FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
zlatniljiljan
Postovi: 457
Pridružen/a: 30 dec 2011, 14:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlatniljiljan » 05 mar 2016, 01:34

Moze li neko postaviti ovdje tu emisiju sa hayata?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 mar 2016, 01:35

zlatniljiljan je napisao/la:Moze li neko postaviti ovdje tu emisiju sa hayata?
[youtube][/youtube]
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
zlatniljiljan
Postovi: 457
Pridružen/a: 30 dec 2011, 14:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlatniljiljan » 05 mar 2016, 01:55

MortemHz je napisao/la:
zlatniljiljan je napisao/la:Moze li neko postaviti ovdje tu emisiju sa hayata?
[youtube][/youtube]
Hvala

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 05 mar 2016, 07:54

SVI U NAPAD JEDAN JE HASE!!!

Idemooooooooo
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

kinosvra
Postovi: 670
Pridružen/a: 22 dec 2014, 14:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kinosvra » 05 mar 2016, 08:19

Nasa ljubav jaca je od Celika !!!


Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 05 mar 2016, 08:27

Stvarno se nakotilo seljaka u ovo Sarajevo, pa morate li ovdje te vase neartikulisane zvukove postavljati?
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

kinosvra
Postovi: 670
Pridružen/a: 22 dec 2014, 14:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kinosvra » 05 mar 2016, 08:40

Sine idi ga izdrkaj, smiri se...popusti me ziv bio.
15 ti godina, ti ces nekome reci da je seljak picka ti materina.

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 05 mar 2016, 08:55

Haha
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 05 mar 2016, 08:58

Pa vidis da si seljak je.bo ti mile kitic mater svrakindolsku!!!
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
033ns
Postovi: 83
Pridružen/a: 04 jul 2013, 11:12
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 033ns » 05 mar 2016, 09:05

Tu ca tu ca tu ca

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
JTZ

Gazi selju malenog.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7398
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 05 mar 2016, 09:08

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
RedEvil
Postovi: 1860
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RedEvil » 05 mar 2016, 09:09

Ma kakva tuca,ovo je dno dna :puke:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 05 mar 2016, 09:10

Ako se ne pomirite, nećemo pobijediti. :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2785
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 05 mar 2016, 09:23

Još malo i put Kosevskih kapija, jaoo da je kako ubrzati ovaj sat..
Sabrine mi moje!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 mar 2016, 09:38

E jest se srozala tema

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7099
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 05 mar 2016, 09:47

Sarajlijica1946 je napisao/la:E jest se srozala tema
Sve je krenulo niz brdo kada si se ti registrovao, ako vjeruješ. :kafa:
Samo Saraj'vo.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 mar 2016, 09:51

Ja cu i dalje biti tu,a ti kako ces to preboliti ne znam stvarno!

Avatar
Oerde
Postovi: 886
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 05 mar 2016, 10:05

Mokes je napisao/la:Kod nas imaju neki koji kako god lose odigrali su zasticeni i njih se ne smije kritikovati, dok imaju neki koliko god dobro odigrali, opet im se nesto zamjera. Nasa posla.
Otprilike, ako Kadušić nije bio ubjedljivo najgori u Mostaru, ja ne znam ko bi mogao biti, samo je bio i dosta sretan, jer sve greške koje je napravio nisu završile golovima. Recimo situaciju iz koje smo mi postigli drugi gol, je on napravio Zrinjskom jedno tri puta, ali šta ima veze, ima i takvih utakmica treba da ih ima, i bit će on samo bolji nadam se. S druge strane odnos prema recimo Kramaru, o kojem ne mogu nešto pretjerano suditi je takav da danas spasi dva čista gola i postigne het trik i asistenciju, neko bi pisao, ma jest to al' jesil' vidio kako mu je Benko mahao u tim situacijama. I to je otprilike tako. Radovac je pogubljen, ali nije loš igrač, i svakako da zaslužuje podršku, uostalom kao i svaki igrač našeg kluba, kao i naš klub. Ostalo je sve samo više stvar sujete, ja sam rekao da je ovaj dobar i onda kad taj isti ne napravi ništa, pričat ću kako je dobro i lijepo stao desnom nogom kod desne aut linije, a ne ko onaj... anamo onaj za kojem tvrdim da je goli krac.

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 1535
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 05 mar 2016, 10:26

Prva ljubavi najveća radosti...
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
Lakoste
Postovi: 7398
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 05 mar 2016, 10:26

Sunce :opaopa: :opaopa: :opaopa: :cool:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, Turo, Vanja8 i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []