FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
paulus
Postovi: 4342
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 09 avg 2016, 18:42

Hurtic bice tesko protiv Krupe , J*** ti pizdu od trenera kad on vec alibi trazi , i mozel Sarajevo kupit koga , na 0 smo roj , dobili smo para od transfera , Hnl se pokazo miljama ispred nas. Sto ne kupimo jednu 10 fino . i jednog napadaca , Hajduk duzan svima pa ima Tina ima Ohandzu , ima inog Ukrajinca. Ne moze se ba sa slobodnim igracima samo nista . Plud Hutic vex sad znam da ce dobit otkaz u 12 kolu i omda cemo panicarit . Ova uprava bit ima muda nit spotskog nit bilo kakog drugog da isplivamo i postanemp sila . To ljudi kao Mamic imaju , on da je na nuli , kupio ni sve sto valja u BiH Drbiji i Hrvatskoj , i vratio te pate kroz ulaznice , kroz transfere i Evropu ,
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 09 avg 2016, 21:18, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
KenChoo
Postovi: 720
Pridružen/a: 28 jun 2016, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KenChoo » 09 avg 2016, 18:48

Gledam i ne vjerujem kakve komentare ljudi ostavljaju na račun malog Kadušića, Bože sačuvaj. Momak ima 18 godina, a pojedinci pišu teška krampa, propalitet... Nikad neću shvatiti ovaj mentalni sklop.

Avatar
uNbx
Postovi: 6508
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 09 avg 2016, 18:55

Kadušić na beka, Dušan na krilo!
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
baboatif
Postovi: 342
Pridružen/a: 11 avg 2014, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la baboatif » 09 avg 2016, 19:07

nas mentalitet je toliko nekad pogan da je za nepovjerovati.mali se trudi i bori.ima kikseva kao sto ima i odlicnih tekmi.
Svi u napad,jedan je HASE

Avatar
KenChoo
Postovi: 720
Pridružen/a: 28 jun 2016, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KenChoo » 09 avg 2016, 19:17

baboatif je napisao/la:nas mentalitet je toliko nekad pogan da je za nepovjerovati.mali se trudi i bori.ima kikseva kao sto ima i odlicnih tekmi.
Stalno je tako. Momak ima 18 godina i oni našli govoriti krampa... Mogu misliti kakav je pritisak na njemu, a ako Bog da, ja ga vidim u repki za koju godinu. Isto tako, kod nas je Hurtić jednu sedmicu kralj, car, gospodin, Guardiola... dok je drugu debil, ološ, ubleha, uhljup, neznalica... Bože sačuvaj debilnog naroda.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 4174
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 09 avg 2016, 19:22

Ja bih ovako: Pavlović, Kadusic, Novakovic, Mihojevic, Balic, Rustemovic, Sarić, Cetkovic, Duljevic, Hodzic, Sejfudin. :salut:
ZZ

Avatar
uNbx
Postovi: 6508
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 09 avg 2016, 19:24

Po meni, vakat je da vidimo kako Advan i Dušan funkcionišu po toj desnoj strani, a isto tako mislim da je Almiru Bekiću vakat jednu tekmu da odmori. Ušao je u krizu, pa nek se dozove malo. Crnkića uvesti u 2. pol.
slika
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 avg 2016, 19:43

KenChoo je napisao/la:
baboatif je napisao/la:nas mentalitet je toliko nekad pogan da je za nepovjerovati.mali se trudi i bori.ima kikseva kao sto ima i odlicnih tekmi.
Stalno je tako. Momak ima 18 godina i oni našli govoriti krampa... Mogu misliti kakav je pritisak na njemu, a ako Bog da, ja ga vidim u repki za koju godinu. Isto tako, kod nas je Hurtić jednu sedmicu kralj, car, gospodin, Guardiola... dok je drugu debil, ološ, ubleha, uhljup, neznalica... Bože sačuvaj debilnog naroda.
da mi je znati budalu koja je rekla da je hurtic car gospodin kralj i gvardiola :rol: :rol: :rol: :rol: lik nema licence, nema znanja i auto mu gori....gospodski :rol:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7274
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 09 avg 2016, 19:44

slika

da vidimo tu širinu :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

nukleusmember
Postovi: 2000
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 09 avg 2016, 19:52

kaduša će biti dobar igrač i bezze je što ga se poserava,sa druge strane hurta je ultimativni bezveznjaković,valjda će se nekada uhavizati mada čisto sumnjam


VVVBK

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Conscious
Postovi: 333
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 09 avg 2016, 20:05

Pantelija je napisao/la:
KenChoo je napisao/la:
baboatif je napisao/la:nas mentalitet je toliko nekad pogan da je za nepovjerovati.mali se trudi i bori.ima kikseva kao sto ima i odlicnih tekmi.
Stalno je tako. Momak ima 18 godina i oni našli govoriti krampa... Mogu misliti kakav je pritisak na njemu, a ako Bog da, ja ga vidim u repki za koju godinu. Isto tako, kod nas je Hurtić jednu sedmicu kralj, car, gospodin, Guardiola... dok je drugu debil, ološ, ubleha, uhljup, neznalica... Bože sačuvaj debilnog naroda.
da mi je znati budalu koja je rekla da je hurtic car gospodin kralj i gvardiola :rol: :rol: :rol: :rol: lik nema licence, nema znanja i auto mu gori....gospodski :rol:
Cuj "auto mu gori". Boze sacuvaj. Da je kakve drzave ovdje, i ti sto su zapalili auto njemu, oni koji kradu ostalim i slicni kriminalci bi bili u zatvoru, a ne bi se za te stvari smileyi stavljali.
I usput, zasto mu je zapaljeno auto? Vidim da ti je smijesno, pa je valjda i razlog paljevine smijesan.

Avatar
franklampard8
Postovi: 2263
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la franklampard8 » 09 avg 2016, 20:47

DenchiNL je napisao/la:slika

da vidimo tu širinu :D
Oj zivota mi. :(
1946

Avatar
Sabinho
Postovi: 19168
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 09 avg 2016, 21:13

moj uzor-S.G je napisao/la:Ja bih ovako: Pavlović, Kadusic, Novakovic, Mihojevic, Balic, Rustemovic, Sarić, Cetkovic, Duljevic, Hodzic, Sejfudin. :salut:
:tokralju:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
paulus
Postovi: 4342
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 09 avg 2016, 21:20

Tele33 je napisao/la:Ja bih počeo sutra:
Pavlović - Kadušić - Mihojević - Balić - Bekić - Rustemović - Sarić - Crnkić - Ćetković(može i Radovac) - Duljević - Ahmetović
Da dodam, za mene Novaković nikakav igrač. I kad će Said bit spreman za poluvrijeme barem, ima li ikakvih procjena?
Ja da sam stajo na golu mjesto Pavlovica ne bi primili onaj go
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4342
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 09 avg 2016, 21:24

Meni najvise smeta kod Hurtica nema zara u njemu , kako ce on nalozit nekog , i dolazi mu Krupa om laze bive tesko, Pa alp nam je tesko protiv Krupe u njegovoj glavi , sve je jasno
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 avg 2016, 21:26

paulus je napisao/la:Meni najvise smeta kod Hurtica nema zara u njemu , kako ce on nalozit nekog , i dolazi mu Krupa om laze bive tesko, Pa alp nam je tesko protiv Krupe u njegovoj glavi , sve je jasno
Mene smeta to sto laze.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

joker90
Postovi: 20448
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 09 avg 2016, 21:52

Evo raja i van foruma zbog onog posta koji je napisao @Majkl, masovno odlucila da ide na tekmu sutra. Mozda i prebacimo milju. Daj @Majkl, napisi i igracima motivacioni govor jedan onako, kad ti vec ide ova motivacija, da bar Krupu uzmemo! :pray:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Bordomen
Postovi: 674
Pridružen/a: 01 avg 2016, 00:08
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordomen » 09 avg 2016, 22:04

joker90 je napisao/la:Evo raja i van foruma zbog onog posta koji je napisao @Majkl, masovno odlucila da ide na tekmu sutra. Mozda i prebacimo milju. Daj @Majkl, napisi i igracima motivacioni govor jedan onako, kad ti vec ide ova motivacija, da bar Krupu uzmemo! :pray:
Ako se očekuje milja onda je bolje da bojkotujemo svi. :damn:

Sutra će imati manji pritisak ima da razvale :njanjanja:
Naš klub je jedini koji ima pritisak od navijača. :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Ako su porazi način da ovi odstupe sa pozicija ja se nadam da do toga neće doći :kafa:
Nekako ih otjerati u miru :wave: i mirna Bosna

Da je dočekati da na kraju utakmice bude samo :clap: igracima bez obzira na rezultat
I bez yebanja upravi :bih: :opaopa:
MI ŽIVIMO ZA SARAJEVO VI ŽIVITE OD SARAJEVA!!!!!!

Avatar
Memara
Postovi: 5203
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 09 avg 2016, 22:08

Vrijeme je za Saida, makar zadnjih 5 minuta..

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9482
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 avg 2016, 22:24

Bordomen je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Evo raja i van foruma zbog onog posta koji je napisao @Majkl, masovno odlucila da ide na tekmu sutra. Mozda i prebacimo milju. Daj @Majkl, napisi i igracima motivacioni govor jedan onako, kad ti vec ide ova motivacija, da bar Krupu uzmemo! :pray:
Ako se očekuje milja onda je bolje da bojkotujemo svi. :damn:

Sutra će imati manji pritisak ima da razvale :njanjanja:
Naš klub je jedini koji ima pritisak od navijača. :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Ako su porazi način da ovi odstupe sa pozicija ja se nadam da do toga neće doći :kafa:
Nekako ih otjerati u miru :wave: i mirna Bosna

Da je dočekati da na kraju utakmice bude samo :clap: igracima bez obzira na rezultat
I bez yebanja upravi :bih: :opaopa:
Dal se smijat il plakat...
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Seipronto i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []