dok je zolotic bolji u gore navedenim segmentima...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11831
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 okt 2013, 01:10

Ma nema nista bolje nego kad procitas da je neki igrac iz nase lige bolji od Zahirovica. Jesmo li u tolikim iluzijama ili? Zahirovic u svoj vakat bio bolji i utjecajniji igrac u PL nego ovaj sad, ali eto on je bolji, a Zaha je nazadovao prelaskom prvo u prvu Rusku, pa onda u drugu, pa u Bjelorusku pa sad u drugu Njemacku. Stvarno covjek konstantno nazaduje, nije mi jasno kako ne igra Srdjan umjesto njeg. On igra u jacem klubu, jacoj ligi.
Celik!3,2,2.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Cautinho » 13 dec 2013, 15:18

Evo sam naišao na vijest da je Borac dobio ozbiljnu ponudu za njega,neki klub iz Belgije je u pitanju.
Bilo bi odlično,za takvog mladog igrača Belgija je kašika u medu.
Keep walking.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 13 dec 2013, 16:06

Cautinho je napisao/la:Evo sam naišao na vijest da je Borac dobio ozbiljnu ponudu za njega,neki klub iz Belgije je u pitanju.
Bilo bi odlično,za takvog mladog igrača Belgija je kašika u medu.
Super bi bilo da se on razvije u tu sesticu sto nam treba.

Avatar
zgembo89
Postovi: 5065
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la zgembo89 » 13 dec 2013, 16:33

BElgija je odlicna bolja nego Poljska Ukrajina Ceska..Samo da se ne izgubi ako se ostvari transfer..Stevanovic je primjer kako treba postepeno ici stepenicu po stepenicu iz jendog kluba u drugi ako je korak veliki onda moze odvesti do propasti..

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, GradKamena2 i 1 gost.