Chelsea FC - transferi

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la BluesForever » 21 jan 2015, 15:53

Zar je moguće da će ovo biti prvi prelazni rok da nismo nikoga doveli.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 21 jan 2015, 19:51

ima se jos 10 dana fore, eto taj Cuadrado se spominje, a treba nam desno krilo pa cemo vidjeti

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la franklampard8 » 22 jan 2015, 16:41

BluesForever je napisao/la:Zar je moguće da će ovo biti prvi prelazni rok da nismo nikoga doveli.
Ako se ne varam Mourinho je najavio da necemo nikoga dovoditi. Iako mislim da bi valjalo prodati Schurrlea i dovesti Cuadrada ili Reusa.
1946

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Policeman » 23 jan 2015, 13:45

Mourinho on Cuadrado: "I think he fits well in Fiorentina squad, and Colombia squad, not in Chelsea squad."

nista od Cua :lol:
slika
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
soxx
Postovi: 13638
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la soxx » 23 jan 2015, 13:52

Chelsea boss Jose Mourinho in the prospect of Andre Schurrle being allowed to leave in the transfer window: "The principle is that we would like him to stay. The question is not whether he is allowed to go or not. The question is not whether we get a good offer. The question is whether we have a phenomenal offer and for the player to be super-keen to accept a new challenge in his career, because we don't want to sell our players."

Ostaje masina :salut:

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Lampard8 » 24 jan 2015, 20:41

Nakon današnjeg sramnog poraza, skoro da sam siguran da će Mou dovesti nekoga, možda i prodat koga
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
FukareTuzla1987
Postovi: 1399
Pridružen/a: 02 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FukareTuzla1987 » 26 jan 2015, 10:45

Cuadrado poručio čelnicima Fiorentine: Želim u Chelsea

Pregovori su u toku Chelseaova ponuda iznosi 27 .5 miliona eura.
CHELSEA FC
ONE LIFE
ONE LOVE
ONE CLUB

CAREFREE SINCE 1905.

John Terry-Captain,Leader,Legend

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Policeman » 01 feb 2015, 11:19

Klaus Allofs in Schürrle: "We still have no final agreement with Chelsea. Time is ticking away." Bild

sta je sad ovo zar nije bilo gotovo
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
FukareTuzla1987
Postovi: 1399
Pridružen/a: 02 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FukareTuzla1987 » 01 feb 2015, 11:23

Policeman je napisao/la:Klaus Allofs in Schürrle: "We still have no final agreement with Chelsea. Time is ticking away." Bild

sta je sad ovo zar nije bilo gotovo
za Schurrlea nemam pojma al Cuadrado potpiso :opaopa:
CHELSEA FC
ONE LIFE
ONE LOVE
ONE CLUB

CAREFREE SINCE 1905.

John Terry-Captain,Leader,Legend

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 01 feb 2015, 15:11

Na ljeto obavezno i lijevog i desnog beka dovesti

Na Azpija se ne mozes uvjek osloniti na lijevoj strani, protiv CItya je gotovo pa svaki napad citya ispadao,
Bane jeste borben i sve stoji, ali treba traziti zamjenu polako

Luis je za mene promašaj, ne znam da je lik ijednu utakmicu opravdao otkako je dosao, ali da je bas ostavio nekog traga u nekoj utakmici, placen 20 miliona nizasta

Avatar
FukareTuzla1987
Postovi: 1399
Pridružen/a: 02 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FukareTuzla1987 » 01 feb 2015, 15:30

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Na ljeto obavezno i lijevog i desnog beka dovesti

Na Azpija se ne mozes uvjek osloniti na lijevoj strani, protiv CItya je gotovo pa svaki napad citya ispadao,
Bane jeste borben i sve stoji, ali treba traziti zamjenu polako

Luis je za mene promašaj, ne znam da je lik ijednu utakmicu opravdao otkako je dosao, ali da je bas ostavio nekog traga u nekoj utakmici, placen 20 miliona nizasta
slazem se,azpia pređe skoro svako,Ivanovic polahko pa ce i on u penziju mozda dat mlađim šansu, Mourinho dade Zoumi šansu i odlican je novi Terry al ne vjerujem da ce Mourinho nekom dat sansu a i dobrog beka je sve teze nac ako nađeš dobrog beka platit ces dobro.
CHELSEA FC
ONE LIFE
ONE LOVE
ONE CLUB

CAREFREE SINCE 1905.

John Terry-Captain,Leader,Legend

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la BluesForever » 01 feb 2015, 15:34

Zouma je počeo odlično igrati,ali ne možeš nikako još reći da je novi Terry,Luis i prije nego što je došao ja sam bio protiv njegovog dolazka,sječam se da su me napadali ovdje na forumu zbog toga.Ivanović je tenk i nadam se da će moći u ovakvoj formi odigrati još 2-3 sezone, ali svakako treba mu naći zamjenu jer ima 30god kao što znamo.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
FukareTuzla1987
Postovi: 1399
Pridružen/a: 02 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FukareTuzla1987 » 01 feb 2015, 15:38

BluesForever je napisao/la:Zouma je počeo odlično igrati,ali ne možeš nikako još reći da je novi Terry,Luis i prije nego što je došao ja sam bio protiv njegovog dolazka,sječam se da su me napadali ovdje na forumu zbog toga.Ivanović je tenk i nadam se da će moći u ovakvoj formi odigrati još 2-3 sezone, ali svakako treba mu naći zamjenu jer ima 30god kao što znamo.
Ja vjerujem u Zouma 20g i zasto da ne bude novi terry za Ivanovica bi bilo cudo da odigra jos jednu sezonu ovako nemoze on vise treba dovest nekog.I TREBA VRATIT KALAS SA POSUDBE,ZOUMA-KALAS.
CHELSEA FC
ONE LIFE
ONE LOVE
ONE CLUB

CAREFREE SINCE 1905.

John Terry-Captain,Leader,Legend

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 01 feb 2015, 15:49

BluesForever je napisao/la:Zouma je počeo odlično igrati,ali ne možeš nikako još reći da je novi Terry,Luis i prije nego što je došao ja sam bio protiv njegovog dolazka,sječam se da su me napadali ovdje na forumu zbog toga.Ivanović je tenk i nadam se da će moći u ovakvoj formi odigrati još 2-3 sezone, ali svakako treba mu naći zamjenu jer ima 30god kao što znamo.
ne kazem ni ja da je novi terry, ali buducnost je na njemu, isto tako kazem da polazem velike nade u njega, samo da ne flopira ko luiz

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Frankie » 02 feb 2015, 18:54

Sretno :salut:
slika

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Frankie » 02 feb 2015, 19:43

Policeman je napisao/la:Mourinho on Cuadrado: "I think he fits well in Fiorentina squad, and Colombia squad, not in Chelsea squad."

nista od Cua :lol:
slika
:shhh:

Dobrodosao :salut:

"This is a great club and honestly it is like a dream to join the Chelsea family and to know that the manager believes in me."
slika

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9296
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la wadethegreat » 02 feb 2015, 20:40

Cekao sam da bude zvanicno pa da i ja prokomentarisem. Cuardado ce dodati jednu dimenziju koja nam je falila ponekad ove sezone a to su sutevi iz daljine. Odlican jak sut ima sto ce zatrebati kad se ne moze probiti neka ekipa tipa utakmica sa sunderlandom. Strasno al strasno brz i prodoran tu je daleko bolji od williana jako direktan zna sve sa loptom jednostavno je covjek bolji od williana pa i oskara ofanzivno. Ono sto mu je ogromna mana je potpuni nedostatak zelje da se vraca nazad. Covjek koji je nekad igro beka i bio odlican danas se jako rijetko vraca da pomogne odbrani. Al ocekujem da to mou sredi ko sto je i sa willianom i hazardom. Odlicno pojacanje. Schurlea mi je zao ali najbolje je za obje strane sto je otisao. Nije se uklopio ove sezone iako je igrao na kapaljku al isto se moze reci i za remya pa covjek iskoristi svaku sansu. Jednostavno je totalno van forme ove sezone ne uklapa se u sistem sta god da je glavni razlog otisao je i to za fine pare :D . Isto da dodam da cuardado moze igrati svugdje u napadu tako da bi se i oskar trebo zabrinuti posebno jer igra toplo hladno.

Avatar
soxx
Postovi: 13638
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la soxx » 02 feb 2015, 20:46

slika

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9296
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la wadethegreat » 02 feb 2015, 20:50

Inace oborena stranica chelsea vjerovatno glavni krivci 30 miliona ljudi iz kolumbije :D .

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la JoseMourinho » 02 feb 2015, 22:24

wadethegreat je napisao/la:Cekao sam da bude zvanicno pa da i ja prokomentarisem. Cuardado ce dodati jednu dimenziju koja nam je falila ponekad ove sezone a to su sutevi iz daljine. Odlican jak sut ima sto ce zatrebati kad se ne moze probiti neka ekipa tipa utakmica sa sunderlandom. Strasno al strasno brz i prodoran tu je daleko bolji od williana jako direktan zna sve sa loptom jednostavno je covjek bolji od williana pa i oskara ofanzivno. Ono sto mu je ogromna mana je potpuni nedostatak zelje da se vraca nazad. Covjek koji je nekad igro beka i bio odlican danas se jako rijetko vraca da pomogne odbrani. Al ocekujem da to mou sredi ko sto je i sa willianom i hazardom. Odlicno pojacanje. Schurlea mi je zao ali najbolje je za obje strane sto je otisao. Nije se uklopio ove sezone iako je igrao na kapaljku al isto se moze reci i za remya pa covjek iskoristi svaku sansu. Jednostavno je totalno van forme ove sezone ne uklapa se u sistem sta god da je glavni razlog otisao je i to za fine pare :D . Isto da dodam da cuardado moze igrati svugdje u napadu tako da bi se i oskar trebo zabrinuti posebno jer igra toplo hladno.
Vjeruj prošlih godina kad je igro i onog krilnog beka a i krilo, vraco se nazad, pomago, al ove godine sto sam ga gledo to je skroz prestao :D
vjerovatno jbg posto glavni igrač viola, velika zvijezda pa et ono malo se ufuro, al ne sumnjam da ce jest travu kod nas, da ce redovno nazad biti ;)

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.