Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la bagra » 02 jan 2015, 14:01

SipakUlicar1922 je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:
SipakUlicar1922 je napisao/la:AS_Roma ko je bola hladno napustio FK Velez? Sve trojicu navedenh igraca je FK Velez odpustio. Pazi malo kako iznosis informacije!
Pa na to sam i mislio da su ih olahko pustili, ovaj zatrazio raskid da ide vani radi para, puste ga, ovaj kao nije se pokazao odmah papiri, a ovaj navodno radi godina :)
Meni licno je drago sto klub napustaju istroseni igraci (nema veze sto Velezova djeca). Pravi se prostor za nesto novo s ciljem da se poboljsa atmosfera unutar svlacionice koja je ocigledno narusena. Ima tu jos nekoliko igraca (Haurdic, Kodra) kojih bi se ja rijesio ali strucni stab je u to puno bolje upucen.
Merzicu 30 godina, kapiten kluba igra na poziciji stopera i zadnjeg veznog i on tebi istrosen igrac, nemas ti pojma o nogometu. Skaljic je isto dobro igrao, Vladavic nije bio zadovoljan njegovo otpustanje mogu shvatiti donekle
Limvo Likce

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 02 jan 2015, 15:58

O nogometu zaista neznam nista ali zato o fudbalu i FK Velezu znam puno vise od tebe. Vodi kuci Merzica (igraca koji zadnje tei godine nesmije "derbi" odigrati) yebo te on a ti njega!!!
Prkosni i Ponosni od 1922

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la bagra » 02 jan 2015, 22:15

SipakUlicar1922 je napisao/la:O nogometu zaista neznam nista ali zato o fudbalu i FK Velezu znam puno vise od tebe. Vodi kuci Merzica (igraca koji zadnje tei godine nesmije "derbi" odigrati) yebo te on a ti njega!!!
Zato ste ko i Čelik tu gdje jeste i nikad necete naprijed kada ne cijenite svoje igrace, nego su vam drazi ovi Srbi i istroseni igraci sto vam se dovode kako bi se talili trener, direktor i sportski direktor
Limvo Likce

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la pravnik1981 » 02 jan 2015, 22:27

bagra je napisao/la:
SipakUlicar1922 je napisao/la:O nogometu zaista neznam nista ali zato o fudbalu i FK Velezu znam puno vise od tebe. Vodi kuci Merzica (igraca koji zadnje tei godine nesmije "derbi" odigrati) yebo te on a ti njega!!!
Zato ste ko i Čelik tu gdje jeste i nikad necete naprijed kada ne cijenite svoje igrace, nego su vam drazi ovi Srbi i istroseni igraci sto vam se dovode kako bi se talili trener, direktor i sportski direktor
Svaka cast Merzicu ali on na skoro svakoj utakmici dobije karton crvene ili zute boje...Hvala mu za ovo do sad i sretno...zamijenjiv igrac i te kako

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la rodjak » 03 jan 2015, 04:45

pravnik1981 je napisao/la:
bagra je napisao/la:
SipakUlicar1922 je napisao/la:O nogometu zaista neznam nista ali zato o fudbalu i FK Velezu znam puno vise od tebe. Vodi kuci Merzica (igraca koji zadnje tei godine nesmije "derbi" odigrati) yebo te on a ti njega!!!
Zato ste ko i Čelik tu gdje jeste i nikad necete naprijed kada ne cijenite svoje igrace, nego su vam drazi ovi Srbi i istroseni igraci sto vam se dovode kako bi se talili trener, direktor i sportski direktor
Svaka cast Merzicu ali on na skoro svakoj utakmici dobije karton crvene ili zute boje...Hvala mu za ovo do sad i sretno...zamijenjiv igrac i te kako
ja da sam u upravi,nakon onih bezveznih crvenih kartona u 95 minuti utakmice zadnjeg kola protiv Borca(Merzica i Haurdica) ja bi im iste sekunde dao ispisnicu i goni te se u 3 krasna qrca obadvojica :evil: .Merzic je napravio onakvih crvenih i zutih kartona pitaj Boga,i nek ide nece niko puno plakati za njim.Asim se nesto bunio(nije mu prvi put da neke bune pravi) i on nek ide i nek se vise ne vraca,i njega mi je pun qrac,bola ili igraj ili odyebi.,Vlada isto tako,koji je najvece razocaranje bio. :wtf: ,majstore haj ti lagano negdje gdje ces nekome drugom prodavati suplje,dosta vas je vise.Bolje igrati sa juniorima nego sa ovim papcima od igraca. :facepalm:
FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la KenoRob » 03 jan 2015, 18:15

bagra je napisao/la:
SipakUlicar1922 je napisao/la:O nogometu zaista neznam nista ali zato o fudbalu i FK Velezu znam puno vise od tebe. Vodi kuci Merzica (igraca koji zadnje tei godine nesmije "derbi" odigrati) yebo te on a ti njega!!!
Zato ste ko i Čelik tu gdje jeste i nikad necete naprijed kada ne cijenite svoje igrace, nego su vam drazi ovi Srbi i istroseni igraci sto vam se dovode kako bi se talili trener, direktor i sportski direktor
samo da korektujem

niko nije ko Celik. Celik je samo jedan, najbolji...zivio

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la Crni gavran » 03 jan 2015, 18:31

Armin Duvnjak NK Čelik Zenica :arrow: College Europe FC Gibraltar(trener kluba je bivsi reprezentativac B i H Bruno Akrapovic) Taj klub je trenutno drugoplasirani klub gibraltarske lige. Nije taj Duvnjak neki igrac, niti je Gibraltar neka zemlja fudbala, ali vijest je vijest :D

@bagra i @KenoRob, pustimo rođene da čiste svoju avliju, a naša je baš dibidus prljava ;)
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 04 jan 2015, 13:56, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 03 jan 2015, 19:04

bagra je napisao/la:
SipakUlicar1922 je napisao/la:O nogometu zaista neznam nista ali zato o fudbalu i FK Velezu znam puno vise od tebe. Vodi kuci Merzica (igraca koji zadnje tei godine nesmije "derbi" odigrati) yebo te on a ti njega!!!
Zato ste ko i Čelik tu gdje jeste i nikad necete naprijed kada ne cijenite svoje igrace, nego su vam drazi ovi Srbi i istroseni igraci sto vam se dovode kako bi se talili trener, direktor i sportski direktor
Mi neznamo cijeniti nasu djecu? Pa bola kada god im zastopa karijera vrate ser u Velez, ozive i bjeze prvom prilikom. Pojedincima se cak sredjuju dugovi prema prijasnjim klubovima. Imamo mi propusta kao i svi ostali klubovi/navijaci ali to da neznamo cijeniti nase igrace je cista izmisljotina.
Prkosni i Ponosni od 1922

luster
Postovi: 19
Pridružen/a: 04 avg 2014, 13:35
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la luster » 03 jan 2015, 21:52

Iz Celika otisli Amer Osmanagic-Slobodan igrac,Petar Basic-Slobodan igrac i Armin Duvnjak-Gibraltar 2 liga P.S. trebaju doci hećo,redzepi i kokot ;)

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la Benko » 12 jan 2015, 14:59

FKS
M. Alispahić (dvije godine )

moguce u koji dan i Kelava iz Udinezea

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la Suljo20002 » 12 jan 2015, 15:36

Piric Kenan iz Slobode presao u Sarajevo , Secerovic Adnan iz Slobode prelazi u NK Domazle (Slovenija)

Avatar
THEC
Postovi: 4496
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la THEC » 12 jan 2015, 15:41

Suljo20002 je napisao/la:Piric Kenan iz Slobode presao u Sarajevo , Secerovic Adnan iz Slobode prelazi u NK Domazle (Slovenija)
Odakle ti ovo za Pirica ?
Pyro is not a crime !

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la Suljo20002 » 12 jan 2015, 18:34

THEC je napisao/la:
Suljo20002 je napisao/la:Piric Kenan iz Slobode presao u Sarajevo , Secerovic Adnan iz Slobode prelazi u NK Domazle (Slovenija)
Odakle ti ovo za Pirica ?
Ja danas u bh sportu procito da je transfer gotov i da ce se za 3 dana prezentovat u klupskim prostorijama.

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la aS_Roma » 13 jan 2015, 09:35

Almir Aganspahic --> FK Sarajevo -->> NK Osijek

Faris Handzic --> FK Sarajevo -->> Slobodan igrac (pregovara sa Zvijezdom i Slobodom)

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la anel81m » 13 jan 2015, 14:44

bagra je napisao/la:
SipakUlicar1922 je napisao/la:O nogometu zaista neznam nista ali zato o fudbalu i FK Velezu znam puno vise od tebe. Vodi kuci Merzica (igraca koji zadnje tei godine nesmije "derbi" odigrati) yebo te on a ti njega!!!
Zato ste ko i Čelik tu gdje jeste i nikad necete naprijed kada ne cijenite svoje igrace, nego su vam drazi ovi Srbi i istroseni igraci sto vam se dovode kako bi se talili trener, direktor i sportski direktor
Ma ne cijene oni klub ni 5% koliko bi trebali!Izgradili su karijere u Veležu, postigli koliko toliko u životu a klub bi uništili sad pa sad.Meni je karakter igrača važan skoro pa i koliko njegovo fudbalsko znanje, a nažalost ima dobrih igrača kojima je karakter jedna velika 0!

Primjer Semir Tuce koji je za ove današnje igrače i Messi i Ronaldo u jednom!Dolazili su iz klubova velike četvorke svi po njega, Zvezda nije pitala koliko para samo da pređe ali nije bilo šanse!!!
Da je prešao u Zvezdu igrao bi kup šampiona,u reprezentaciji, zarađivao puno više para, osvajao trofeje,....
Semir je držao do Veleža i Mostara a ovi većina danas ga gaze gdje stignu!!!
I nije samo Semir, velika većina prijeratnih asova su ostajali u Veležu a tek poslije 28 napunjenih godina bi otišli vani da nešto zarade.Ovi danas levati idu po probama u drugu češku ligu, tuga!

Talenat
Postovi: 161
Pridružen/a: 06 okt 2014, 15:03
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la Talenat » 13 jan 2015, 21:45

aS_Roma je napisao/la:Almir Aganspahic --> FK Sarajevo -->> NK Osijek

Faris Handzic --> FK Sarajevo -->> Slobodan igrac (pregovara sa Zvijezdom i Slobodom)

On sa Zvijezdom jedini kontakt ima onaj clanak u Avazovom sportu, gdje sam sebi dize cijenu. Niti je se razgovaralo sa njime niti nas zanima, imamo mi takvih igraca na izvoz, pogotovu sto je u glavi kao Travancic.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la sajo10 » 13 jan 2015, 21:55

Haha taj isti Faris se dizo na forumima kao novi Özil. Ali eto. Nije ni prvi ni zadnji...
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la JoseMourinho » 14 jan 2015, 02:12

Ja koliko znam ode fare van BiH ;)

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54786
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la MortemHz » 14 jan 2015, 03:48

Talenat je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:Almir Aganspahic --> FK Sarajevo -->> NK Osijek

Faris Handzic --> FK Sarajevo -->> Slobodan igrac (pregovara sa Zvijezdom i Slobodom)

On sa Zvijezdom jedini kontakt ima onaj clanak u Avazovom sportu, gdje sam sebi dize cijenu. Niti je se razgovaralo sa njime niti nas zanima, imamo mi takvih igraca na izvoz, pogotovu sto je u glavi kao Travancic.
Travancicu nije niko ravan sto se glave tice a zao mi zato sto momak posjeduje strasan talenat i potencijal
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

HordeBL
Postovi: 476
Pridružen/a: 29 dec 2014, 17:49
Kontakt:

Re: Odg: Transferi igraca PL B i H polusezona 2014/2015

Post Postao/la HordeBL » 14 jan 2015, 12:35

JoseMourinho je napisao/la:Ja koliko znam ode fare van BiH ;)

vrlo vrlo LOSE ZNAS
tebi ako je kontakt , vec i odlazak...sta imamo pricati

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.