Fk Bosna Kalesija

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 15 feb 2014, 13:55

VolimTz je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:Druga pripremna utakmica u subotu u 13h protiv ekipe Sloge iz Simin Hana. Utakmica se igra u Tuzli, na pomoćnom terenu stadiona Tušanj.

Sloga ima strašnu ekipu, neki dan su deklasirali komšinice iz Tojšića sa 6:0.
Sve što kod Ćire nije valjalo preusmjerilo se u našu ekipu. Ovo će biti pravi test za nas. Ako vas dobijemo onda smo sto posto spremni za 2 federalnu. Sretno. :)
Poluvrijeme. Bosna vodi 1-2. S. Han postigao gol iz penala. Uživo na http://www.fk-bosna-kalesija.com/news/t ... -kalesija/" onclick="window.open(this.href);return false;
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 15 feb 2014, 14:48

Pobjeda Kalesije rezultatom 3:2. S. Han dosta, dosta tvrda i dobra ekipa.

Nadam se da će VolimTz dati svoje viđenje utakmice.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la VolimTz » 15 feb 2014, 16:07

GazijaKalesija je napisao/la:Pobjeda Kalesije rezultatom 3:2. S. Han dosta, dosta tvrda i dobra ekipa.

Nadam se da će VolimTz dati svoje viđenje utakmice.
Ja sam došao na drugo poluvrijeme pri rezultatu 2:2. Ne razumijem se baš u fudbal toliko da bih sad mogao dati neku analizu. Iz onog što sam vidio zaključujem da je to zaslužena pobjeda Bosne. Još ako se uzme u obzir da su pred kraj igrali sa 5-6 juniora i opet uspjeli odbranit rezultat, onda je to jako kvalitetna ekipa.

Koliko sam uspio vidjet Sloga je izvela najbolji sastav koji je dao svoj maksimum, ima tu novih igrača, trebaju se malo sinhronizovati, bilo je dosta neuspjelih pasova.

Ja sam zadovoljan, minimalna pobjeda Bosne je i bila očekivana. Mislim da smo mi spremni za 2 federalnu.

Iskreno bih volio da ostanete u drugoj, da imamo svojevrsan derbi slijedeće sezone. Ipak sretno vam u nastavku. ;)
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 15 feb 2014, 16:21

VolimTz je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:Pobjeda Kalesije rezultatom 3:2. S. Han dosta, dosta tvrda i dobra ekipa.

Nadam se da će VolimTz dati svoje viđenje utakmice.
Ja sam došao na drugo poluvrijeme pri rezultatu 2:2. Ne razumijem se baš u fudbal toliko da bih sad mogao dati neku analizu. Iz onog što sam vidio zaključujem da je to zaslužena pobjeda Bosne. Još ako se uzme u obzir da su pred kraj igrali sa 5-6 juniora i opet uspjeli odbranit rezultat, onda je to jako kvalitetna ekipa.

Koliko sam uspio vidjet Sloga je izvela najbolji sastav koji je dao svoj maksimum, ima tu novih igrača, trebaju se malo sinhronizovati, bilo je dosta neuspjelih pasova.

Ja sam zadovoljan, minimalna pobjeda Bosne je i bila očekivana. Mislim da smo mi spremni za 2 federalnu.

Iskreno bih volio da ostanete u drugoj, da imamo svojevrsan derbi slijedeće sezone. Ipak sretno vam u nastavku. ;)
Hahaha, bolje da mi igramo prvu ligu, pa vi igrajte derbi sa komšijama iz Tojšića. :D

Hvala puno na finim riječima, šta ja znam, Smajlović će biti veliko pojačanje za našu ligu. Igrali smo i prošlih sezona prijateljske sa S. Hanom dok je još kapiten bio onaj Fejzić što je bio u Slobodi, ne znam jel se sad vratio u S. Han.

A da, spremni ste za ovu ligu nema šta. Bolje S.Han nego neke Donje Mahale, i tako ta mjesta.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 28 feb 2014, 10:06

Danas je u Karakaju sa ekipom Radničkog, koji se u takmiči u II ligi RS, Bosna odigrala svoju treću pripremnu utakmicu i zabilježila pobjedu rezultatom 3:1.
Iako rezultat izgleda kao lagana pobjeda, u prvih 30. minuta domaćin je vodio 1:0, te naša ekipa nije imala adekvatnu igru. U 30. minuti trener Mahmutović u igru uvodi Jukića te Kulovića, a na hlađenje šalje Majdančića i Poljakovića. Nakon izmjena, Bosna preuzima incijativu koju kruniše sa 2 pogotka do kraja poluvremena. Srijelci su bili Hasanović i Ibrahimović.
U drugom poluvremenu, Bosna je dominirala na terenu te nije dozvoljavala domaćinu da ozbiljnije ugrozi gol Bukvara, koji je branio u drugom poluvremenu.
Domaćini su nastojali doći do izjednačenja, ali iz jedne kontre, u kojoj su učestvovali juniori Atlagić i Mešić, ovaj drugi za konačan rezultat 3:1 u našu korist.
Sve u svemu, bila je ovo još jedna provjera pred prvenstvo koja je pokazala da imamo jaku ekipu koja je kombinacija iskustva i mladosti.


Više na: http://www.fk-bosna-kalesija.com/news/b ... -karakaju/" onclick="window.open(this.href);return false;
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 02 mar 2014, 15:41

Nk Krušik - Fk Bosna Kalesija 2:11. :lol: Krušik se takmiči u nekoj našoj kantonalnoj ligi.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 08 mar 2014, 16:24

Velika pobjeda Bosne u gostima protiv direktnog konkurenta u borbi za prvaka.

Nk " Mladost " Malešići - Fk " Bosna " Kalesija 0-2.

Bravo, bravo, bravo! :D :D :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12304
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la Sheyi » 08 mar 2014, 22:06

Cestitke momčilucima, vrlo vazna pobjeda u borbi za ulazak, taj famozni ulazak :mrgreen:

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 08 mar 2014, 22:19

Sheyi je napisao/la:Cestitke momčilucima, vrlo vazna pobjeda u borbi za ulazak, taj famozni ulazak :mrgreen:
Kao Mourinhov Chelsea. Damo gol pa onda sve u odbranu. :lol:
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
Liverpool. YNWA
Postovi: 2170
Pridružen/a: 10 avg 2010, 09:13
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la Liverpool. YNWA » 22 mar 2014, 15:51

poluvrijeme 1:2
Hajmo Bosnoooooooooo!!
#Ynwa

Avatar
Sheyi
Postovi: 12304
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la Sheyi » 22 mar 2014, 17:06

Veliki bod naše ekipe u Lipnici. Utakmica je završena rezultatom 2-2. S obzirom da je drugi gol domaćin postigao iz penala, te da nam je poništen regularan pogodak oko 75. minute, možemo biti sasvim zadovoljni ovim rezultatom.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 22 mar 2014, 17:43

Šteta, prava šteta. Ko zna šta je sve u svlačionicama na poluvremenu rekao Blaško sudijama... No idemo dalje. Imamo utakmicu manje i samo bod zaostatka.

Sljedeće kolo u Kalesiji dočekujemo Odžak, dok Prokosovljani idu ekipi Donje Mahale. Očekuju se pobjede obje ekipe.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 23 mar 2014, 00:18

GazijaKalesija je napisao/la:Šteta, prava šteta. Ko zna šta je sve u svlačionicama na poluvremenu rekao Blaško sudijama... No idemo dalje. Imamo utakmicu manje i samo bod zaostatka.

Sljedeće kolo u Kalesiji dočekujemo Odžak, dok Prokosovljani idu ekipi Donje Mahale. Očekuju se pobjede obje ekipe.
To Prokosovići hoće u Prvu ligu, pa oni jedva da imaju uslove za ovu sad, gdje će igrati u Lukavcu možda, kakvi oni i ulazak nema od toga ništa, imaju dobar raspored jer sad gostuju ovima dole što ispadaju, pa igraju kod kuće dvije zaredom utakmice (prvo Slaven pa Mramor im dolazi) pa 23 kolo kod kuće igraju, 24 su slobodni i onda opet 25 kod kuće, međutim ako Bosna Kalesija ili Mramor pucaju na prvo mjesto biće možda i prodaje u Prokosovićima, a 29 kolo dolazi Kalesija u Prokosoviće :mrgreen:

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 23 mar 2014, 01:25

samolukavac je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:Šteta, prava šteta. Ko zna šta je sve u svlačionicama na poluvremenu rekao Blaško sudijama... No idemo dalje. Imamo utakmicu manje i samo bod zaostatka.

Sljedeće kolo u Kalesiji dočekujemo Odžak, dok Prokosovljani idu ekipi Donje Mahale. Očekuju se pobjede obje ekipe.
To Prokosovići hoće u Prvu ligu, pa oni jedva da imaju uslove za ovu sad, gdje će igrati u Lukavcu možda, kakvi oni i ulazak nema od toga ništa, imaju dobar raspored jer sad gostuju ovima dole što ispadaju, pa igraju kod kuće dvije zaredom utakmice (prvo Slaven pa Mramor im dolazi) pa 23 kolo kod kuće igraju, 24 su slobodni i onda opet 25 kod kuće, međutim ako Bosna Kalesija ili Mramor pucaju na prvo mjesto biće možda i prodaje u Prokosovićima, a 29 kolo dolazi Kalesija u Prokosoviće :mrgreen:
Razumijem ja to sve. Enes ide na to da to 29. kolo proda utakmicu Kalesiji. Samo je problem što Kalesija nema para da kupi tu utakmicu. Tako da mi idemo na fer i poštenu borbu.

Ma Kalesija ulazi, 100% sam siguran, no vidjet ćemo opet.... Znaš Enesa :lol:
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 28 mar 2014, 10:26

Sutra u 15h na Gradskom stadionu u Kalesiji protiv Odžaka. Još jedna relativno lagana pobjeda aBd! :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 29 mar 2014, 17:45

Pobjeda protiv Odžaka 2:0. Strijelci Smajlović i Hamzić. Dva velika majstora. :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 30 mar 2014, 01:12

Pazite se Slavena i Mramora pored Prokosovića, iako u naredna dva kola obje ekipe dolaze na Modrac, zanimljivo je nema šta :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 30 mar 2014, 09:20

samolukavac je napisao/la:Pazite se Slavena i Mramora pored Prokosovića, iako u naredna dva kola obje ekipe dolaze na Modrac, zanimljivo je nema šta :)
Slaven ok, za njih sam čuo neke stvari. Al' Mramor druže nema nikakvih šansi vjeruj. Mi idemo njima za 2 subote. Sad Priluk away, za nadati se pozitivnom rezultatu. U Prokosović dolaze Mramor, Slaven, Malešić, Kalesija, tako da ako budu htjeli vrlo vjerovatno da mogu lagano ući, no vidjet ćemo 8-)
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la Gorki » 30 mar 2014, 12:20

Sretno komšije!
Pobjeda je bolja od orgazma!

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la samolukavac » 30 mar 2014, 16:25

GazijaKalesija je napisao/la:
samolukavac je napisao/la:Pazite se Slavena i Mramora pored Prokosovića, iako u naredna dva kola obje ekipe dolaze na Modrac, zanimljivo je nema šta :)
Slaven ok, za njih sam čuo neke stvari. Al' Mramor druže nema nikakvih šansi vjeruj. Mi idemo njima za 2 subote. Sad Priluk away, za nadati se pozitivnom rezultatu. U Prokosović dolaze Mramor, Slaven, Malešić, Kalesija, tako da ako budu htjeli vrlo vjerovatno da mogu lagano ući, no vidjet ćemo 8-)
Izgleda da su odlučili zajedno sa Općinom i Radničkim da se bore za ulazak u Prvu ligu, defintivno je to da se bore do kraja pa vidjećemo hoće li uspjeti, sponzora imaju prejakog i što se tiče finansija tu su jaki pravo, ne znam kako su danas igrali u gostima, a naredna dva kola igraju kod kuće u Prokosovićima :)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.