BiH - Turska

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la Zagor » 10 sep 2009, 22:06

Čitam komentare turaka i nemogu vjerovati koliko su ljudi ogorčeni na sudce... :roll:
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la nick » 10 sep 2009, 22:31

Zagor je napisao/la:Čitam komentare turaka i nemogu vjerovati koliko su ljudi ogorčeni na sudce... :roll:
ma budale njihovo je trebalo da pobjede sto nisu dali 2 gola sta je trebalo penal im svirat da bi bili sretni sto nisu uvalili 3 gola.
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la nisko » 10 sep 2009, 22:42

Zagor je napisao/la:Čitam komentare turaka i nemogu vjerovati koliko su ljudi ogorčeni na sudce... :roll:
ko ih hebe da su dobili ona bi im valjo sudija
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

adnan_hz
Postovi: 509
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:10
Lokacija: Capital City
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la adnan_hz » 10 sep 2009, 22:52

"Istina, ovo je najteži poraz Hrvatske u njenoj povijesti, stvarno je težak, ali iskreno ja se ne želim previše zamarati s time. Nemam ja više nikakve veze s tom reprezentacijom. Imam ja svoj problem, moram sve napraviti kako bi Bosnu i Hercegovinu odveo na Svjetsko prvenstvo i nažalost nemam ni vremena ni snage zamarati se sada problemima Hrvatske", istaknuo je u razgovoru za Index Ćiro Blažević.
F.K. Sarajevo - Reprezentacija BiH - Internazionale - Liverpool FC

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la _dreamer_ » 10 sep 2009, 23:23

bubooty je napisao/la: e upravo igra sa liberom(koji nepokriva nikoga,slobodan je igrac a to nepostoji u fudbalu vec 10tak godina) stvara to da neko pogotovo po bokovima ostaje sam....ako ne po bokovima onda u sredini..ovako,ako jahic igra u klubu odbranu(dal beka dal stopera) u formaciji sa 4com pozada isto i sa nadarevicem i spahicem nevidim razloga zasto to nebi mogli i u repki..ako vec i imamo nedostatku kvaliteta onda sa rahimicem i bajramovicem(jer zna igrat u oba smjera) u sredini nadoknaditi to.,..moje licno misljenje je da sa ovom formacijom mogucnosti ove repke su limittirane...potencijal nase repke je toliki da mi nismo ni svjesni ali u normalnoj formaciji i postavci...problem je taj sto ciro nikad ama bas nikad nije isprobao 442 tako da ako stvari u ovoj 352 krenu nizbrdo ,sto se u skoro svakoj tekmi vrlo lahko moglo desit sta onda...imamo li alternativu...

ps.a sto se ove djece tice ovdje moras shvatiti da su to momci vecinom od 15-17 godina tako da ce njima jos dosta trebati da skontaju sta znaci imati zdravu argumentativnu konverzaciju...
upravo tako... slazem se s tobom u potpunosti kad je ova formacija u pitanju... naime kako si sam rekao...

u napadu to izgleda kao 3-5-2 i mi bi kao trebali da dominiramo sredinom, no turci su pametno vrsili presing na nasu zadnju liniju i onda su se najcesce slale duge lopte.. zbog cega? pa nasi stoperi nisu u stanju da provuku loptu do veznog reda jer nam se nasa zadnja dva vezna slabo krecu.. k tome je rahimic operisan od napadackih sposobnosti pa od njeg gotovo u tom segmentu koristi i nema... bocni nam se takodjer sporo krecu, doduse njima je i najteze i ne krivim ih. oni su pogubljeni, odu li previse naprijed, puse propuh po bokovima, ostanu li, preskace se igra jer ne mamo sredine... to su te anomalije ove formacije.. no i nije lose preskakanje igre s obzirom da imamo dzeku koji je pravi target man te on moze cesto dobru loptu spustiti misketu ili nekom drugom...

sto se tice odbrane, to je losija karika... bokovi suplji cim salih ili ibrici privire protivnickom golu.. imamo ko fol jaku sredinu... ma *arina moja jaka sredina... pa gdje je jaka sredina u formaciji 5-3-2??? terim je to vrlo dobro skontao i igrao s petoricom u vezi... dva igraca viska u vezi = turci pred golom svaki par minuta... nasi su se rovovski borili ali se vidjelo da je umor sustigao sredinu, zato smo i pali u defanzivi...

nema s ovom formacijom velike buducnosti.. mi jednostavno nemamo igrace za 3-5-2 jer nemamo dva jaka bocna igraca... zato ni sredina nije u napadu optimalna a u odbrani se fakticki pravi bunker jer se formira 5-3-2. to je svjesno prepustanje sredine terena, nema dalje...

ciro je cini mi se probao 4-4-2 protiv omana i bilo je katastrofalno ali nismo tada bili kompletni pa se to ne moze porediti...

a mislim da bi mnogo bolje igrali sa cetvoricom u zadnjoj liniji i dvojicom zadnjih veznih, od kojih jedan mora biti bajramovic... 4-5-1 sa dzekom u spicu protiv jacih ekipa i eventualno 4-4-2 protiv slabijih...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
emir_
Postovi: 5794
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: BiH - Turska

Post Postao/la emir_ » 10 sep 2009, 23:26

_dreamer_ je napisao/la:
bubooty je napisao/la: e upravo igra sa liberom(koji nepokriva nikoga,slobodan je igrac a to nepostoji u fudbalu vec 10tak godina) stvara to da neko pogotovo po bokovima ostaje sam....ako ne po bokovima onda u sredini..ovako,ako jahic igra u klubu odbranu(dal beka dal stopera) u formaciji sa 4com pozada isto i sa nadarevicem i spahicem nevidim razloga zasto to nebi mogli i u repki..ako vec i imamo nedostatku kvaliteta onda sa rahimicem i bajramovicem(jer zna igrat u oba smjera) u sredini nadoknaditi to.,..moje licno misljenje je da sa ovom formacijom mogucnosti ove repke su limittirane...potencijal nase repke je toliki da mi nismo ni svjesni ali u normalnoj formaciji i postavci...problem je taj sto ciro nikad ama bas nikad nije isprobao 442 tako da ako stvari u ovoj 352 krenu nizbrdo ,sto se u skoro svakoj tekmi vrlo lahko moglo desit sta onda...imamo li alternativu...

ps.a sto se ove djece tice ovdje moras shvatiti da su to momci vecinom od 15-17 godina tako da ce njima jos dosta trebati da skontaju sta znaci imati zdravu argumentativnu konverzaciju...
upravo tako... slazem se s tobom u potpunosti kad je ova formacija u pitanju... naime kako si sam rekao...

u napadu to izgleda kao 3-5-2 i mi bi kao trebali da dominiramo sredinom, no turci su pametno vrsili presing na nasu zadnju liniju i onda su se najcesce slale duge lopte.. zbog cega? pa nasi stoperi nisu u stanju da provuku loptu do veznog reda jer nam se nasa zadnja dva vezna slabo krecu.. k tome je rahimic operisan od napadackih sposobnosti pa od njeg gotovo u tom segmentu koristi i nema... bocni nam se takodjer sporo krecu, doduse njima je i najteze i ne krivim ih. oni su pogubljeni, odu li previse naprijed, puse propuh po bokovima, ostanu li, preskace se igra jer ne mamo sredine... to su te anomalije ove formacije.. no i nije lose preskakanje igre s obzirom da imamo dzeku koji je pravi target man te on moze cesto dobru loptu spustiti misketu ili nekom drugom...

sto se tice odbrane, to je losija karika... bokovi suplji cim salih ili ibrici privire protivnickom golu.. imamo ko fol jaku sredinu... ma *arina moja jaka sredina... pa gdje je jaka sredina u formaciji 5-3-2??? terim je to vrlo dobro skontao i igrao s petoricom u vezi... dva igraca viska u vezi = turci pred golom svaki par minuta... nasi su se rovovski borili ali se vidjelo da je umor sustigao sredinu, zato smo i pali u defanzivi...

nema s ovom formacijom velike buducnosti.. mi jednostavno nemamo igrace za 3-5-2 jer nemamo dva jaka bocna igraca... zato ni sredina nije u napadu optimalna a u odbrani se fakticki pravi bunker jer se formira 5-3-2. to je svjesno prepustanje sredine terena, nema dalje...

ciro je cini mi se probao 4-4-2 protiv omana i bilo je katastrofalno ali nismo tada bili kompletni pa se to ne moze porediti...

a mislim da bi mnogo bolje igrali sa cetvoricom u zadnjoj liniji i dvojicom zadnjih veznih, od kojih jedan mora biti bajramovic... 4-5-1 sa dzekom u spicu protiv jacih ekipa i eventualno 4-4-2 protiv slabijih...
ima nekih seminara za uefine i fifine licence, prijavite se i stimate taktike i fazone... a ima i football manager... dobro vi to štimate, ko nesto 4-4-2, pa onaj s petoricom i četvoricom bi igro, nema sta, straucnjaci pravi...
4-IN-A-ROW

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la _dreamer_ » 10 sep 2009, 23:47

ti se poklopi po usima, pamtim tvojih 20 postova, jedan za redom.... isti... supic nema 2 mj kluba, supic prima golove od petrovca, supic je amaterski golman a begovic brani protiv manchestera, begovic ovo, begovic ono...

ako nemas reci sta pametno osim pominjanja tih igrica ili cega vec, odyebi u skokovima... pun mi je kofer tih tvojih humoristicno-ironicnih postova, kao ti neki online frajercic ovo ono, spustas vako, spustas nako...

druze, jel mi to nismo suplji po bokovima?

jel to ne igramo bunker svaki put drugo poluvrijeme(cak i sa igracem vise)?

jel to ne preskacemo svaki treci napad sredinu?


mozda sam ja glup sto iznosim svoje vidjenje na forumu i kritikujem, jer jerbo, trebamo svi ko volovi u red stat pa se naklonit, i aplaudirat i vikat mashallah, bolje sigurno nije moglo biti. mozda sam ja glup, jer forum nije mjesto gdje se iznose vlastita misljenja, ideje (pa makar one i laicke bile).. neka si zato ti pametan, hvala ti koji si mi ga suknuo, koji si me prosvijetlio i pokazao put ka football manager-u ili cemu vec...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61933
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la Virtu4l » 10 sep 2009, 23:55

Kao prvo mi nismo volovi, drugo, zbog takvih kao ti nikada necemo isto razmisljati i hvala Bogu na tome. Ti pametuj, sastavljaj formacije, razmisljaj o bekovima, a ja cu uzivati sjajnim u rezultatima nase reprezentacije.

Bunker smo igrali kada smo imali povoljan rezultat i u takvim trenucima igraci ce nesvjesno povuku, valjda je to jasno kao dan. Ponekad ne mozes drugacije igrati, jer protivnicka odbrana ode daleko od svog gola i prihvati ogroman rizik, zato jer ima napovoljan rezultat, ali naravno, ti si to znao.
Evribadi sej Željo
Željoooo

bubooty
Postovi: 287
Pridružen/a: 09 dec 2008, 21:43
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la bubooty » 10 sep 2009, 23:57

dreamer netrosi energiju na djecu...koliko je dobra ta 352 formacija tj koliko je efektna dovoljno ti govori podatak da je ama bas niko neigra...fakat da ce bokovi biti suplji kad na seju i ibricica vazda dvojica trce...muratovic je crkao nakon prvog poluvremena(odigrao je dobro po prvi put odkad je u repki) nekrivim ga jer 352 ni konji nebi mogli izdrzat a kamoli ljudi...

Avatar
emir_
Postovi: 5794
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: BiH - Turska

Post Postao/la emir_ » 11 sep 2009, 00:00

_dreamer_ je napisao/la:ti se poklopi po usima, pamtim tvojih 20 postova, jedan za redom.... isti... supic nema 2 mj kluba, supic prima golove od petrovca, supic je amaterski golman a begovic brani protiv manchestera, begovic ovo, begovic ono...

ako nemas reci sta pametno osim pominjanja tih igrica ili cega vec, odyebi u skokovima... pun mi je kofer tih tvojih humoristicno-ironicnih postova, kao ti neki online frajercic ovo ono, spustas vako, spustas nako...

druze, jel mi to nismo suplji po bokovima?

jel to ne igramo bunker svaki put drugo poluvrijeme(cak i sa igracem vise)?

jel to ne preskacemo svaki treci napad sredinu?


mozda sam ja glup sto iznosim svoje vidjenje na forumu i kritikujem, jer jerbo, trebamo svi ko volovi u red stat pa se naklonit, i aplaudirat i vikat mashallah, bolje sigurno nije moglo biti. mozda sam ja glup, jer forum nije mjesto gdje se iznose vlastita misljenja, ideje (pa makar one i laicke bile).. neka si zato ti pametan, hvala ti koji si mi ga suknuo, koji si me prosvijetlio i pokazao put ka football manager-u ili cemu vec...
ah vidi decko i pamti, naravno da sam govorio za supica i opet cu... i jos uvijek smatram da sam u pravu, treba da brani neko ko je spremniji i kvalitetniji!!! i jeste primio golove od petrovca i otjeran iz kluba i opet sam za begovica, jer kao sto je odbranio mogao je i pogrijesiti i sta bi onda bilo, nema kluba ovo ono... sta je sa golom protiv novinara... svaka cast na odbranama ali svuda u svijetu se gleda imas li klub, jeli treniras i dali igras!!! eno Pantelica ni na mapi jer nije imao kluba do neki dan a prvi napadac srbije... tako se to radi, samo tako se iz igraca izvlaci maximum i budi zelja za reprezentacijom. ALI CIRO KO CIRO, TAKAV JE, on ce staviti i Begovica kad budemo najmanje ocekivali jer to je njegov fazon!

a ti kao imas nesto i pametno, mijenjao bi taktiku, jedinu koja nam je donijela uspjeh sa ovako slabim štoperima!!!! bokovi jesu suplji jer nazalost Ibricic mora igrati po svaku cijenua. AL BRATE DRAGI OKANITE SE SASTAVLJANJA FORMACIJA, AKO CES TO RADITI TI ODYEBI U SKOKOVIMA I SACEKAJ NOVO IZDANJE MANAGERA!!!!
4-IN-A-ROW

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la _dreamer_ » 11 sep 2009, 00:04

Virtu4l je napisao/la:Kao prvo mi nismo volovi, drugo, zbog takvih kao ti nikada necemo isto razmisljati i hvala Bogu na tome. Ti pametuj, sastavljaj formacije, razmisljaj o bekovima, a ja cu uzivati sjajnim u rezultatima nase reprezentacije.

Bunker smo igrali kada smo imali povoljan rezultat i u takvim trenucima igraci ce nesvjesno povuku, valjda je to jasno kao dan. Ponekad ne mozes drugacije igrati, jer protivnicka odbrana ode daleko od svog gola i prihvati ogroman rizik, zato jer ima napovoljan rezultat, ali naravno, ti si to znao.
Dobro care, sve je to u dure, da ja tebe nesto pitam? Jel ti mislis da mi ne mozemo biti bolji od ovoga sto jesmo? (mani mi se sad statistike vec mislim na 90 minuta igre na terenu)

a ta ironija, kao ja se et ne radujem i ne uzivam nego se ti radujes i uzivas, to okaci macku o rep.. citava se prica svodi na to da bi svi mi voljeli da nam repka jos bolje i kvalitetnije igra(pored toga sto se radujemo dobrom situacijom na tabeli), da ne tresemo ko vrba na brdu kad vjetar zapuse...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61933
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2009, 00:05

Samo da vam je jos docekati jedan poraz reprezentacije, gdje bi vam onda bio kraj. Sta mislite, da nam neko slozi peticu, pa da vi svi sretni i ushiceni kazete "jesmo li vam rekli", ali steta, ne da nam se da izgubimo. Je li vam bilo vokri kad je Sejo dao gol, ono, bas ste prije toga pomislili zabice nam turci pet komada... pa cemo onda pljuvati do mile volje...

Kakvi ste vi kompleksasi...

EDIT: Ne zelim se raspravljati, ispratio sam ja bezbroj takvih sa ovog foruma, koji su cekali kikseve da bi 'dokazivali' da su u pravu. Uvijek moze bolje, ali nekad te protivnik mora stisnuti, mora napasti, staviti sve na kocku, pa tako se i mi nekada moramo povuci. Rokade u sastavu vas nebi trebale zanimati, jer ipak strucni stab prica sa igracima, trazi njihovo misljenje, a igraci najbolje znaju mogu li ispostovati zelje selektora ili ne.

Toliko od mene, ne zelim se vise raspravljati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
emir_
Postovi: 5794
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: BiH - Turska

Post Postao/la emir_ » 11 sep 2009, 00:10

Virtu4l je napisao/la:Samo da vam je jos docekati jedan poraz reprezentacije, gdje bi vam onda bio kraj. Sta mislite, da nam neko slozi peticu, pa da vi svi sretni i ushiceni kazete "jesmo li vam rekli", ali steta, ne da nam se da izgubimo. Je li vam bilo vokri kad je Sejo dao gol, ono, bas ste prije toga pomislili zabice nam turci pet komada... pa cemo onda pljuvati do mile volje...

Kakvi ste vi kompleksasi...
upravo to je reako ivica osim, puno ljudi ceka neuspjeh da bi reklo bas to, ovako belebatlo o bokovima, o tome da ne mozemo izdrzati svih 90 minuta i taKO TO .. al pazi molim te, oni bi da mi stojimo ko brazil svih 90 minuta i da svaki napad ima ideju i kreaciju... a kod nas se repka svela na 6-7 igraca izrazito kvalitetnih, nekoliko njih jos uvjek prikuplja iskustvo a nekima treba i godina da stasaju i ojacaju! NAJGORA JE KAZNA KAD NE MOZES U USPJEHU UZIVATI, TESKO MI SE ONOME KO PONISTI šesticu na faxu :)
4-IN-A-ROW

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la _dreamer_ » 11 sep 2009, 00:13

@Virutal

Pa ako ti smatras da je moja zivotna satisfakcija nasladjivati se onima koji se raduju istome cemu i ja onda si care pravi... mislim, zapitaj se, zar to nije paradoksalno?

sto se mene tice, ja se na tvoje postove vise obazirati necu jer ti ocigledno ne mozes ili ne zelis da shvatis bit mojih povremenih kritika..

vozdra i zivio ti meni, pa da aBd odemo na ti SP

@emir

velika slova su odraz nekulture, buduci da to znaci "deranje" po forumu... pazi da si ne popljujes monitor galamdzijo...
Zadnja izmjena: _dreamer_, dana/u 11 sep 2009, 00:14, ukupno mijenjano 1 put.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la drop » 11 sep 2009, 00:14

Mi mahom igramo ko neku tu 3-6-1 formaciju http://en.wikipedia.org/wiki/File:3-6-1.jpg ...Mikado to forsira i tu se sva prica završava...dva defanzivna vezna (Muratović-Rahimić,u Genku tu je bio Jahić),dva bocna (Salihović-Mikadov sin ili Vladavić,zavisno o potrebi)...dva ofanzivna veznjaka (Misimović-Mikadov sin ili Pjanić)...i gore u napadu Džeko...sad protiv turaka je zaigrao klasicnu 3-5-2 http://en.wikipedia.org/wiki/File:3-5-2.gif ...sa dvojicom u špici.
E sad Mikado nece da traži nove igrace,vjeruje u ovu skupinu koju trenutno ima na okupu,ne želi exprerimente u formaciji ,radije ce tražiti ovim istim neke pozicije koji njima nisu prirodne (npr.Salihović na lijevom boku ili sinoc Sin koji se gubio ko abdest na desnom boku...to su za njih totalno neprirodne pozicije).
Naravno da Mikado ima ogroman kredit zbog uspjeha,ali ja mu najviše zamjeram što nije digao guzicu pa potražio neke riješenja na tim bocnim pozicijama (on ce radije snimati reklame po TV ili zagledati sise plavuša po OBN)
ili bar natjerao one svoje pomocnike-parazite (koji samo parazitiraju i uzimaju uredno platu svakog mjeseca a ništa ne rade) da se oni razlete po evropi ili komšiluku ili PLBiH (ne zanima me apsolutno kako,nek ih stvore nekako ili iskopaju) i da nađemo konacno pristojne igrace za tih bokova...ovako vazda ista prica.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la harishp » 11 sep 2009, 00:22

drop je napisao/la:Mi mahom igramo ko neku tu 3-6-1 formaciju http://en.wikipedia.org/wiki/File:3-6-1.jpg ...Mikado to forsira i tu se sva prica završava...dva defanzivna vezna (Muratović-Rahimić,u Genku tu je bio Jahić),dva bocna (Salihović-Mikadov sin ili Vladavić,zavisno o potrebi)...dva ofanzivna veznjaka (Misimović-Mikadov sin ili Pjanić)...i gore u napadu Džeko...sad protiv turaka je zaigrao klasicnu 3-5-2 http://en.wikipedia.org/wiki/File:3-5-2.gif ...sa dvojicom u špici.
E sad Mikado nece da traži nove igrace,vjeruje u ovu skupinu koju trenutno ima na okupu,ne želi exprerimente u formaciji ,radije ce tražiti ovim istim neke pozicije koji njima nisu prirodne (npr.Salihović na lijevom boku ili sinoc Sin koji se gubio ko abdest na desnom boku...to su za njih totalno neprirodne pozicije).
Naravno da Mikado ima ogroman kredit zbog uspjeha,ali ja mu najviše zamjeram što nije digao guzicu pa potražio neke riješenja na tim bocnim pozicijama (on ce radije snimati reklame po TV ili zagledati sise plavuša po OBN)
ili bar natjerao one svoje pomocnike-parazite (koji samo parazitiraju i uzimaju uredno platu svakog mjeseca a ništa ne rade) da se oni razlete po evropi ili komšiluku ili PLBiH (ne zanima me apsolutno kako,nek ih stvore nekako ili iskopaju) i da nađemo konacno pristojne igrace za tih bokova...ovako vazda ista prica.
:roll: Pa zar nisu prije prizivali Hrgovica kao adekvatna zamjena tom boku.sva sreca da je tvoj cokaldni ahbab skontao da nije.znaci pokusaj bio ali neuspio.
SIN kao i ostalih deset sinova to ne zaboravi ;) odigrao slabije ali dovoljno dobro da se ,,klocevi treci u Evropi,,koliko toliko onemoguce.sta bi se onda reklo za misketa igrao na svojoj poziciji jos.To interesantno nisi spominjao :roll:
sad eksperimentisati sa nekim novim u ovim odlucujucim je apsolutna ludost to i tvoj ahbab konta ali ti izgleda ne.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la drop » 11 sep 2009, 00:27

harishp je napisao/la:
drop je napisao/la:Mi mahom igramo ko neku tu 3-6-1 formaciju http://en.wikipedia.org/wiki/File:3-6-1.jpg ...Mikado to forsira i tu se sva prica završava...dva defanzivna vezna (Muratović-Rahimić,u Genku tu je bio Jahić),dva bocna (Salihović-Mikadov sin ili Vladavić,zavisno o potrebi)...dva ofanzivna veznjaka (Misimović-Mikadov sin ili Pjanić)...i gore u napadu Džeko...sad protiv turaka je zaigrao klasicnu 3-5-2 http://en.wikipedia.org/wiki/File:3-5-2.gif ...sa dvojicom u špici.
E sad Mikado nece da traži nove igrace,vjeruje u ovu skupinu koju trenutno ima na okupu,ne želi exprerimente u formaciji ,radije ce tražiti ovim istim neke pozicije koji njima nisu prirodne (npr.Salihović na lijevom boku ili sinoc Sin koji se gubio ko abdest na desnom boku...to su za njih totalno neprirodne pozicije).
Naravno da Mikado ima ogroman kredit zbog uspjeha,ali ja mu najviše zamjeram što nije digao guzicu pa potražio neke riješenja na tim bocnim pozicijama (on ce radije snimati reklame po TV ili zagledati sise plavuša po OBN)
ili bar natjerao one svoje pomocnike-parazite (koji samo parazitiraju i uzimaju uredno platu svakog mjeseca a ništa ne rade) da se oni razlete po evropi ili komšiluku ili PLBiH (ne zanima me apsolutno kako,nek ih stvore nekako ili iskopaju) i da nađemo konacno pristojne igrace za tih bokova...ovako vazda ista prica.
:roll: Pa zar nisu prije prizivali Hrgovica kao adekvatna zamjena tom boku.sva sreca da je tvoj cokaldni ahbab skontao da nije.znaci pokusaj bio ali neuspio.
SIN kao i ostalih deset sinova to ne zaboravi ;) odigrao slabije ali dovoljno dobro da se ,,klocevi treci u Evropi,,koliko toliko onemoguce.sta bi se onda reklo za misketa igrao na svojoj poziciji jos.To interesantno nisi spominjao :roll:
sad eksperimentisati sa nekim novim u ovim odlucujucim je apsolutna ludost to i tvoj ahbab konta ali ti izgleda ne.
šta bolan naprica?? može li mi neko pojasniti šta ovaj covjek lupa :o :shock: :?: :?: kome se on ovo obraca ili jeli svjestan da je totalno pogriješio adresu :roll: ...svašta
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61933
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2009, 00:29

_dreamer_ je napisao/la:@Virutal
Pa ako ti smatras da je moja zivotna satisfakcija nasladjivati se onima koji se raduju istome cemu i ja onda si care pravi... mislim, zapitaj se, zar to nije paradoksalno?
sto se mene tice, ja se na tvoje postove vise obazirati necu jer ti ocigledno ne mozes ili ne zelis da shvatis bit mojih povremenih kritika..
vozdra i zivio ti meni, pa da aBd odemo na ti SP
Pazi drug, ti si na ovom forumu sedam dana. Nemas pojma koliko je 'genijalaca' protutnjalo ovim forumom u posljednjih sest mjeseci, koji nisu imali nikakve rezone, nikakve vizije, samo su lupali i pljuvali, dijelili savjete.

Belgiju ponizimo u Genku, oni kritikuju, ponovo pobijedimo Belgiju, kazu zamalo nismo primili drugi gol, Belgija nas stisnula sa igracem manje. Utrpamo Estoniji sedam komada, kazu, "pa to je neka Estonija, oni su smijesni", a toj istoj Estoniji se mozemo zahvaliti na ona dva boda koje su otkinuli Turskoj. Moglo je i bolje, naravno, mogli smo Estoniji utrpati deset komada, Belgiji jos dva-tri, ali da nam je neko ovo ponudio prije godinu dana, rekli bi mu da je lud. Shvatam ja bit tvojih kritika, ali one ne piju vode, od njih nema nikakve koristi.

Samo shvati da je sinoc imao ekipu gdje su samo tri igraca u formi (Spahic, Pjanic i Rahimic), dok su svi ostali u debeloj banani. Dzeko, Salihovic, Misimovic, Ibisevic, udarne igle naseg tima ne mogu da se sastave sa loptom u svojim klubovima. Zar je strucni stab kriv sto je Dzeko promasio pet zicera u dvije utakmice, sto Miske ne zna da li je pos'o ili je dos'o, jeli strucni stab kriv sto Ibisevic trci kao muha bez glave?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la _dreamer_ » 11 sep 2009, 00:51

Virtu4l je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:@Virutal
Pa ako ti smatras da je moja zivotna satisfakcija nasladjivati se onima koji se raduju istome cemu i ja onda si care pravi... mislim, zapitaj se, zar to nije paradoksalno?
sto se mene tice, ja se na tvoje postove vise obazirati necu jer ti ocigledno ne mozes ili ne zelis da shvatis bit mojih povremenih kritika..
vozdra i zivio ti meni, pa da aBd odemo na ti SP
Pazi drug, ti si na ovom forumu sedam dana. Nemas pojma koliko je 'genijalaca' protutnjalo ovim forumom u posljednjih sest mjeseci, koji nisu imali nikakve rezone, nikakve vizije, samo su lupali i pljuvali, dijelili savjete.

Belgiju ponizimo u Genku, oni kritikuju, ponovo pobijedimo Belgiju, kazu zamalo nismo primili drugi gol, Belgija nas stisnula sa igracem manje. Utrpamo Estoniji sedam komada, kazu, "pa to je neka Estonija, oni su smijesni", a toj istoj Estoniji se mozemo zahvaliti na ona dva boda koje su otkinuli Turskoj. Moglo je i bolje, naravno, mogli smo Estoniji utrpati deset komada, Belgiji jos dva-tri, ali da nam je neko ovo ponudio prije godinu dana, rekli bi mu da je lud. Shvatam ja bit tvojih kritika, ali one ne piju vode, od njih nema nikakve koristi.

Samo shvati da je sinoc imao ekipu gdje su samo tri igraca u formi (Spahic, Pjanic i Rahimic), dok su svi ostali u debeloj banani. Dzeko, Salihovic, Misimovic, Ibisevic, udarne igle naseg tima ne mogu da se sastave sa loptom u svojim klubovima. Zar je strucni stab kriv sto je Dzeko promasio pet zicera u dvije utakmice, sto Miske ne zna da li je pos'o ili je dos'o, jeli strucni stab kriv sto Ibisevic trci kao muha bez glave?

et jebga, pogazi ti svoju rijec, hajd pogazit cu i ja svoju, da odgovorim :D
pazi, ja sam "oficijelno" na forumu 7. dana ali ga citam mnogo mnogo duze.. obicno se ne prijavim jer mi onda isti oduzima dzaba vrijeme dok knjiga cuci u cosku... nego ovako, nema koristi ni od moje ni od tvoje price jer se ona pika samo kod babe Mare i mozda kod komsije sto drzi prodavnicu preko puta... kad vec spominjes formu, nije bas da su Miske, Sali, Ibricic, Jaha van forme, nemoj tako.. No hajd da okoncamo ovu pricu... Rezultati su nam do sada bili dobri i tu nema sumnje, ovdje smo jer nismo za razliku od turaka nigdje kiksali... Kapa dole Ciri za to, to sam uvijek govorio... Ali, da bi se uhvatili u kostac sa velikima, trebat ce kvalitet podignuti za jos jednu stepenicu..

pozz
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61933
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2009, 00:54

Naravno, a veliki nas cekaju vec u mjesecu novembru ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.