Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la spielführer_21 » 18 okt 2011, 14:45

admin je napisao/la:ko vam brani da ih otvorite?
Onda bih ja zamolio simpatizere ovih "popularnijih" klubova da otvore temu za svaku skupinu i da ih malo izreklamiraju na temama svojih klubova.
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 15:19

Za danas je prekasno ;) Samo ak se već na to odlučite i ADMINI TO PODUPRU, onda se to treba za slijedeće kolo napraviti. U tom slučaju bilo bi dosta vremena...

Mogu ja dat i neke smjernice ili bolje rečeno obajsniti kako ja mislim da bi se to postepeno trebalo napraviti.

Samo bitno je još jenput da nas ADMINI PODPRU na način da se i oni obrate userima po tom pitanju. Ja im čak mogu i savjetovati kako :mrgreen:


Možete vi i probati za danas ali bojim se da je to premalo vremena...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la GunnerS » 18 okt 2011, 15:28

@anton ti govoriš o tome hebote isto da je smak svijeta. Čuj bojiš se da je kasno. :lol: :? Daj ba uradi to, reko ti je da možeš, i tačka. Sad bi trebo ti admin dati mod status da ti to uradiš, hmm.... Možeš ti i bez toga...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 15:39

GunnerS je napisao/la:@anton ti govoriš o tome hebote isto da je smak svijeta. Čuj bojiš se da je kasno. :lol: :? Daj ba uradi to, reko ti je da možeš, i tačka. Sad bi trebo ti admin dati mod status da ti to uradiš, hmm.... Možeš ti i bez toga...
pa za danas je prekasno ****. Pa nebum sad do pol 9 otvaro teme i nagovaro ljude :roll: Pa nek se skupi vas tu još 6-7, bar vas ima ko pizdi :D i onda to napravimo skupa.

Čuj jebote, lako je sad otvorit temu na neki debilan način, al je teško da to funkcionira...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la GunnerS » 18 okt 2011, 15:46

Ma šta je teško, otvori pa ćeš vidjet da nije. Ovaj forum dobro funkcioniše, doduše ima tu se šta popravit al je i ovo predobro. Ima dosta ljudi i teško je ugodit svakome.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 15:50

GunnerS je napisao/la:Ma šta je teško, otvori pa ćeš vidjet da nije. Ovaj forum dobro funkcioniše, doduše ima tu se šta popravit al je i ovo predobro. Ima dosta ljudi i teško je ugodit svakome.
Ok...

Eto molim potvrdu od admina da mi dopusti d ato napravim. Odmah sad naglašavam da ću malo "zaspmati" fourm jer moram odsta ljudi sa istom porukom obavijestiti. Morate reći modovima da imam vaše dopuštenje te da se ti postovi ne brišu...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 18 okt 2011, 15:54

Antone,

prijedlog koji si dao mi se ne sviđa. tj. mislim da nije ostvariv za forum koji ima više od 300 članova. realno govoreći ne želim da određujem korisnicima da o utakmicama LP više ne mogu pisati na temi svog kluba, već moraju na temi grupe. vjerujem da ima dosta korisnika koji o utakmici žele pričati kroz prizmu kluba, sa sagovornicima koje prvenstveno interesuje klub a ne utakmica. ne vidim ni jedan konkretan razlog zbog kojeg bih im ja to uskratio.

s druge strane, nemam ništa protiv da se otvore teme o grupama, pa ako ih korisnici prihvate i razviju se diskusije znači da ima smisla i dovoljno interesanata. ako budu samo stajale bez diskusija, takve teme će biti uklonjene. tema na kojoj moram tjerati forumaše da je koriste nam ne treba na ovom forumu.

ne dozvoljavam spamiranje i forsiranje tih tema. nećemo nikog tjerati da na njima piše, niti imaš dozvolu da forumašima određuješ šta će raditi.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 15:58

admin je napisao/la:Antone,

prijedlog koji si dao mi se ne sviđa. tj. mislim da nije ostvariv za forum koji ima više od 300 članova. realno govoreći ne želim da određujem korisnicima da o utakmicama LP više ne mogu pisati na temi svog kluba, već moraju na temi grupe. vjerujem da ima dosta korisnika koji o utakmici žele pričati kroz prizmu kluba, sa sagovornicima koje prvenstveno interesuje klub a ne utakmica. ne vidim ni jedan konkretan razlog zbog kojeg bih im ja to uskratio.

s druge strane, nemam ništa protiv da se otvore teme o grupama, pa ako ih korisnici prihvate i razviju se diskusije znači da ima smisla i dovoljno interesanata. ako budu samo stajale bez diskusija, takve teme će biti uklonjene. tema na kojoj moram tjerati forumaše da je koriste nam ne treba na ovom forumu.
Ok to je sve kaj je trebalo reći.

Bez brige znao sam ja da to vi nećete niti probati, al ono već dugo šutim pa reko idem vam reć tek tolko da se ispucam.

Ovo za 300 članova si u pravu. Tu nemrem pobiti činjenicu. Bit je u tome kaj bi modovi i admini trebali zasukati rukave a to se vama neda, tak da te neosuđujem. Bitno je da si reko ne, tak da se više sa time nezamramo. Druga je stvar kaj bi to bilo bolje i kvalitetnije ;)
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 18 okt 2011, 16:04

molim te, nemoj da budeš bezobrazan i da nas proglašavaš ljenjivcima zato što mislimo da ti je ideja glupa.

o tome kaj je bolje a kaj gore, ne bih ulazio u rasprave.

Avatar
Limuntos
Postovi: 1346
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:27
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Limuntos » 18 okt 2011, 16:04

@ante a kak bi bil da ti pises na nekon lipom jeziku...ti i tvoje kaj :lol:

sorry za off..
Bez puške više ni na fejs ne smiješ ući koliko ima Mawih loodih swatkih tigricha…

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la RKO » 18 okt 2011, 16:07

anton 1983 je napisao/la:
admin je napisao/la:Antone,

prijedlog koji si dao mi se ne sviđa. tj. mislim da nije ostvariv za forum koji ima više od 300 članova. realno govoreći ne želim da određujem korisnicima da o utakmicama LP više ne mogu pisati na temi svog kluba, već moraju na temi grupe. vjerujem da ima dosta korisnika koji o utakmici žele pričati kroz prizmu kluba, sa sagovornicima koje prvenstveno interesuje klub a ne utakmica. ne vidim ni jedan konkretan razlog zbog kojeg bih im ja to uskratio.

s druge strane, nemam ništa protiv da se otvore teme o grupama, pa ako ih korisnici prihvate i razviju se diskusije znači da ima smisla i dovoljno interesanata. ako budu samo stajale bez diskusija, takve teme će biti uklonjene. tema na kojoj moram tjerati forumaše da je koriste nam ne treba na ovom forumu.
Ok to je sve kaj je trebalo reći.

Bez brige znao sam ja da to vi nećete niti probati, al ono već dugo šutim pa reko idem vam reć tek tolko da se ispucam.

Ovo za 300 članova si u pravu. Tu nemrem pobiti činjenicu. Bit je u tome kaj bi modovi i admini trebali zasukati rukave a to se vama neda, tak da te neosuđujem. Bitno je da si reko ne, tak da se više sa time nezamramo. Druga je stvar kaj bi to bilo bolje i kvalitetnije ;)

Ti haman ne citas...za ovo boldano ti je admin rekao otvori ti npr. pa ako se ljudima svidi i budu aktivne teme super ako ne bit ce obrisane i to je to.
A admin ne moze tjerati ljude da pisu po toj temi a ne po temi kluba!!! Znaci po tvom bi tako trebalo i za EPL i za BL i spansku,italijansku......teme o klubovima bi trebalo obrisati :roll:
Inace mislim da je to nepotrebno,jedino kad se igra EP ili SP ovako....
RIP SALE VILENJAK

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 16:08

admin je napisao/la:molim te, nemoj da budeš bezobrazan i da nas proglašavaš ljenjivcima zato što mislimo da ti je ideja glupa.

o tome kaj je bolje a kaj gore, ne bih ulazio u rasprave.
Uff, uff krivo si shvatio! :lol:

Nisam ja to tako mislio. problem je u tome kaj bi IMALI PREVIŠE POSLA koji vam se neda raditi jer smatrate da na kraju "profit" nebi bio dobar nasprem onog kaj ste uložili.

Velim u potpunosti vas shvaćam i shvaćam zašto vam se to neda.

Nisam nikoga sa tim mislio uvrijditi..velika je stvar kaj si uopće tu samnom pričao o tome...

KAJ! :mrgreen:
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 16:15

RKO je napisao/la:
Ti haman ne citas...za ovo boldano ti je admin rekao otvori ti npr. pa ako se ljudima svidi i budu aktivne teme super ako ne bit ce obrisane i to je to.
A admin ne moze tjerati ljude da pisu po toj temi a ne po temi kluba!!! Znaci po tvom bi tako trebalo i za EPL i za BL i spansku,italijansku......teme o klubovima bi trebalo obrisati :roll:
Inace mislim da je to nepotrebno,jedino kad se igra EP ili SP ovako....
problem je u tome što ti, a i admini upotrebljavate riječ PRISILA i tome slično. Već sad se o tome priča kao da je to neko ugnjetavanje, a u biti nije. Ak to neko PROBA a nema POTPORU od nekih bitnih ljudi ili neke večine, neće od toga biti ništa.

I ne znam kako si ti došao do zaključka da bi se teme klubova trebale brisati? Doći do takvog zaključka...

Znaš li ti uopće u ćem bi bila razlika?

Ako se radi o utakmici Napoli - Bayern - Umjesto da se u temi napolija napiše 6 stranica o toj tekmi i u temi Bayern anapiše 6 stranica o toj tekmi, napisalo bi se 20 stranica o toj tekmi kada bi svi ti ljudi pisali na JEDNOM mjsetu jer na taj način, dobio bi više komentara na uvid, imao bi mogučnost izbora da više stvari komentiraš, citiraš ako oćeš tako. Te još nešto. Nekom ko navija za MUTD nepada na pamet da klikne na podforum BUNDESLIGE, ali kad bi se o tekmama LIGE PRVAKA pisalo u podforumu LIGE PRVAKA onda bi na taj podforum kliknuo da napiše nešto u predstojećoj tekmi MAN UTD-a i onda bi MOŽDA UOČIO SKUPINU U KOJOJ SE NALAZI NAPOLI JER JE TO SKUPINA SMRTI I OSTAVIO POST U VEZI VEČERAŠNJE UTAKMICE

Bit je samo o multiplikaciji postova!
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
Limuntos
Postovi: 1346
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:27
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Limuntos » 18 okt 2011, 16:19

ante, hocemo li ja i ti ovo otvarat, ko sisa ostale :mrgreen: :lol:
Bez puške više ni na fejs ne smiješ ući koliko ima Mawih loodih swatkih tigricha…

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 16:23

Limuntos je napisao/la:ante, hocemo li ja i ti ovo otvarat, ko sisa ostale :mrgreen: :lol:
**** ti otvaranje, ak oni nas "zapru"! :lol:
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 18 okt 2011, 16:24

ne da ne bi profit bio srazmjeran uloženom trudu, već bi imali samo gubitak. ako bismo ometali diskusije na temama o klubovima i iseljavali ih na neke druge teme sve kvalitetne diskusije bi zamrle i pretvorile se u svađe i prepirke suprotnih strana. sam si rekao: ljudi koji navijaju za manchester uopšte neće da kliknu na podforum bundeslige... i sad ih treba natjerati da o svom klubu diskutuju sa tim likovima koje uopšte ne žele da vide?

možda nisi primjetio, ali ljudi ne vole pričati o utakmicama sa navijačima protivničkog tima. uglavnom se sve svodi na uvrede i "moj tata je jači od tvog tate". gdje si ti uopšte vidio da sjede zajedno navijač manchestera i bayerna i objektivno analiziraju utakmicu? e sad zamisli ne po jednog navijača, nego po čitavu tribinu, pa nakon tekme svi sjednu zajedno da malo prodiskutuju kako je ko igrao.

na kraju, teme se mogu otvoriti i vrijeme (a ne sila) će pokazati jesu li potrebne ili ne.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 16:26

admin je napisao/la:ne da ne bi profit bio srazmjeran uloženom trudu, već bi imali samo gubitak. ako bismo ometali diskusije na temama o klubovima i iseljavali ih na neke druge teme sve kvalitetne diskusije bi zamrle i pretvorile se u svađe i prepirke suprotnih strana.

možda nisi primjetio, ali ljudi ne vole pričati o utakmicama sa navijačima protivničkog tima. uglavnom se sve svodi na uvrede i "moj tata je jači od tvog tate". gdje si ti uopšte vidio da sjede zajedno navijač manchestera i bayerna i objektivno analiziraju utakmicu? e sad zamisli ne po jednog navijača, nego po čitavu tribinu, pa nakon tekme svi sjednu zajedno da malo prodiskutuju kako je ko igrao.

na kraju, teme se mogu otvoriti i vrijeme (a ne sila) će pokazati jesu li potrebne ili ne.

kao što rekoh pitanje je što se želi postići ;) I to je to.
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 18 okt 2011, 16:27

želi se postići da forum ne propade, za razliku od onog koji preporučuješ.

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la anton 1983 » 18 okt 2011, 16:32

admin je napisao/la:želi se postići da forum ne propade, za razliku od onog koji preporučuješ.
Nemre propast zbog vašeg broja i back upa od strane portala ;) To je jedina razlika...

ok ja smatram da je rivalstvo u športu bitno, ti smatraš da je bit u dugim postovima koji razrađuju nešto...Bit je spojit jedno i drugo. Dva dana prije i poslije tekme se "sere" a cjelo ostalo vrijeme se pametuje...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la dubrava » 20 okt 2011, 10:06

Ma ja bi svima vama koji navijate za strane klubove podijelio banove samo tako. Bez razloga i bez pitanja. :) :)
Još kad se ti "navijači" počnu ljutiti il žalostiti kad im "njihov klub" izgubi :lol: :lol: :lol: :lol:
I admin prefiše tolerira ta vaša prepucavanja i bedastoće..
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.