Juventus FC

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 24 jan 2023, 10:39

Al shvati da napises nesto za dvojac iz Totenhema u kontekstu Allegrija i dodjes ovako negdje kazes ja mislim, ja imam stav, ja bih nesto da kazem... :bow:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19968
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 24 jan 2023, 12:31

Dvojac Tottenhama je limitiran prilicno, obojicu smo vidjeli dovoljno u Juventusu. Zutalj je igrao na svim mogućim mjestima u timu i ima problema s fundamentima igre. To sto u ligi koja daje više prostora igra bolje ništa ne govori. Dodatno, nema pritiska kao u Juventusu jer je vodonoša Kaneu, Sonu itd.
Ali govori to da obojica istovremeno izgledaju bolje kad ima sistema, a u Juventusu su izgledali ocajno. Do trenera je.

S tim u vezi, nikada ne bih vratio nijednog u Juve.

Slican primjer s druge strane ce biti McK, uvjeren sam da ce biti dobar igrač gdje god da ode. To baziram na njegovim igrama kod Pirla.

Godina skoro od operacije. Jos nista oko oporavka, a i on skoro nista ne objavljuje.

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Andrej
Postovi: 6788
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Andrej » 24 jan 2023, 14:22

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Pogba
Postovi: 19968
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 24 jan 2023, 14:35

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Padovan
Postovi: 12689
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 24 jan 2023, 15:06

Benta je za Amera WC igrač, imao je nedostatke i znao je upadati u krize, ali Amer je ništa posebno, ako je nekad napravio razliku to je bilo neki gol glavom u tom je dijelu dobar za veznog i visinu koju ima.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12765
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 24 jan 2023, 17:01

Andrej je napisao/la:
24 jan 2023, 14:22
Dobro jutro svim mojim dragim Juventinima, pravim Hunchbacksima (Grbavcima, jedan od najstarijih nadimaka Juventusa op.a) jer sad moraš biti pravi Hunchback. Ne treba mi Juventus, kao što sam uvijek govorio, ja volim Juventus, to je razlika. Težak je trenutak, kažnjeni smo sa 15 bodova, nije prvi put i boli, ali ko je kriv? Nisam tu da pljujem po bilo kome, uvijek smo mi svi krivi. Tražim samo jednu stvar od igrača i trenera, a to je da poštuju ovaj dres, ali prije svega da daju sve od sebe. Sjećam se kad ste pjevali: 'Hoćemo 11 (uzastopnih Scudetta op.a)'. Ne tjerajte me da se vratim... Razgovarajmo ozbiljno", poručuje Francuz i nastavlja:

“Ovi ljudi uživaju, zašto? Jer koliko smo godina loše radili? I nije da smo krali na terenu, ne. Sve smo ih pojeli, devet Scudetta zaredom... Zato uživaj što si prvi na tabeli, ali Stara nikad ne umire, povrijeđena je, ali kad se vrati nemoj dolaziti plačući. I vratit će se jer historija nikad ne umire. Zato molim sve prave Hunchbackse da stanu iza ovog Juvea jer lako ga je voljeti kad sve ide kako treba…. Ne, trebamo sve sada. “So forza Juve, fino alla fine. Volim ovu staru damu! Da, lud sam ko vrag. Žao mi je što nisam ranije napravio ovaj video, ali ne volim skakati na stvari. Kad je tiše, srce govori. Mogao sam staviti i sliku, ali ne, rekao sam šta mi srce moje kaže. Nikad te nisam zaboravio i nikada neću zaboraviti, to je najvažnije"
Max Allegri 300 💪💪💪

Italia
Postovi: 5765
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 24 jan 2023, 17:06

Padovan je napisao/la:
24 jan 2023, 15:06
Benta je za Amera WC igrač, imao je nedostatke i znao je upadati u krize, ali Amer je ništa posebno, ako je nekad napravio razliku to je bilo neki gol glavom u tom je dijelu dobar za veznog i visinu koju ima.
Isto **** samo drugo pakovanje, ako cemo realno.

Eto vam i odgovora sto igra toliko redovno, kao i Kulusevski lani. Nece niko kupit igraca koji je zakucan za klupu.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12765
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 24 jan 2023, 17:14

Pogba je napisao/la:
24 jan 2023, 12:31
Dvojac Tottenhama je limitiran prilicno, obojicu smo vidjeli dovoljno u Juventusu. Zutalj je igrao na svim mogućim mjestima u timu i ima problema s fundamentima igre. To sto u ligi koja daje više prostora igra bolje ništa ne govori. Dodatno, nema pritiska kao u Juventusu jer je vodonoša Kaneu, Sonu itd.
Ali govori to da obojica istovremeno izgledaju bolje kad ima sistema, a u Juventusu su izgledali ocajno. Do trenera je.

S tim u vezi, nikada ne bih vratio nijednog u Juve.

Slican primjer s druge strane ce biti McK, uvjeren sam da ce biti dobar igrač gdje god da ode. To baziram na njegovim igrama kod Pirla.

Godina skoro od operacije. Jos nista oko oporavka, a i on skoro nista ne objavljuje.

Del Potro se oprostio od tenisa nakon iste povrede. Toliko o težini povrede, nadajmo se najboljem.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4042
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 24 jan 2023, 17:30

UEFA may try to use Juventus current legal issues in order to aid their cause. The Italian giants are in disarray after the ruling over accounting malpractice has resulted in La Vecchia Signora being deducted 15 points.

The Old Lady were found to have intentionally inflated transfer fees in order to ease the pressure on their accounts, for which they have been deducted 15 points. Already balanced somewhat precariously, their finances are set to take a major hit from likely missing out on European football.

As per GdS, via Diario AS, UEFA are considering using that threat as a bargaining chip. Should the European Court ruling go against the Superleague clubs, Juve, Real Madrid and Barcelona, then UEFA will be permitted to sanction the clubs for their attempts to breakaway.

However UEFA will offer to forgive and forget any punishment or bans if the Bianconeri leave the Superleague. Should UEFA be able to impose massive fines on those clubs, it could be ruinous for Juventus, who will be desperately seeking income.

Former CEO Andrea Agnelli was a large advocate of the Superleague project and it was thought his resignation would open the doors for a change of tact. However owner John Elkann seems set to push ahead with it.

This method of strong-arming Juventus would leave the idea of any Superleague as constructed by Barcelona and Real Madrid dead in the water, should they convince Juventus to leave.
John Elkann insists Juventus isn’t the problem but “part of the solution”


Following Friday’s court ruling, fans and officials alike have risen to Juve’s defense. The club has been hit with a severe 15-point deduction in the Serie A standings with immediate effect, plunging the club down to a mid-table position.

Nonetheless, the club’s management is adamant on defending the black and white colors, and John Elkann is leading the charge.

The Italian businessman is the majority owner of the club, and is taking a firm stance on the matter. He believes that the ruling is unjust while insisting that Juventus isn’t the problem in Calcio, but rather a part of the solution.

“Juventus is the most loved and followed Italian team. It represents our national football,” said the patron in an interview with la Repubblica via Corriere dello Sport.

“The injustice of this sentence is evident. Many have pointed this out already, even those who aren’t Bianconeri supporters.

“We will firmly defend ourselves to protect the interests of Juventus fans and all those who love football.

“I hope that together with the other teams and the government, we can change football in our country and build a sustainable and ambitious future.

“Juventus aren’t the problem, but they are and will always be part of the solution. At the moment, the future of Serie A and of Italian football is at stake, which is becoming marginal and irrelevant.”

Elkann is the grandson and the main successor of the late Gianni Agnelli who passed away 20 years ago, on this very day.

He currently acts as the CEO and majority owner of EXOR, the holding company which owns the majority of the club’s shares.
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jan 2023, 19:16

Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

J1897
Postovi: 3983
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 24 jan 2023, 19:21

2-0 vs Maccabi
5-1 vs Napoli
3 points in the CL group
10th in the league

Allegri gets a contract until 2027

Ne znam sta je Gore ozbiljno, ovi -15 ili ovo da ce mu produziti ugovor

Znaci muka za mukom
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
CrniParatici
Postovi: 110
Pridružen/a: 20 jan 2023, 21:55

Re: Juventus FC

Post Postao/la CrniParatici » 24 jan 2023, 19:23

bit ce to sve ok, 2025. se vracaju Paratici, Nedved i Agnelli :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jan 2023, 19:35

J1897 je napisao/la:
24 jan 2023, 19:21
2-0 vs Maccabi
5-1 vs Napoli
3 points in the CL group
10th in the league

Allegri gets a contract until 2027

Ne znam sta je Gore ozbiljno, ovi -15 ili ovo da ce mu produziti ugovor

Znaci muka za mukom
Vidi, ja na to gledam ovako. U svijetu gdje postoje nekrofili, pefofili, rusofili...itd, nije neobicno da postoje i allegrofili. Mislim, jest neobicno, ali nije tako šokantno kako mi, obicni navijaci, to dozivljavamo.

Ljudi onanisu na morona koji uzima 9m po sezoni i nista ne radi. Ja mu skidam kapu na hipnotisanju ovolikog broja imbecila koji ga i dalje podrzavaju.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

J1897
Postovi: 3983
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 24 jan 2023, 20:32

BuffonGigi je napisao/la:
24 jan 2023, 19:35
J1897 je napisao/la:
24 jan 2023, 19:21
2-0 vs Maccabi
5-1 vs Napoli
3 points in the CL group
10th in the league

Allegri gets a contract until 2027

Ne znam sta je Gore ozbiljno, ovi -15 ili ovo da ce mu produziti ugovor

Znaci muka za mukom
Vidi, ja na to gledam ovako. U svijetu gdje postoje nekrofili, pefofili, rusofili...itd, nije neobicno da postoje i allegrofili. Mislim, jest neobicno, ali nije tako šokantno kako mi, obicni navijaci, to dozivljavamo.

Ljudi onanisu na morona koji uzima 9m po sezoni i nista ne radi. Ja mu skidam kapu na hipnotisanju ovolikog broja imbecila koji ga i dalje podrzavaju.

Neko u exor mora provjeriti sta Ovaj John Elkann koristi, koju vrstu drogu uzma..

Ekonomija u kanalu, kazni nas ko stigne (-15).
Stadion poluprazan, igramo europa league, i dodaj na tome da igramo nesto sto ne lici fudbal

Kao zahvalnost na sve tome idemo mu produziti jos dvije godine :oops:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
dinoo
Postovi: 4969
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 24 jan 2023, 20:49

Al od svih potez koje mozes uraditi, neko razmislja i prica o tome da se produzi ugovor allegriju :mrgreen: :mrgreen:
Pa lik je bukvualno ugasio sve igrace koje je dotakao, al bukvualno....
I on ce biti osoba koja ce implementirati mlade igrace, stabilizovati nesto :urnebes:
A lik ima jos 2,5 godine ugovor, i niko ga ne trazi, i mi se sjetimo da ga nagradimo novim ugovorom.

Al skoro sam pisao da je on najveci pobjednik ovih desavanja, ovo mu je doslo ko budali samar.

A dali 6 golova na 9 gostovanja :urnebes: :urnebes:
Oooj zemljo otvori se

Avatar
CrniParatici
Postovi: 110
Pridružen/a: 20 jan 2023, 21:55

Re: Juventus FC

Post Postao/la CrniParatici » 24 jan 2023, 20:56

da smo slusali Marvina sad bismo bili rahat :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jan 2023, 21:08

Ljudi misle da se otkazuju pretplate za dazn i Sky zbog oduzimanja bodova, a ne znaju da caroban fudbal naseg maga ima zasluge za to.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Arvid
Postovi: 17691
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Arvid » 24 jan 2023, 21:08

CrniParatici je napisao/la:
24 jan 2023, 20:56
da smo slusali Marvina sad bismo bili rahat :mrgreen:
:urnebes:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
dinoo
Postovi: 4969
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 24 jan 2023, 21:14

CrniParatici je napisao/la:
24 jan 2023, 20:56
da smo slusali Marvina sad bismo bili rahat :mrgreen:
Sreca u nesreci...

Zamisli da su nam pukli 15 bodova u momentu npr kad smo imali -2 u odnosu na napoli :mrgreen:
Ovako smo mirni a peti ha deseti ha osmi....nama svejedno, ionako nije do trenera

Avatar
Voland
Postovi: 516
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 24 jan 2023, 21:15

Možda je Allegri pristao da postojeći ugovor razvuče na dodatne dvije godine, da pomogne klubu :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.