FK Igman Konjic

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 11 apr 2025, 09:33

Hoće li ovo Zdravko Mamic biti alfa i omega iz sjene? :hmmmmm:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Mig_Mig
Postovi: 13170
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 11 apr 2025, 11:55

kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2025, 09:33
Hoće li ovo Zdravko Mamic biti alfa i omega iz sjene? :hmmmmm:
Aha, ako Dzahid uzmee ime Zdravko :urnebes:
Max Allegri

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 11 apr 2025, 12:35

Mig_Mig je napisao/la:
11 apr 2025, 11:55
kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2025, 09:33
Hoće li ovo Zdravko Mamic biti alfa i omega iz sjene? :hmmmmm:
Aha, ako Dzahid uzmee ime Zdravko :urnebes:
Nešto se priča.

Valjda je i ovaj novi trener neki njegov, bivši igrač Dinama.
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 19 apr 2025, 13:32

Mig_Mig je napisao/la:
11 apr 2025, 11:55
kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2025, 09:33
Hoće li ovo Zdravko Mamic biti alfa i omega iz sjene? :hmmmmm:
Aha, ako Dzahid uzmee ime Zdravko :urnebes:
Je li Dzahid Mamic u svečanoj loži :kafa:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Bistrik
Postovi: 1720
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Bistrik » 19 apr 2025, 18:02

Moglo bi biti nešto pobijeda protiv Širokog, opstanak blizu

Avatar
Jadnimi
Postovi: 2379
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Jadnimi » 19 apr 2025, 18:37

Bistrik je napisao/la:
19 apr 2025, 18:02
Moglo bi biti nešto pobijeda protiv Širokog, opstanak blizu
Bliže ali treba puno toga napraviti. Ako se uspije šta napraviti protiv rasutog Veleža, prije nego se konsoliduju, onda je već nešto.

Avatar
Mig_Mig
Postovi: 13170
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 19 apr 2025, 20:49

kraljttbvb je napisao/la:
19 apr 2025, 13:32
Mig_Mig je napisao/la:
11 apr 2025, 11:55
kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2025, 09:33
Hoće li ovo Zdravko Mamic biti alfa i omega iz sjene? :hmmmmm:
Aha, ako Dzahid uzmee ime Zdravko :urnebes:
Je li Dzahid Mamic u svečanoj loži :kafa:
Cuo sma...
Max Allegri

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 26 apr 2025, 18:09

Kad sam ja za ovog Denkovica govorio da je bahato gofno, ljudi ga branili.

Danas slavi gol protiv bivšeg kluba :puke:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1643
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 26 apr 2025, 18:17

Ne znam vala što mu je ono trebalo, nek je gol dao, digni ruke i cao. Evo da mu je neko iz kluba nešto radio, rekao, da mu je dužan ostao nešto pa bih razumio, ovako baš jadno. Još ga ona djeca pozdravljaju prije utakmice.
Support your local club !

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 20 jun 2025, 12:32

Kao što se i očekivalo, sve se raspalo.

Mislim da će samo Ani Hebibovic ostati da zavrsi karijeru.

Ostali svi razgulili.

Sad će valjati i ona domaca djeca što su ih sutali ko kerove dok su ovi plaćenici sa strane trčali za veliku lovu.

Bio je premijer prije par dana ovdje kad je bio dan grada. Nikome nije palo na pamet da se sa njim sastane, da malo pogura klub, bar da ove sezone ostanu u Prvoj ligi. Ovako im je iduće godine kantonalna liga sa Klisom i ostalim ekipama...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1247
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la BiHSportman » 20 jun 2025, 14:48

kraljttbvb je napisao/la:
20 jun 2025, 12:32
Kao što se i očekivalo, sve se raspalo.

Mislim da će samo Ani Hebibovic ostati da zavrsi karijeru.

Ostali svi razgulili.

Sad će valjati i ona domaca djeca što su ih sutali ko kerove dok su ovi plaćenici sa strane trčali za veliku lovu.

Bio je premijer prije par dana ovdje kad je bio dan grada. Nikome nije palo na pamet da se sa njim sastane, da malo pogura klub, bar da ove sezone ostanu u Prvoj ligi. Ovako im je iduće godine kantonalna liga sa Klisom i ostalim ekipama...
Kakva je situacija dole? Jel se planirate odma vraćati u Premijer Ligu ili da ne ispadnete i iz druge.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8551
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 20 jun 2025, 15:40

BiHSportman je napisao/la:
20 jun 2025, 14:48
kraljttbvb je napisao/la:
20 jun 2025, 12:32
Kao što se i očekivalo, sve se raspalo.

Mislim da će samo Ani Hebibovic ostati da zavrsi karijeru.

Ostali svi razgulili.

Sad će valjati i ona domaca djeca što su ih sutali ko kerove dok su ovi plaćenici sa strane trčali za veliku lovu.

Bio je premijer prije par dana ovdje kad je bio dan grada. Nikome nije palo na pamet da se sa njim sastane, da malo pogura klub, bar da ove sezone ostanu u Prvoj ligi. Ovako im je iduće godine kantonalna liga sa Klisom i ostalim ekipama...
Kakva je situacija dole? Jel se planirate odma vraćati u Premijer Ligu ili da ne ispadnete i iz druge.
Obzirom da trenutno nemaju igraca, a čini se ni para (kako je dosao novi direktor, fabrika Igman zavrnula pipu), bit će borba za opstanak u federalki.

Ne znam šta u gradskoj upravi planiraju, ako im i oni smanje lovu, igrat će ova domaca djeca i ne gine im kantonalna liga...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Iceplayer
Postovi: 2206
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Iceplayer » 29 avg 2025, 16:30

Hoće biti kakav live sad u subotu? :)

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1643
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 07 sep 2025, 21:11

Sami sebi krivi za poraz. Pri rezultatu 2-2 imali dvije stopostotne šanse, jedna od tih 1 na 1 sa golmanom i ništa. Znao sam da će nas kaznit.
Support your local club !

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []