NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 okt 2023, 12:53

Čitam komentare na zvaničnoj stranici, malo je reć da je čovjek na nož dočekan :bow: Bože sačuvaj likova :rol:

Mislim ok, nema neku zvučnu statistiku, 56 utakmica 23 pobjede 10 remija, 23 poraza, ali se mora uzeti u obzir da je vodio yebeno orašje koje se poslje toga ugasilo i zvijezdu i bau koji tada nisu ni sekunde zdrave sredine bile...

Iskreno do kraja polusezone bi bio korektan učinak od 7 bodova i plasman u top 8, neka mu je sa srećom sa ovako desetkovanom ekipom :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Nera1982
Postovi: 192
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 24 okt 2023, 12:58

Truhlo je napisao/la:
24 okt 2023, 12:53
Čitam komentare na zvaničnoj stranici, malo je reć da je čovjek na nož dočekan :bow: Bože sačuvaj likova :rol:

Mislim ok, nema neku zvučnu statistiku, 56 utakmica 23 pobjede 10 remija, 23 poraza, ali se mora uzeti u obzir da je vodio yebeno orašje koje se poslje toga ugasilo i zvijezdu i bau koji tada nisu ni sekunde zdrave sredine bile...

Iskreno do kraja polusezone bi bio korektan učinak od 7 bodova i plasman u top 8, neka mu je sa srećom sa ovako desetkovanom ekipom :bih:
Ma dzaba mozes ti dovest koga hoces kad ovi svi drkaju na pavica i jedino im je on prihvatljiv. Narod je stoka jbg

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 okt 2023, 13:01

Nera1982 je napisao/la:
24 okt 2023, 12:58
Truhlo je napisao/la:
24 okt 2023, 12:53
Čitam komentare na zvaničnoj stranici, malo je reć da je čovjek na nož dočekan :bow: Bože sačuvaj likova :rol:

Mislim ok, nema neku zvučnu statistiku, 56 utakmica 23 pobjede 10 remija, 23 poraza, ali se mora uzeti u obzir da je vodio yebeno orašje koje se poslje toga ugasilo i zvijezdu i bau koji tada nisu ni sekunde zdrave sredine bile...

Iskreno do kraja polusezone bi bio korektan učinak od 7 bodova i plasman u top 8, neka mu je sa srećom sa ovako desetkovanom ekipom :bih:
Ma dzaba mozes ti dovest koga hoces kad ovi svi drkaju na pavica i jedino im je on prihvatljiv. Narod je stoka jbg
Pa eto direktor je rekao da nema smisla dovoditi pavića da klub vodi sa tribina, jer je račun i dalje blokiran, još ne možemo dovoditi strane igrače i trenere.

Treba završiti sa tom pavić pričom, imamo novog trenera i to je to.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 okt 2023, 13:06

Treba svakome dati šansu i podršku da se pokaže. Tako i Damjanoviću. Trenerski CV mu je loš ali bože moj relativno je mlad, valjda je stekao iskustva iz prethodnih angažmana baš u ovoj ligi.

Mislim da će svi mišljenje o njemu kreirati kroz ovih 5 kola koji slijede do zimske pauze.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 okt 2023, 13:23

avenija je napisao/la:
24 okt 2023, 13:06
Treba svakome dati šansu i podršku da se pokaže. Tako i Damjanoviću. Trenerski CV mu je loš ali bože moj relativno je mlad, valjda je stekao iskustva iz prethodnih angažmana baš u ovoj ligi.

Mislim da će svi mišljenje o njemu kreirati kroz ovih 5 kola koji slijede do zimske pauze.
Nije ni ova 4 kola do kraja neko mjerilo za trenera. Pogledaj u kakvom trenutku preuzima prvi tim ybt. Povrede: Karić, Karalić, Vardo, Horić.
Kartoni: Mehić, Žuna

Od ovih 6 igrača, 5 igrača su sigurni starteri.

Status Fenana, ovo je čisto Duvnjakovo guranje problema pod tepih i drago mi je da je Dario od prvog dana obavio razgovor. Ili si igrač Čelika i dolaziš na treninge i utakmice, ili nisi i ideš u penziju, da smo više načisto sa njim. Grob te yebo, lik se pojavljuje u 12. kolu, do tada ni traga ni glasa o njemu, to ne može više da prolazi. Fino je čovjek rekao na presu, nema kod mene legendi i tih gluposti, ili si igrač i preuzimaš odgovornost ili nisi i kraj priče.

Dario ako izvuće 7 bodova u ova 4 kola, 2 pobjede kući i mininalno bod u Bihaću imat će dobar start i zaslužuje da pravi čistku i ispravlja roster na zimu.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 24 okt 2023, 13:34

Treneru se sudi nakon odigranih mečeva, kakve gluposti sada pišete.

A što se tiče ovog pressa, Čerimu i cijeloj upravi maksimalna podrška, a ovim fol uvrijeđenim novinarima poručujem neka im se pošteno napushe. Čuj, kao njih neko pravi budalama. Ako klub nije dao zvaničnu obavijest o treneru, onda ništa nije potvrđeno i tu svaka priča završava. Niko nije dužan da te obavještava s kim se vode pregovori. Oni ko psi nešto nanjuše i hoće da iskoriste klikbejt pred derbi sa Slobodom, to im je jedino bitno. Novinari su danas prave ljige!
Čerim jedino treba koju knjigu pročitati, malo osnovne lektire (Selimovć, Andrić) pa da zna sve to fino riječima upakovati, ovako ga ovi novinarski papci uzimaju na foru, inače moja velika podrška za momka! Trebao im je odgovoriti: "Kada bude riješeno pitanje trenera, bit će objavljeno na zvaničnoj stranici". Tada će znati kad i svi, ali qurac, da je njima ekskluzivu, udarnu vijest, isl. pred derbi!

Avatar
bambus
Postovi: 4306
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 24 okt 2023, 13:36

Bandit88 je napisao/la:
23 okt 2023, 20:55
Mislim da Kamber i Nurković nemaju licencu, Huka je trazio ugovor od 3.5 godine i garantovao da će ući u PLBiH, na što uprava nije pristala.

Možda je Dario doveden samo do polusezone, pa ako bude napretka možda i ostane :kafa:
Samo kažem

Huka nije trazio ugovor vec nece zbog zdravlja.Kakvi ugovori od 3,5 godine
!

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 24 okt 2023, 13:39

bambus je napisao/la:
24 okt 2023, 13:36
Bandit88 je napisao/la:
23 okt 2023, 20:55
Mislim da Kamber i Nurković nemaju licencu, Huka je trazio ugovor od 3.5 godine i garantovao da će ući u PLBiH, na što uprava nije pristala.

Možda je Dario doveden samo do polusezone, pa ako bude napretka možda i ostane :kafa:
Samo kažem

Huka nije trazio ugovor vec nece zbog zdravlja.Kakvi ugovori od 3,5 godine
Tako je, i to je rečeno na pressu i to je znači zavnično, ovo ostalo je samo tračarija. Isto je rečeno za Kambera da ne može od obaveza, a Nurković nema oabcija da bude trener mimo trenera golmana. Ovo je rečeno na pressu i toga se treba držati.
A za Salčina je, čini mi se, između redova rečeno kako je neozbiljan, pa vjerovatno i od njega neće biti ništa, osim ako se nešto ne promijeni kod njega, a sumnjam da hoće.
Zadnja izmjena: limvolikce1945, dana/u 24 okt 2023, 13:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 okt 2023, 13:40

Kometaši ko ima dva žuta kartona, odnosno kome prijeti suspenzija protiv Banovića?

Po transfermarktu dva žuta imaju: Bajramović, Isaković, Arnautović i Durmiš :crazy:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5992
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 okt 2023, 14:00

Njega ce igraci brzo ortjerat trazi od njih da dolaze na treninge :D

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 okt 2023, 14:01

slika

U Bihać sa 3 nazad da podivljamo :ljepota:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
laudrop
Postovi: 1403
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 24 okt 2023, 14:17

Truhlo je napisao/la:
24 okt 2023, 13:40
Kometaši ko ima dva žuta kartona, odnosno kome prijeti suspenzija protiv Banovića?

Po transfermarktu dva žuta imaju: Bajramović, Isaković, Arnautović i Durmiš :crazy:

slika
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Convicts
Postovi: 3229
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 24 okt 2023, 18:12

Jel ovo hakovana naša web stranica?
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

dinodino2019
Postovi: 2487
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 24 okt 2023, 18:14

laudrop je napisao/la:
24 okt 2023, 14:17
Truhlo je napisao/la:
24 okt 2023, 13:40
Kometaši ko ima dva žuta kartona, odnosno kome prijeti suspenzija protiv Banovića?

Po transfermarktu dva žuta imaju: Bajramović, Isaković, Arnautović i Durmiš :crazy:

slika
Za ovu utakmicu jednog ljevaka odmoriti, npr Davuda jer pogubno bi bilo da i Bajramovic i Arnautovic dobiju 3 zuti, pa da nemamo izbor na mjestu lijevog bocnog. Znaci Bajramovic u Bihacu od 1 minute, a Davuda bi gurnuo protiv Zrinjskog, ta djeca se ionako loze na te jace utakmice.

Nadam se da ce se Isak sacuvati od treceg zutog kartona, protiv Slobode je igrao bez greske, nije se glupirao u odbrani i onako uvijek treba igrati na sigurno, odnosno iskustvo.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
redbull93
Postovi: 14585
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 24 okt 2023, 18:14

Convicts je napisao/la:
24 okt 2023, 18:12
Jel ovo hakovana naša web stranica?
ili nam se olgun sveti ili je mostbet novi sponzor :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Convicts
Postovi: 3229
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 24 okt 2023, 18:17

redbull93 je napisao/la:
24 okt 2023, 18:14
Convicts je napisao/la:
24 okt 2023, 18:12
Jel ovo hakovana naša web stranica?
ili nam se olgun sveti ili je mostbet novi sponzor :urnebes:
:urnebes: :urnebes:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 24 okt 2023, 18:24

dinodino2019 je napisao/la:
24 okt 2023, 18:14
laudrop je napisao/la:
24 okt 2023, 14:17
Truhlo je napisao/la:
24 okt 2023, 13:40
Kometaši ko ima dva žuta kartona, odnosno kome prijeti suspenzija protiv Banovića?

Po transfermarktu dva žuta imaju: Bajramović, Isaković, Arnautović i Durmiš :crazy:

slika
Za ovu utakmicu jednog ljevaka odmoriti, npr Davuda jer pogubno bi bilo da i Bajramovic i Arnautovic dobiju 3 zuti, pa da nemamo izbor na mjestu lijevog bocnog. Znaci Bajramovic u Bihacu od 1 minute, a Davuda bi gurnuo protiv Zrinjskog, ta djeca se ionako loze na te jace utakmice.

Nadam se da ce se Isak sacuvati od treceg zutog kartona, protiv Slobode je igrao bez greske, nije se glupirao u odbrani i onako uvijek treba igrati na sigurno, odnosno iskustvo.
Arnautović je svakako klupa ove sezone, tako da mislim da neće početi. Ne vjerujem da će biti neke radikalne promjene u sastavu jer je novi trener tu 5 dana, a nema ni opcija zbog povreda i kartona.

Durmo, Sivac, Isaković, Smajić, Bajramović, Begić, Tabaković, Durmiš, Šarić, Međuseljac i Mašić. 4 4 2 kao protiv Slobode, a klupa juniori.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

senadbrkic
Postovi: 95
Pridružen/a: 01 sep 2023, 12:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la senadbrkic » 24 okt 2023, 19:45

Marsal je napisao/la:
24 okt 2023, 12:04
senadbrkic je napisao/la:
24 okt 2023, 11:45
slika
Ima strašnu platu, možemo komotno zaboraviti na njega sve i da smo stabilan premijerligaški tim.
Cuo sam isto, ali eto, želja je želja.

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 24 okt 2023, 20:53

senadbrkic je napisao/la:
24 okt 2023, 19:45
Marsal je napisao/la:
24 okt 2023, 12:04
senadbrkic je napisao/la:
24 okt 2023, 11:45
slika
Ima strašnu platu, možemo komotno zaboraviti na njega sve i da smo stabilan premijerligaški tim.
Cuo sam isto, ali eto, želja je želja.
Cuo sam od druga za ovog Oh my Goodness Ajavy da je strahota jak i brz al glup ko tele
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
laudrop
Postovi: 1403
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 24 okt 2023, 20:55

HarisZe je napisao/la:
24 okt 2023, 20:53
senadbrkic je napisao/la:
24 okt 2023, 19:45
Marsal je napisao/la:
24 okt 2023, 12:04


Ima strašnu platu, možemo komotno zaboraviti na njega sve i da smo stabilan premijerligaški tim.
Cuo sam isto, ali eto, želja je želja.
Cuo sam od druga za ovog Oh my Goodness Ajavy da je strahota jak i brz al glup ko tele
Njega se sjećam iz premijer lige, igrao za Široki jednu sezonu
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: phillies i 3 gosta.