BH klubovi u Evropi 2014/15

Avatar
arelinho
Postovi: 16513
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la arelinho » 27 apr 2015, 23:25

Signore je napisao/la:Prema trenutnom stanju Zeljo je nositelj u drugom pretkolu LP. Vjerujem nekako da ce tako ostat do kraja. Tocno ljudi baksuzi ako ne budu prvaci.
Eto druze moj sta ti je tuga :oops: :oops: Kad smo bili najjaci nismo mogli biti nosioci :damn: Poslije izbacivanja Serifa u EL smo bili nosioci i izvucemo Makabi :urnebes: :urnebes:

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la hskzmostar » 27 apr 2015, 23:29

arelinho je napisao/la:
Signore je napisao/la:Prema trenutnom stanju Zeljo je nositelj u drugom pretkolu LP. Vjerujem nekako da ce tako ostat do kraja. Tocno ljudi baksuzi ako ne budu prvaci.
Eto druze moj sta ti je tuga :oops: :oops: Kad smo bili najjaci nismo mogli biti nosioci :damn: Poslije izbacivanja Serifa u EL smo bili nosioci i izvucemo Makabi :urnebes: :urnebes:

Treba pustiti Zelju da bude prvak da nam malo koeficijent naraste,jer realno niti jedan nas klub kao nenositelj nema ama bas nikakve sanse za prolaz,pa cak niti divovi sa mega pojacanjima!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 28 apr 2015, 00:36

Ma sad su na neki nacin Zrinjski, Siroki, Zeljeznicar i Sarajevo uz Borac i Olimpic sa strane najjaci klubovi u drzavi i realno da ce od ta cetiri svake sezone minimalno tri izlazit u Europu i kroz par sezona ce si dignut koeficijente, napravit ce neko iznenadjenje pa cemo moc nesto i ocekivat.

Dok su se svake godine smjenjivali predstavnici logicno da se nije moglo nista postic kad nemas nikakvog koeficijenta. Protivnik sam monotonije u prvenstvu, ali za nas je jedina nada da kroz 4-5 sezone izlaze sve isti klubovi u Europu, naprave si neke zalihe pa da onda vidimo.

Doduse, Zeljo je vec pet sezona u nizu bio u Europi, Siroki cak trinaest, Sarajevo cetiri, Zrinjski je zadnje dvije. Al eto, Zeljo bi sad bio nositelj, to je dokaz necega. Sa Sirokim nitko ne zna sta se desava. Toliko igraju, a tek su poneko iznenadjenje napravili. Sarajevo s ovim parama kroz par sezona moze bit ozbiljno u Europi, a Zrinjski ce valjda nadoc. Poceli su ozbiljno radit, ekipa se drzi na okupu, sredjuje se stadion, sve odlicno.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10198
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la invincible1921 » 28 apr 2015, 01:24

Kakvi smo mi maleri ja ne vjerujerm :( Izbacimo cetvrtfinalistu EL(prethodna sezona) i sa ja mislim 3-4 najjacim kojef izvucemo Makabi :facepalm: Kad smo imali TOP ROSTER izvlacili BOZIJE EKIPE poput plzena, sad kad smo konacno nosioci mi necmeo osvojit :facepalm: boze sacuvaj


Fico imal iko da je ikad vidio video ikakav iz malage :D Znam da je na radiu bio sou hahahah ubili ih mi oni imali jednu sansu preko onog Silve sto je bez noge osto i dobiju iz sumnjivog penala :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Željooooo » 28 apr 2015, 01:47

invincible1921 je napisao/la:Kakvi smo mi maleri ja ne vjerujerm :( Izbacimo cetvrtfinalistu EL(prethodna sezona) i sa ja mislim 3-4 najjacim kojef izvucemo Makabi :facepalm: Kad smo imali TOP ROSTER izvlacili BOZIJE EKIPE poput plzena, sad kad smo konacno nosioci mi necmeo osvojit :facepalm: boze sacuvaj


Fico imal iko da je ikad vidio video ikakav iz malage :D Znam da je na radiu bio sou hahahah ubili ih mi oni imali jednu sansu preko onog Silve sto je bez noge osto i dobiju iz sumnjivog penala :D
Sjecam se da smo Sergeja Ticu platili oko 100 hiljada DEM, Metalurgu, baš se iskeširali za njega, najavljen ko mega pojacanje i onda covjek fuli prazan gol sa par metara protiv Malage u zadnjim sekundama utakmice za remi i prolaz. Kasnije je propao ko žeton. Od ovog transfera da Ronaldo dođe u Želju za Amara je prinova a ne pojacanje :lol:
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10198
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la invincible1921 » 28 apr 2015, 02:00

Željooooo je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Kakvi smo mi maleri ja ne vjerujerm :( Izbacimo cetvrtfinalistu EL(prethodna sezona) i sa ja mislim 3-4 najjacim kojef izvucemo Makabi :facepalm: Kad smo imali TOP ROSTER izvlacili BOZIJE EKIPE poput plzena, sad kad smo konacno nosioci mi necmeo osvojit :facepalm: boze sacuvaj


Fico imal iko da je ikad vidio video ikakav iz malage :D Znam da je na radiu bio sou hahahah ubili ih mi oni imali jednu sansu preko onog Silve sto je bez noge osto i dobiju iz sumnjivog penala :D
Sjecam se da smo Sergeja Ticu platili oko 100 hiljada DEM, Metalurgu, baš se iskeširali za njega, najavljen ko mega pojacanje i onda covjek fuli prazan gol sa par metara protiv Malage u zadnjim sekundama utakmice za remi i prolaz. Kasnije je propao ko žeton. Od ovog transfera da Ronaldo dođe u Želju za Amara je prinova a ne pojacanje :lol:
:lol: :lol: :lol: znaci tad je sefa prelomilo
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la franklampard8 » 28 apr 2015, 11:33

hskzmostar je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Signore je napisao/la:Prema trenutnom stanju Zeljo je nositelj u drugom pretkolu LP. Vjerujem nekako da ce tako ostat do kraja. Tocno ljudi baksuzi ako ne budu prvaci.
Eto druze moj sta ti je tuga :oops: :oops: Kad smo bili najjaci nismo mogli biti nosioci :damn: Poslije izbacivanja Serifa u EL smo bili nosioci i izvucemo Makabi :urnebes: :urnebes:

Treba pustiti Zelju da bude prvak da nam malo koeficijent naraste,jer realno niti jedan nas klub kao nenositelj nema ama bas nikakve sanse za prolaz,pa cak niti divovi sa mega pojacanjima!
Sreca ne pitas se ... :pray: :facepalm:
1946

Avatar
Suki46
Postovi: 2987
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Suki46 » 30 apr 2015, 09:14

Malo sam gledao stanje za LŠ , trenutno stanje je da Sarajevo samo 1 mjesto ispod nosilaca.Iako u nasoj ligi nije nista gotovo kao ni u ostalim,trebali bi navijati za ovak KF Tirana da bude 1 a ne Skenderberg ,jer imaju puno losiji koeficijent i onda bi Sarajevo bilo u poziciji povlastenih.Sada ide najvazniji mjesec za sve lige ,pa cemo vidjeti.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54786
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la MortemHz » 30 apr 2015, 09:21

Ma jok to Suki,nenosioci cemo biti i to treba prihvatiti..ove godine ako osvojimo titulu izbacuje nas neko jaci odmah ali bitno je da cemo popraviti koeficijent dosta a sljedece tamo sezone vec mozemo biti,samo polako
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 30 apr 2015, 10:26

Suki46 je napisao/la:Malo sam gledao stanje za LŠ , trenutno stanje je da Sarajevo samo 1 mjesto ispod nosilaca.Iako u nasoj ligi nije nista gotovo kao ni u ostalim,trebali bi navijati za ovak KF Tirana da bude 1 a ne Skenderberg ,jer imaju puno losiji koeficijent i onda bi Sarajevo bilo u poziciji povlastenih.Sada ide najvazniji mjesec za sve lige ,pa cemo vidjeti.
To vas je sinoc pogurao Targu Mures. Bas pratim situaciju u Rumunjskoj i mogli bi definitivno bit prvaci, dobili su sinoc Steauu u pola Bukuresta, preskocili ih na tablici i sad je sve u njihovim rukama, tj. nogama. Ali, situacija je daleko od gotove.

Jos vas mogu preskocit slovaci, ali Trencin ima pet bodova viska i mislim da ste sigurni tu. U Moldaviji takodjer kriticno, Dacia ima tri boda vise od Sheriffa, ali su i oni sad preuzeli prvu poziciju, u odlicnoj su formi i vjerojatno ce zavrsiti prvi. U Gruziji vodi Dila Gori, situaciju moze zeznut Dinamo koji je u minusu cetiri boda i puno losijoj formi od Dile koja je odnijela bod iz Tbilsija prije 3-4 kola. To su te tri kriticne tocke uz cetvrtu Rumunjsku. Tu vam se ne smje nista poremetit da bi ostali prvi ispod crte. Na to treba puno pazit, svi previse gledaju stanje iznad crte i koga se moze preskocit, a nitko ne konta da netko odzdo vreba i da ti mozes preskocit dva tima, ali ti dzabe ako tebe moze preskocit i preskoci pet.

Od tih za preskocit zaista je realno samo to u Albaniji. Cetiri kola do kraja, tri boda manjka uz to da Tirani pase i egal s obzirom na bolji omjer (2-0, 0-1). I iako je 7 bodova razlike, 6 kola do kraja, nikakvo iznenadjenje nebi bilo da Maribor ispusti prvo mjesto u Sloveniji. Ove sezone toliko igraju toplo-hladno da je to smijesno.

Vama je dobro sto ove sezone gubite samo 0.3750 koeficijenta, a ako budete prvaci imate sigurnih 1.000 + nacionalni, znaci nekih 1.3000. U EL da dogurate do treceg pretkola imate isto toliko, a realno je za ocekivat da mozete to i onda ce vam kalkulacije iduce sezone puno ljepse izgledati.

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Sarajlijc@ » 30 apr 2015, 17:36

Znaci navijati za Tiranu da bude prvak u Albaniji kako bi mi bili nosioci?
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Suki46
Postovi: 2987
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Suki46 » 30 apr 2015, 17:55

Tako je :D
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54786
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la MortemHz » 30 apr 2015, 18:05

Dobro je imati nekog poput tebe Signore da nas izvjestavas :thumbup:
A da,i ako izgubis odmah u 2. pretkolu CL dobijas 1.350 a gubis 0.375 meni se cini...to je super za sljedecu sezonu pa mi je to utjeha...ove sezone se treba poklopiti dosta toga sto nije bas realno
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 01 maj 2015, 01:07

Ma sansi ima, samo je tesko sve, a najteze osvojit BHPL :mrgreen:

Jos da ovi oce podijelit licence, ako do sad vec nisu, pa da okrenemo novi list, tj. pocnemo novu temu za narednu sezonu

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la AnelZ » 01 maj 2015, 23:58

Ma nek' Željo bude prvak, kako je krenulo bili bi tri mjesta iznad crte kod nosioca :P ali k'o da gledam da ce se ponoviti kao nakon 2010-11 sezone.
Zadnja izmjena: AnelZ, dana/u 03 maj 2015, 05:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
THEC
Postovi: 4496
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la THEC » 02 maj 2015, 00:59

A kakva je situacija sa TNS-om, po meni je bolja opcija da oni budu nosioci pa da ih Sarajevo izvuce u slucaju da bude prvak (isto je i za Siroki i Zrinjski, dok bi Zeljo eto bio nosilac pa bi za njih onda bolje bilo da su Velsani nenosioci) jer realno bez imalo podcjenjivanja mislim da bi sva cetiri nasa predstavnika prosla protiv njih
Pyro is not a crime !

Avatar
Suki46
Postovi: 2987
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Suki46 » 02 maj 2015, 09:07

TNS ce vjerovatno i osvojiti ligu.Ma ima ovdje ekipa s kojim se moze igrati itekako.Zadnjih godina nas zdrijeb u LS nije milovao,valjda ce nas ove godine krenuti u oba takmicenja.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54786
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la MortemHz » 02 maj 2015, 10:57

Ne znam jel' ikad TNS bio drugi tamo :lol: uvijek su prvaci
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Pappy » 02 maj 2015, 13:47

TNS je već i osvojio ligu. Danas igraju za novu duplu krunu, po ko zna koji put. :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54786
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la MortemHz » 02 maj 2015, 13:57

Eto vidis,ljudi najtrofejniji klub na svijetu :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.