Borba za Premijer ligu

Moderator/ica: GracanicaAA

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la sodaacm » 27 jul 2015, 17:31

Kapetan je napisao/la:
sodaacm je napisao/la:Koliko je tema zatrovana i koliko smo otisli off topic samo radi bahatih i umisljenih papaka iz Gradacca, vjerujem nisu svi takvi ali vecina njih su vrh debilizma ikada vidjenog ovde . Zamolio bih da gospoda moderatori zatvore ovu temu i otvorenovu pod naslovom" Borba za drugo mjesto Federalne lige BH" .
Ne brini se, nisi ni ti nista bolji.
Sve zbog vaseg omalozavanja i pun mi je qrac takvih ljudi kao sto ste vi.

Kapetan
Postovi: 743
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la Kapetan » 27 jul 2015, 17:35

sodaacm je napisao/la:
Kapetan je napisao/la:
sodaacm je napisao/la:Koliko je tema zatrovana i koliko smo otisli off topic samo radi bahatih i umisljenih papaka iz Gradacca, vjerujem nisu svi takvi ali vecina njih su vrh debilizma ikada vidjenog ovde . Zamolio bih da gospoda moderatori zatvore ovu temu i otvorenovu pod naslovom" Borba za drugo mjesto Federalne lige BH" .
Ne brini se, nisi ni ti nista bolji.
Sve zbog vaseg omalozavanja i pun mi je qrac takvih ljudi kao sto ste vi.
Jesam li te ja omalovazavao?

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la sodaacm » 27 jul 2015, 17:42

Kapetan je napisao/la: Sve zbog vaseg omalozavanja i pun mi je qrac takvih ljudi kao sto ste vi.
Jesam li te ja omalovazavao?[/quote]
Prodji sve teme na forumima i vidjet ces ko su ljudi koji cijelo vrijeme podbadaju.od prvog posta kada sam napisao na vase forumu krenulo je sa izivljavanjem ostalih forumasa i odustao od pisanja na vasem forumu jer ste totalno ne normalni.Medjutim posto vise ne dolazim tamo na taj vas forum zvana "Barca" krenuli ste po drugim pa tako i ovom forumu da podje.avate druge. Sve pise lako je to pronaci ko su provokatori ovde.Jednostavno cu vam reci neka vam je sretno za tu vasom setnjom Prve lige Federacije BH. :puke: mi se od vas

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la theboss_RD07 » 27 jul 2015, 20:42

sodaacm je napisao/la:
Kapetan je napisao/la:
sodaacm je napisao/la: Sve zbog vaseg omalozavanja i pun mi je qrac takvih ljudi kao sto ste vi.
Jesam li te ja omalovazavao?
Prodji sve teme na forumima i vidjet ces ko su ljudi koji cijelo vrijeme podbadaju.od prvog posta kada sam napisao na vase forumu krenulo je sa izivljavanjem ostalih forumasa i odustao od pisanja na vasem forumu jer ste totalno ne normalni.Medjutim posto vise ne dolazim tamo na taj vas forum zvana "Barca" krenuli ste po drugim pa tako i ovom forumu da podje.avate druge. Sve pise lako je to pronaci ko su provokatori ovde.Jednostavno cu vam reci neka vam je sretno za tu vasom setnjom Prve lige Federacije BH. :puke: mi se od vas
Pametan suti. To dovoljno govori o tebi, s obzirom da ni jedan post nisi preskocio. Sta tebe boli **** sta ljudi pisu. Nek pisu, ako ne prodje kako su pisali onda dodjes i kazes TAKO, TAKO i TAKO.
A ne ti isto dijete neko, moras odgovorit na svaku rijec koju neko napise. Jos nazivas ljude papcima jer imaju svoje misljenje. Jedini papak ovdje si ti.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la sodaacm » 27 jul 2015, 21:12

Zivim za dan kad cete mi se skinuti s qrca vi maloumni forumasi :roll:

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la vatreni » 27 jul 2015, 21:51

7,8 godina smo bili u PL.Sva usta hvale kako medijski,tako po forumu za nas grad,klub,navijače.Mnogi javno zale sto smo ispali,kao najnormalnija,najpitomija i najgostoljubljivija sredina.Sve gostujuće ekipe su igrale kao kod kuće.Ni najmanji incident nije napravljen,osim Lesinara kada su pravili ničim izazvanim dar mar po djeci i penzionerima.I onda,dođe tako jedan biser ili par njih da ne znajući ko smo i sta smo pise nebuloze da se zgrozis.Volio bih javno,ovdje na forumu,da neko od fukara,rođenih,manijaka ili hordi napise kakav tretman su imali u Gradačcu od nas kao domaćina i da doznanja ovim sto lupaju svasta.Mozda i to ne bi vrijedilo jer nivo inteligencije,tj.njihov mentalni sklop i to ne bi rezonovao.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 jul 2015, 00:40

sodaacm je napisao/la:Zivim za dan kad cete mi se skinuti s qrca vi maloumni forumasi :roll:
Ti si nasao govorit ko je malouman, ne znas ni gramatiku maternjeg jezika. Ne znam sto uopste odgovoram ovim mentalno hendikepiranim pojedincima. Aj vozdra

golDIE
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la golDIE » 28 jul 2015, 02:26

combe je napisao/la:
A treće i Zvijezda i Radnički igraju u državi čija je liga među zadnjim u evropi, još da napomenem drugu ligu.
Tako da se iz ovog da viditi i zakljuciti da ti pojma nemas o nasem fudbalu,cuj medju zadnjim u evropi,ne znam samo na kojoj ti tabeli to gledas ? al dobro vidio sam ja mnogo tvojih glupih postova,i takvih tebi slicnim... trebao bi malo da se informises o nasem mjestu u fudbalu u evropi i nasim igracima koji izlaze iz BH klubova,kad vec zalazis u tu temu... al dobro,nickname ti sve govori :D samo rokaj rukfas

combe
Postovi: 2289
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la combe » 28 jul 2015, 07:33

golDIE je napisao/la:
combe je napisao/la:
A treće i Zvijezda i Radnički igraju u državi čija je liga među zadnjim u evropi, još da napomenem drugu ligu.
Tako da se iz ovog da viditi i zakljuciti da ti pojma nemas o nasem fudbalu,cuj medju zadnjim u evropi,ne znam samo na kojoj ti tabeli to gledas ? al dobro vidio sam ja mnogo tvojih glupih postova,i takvih tebi slicnim... trebao bi malo da se informises o nasem mjestu u fudbalu u evropi i nasim igracima koji izlaze iz BH klubova,kad vec zalazis u tu temu... al dobro,nickname ti sve govori :D samo rokaj rukfas
Po svim tabelama glupsone Lukavački, naša je liga među zadnjim u Evropi pa i u cijelom svijetu. Ne gleda se hajvane koje je reprezentacija mjesto i gdje ode poneki igrač iz naše lige.
Gleda se liga u cijelini, infrastrukturno, igrački, platežna moć, i na kraju rezultati koje klubovi iz te lige naprave u Evropi(a naši izuzev pokojeg pojedinačnog bljeska kao što je ove godine napravio Željezničar su katastrofalni). Naš ni jedan klub do sada nije uspio izboriti grupnu fazu nekog evropskog takmičenja i tu spadamu u red sa klubovima sa Malte, Andore, Luxemburga i sl.
To su ti sve pokazatelji a i svjetske i evropske tablice koje rangiraju gdje je mjesto našoj ligi.
I još nešto lijaneru jedan gdje to izlaze igrači iz naše lige??? Samo 4-5 igrača je u zadnjih 20 godina poslije rata direktno uspjelo izaći u lige petice. Jedno vrijeme su dobro kotirali u Rusiji i Turskoj ali i to je sada sveto pismo. Naši igrači ti idu u šlj lige koje su opet za nas plafon. Tako da ti je i to jedan od pokazatelja gdje je našoj ligi mjesto.

cokara
Postovi: 408
Pridružen/a: 14 maj 2015, 21:38
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la cokara » 28 jul 2015, 08:32

golDIE je napisao/la:
combe je napisao/la:
A treće i Zvijezda i Radnički igraju u državi čija je liga među zadnjim u evropi, još da napomenem drugu ligu.
Tako da se iz ovog da viditi i zakljuciti da ti pojma nemas o nasem fudbalu,cuj medju zadnjim u evropi,ne znam samo na kojoj ti tabeli to gledas ? al dobro vidio sam ja mnogo tvojih glupih postova,i takvih tebi slicnim... trebao bi malo da se informises o nasem mjestu u fudbalu u evropi i nasim igracima koji izlaze iz BH klubova,kad vec zalazis u tu temu... al dobro,nickname ti sve govori :D samo rokaj rukfas
Međunarodna federacija za nogometnu istoriju i statistiku (IFFHS) rangirala je nogometnu Premijer ligu Bosne i Hercegovine na 101. mjesto najboljih nacionalnih prvenstava svijeta.
Na prvom mjestu je Španija, ispred Engleske i Njemačke.
Među 10 najboljih liga još su ranigirane lige Italije, Brazila, Argentine, Francuske, Rusije, Kolumbije i Rumunije.
Od zemalja iz regije najbolja je liga Hrvatske na 32. mjestu, slijede Srbija (42.), Slovenija (52.) Makedonija (78.) i Crna Gora (105.)

combe
Postovi: 2289
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la combe » 28 jul 2015, 08:39

cokara je napisao/la:
golDIE je napisao/la:
combe je napisao/la:
A treće i Zvijezda i Radnički igraju u državi čija je liga među zadnjim u evropi, još da napomenem drugu ligu.
Tako da se iz ovog da viditi i zakljuciti da ti pojma nemas o nasem fudbalu,cuj medju zadnjim u evropi,ne znam samo na kojoj ti tabeli to gledas ? al dobro vidio sam ja mnogo tvojih glupih postova,i takvih tebi slicnim... trebao bi malo da se informises o nasem mjestu u fudbalu u evropi i nasim igracima koji izlaze iz BH klubova,kad vec zalazis u tu temu... al dobro,nickname ti sve govori :D samo rokaj rukfas
Međunarodna federacija za nogometnu istoriju i statistiku (IFFHS) rangirala je nogometnu Premijer ligu Bosne i Hercegovine na 101. mjesto najboljih nacionalnih prvenstava svijeta.
Na prvom mjestu je Španija, ispred Engleske i Njemačke.
Među 10 najboljih liga još su ranigirane lige Italije, Brazila, Argentine, Francuske, Rusije, Kolumbije i Rumunije.
Od zemalja iz regije najbolja je liga Hrvatske na 32. mjestu, slijede Srbija (42.), Slovenija (52.) Makedonija (78.) i Crna Gora (105.)
Upravo tako iz Evrope poslije nas nema nijedna iole normalna nogometna nacija(sem Crnogoraca).

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la sodaacm » 28 jul 2015, 12:10

theboss_RD07 je napisao/la:
sodaacm je napisao/la:Zivim za dan kad cete mi se skinuti s qrca vi maloumni forumasi :roll:
Ti si nasao govorit ko je malouman, ne znas ni gramatiku maternjeg jezika. Ne znam sto uopste odgovoram ovim mentalno hendikepiranim pojedincima. Aj vozdra
Kao sto rekoh skini mi se qrca vise i ti i tvoji sugradjani , dosadni ste vise

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la moranjak » 28 jul 2015, 12:12

Zvijezda je šampion

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la reddragon001 » 28 jul 2015, 13:13

Radnicki prekucaje ligu sa Siuxima svojim! Ale ale ale... derbi navijaci...

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la vatreni » 28 jul 2015, 14:18

https://www.google.ba/url?sa=t&rct=j&q= ... tCMuepG84A
I ovi nas nazivaju papcima,seljacima a iz priloženog se vidi ko je kakav.
https://www.google.ba/url?sa=t&rct=j&q= ... wNVhr1sQUg
Ovo kao divlji zapad....

cokara
Postovi: 408
Pridružen/a: 14 maj 2015, 21:38
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la cokara » 28 jul 2015, 14:48

KOMŠIJE NEMOJTE SE SVAĐAT :!: SRAMOTA :oops: :bih: :bih: :bih:

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la PitarBordo » 28 jul 2015, 14:49

Hahaha joj Zvjezdaša što uzimaju priču na kvantitet. Budite malo barem lažno skromni, obit će vam se o glavu. Sloboda je mnogo veća od vas pa njihovi navijači su bili prizemniji i gledali više sebe (barem na ovom forumu) nego vi.

Ovo govorim čisto kao nevini posmatrača, pošto pratim domaće lige, pa uđem ovdje s vremena na vrijeme da vidim šta se dešava u 2. razredu bh. fudbala.
Samo Saraj'vo.

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la vatreni » 28 jul 2015, 15:01

PitarBordo je napisao/la:Hahaha joj Zvjezdaša što uzimaju priču na kvantitet. Budite malo barem lažno skromni, obit će vam se o glavu. Sloboda je mnogo veća od vas pa njihovi navijači su bili prizemniji i gledali više sebe (barem na ovom forumu) nego vi.

Ovo govorim čisto kao nevini posmatrača, pošto pratim domaće lige, pa uđem ovdje s vremena na vrijeme da vidim šta se dešava u 2. razredu bh. fudbala.
To se mi ugledali na vas,eto neko nas prozva prvoligasko Sarajevo........da,znate vi to iz ličnog iskustva,mi smo ovo,ono,imena zvučna,a rezultati tanki.Upravu si,i vi ste tako visoko letjeli ;)

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la PitarBordo » 28 jul 2015, 15:05

vatreni je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Hahaha joj Zvjezdaša što uzimaju priču na kvantitet. Budite malo barem lažno skromni, obit će vam se o glavu. Sloboda je mnogo veća od vas pa njihovi navijači su bili prizemniji i gledali više sebe (barem na ovom forumu) nego vi.

Ovo govorim čisto kao nevini posmatrača, pošto pratim domaće lige, pa uđem ovdje s vremena na vrijeme da vidim šta se dešava u 2. razredu bh. fudbala.
To se mi ugledali na vas,eto neko nas prozva prvoligasko Sarajevo........da,znate vi to iz ličnog iskustva,mi smo ovo,ono,imena zvučna,a rezultati tanki.Upravu si,i vi ste tako visoko letjeli ;)
Što si defanzivan? Odmah bi vrijeđao sagovornika, to ti mene čuo vidio da tako pričamo? To niko ne smije da ima zapažanje? Hahaha, a šega ste mi, znam X raje iz Gradačca s tribine većinom koja realno priča o ovoj sezoni, ali vi uopšte niste mjerilo toga. Vozdrica. ;) :kralj:

(Btw kad si već spomenuo; od kada je tanak rezultat titula prvaka države ja ne znam...)
Samo Saraj'vo.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la reddragon001 » 28 jul 2015, 17:18

Alo pitaru, niste tako bili samo uvjereni prvo kolo kada ste dolazili prosle polu sezone cak je bilo i muckanja zato psst. Vrati utakmicu ili trazi DVD i vidi promasaj gadze u 7.min sam na liniji i sve ce ti biti jasno.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.