SP - Grupa D

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Njemačka
241
44%
Srbija
136
25%
Gana
129
24%
Australija
37
7%
 
Ukupno glasova: 543

Avatar
miky_hz
Postovi: 23221
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la miky_hz » 24 jun 2010, 14:50

VanBasten je napisao/la:Jel ovo slika visinksih priprema iz JAR-a, ili neka starija fotka? :mrgreen:
Sa visinskih priprema pred utakmicu sa Njemackom :mrgreen:

Samo sto niko od ovih nije igrao osim Stojkovica,vjerovatno ih je Antic osmeko :P
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la VanBasten » 24 jun 2010, 14:57

miky_hz je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:Jel ovo slika visinksih priprema iz JAR-a, ili neka starija fotka? :mrgreen:
Sa visinskih priprema pred utakmicu sa Njemackom :mrgreen:

Samo sto niko od ovih nije igrao osim Stojkovica,vjerovatno ih je Antic osmeko :P
Biće da su se pred Australiju malo preforsirali
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la harishp » 24 jun 2010, 14:59

Virtu4l je napisao/la:
bparena je napisao/la:Ne kontam ko je ovo i sta radi ? jel se ovo mole Bogu na SP. Stvarno neznam ko je ovo ?
Antić, vjerovatno se moli Bogu, ali na naš način :D
Dosao cova na tobe. :mrgreen:
Nego sto Kenguri smirise situaciju,pa sve mirno ko u nedelju ujutro.Negdje oko 8 :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la steve-o » 24 jun 2010, 15:08

Virtu4l je napisao/la:slika

Neprocjenjivo!
vidi ti antare 8-)

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Bilal » 24 jun 2010, 15:09

bparena je napisao/la:samo mi nesto reci -sto je podolski puco penal a ne onaj sto inace puca ?
smrdilo je tu jos dosta toga - vjeruj mi svak ima pravo na poraz i pobjedu - ali ono je bilo za plakat i pokazalo je jedno lice pancera na koje trebas racunat. Zbog toga mi oni nisu nikakvi favoriti za osvajanje. Mozda jos koji penal u reziji iz pozadine i pomognu tom timu. Ali definitivno mi se njihova igra i tim zgadili. Toliko straha i nemoci neko ko misli da je velik nebi sebi trebao dopustiti. Uostalom sinosnju pobjedu im je Turcin donjeo. Njemacki fudbal je definitivno u padu.
Samo ste ti i Kemo vidili ruku Lahma. Ruka Cahila protiv srbije je bila napucana, nenamjerna i sigurno da nije bila za penala. A igranje rukom Vidica i Kuzmanovica je bilo namjerno i trebali su obojica dobiti crveni karton (iz prethodnih utakmica srbije).

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Wolverine » 24 jun 2010, 15:11

pazite. cahill je okrenut ledjima. a loptu je vidic napucao nejmu u ruku sa udaljenosti manje od metra, i to sigurno nije za penala.

a sto se tice lahma. igrao je rukom, fino se vidi na usporenom snimku.

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Elddar » 24 jun 2010, 15:25

Neke ptice nikad ne polete :mrgreen:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
The PUNISHER
Postovi: 85
Pridružen/a: 24 jun 2010, 14:53
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la The PUNISHER » 24 jun 2010, 15:32

U ovoj grupi sam navijao za Srbiju i Australiju.Nazalost ni jedna ni druga repka nisu prosle.Mislim da je Srbija sa ovom ekipom mogla i morala napraviti bolji rezultat ali nisu uspjeli za sto je glavni krivac poraz u 1. utakmici protiv Gane u kojoj su srbi djelovali potpuno izgubljeno.Ne znam razlog za to ali se nadam da ce se nasi susjedi oporaviti i da cemo na EURU 2012 gledati i BiH i Srbiju i Hrvatsku.Pozz,...
"mes que un club"

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la amho » 24 jun 2010, 15:49

Bilal je napisao/la:
bparena je napisao/la:samo mi nesto reci -sto je podolski puco penal a ne onaj sto inace puca ?
smrdilo je tu jos dosta toga - vjeruj mi svak ima pravo na poraz i pobjedu - ali ono je bilo za plakat i pokazalo je jedno lice pancera na koje trebas racunat. Zbog toga mi oni nisu nikakvi favoriti za osvajanje. Mozda jos koji penal u reziji iz pozadine i pomognu tom timu. Ali definitivno mi se njihova igra i tim zgadili. Toliko straha i nemoci neko ko misli da je velik nebi sebi trebao dopustiti. Uostalom sinosnju pobjedu im je Turcin donjeo. Njemacki fudbal je definitivno u padu.
Samo ste ti i Kemo vidili ruku Lahma. Ruka Cahila protiv srbije je bila napucana, nenamjerna i sigurno da nije bila za penala. A igranje rukom Vidica i Kuzmanovica je bilo namjerno i trebali su obojica dobiti crveni karton (iz prethodnih utakmica srbije).
ruku lahma je vidio svako, osim nijemaca i njihovih navijaca. lahm je primio loptu na prsa, ali je kontrolise objema rukama i odbija pred sebe... namjerno... to je penal i crveni karton.... crveni karton zato sto je na gol-liniji i sprjecava pogodak... igranje rukom vidica i kuzmanovica u 16 metara se kaznjava penalom i zutim kartonom, jer igranjem rukom nije direktno sprijecen pogodak... tako pravila kazu.. isto kao i kod prekrsaja u 16 metara.. ne dobija se za svaki foul u 16 crveni karton, vec za foul kojim se sprijecava stopostotna gol-sansa i ako ga pocini zadnji igrac odbrane...

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la amho » 24 jun 2010, 15:51

The PUNISHER je napisao/la:U ovoj grupi sam navijao za Srbiju i Australiju.Nazalost ni jedna ni druga repka nisu prosle.Mislim da je Srbija sa ovom ekipom mogla i morala napraviti bolji rezultat ali nisu uspjeli za sto je glavni krivac poraz u 1. utakmici protiv Gane u kojoj su srbi djelovali potpuno izgubljeno.Ne znam razlog za to ali se nadam da ce se nasi susjedi oporaviti i da cemo na EURU 2012 gledati i BiH i Srbiju i Hrvatsku.Pozz,...
i to u istoj grupi sa slovencima ;)

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Principatus » 24 jun 2010, 16:08

amho je napisao/la:ruku lahma je vidio svako, osim nijemaca i njihovih navijaca. lahm je primio loptu na prsa, ali je kontrolise objema rukama i odbija pred sebe... namjerno... to je penal i crveni karton
Zvuci interesantno. Sta to tako jako uzimate, i ja bih. :D

Postavite snimak, ja to u utakmici nisam vidio. Isto niko od Ghanaca nije protestovao, a mislim da bi, kad bi bilo tako.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Bilal » 24 jun 2010, 17:18

amho je napisao/la: ruku lahma je vidio svako, osim nijemaca i njihovih navijaca. lahm je primio loptu na prsa, ali je kontrolise objema rukama i odbija pred sebe... namjerno... to je penal i crveni karton.... crveni karton zato sto je na gol-liniji i sprjecava pogodak... igranje rukom vidica i kuzmanovica u 16 metara se kaznjava penalom i zutim kartonom, jer igranjem rukom nije direktno sprijecen pogodak... tako pravila kazu.. isto kao i kod prekrsaja u 16 metara.. ne dobija se za svaki foul u 16 crveni karton, vec za foul kojim se sprijecava stopostotna gol-sansa i ako ga pocini zadnji igrac odbrane...
:o O boze. Pa dje si ti vidio da je igrao SA OBJEMA RUKAMA. Svasta ces cuti. Primio je loptu na prsa i mozda mu je malo rukava zakacila. A jos se Lahm izmicao i gurao loptu prsima ispred sebe. Pa tu se odmah vidi da, i da je igrao rukom, nije imao namjeru. A tumacenje pravila ti je :roll:
Bolje ti je idi prati nesto drugo jer o fudbalu pojma nemas.

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Neutral » 24 jun 2010, 17:27

Nije ruke vidjelo ono. Ono je samo Kemal Ahmetović okaraktezirao kao igranje rukom, no on nema veze :D

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Mladen » 24 jun 2010, 18:45

Ma sad ce kvalifikacije opet jel tako Bosnjaci,sta nas briga :)

damir_82
Postovi: 991
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la damir_82 » 24 jun 2010, 18:48

Mladen je napisao/la:Ma sad ce kvalifikacije opet jel tako Bosnjaci,sta nas briga :)
A ti idi pred skupstinu da docekas svoje orlove...samo spremi licnu na granici... ;)

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Bilal » 24 jun 2010, 18:49

Mladen je napisao/la:Ma sad ce kvalifikacije opet jel tako Bosnjaci,sta nas briga :)
Pogrijesio si temu nema vas ovdje vise

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la 123456 » 24 jun 2010, 18:51

Mladen je napisao/la:Ma sad ce kvalifikacije opet jel tako Bosnjaci,sta nas briga :)

Mladene hajde mi samo reci jeli ovo trebalo da bude kao provokacija :mrgreen: I da penal je trebao svirati za Srbiju 100% ali eto desi se previd.... :mrgreen: :mrgreen:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61940
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2010, 19:11

Mladene šta ima u Laktašima?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Devil » 24 jun 2010, 19:13

Stvarno ne vidim razlog da se vise ovde pise,Sp je zavrseno(za nas)grupa je gotova,mi ispali okrenuti se kvalifikacijama i to je to.
Ako sta imate pametno napisati pisite ta temi Srbije a ne ovde bezveze nabijati broj postova.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Wolverine » 24 jun 2010, 19:14

bolje ovdje nabijat postove nego na temi srbije. neko ce me vidit da tamo pisem.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.