Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
JoseMourinho
- Postovi: 4744
- Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la JoseMourinho » 06 sep 2015, 16:03
X31987 je napisao/la:Nabacite nam linkove za Wels - Izrael.

Evo SK2 u HD-u, upalite i uživajte i naravno navijajte za wales
acestream://9a8e47682ff51a0ee4413fcbd9307593aa1986c4

-
X31987
- Postovi: 895
- Pridružen/a: 12 mar 2015, 15:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la X31987 » 06 sep 2015, 16:05
JoseMourinho je napisao/la:X31987 je napisao/la:Nabacite nam linkove za Wels - Izrael.

Evo SK2 u HD-u, upalite i uživajte i naravno navijajte za wales
acestream://9a8e47682ff51a0ee4413fcbd9307593aa1986c4

Jose ti gledaj stream večerašnje tekme BHT-u , čuo si šta ti je Kristić rekao.
Hvala za link.

MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO !
Vedran Puljić ...
-
calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
-
Kontakt:
Post
Postao/la calcio » 06 sep 2015, 16:36
Captain4 je napisao/la:Jedno pitanje za sve vas , da li gledate večeras košarku ili fudbal? Ja ću prvo poluvrijeme fudbal , drugo košarku

Jednim okom fudbal, drugim okom kosarku.
Na kraju cu izgledati ovako
-
SjeverniVjetar
- Postovi: 1803
- Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
- Lokacija: Sarajevo
Post
Postao/la SjeverniVjetar » 06 sep 2015, 17:01
Da ih hoce Wales uzeti, pa da u miru mezimo Andoru!

-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21912
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 06 sep 2015, 17:05
Captain4 je napisao/la:Jedno pitanje za sve vas , da li gledate večeras košarku ili fudbal? Ja ću prvo poluvrijeme fudbal , drugo košarku

Fudbal na velikom TV a košarka na malom i oboje pratit a na monitoru naći Hrvatsku i Grču

Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
rope11
- Postovi: 18188
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
- Lokacija: Ze
-
Kontakt:
Post
Postao/la rope11 » 06 sep 2015, 17:09
Fudbal vala, za kosarku nemam ni promil osjecaja.
Slabo mi nesto raje po ulicama, nikad manje nije bilo. Kontam bi li otisao traziti gdje kartu ili ostao kuci, haman da ce biti poprilicno praznih mjesta.
Vels, ajde momciluci do pobjede

Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
-
Elegant
- Postovi: 12757
- Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
- Lokacija: Sarajevo, BiH.
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elegant » 06 sep 2015, 17:15
SjeverniVjetar je napisao/la:Wales s najjacim timom danas
Zar je neko sumnjao da ce prebacit u njizu brzinu ? Oni danas ovjeravaju plasman.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
-
Husika
- Postovi: 2533
- Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Husika » 06 sep 2015, 17:22
U 18h "igramo" najvazniju utakmicu kvalifikacija...
Oj Safete oj !!!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
-
Moggi
- Postovi: 4618
- Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
- Lokacija: Site Admin
-
Kontakt:
Post
Postao/la Moggi » 06 sep 2015, 17:30
ajte zmajovi pomozte zmajovima, bog vas nagradio

Zarathustra
-
Elegant
- Postovi: 12757
- Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
- Lokacija: Sarajevo, BiH.
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elegant » 06 sep 2015, 17:34
Ima li stream ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
-
KenoRob
- Postovi: 2641
- Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la KenoRob » 06 sep 2015, 17:47
mozel neki dobar link? kako se gleda ovaj gore acestream...meni ne moze
-
JoseMourinho
- Postovi: 4744
- Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la JoseMourinho » 06 sep 2015, 17:50
KenoRob je napisao/la:mozel neki dobar link? kako se gleda ovaj gore acestream...meni ne moze
Elegant je napisao/la:Ima li stream ?
Samo instalirate acestream.org i kliknete na onaj link i otvork vam u playeru SK u HD-u

-
Captain4
- Postovi: 9114
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Captain4 » 06 sep 2015, 18:06
Izrael za sad ne može se sastat sa loptom

"We need to suffer. And we need to fight."
-
evybih
- Postovi: 451
- Pridružen/a: 14 dec 2014, 20:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la evybih » 06 sep 2015, 18:09
sta promasi Vels..

-
Captain4
- Postovi: 9114
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Captain4 » 06 sep 2015, 18:10
evybih je napisao/la:sta promasi Vels..

Ja se već počeo radovat ..
"We need to suffer. And we need to fight."
-
Amarildo
- Postovi: 536
- Pridružen/a: 11 sep 2014, 20:51
- Lokacija: Ze Do
-
Kontakt:
Post
Postao/la Amarildo » 06 sep 2015, 18:17
3:0 ako Bog da za Vels i ja zadovoljan

"Sve će proći. Ali kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?"
Meša Selimović
-
aqarius
- Postovi: 4021
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la aqarius » 06 sep 2015, 18:20
Pa koliko strepim gledajući Wels kao da mi najrođeniji igraju....već počeo paničiti 20 min.a još bez golova
-
emir_
- Postovi: 6395
- Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Post
Postao/la emir_ » 06 sep 2015, 18:22
Husika je napisao/la:U 18h "igramo" najvazniju utakmicu kvalifikacija...
Oj Safete oj !!!
Gledam i ne vejerujem, Izrael nam konkurencija u pm....
Safeteeeeeee

4-IN-A-ROW
-
Moggi
- Postovi: 4618
- Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
- Lokacija: Site Admin
-
Kontakt:
Post
Postao/la Moggi » 06 sep 2015, 18:23
aqarius je napisao/la:Pa koliko strepim gledajući Wels kao da mi najrođeniji igraju....već počeo paničiti 20 min.a još bez golova
pa ja, mi igramo maltene

, samo da pjanic (ramsey) proradi
Zarathustra
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, 231983, Biscione, dena24, Edincapitano, Elddar, Goalgetter, invincible1921, Laudrup, linethreader, Matterhorn22, MiranGlasnic, Nakata, Pact1921, RightBack, rossonero85, Sheyi, torbica, visarionovich, Zglavkar i 97 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []