ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
Oikamid
Postovi: 3244
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: ATP Tour

Post Postao/la Oikamid » 23 jun 2019, 16:49

GOAT samo u Bosni i nigdje više

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15901
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BosniaBoston » 23 jun 2019, 16:51

Oikamid je napisao/la:GOAT samo u Bosni i nigdje više
jao
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
darker10
Postovi: 10849
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 23 jun 2019, 16:54

Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.

Avatar
AA23
Postovi: 16155
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 23 jun 2019, 17:01

darker10 je napisao/la:Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.
Bolje igrao na prašini, iskreno :mrgreen:

Ali eto, na W će nadam se da pokaže dobru igru.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 17:30

delinjo je napisao/la:
GOAT je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Paja prati tenis od 2011 :rol: :rol: ..imate internet i hajde malo googlati i traziti historiju tenisa haj haj....jos jedan set i 102 :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota:

a moze vas drug delinjo nesto nauciti ...evo jedan besplatan od mene....ne postoji,niti je postojao,niti ce postojati veci turnir na dunjaluku od WB :!:
Salazem se,WB je ko svj.prvenstvo u tenisu.Zatim AO,USA i manje bitniji RG.
ma WB je tenis bukvalno ni manje ni vise .... znas ono kad klinjo pocne da se bavi tenisom ni jedan nece reci e zelja mi je u zivotu osvojiti lupam RG....uvijek bude snovi su da se osvoji WB :D
Klasicna primjer bosnje mahalasa strucnjaka za sport to samo kod takvih mozes cuti WB ti je tenis, svjetsko pa onda malo ubace romantike o snovima i Wimbledonu i to je to pobjedili su u raspravi :lol: :lol:

Yebes tour citav samo Wimbledon je tenis taj jedan turnir u godini je jedino mjerilo..a najjace od svega je i taj turnir dje je Federer najtrofejniji je gubio i od Nadala i Djokovica, dakle lik nema GSa na kojem je brutalno dominantan kao ova dva vec su ga najveci rivali u finalima istog dobijali :lol: :lol:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 23 jun 2019, 17:35

Oikamid je napisao/la:GOAT samo u Bosni i nigdje više
Jasta, njegov trening gleda vise ljudi nego mec Nadala i Djokovica na GS. Provjeri :urnebes: :plac:
27.10.2020

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15901
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BosniaBoston » 23 jun 2019, 17:37

Cuj paje patka strućnjaka.Nije dominantan 8 puta osvojio u 15 godina
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 17:37

BosniaBoston je napisao/la:Po pajinoj logici moze sad neki djecak od 10.godine svaki dan 12 mjeseci 5 sati dnevno igrat na travi ni na jednoj drugoj podlozi.I to do neke 16.godine kad treba polako dolaziti do pro nivoa.I Poslije toga igrati samo turnire na travi doci do nekog 300.mjesta na ATP listi uci u kvalifikacije za Wimbledon dobiti sve do kraja osvojiti titulu.I tako narednih 15 godina.Zavrsi karijeru sa 15 osvojenih slemova i ude u legendu
Odavno glupljeg primjera nisam vidio no dobro..Pa teoretski moze, ali u praksi nemoguce, totalno glup primjer no od tebe nesto pametno nisam ni ocekivao. Dakle teoretski kada bi se to desilo taj bi ocito usao u legednu ali samo Wimbledona i trave. Igrac koji igra samo travu nikad nece biti br.1 koliko god uspejsan na njoj bio, igrac koji ne igra travu moze biti br.1 ako je uspjsan na ovim drugim jer trava je najmanje bitna podloga na touru, imaju 2-3 turnira plus GS i to je to ne kontam sta je nejasno pa ovo su cinjenice nisam ja izmisljao raspored na touru, trava je najnebitnija podloga, igrac i bez ikakve igre na travi moze dominirati tourom a igrac bez igre na sljaci ili hardu ne moze to je jasno ko dan.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 17:40

BosniaBoston je napisao/la:Cuj paje patka strućnjaka.Nije dominantan 8 puta osvojio u 15 godina
Opet ti imas problema sa citanjem ali treba osobama koje nisu bas najbistrije pomoci uvijek i nacrtati im pa tako cu i sada. Nije njegova dominacija na Wimbledonu ista kao Nadalova na RG i Djokoviceva na AO, ova dva igraca su tamo neporazena u finalima, nije im dosao najveci rival i u finalu im uzimao te titule kao sto su Federera tukli u finalima WB kapiras sada? Federer jeste najuspjesniji igrac na WB ali ne moze se to nazvati dominacijom.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15901
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BosniaBoston » 23 jun 2019, 17:41

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Cuj paje patka strućnjaka.Nije dominantan 8 puta osvojio u 15 godina
Opet ti imas problema sa citanjem ali treba osobama koje nisu bas najbistrije pomoci uvijek i nacrtati im pa tako cu i sada. Nije njegova dominacija na Wimbledonu ista kao Nadalova na RG i Djokoviceva na AO, ova dva igraca su tamo neporazena u finalima, nije im dosao najveci rival i u finalu im uzimao te titule kao sto su Federera tukli u finalima WB kapiras sada? Federer jeste najuspjesniji igrac na WB ali ne moze se to nazvati dominacijom.
Meni kazes da nisam najbistriji ti u jednom postu murraya i federera sveo na isti nivo
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 23 jun 2019, 17:46

Direktor jednog turnira osvoji drugi, cestitke Feli :salut: :salut:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 17:48

Opet lazes, ja sam rekao da bi u eriu kojoj je Federer dominirao dominantan bio i Murray i to je apsolutno istina. Ne znaci to da mi ej Murray bolji od Federera ali znaci da je mnogo bolji od tih tadasnjih Federerovih konkurenata, dovoljno je samo vidjeti koliko je uspjesniji od onog Roddicka a igrao u eri Djokovica i Nadala.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15901
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la BosniaBoston » 23 jun 2019, 17:53

japa je napisao/la:Opet lazes, ja sam rekao da bi u eriu kojoj je Federer dominirao dominantan bio i Murray i to je apsolutno istina. Ne znaci to da mi ej Murray bolji od Federera ali znaci da je mnogo bolji od tih tadasnjih Federerovih konkurenata, dovoljno je samo vidjeti koliko je uspjesniji od onog Roddicka a igrao u eri Djokovica i Nadala.
Rekao si da je u ovoj zadnjoj eri bitka izmedu Nadala i Djokovica dok su iza njih sjajni Murray i Federer.Eto
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 18:03

Pa da i sta je problem? ovo je era Nadala i Djokovica iza njih su kao br.3 Federer i cetvrti je Murray.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 23 jun 2019, 18:10

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Cuj paje patka strućnjaka.Nije dominantan 8 puta osvojio u 15 godina
Opet ti imas problema sa citanjem ali treba osobama koje nisu bas najbistrije pomoci uvijek i nacrtati im pa tako cu i sada. Nije njegova dominacija na Wimbledonu ista kao Nadalova na RG i Djokoviceva na AO, ova dva igraca su tamo neporazena u finalima, nije im dosao najveci rival i u finalu im uzimao te titule kao sto su Federera tukli u finalima WB kapiras sada? Federer jeste najuspjesniji igrac na WB ali ne moze se to nazvati dominacijom.
Nije zato sto travu moze uzet malo bolji server lagano ako se poklopi i ako krene tenisera. Sjeti se samo ispadanja Rogera, Djokovica i Nadala s Wimblya.

Cuj nije dominantan, pa ko je dominantniji onda, ko je vise puta uzeo od njega?
27.10.2020

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 23 jun 2019, 18:21

Ne, vec nije zato sto su ga u finalima istog pobjedjivali Nadal i Djokovic a ne malo bolji serveri. Uostlaom kada je to neki veliki server zadnji put pobjedio na Wimbledonu? Ima razlike izmedju dominantan i najtrofejniji...

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la GOAT » 23 jun 2019, 18:31

Oikamid je napisao/la:GOAT samo u Bosni i nigdje više
GOAT je po trenutnom stanju nema se tu sta diskutovat al ovim tempom Djokovic ce lagano preuzet tron za 2 godine.
23

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la leorey » 23 jun 2019, 18:41

japa je napisao/la:Ne, vec nije zato sto su ga u finalima istog pobjedjivali Nadal i Djokovic a ne malo bolji serveri. Uostlaom kada je to neki veliki server zadnji put pobjedio na Wimbledonu? Ima razlike izmedju dominantan i najtrofejniji...
Govorim ti da igraci sa malo boljom servom mogu da naprave velike probleme svakom na tom turniru. Djokovic je ispadao od Querreya, Berdycha, Nadal od Kyrgiosa, Browna, Darcisa, Rosola, Federer od Tsonge, Andresona i tako.
27.10.2020

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Justin » 23 jun 2019, 18:56

darker10 je napisao/la:Osvojio je ovo, ali me nije nimalo impresionirao ovu sedmicu. Dosta bezveze izgubljenih setova, gresaka i cega sve ne. Ako ovako misli uzet Wimbledon od toga nece bit nista.
Zar stvarno ima ljudi koji misle da on moze jos koji slam do kraja karijere uzeti?
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

babino
Postovi: 7213
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la babino » 23 jun 2019, 19:04

nek si nam rekao justine:-)
ako ista moze uzeti,onda je to wimbledon.
lik hladno dodje do rafe u svinjcu a da mu se ne moze poklopiti na njegovom turniru.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Galion i 8 gostiju.