FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 29 mar 2024, 21:00

Beledija je napisao/la:
29 mar 2024, 20:50
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
29 mar 2024, 19:06
Toliko jadna ekipa da i onaj mali smećar Beganović izgleda kao solidan igrač. A znamo kakav je strah imao od nas dok smo imalo bili ekipa ekipom. Glumio povrede, dobijao namjerno kartone samo da izbjegne da igra. A kad ne izbjegne rahmetli Crnkić od njeg pravio budalu, ogadio mu fudbal. Danas protiv ovih naših panjeva čak i liči na fudbalera.
Ako se nesto drastično ne promjeni ovaj klub ispada a samim tim ide i najniže lige slobodnim padom. Zato treba otici do kraja na svaku utakmicu koju se može da lijepo upamtimo ovu nekad lijepu fudbalsku priču.
Nije to još tako crno, treba sačekati ove tuzlacove bodove iz Posušja. AKO Tuzlac omane kao i dosad onda je računica jasna. Iz osam preostalih kola(pod uslovom da izgubimo za vikend) mora se u najgorem scenariju osvojiti 12 bodova a to je 3 pobjede i tri remija U Tuzli pobijediti ćemo Igman i Borac I vjerovatno Zvijezdu ako da tada ispadnu iz konbinacija. Gdje naći tri remija ili još jednu pobjedu pitanje je za kviz MILIJUNAŠ.
Ja vjerovatno ovo proljeće neću na stadion, previše je stresno za mene, a u jesen ćemo vidjeti, Tušanj ili Bare.
Po Tuzlac mi smo u sredini tabele samo ne vidimo.

Avatar
senjak075
Postovi: 861
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la senjak075 » 29 mar 2024, 21:03

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
29 mar 2024, 19:06
Toliko jadna ekipa da i onaj mali smećar Beganović izgleda kao solidan igrač. A znamo kakav je strah imao od nas dok smo imalo bili ekipa ekipom. Glumio povrede, dobijao namjerno kartone samo da izbjegne da igra. A kad ne izbjegne rahmetli Crnkić od njeg pravio budalu, ogadio mu fudbal. Danas protiv ovih naših panjeva čak i liči na fudbalera.
Ako se nesto drastično ne promjeni ovaj klub ispada a samim tim ide i najniže lige slobodnim padom. Zato treba otici do kraja na svaku utakmicu koju se može da lijepo upamtimo ovu nekad lijepu fudbalsku priču.
Ti si smeće podrinjsko.
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 29 mar 2024, 22:20

Mi smo baš miljenici sreće samo je pitanje dokle. Nikako da siđemo u zonu ispadanja a toliko se trudimo :D

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 29 mar 2024, 22:57

Od idućeg kola ćemo na 8. mjesto.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 30 mar 2024, 08:11

Možda je bolje da ispadnemo ovo je mučenje. Ništa ne štima. Slavko jučer u 90 + nešto piše ne gleda utakmicu. Izmjene kasne i neadekvatne. Sad postoji mogućnost da je ovo Sarajevu dato ali dokle više. Neki sa tribina juče pričaju kao pola ekipe posti u ne mogu trčati. Naravno svako ima pravo da odluči post ili ne ali ne smije taj post uticati na kvalitet posla kojim se bavi. Sve u svemu ovo je jedan dobro raštimani orkestar. Preći u Federalnu vratiti se u Bare i lagano igrati jer ovo je zaista teško pratiti

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 30 mar 2024, 08:13

tuzlac je napisao/la:
29 mar 2024, 22:57
Od idućeg kola ćemo na 8. mjesto.
E moj Tuzlac nisi ti a i mi ostali forumaši kriv za ovu sprdačinu od kluba. Jednostavno mi pokušavamo sami sebe utješiti nekim procjenama ali mislim da nam ove godine nema spasa.

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 30 mar 2024, 09:11

husrefbeg je napisao/la:
30 mar 2024, 08:13
tuzlac je napisao/la:
29 mar 2024, 22:57
Od idućeg kola ćemo na 8. mjesto.
E moj Tuzlac nisi ti a i mi ostali forumaši kriv za ovu sprdačinu od kluba. Jednostavno mi pokušavamo sami sebe utješiti nekim procjenama ali mislim da nam ove godine nema spasa.
Može se desiti da mi pobijedimo Posušje, tad bi Tuzlac došao na svoje i svima trljao nos misleći da je sveznalica usprkos brojnim promašajima u tim svojim silnim kalkulacijama.I sam sam mišljenja da se možemo spasiti, sa ovakvim sporaćima opstanak je naučna fantastika. Sva tri gola Ćatakovića bilo koja odbrana u prvih 6 na tabeli bi bez ikakvih problema spriječila. Danas ako Gošk pobijedi mi ostajemo zakucani za dno sa Željom, koji je sinoć ruku na srce nezasluženo izgubio. Ovaj linč u Sarajevu protiv čelnika saveza ide na ruku i Želji što će osjetiti i Zvijezda a i mi. Sarajevo već bere plodove, juče su zasluženo pobijedili a ponašali se tako komotno da su bili sigurni od kartoniranja.Neko reče da junior ne dovidi igrače... ako ne dovodi ko to radi, možda moja tetka.. ne ni ona to ne radi jer ne postoji.

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 30 mar 2024, 09:14

Beledija je napisao/la:
30 mar 2024, 09:11
husrefbeg je napisao/la:
30 mar 2024, 08:13
tuzlac je napisao/la:
29 mar 2024, 22:57
Od idućeg kola ćemo na 8. mjesto.
E moj Tuzlac nisi ti a i mi ostali forumaši kriv za ovu sprdačinu od kluba. Jednostavno mi pokušavamo sami sebe utješiti nekim procjenama ali mislim da nam ove godine nema spasa.
Može se desiti da mi pobijedimo Posušje, tad bi Tuzlac došao na svoje i svima trljao nos misleći da je sveznalica usprkos brojnim promašajima u tim svojim silnim kalkulacijama.I sam sam mišljenja da se možemo spasiti, sa ovakvim sporaćima opstanak je naučna fantastika. Sva tri gola Ćatakovića bilo koja odbrana u prvih 6 na tabeli bi bez ikakvih problema spriječila. Danas ako Gošk pobijedi mi ostajemo zakucani za dno sa Željom, koji je sinoć ruku na srce nezasluženo izgubio. Ovaj linč u Sarajevu protiv čelnika saveza ide na ruku i Želji što će osjetiti i Zvijezda a i mi. Sarajevo već bere plodove, juče su zasluženo pobijedili a ponašali se tako komotno da su bili sigurni od kartoniranja.Neko reče da junior ne dovidi igrače... ako ne dovodi ko to radi, možda moja tetka.. ne ni ona to ne radi jer ne postoji.
I sam sam mišljenja da se NE MOŽEMO spasiti, sa ovakvim sporaćima opstanak je naučna fantastika.

Hazre
Postovi: 724
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 30 mar 2024, 09:31

Beledija je napisao/la:
30 mar 2024, 09:11
husrefbeg je napisao/la:
30 mar 2024, 08:13
tuzlac je napisao/la:
29 mar 2024, 22:57
Od idućeg kola ćemo na 8. mjesto.
E moj Tuzlac nisi ti a i mi ostali forumaši kriv za ovu sprdačinu od kluba. Jednostavno mi pokušavamo sami sebe utješiti nekim procjenama ali mislim da nam ove godine nema spasa.
Može se desiti da mi pobijedimo Posušje, tad bi Tuzlac došao na svoje i svima trljao nos misleći da je sveznalica usprkos brojnim promašajima u tim svojim silnim kalkulacijama.I sam sam mišljenja da se možemo spasiti, sa ovakvim sporaćima opstanak je naučna fantastika. Sva tri gola Ćatakovića bilo koja odbrana u prvih 6 na tabeli bi bez ikakvih problema spriječila. Danas ako Gošk pobijedi mi ostajemo zakucani za dno sa Željom, koji je sinoć ruku na srce nezasluženo izgubio. Ovaj linč u Sarajevu protiv čelnika saveza ide na ruku i Želji što će osjetiti i Zvijezda a i mi. Sarajevo već bere plodove, juče su zasluženo pobijedili a ponašali se tako komotno da su bili sigurni od kartoniranja.Neko reče da junior ne dovidi igrače... ako ne dovodi ko to radi, možda moja tetka.. ne ni ona to ne radi jer ne postoji.
Kralju smjesan si. Naravno da Husic junior ne dovodi igrace...mozda hajd jednog da je doveo. Ti izgleda neznas kako funkcionise klub.

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 30 mar 2024, 09:42

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
29 mar 2024, 19:06
Toliko jadna ekipa da i onaj mali smećar Beganović izgleda kao solidan igrač. A znamo kakav je strah imao od nas dok smo imalo bili ekipa ekipom. Glumio povrede, dobijao namjerno kartone samo da izbjegne da igra. A kad ne izbjegne rahmetli Crnkić od njeg pravio budalu, ogadio mu fudbal. Danas protiv ovih naših panjeva čak i liči na fudbalera.
Ako se nesto drastično ne promjeni ovaj klub ispada a samim tim ide i najniže lige slobodnim padom. Zato treba otici do kraja na svaku utakmicu koju se može da lijepo upamtimo ovu nekad lijepu fudbalsku priču.
Nisam baš siguran da treba prozivati Beganovića a pogotovu ne treba isticati njegovo fudbalsko umijeće kontra Nukića ili Pantelića protiv kojih bi lako izlazio na kraj bilo koji bek iz druge lige fed. sjever. Čitava liga oskudijeva kvalitetnim bekovima i ako izuzmemo Ćorluku, Kvržića i donekle Radovića sve ostalo je u pet deka.Usput svi igrači koji nemogu uspjeti u Sloveniji, Hrvatskoj i Srbiji su škart, naravno izuzimam Dinamo, C. Zvijezdu i Partizan koji su dva ranga više na odnosu ostale sve nabrojane lige.Crnku rahmetli ne treba stavljati u istu ravan sa krilnim napadačima tuzle ni prije a pogotovu poslije njega.

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 30 mar 2024, 09:59

@Hazre, naravno da ne znam kako i na koji način se radi u klubu. JASNO JE SVIMA pa i meni da Azmir vedri i oblači, da svaku bitnu odluku u klubu on aminuje. Sportski direktor svuda u svijetu je zadužen za sportski segment u klubu a predsjednik(Azmir) je taj koji mu ispunjava želje. Ja sam davno napisao da mi nije drago što je postavio sina za sd ali iz razloga što ima agenciju a ne što ne poznaje tematiku posla jer se ta dva posla kose za zdravim razumom. Epilog takve odluke je tabela. Ako AZMIR dovodi igrače bez konsultacijom sa strukom onda dobro i stojimo na tabeli, jer svima nama je jasno da čovjek zna praviti pare,ekipu prave stručnjaci sa tim parama

Hazre
Postovi: 724
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 30 mar 2024, 10:43

@Balja sta kazes na ovo sve drug? Utakmicu jucer, Petrovica itd.?

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 30 mar 2024, 18:32

Hazre je napisao/la:
30 mar 2024, 10:43
@Balja sta kazes na ovo sve drug? Utakmicu jucer, Petrovica itd.?
Balja ćuti što se može tumačiti i ovako i onako.Dozlogrdilo čovjeku, a i kako objasniti da naizgled dobar tim ima ovakve muke.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 30 mar 2024, 21:21

Ovaj Stanić bivši željovac je lijepo pojasnio završnicu prvenstva.

"Glupo je više šutjeti. Vi gospodo niste svjesni da nam (Želji) je raspored takav kakav je i da je liga, kakvu god je vi smatrali, jako teška. Svaka ekipa ima individualni kvalitet i neki sistem kojim dolazi do bodova. Zašto mi jedini to nemamo?", napisao je Stanić u objavi.
"Neko ko se razumije u sistem takmičenja po Bergerovoj tablici bi trebao znati da je ova utakmica bila bitnija nego nekada prije bodovi iz dvije. Vi to ne znate jer sve znate. I to je jedini problem. Iskreno se nadam radi kluba, igrača i ljudi (mislim na one koji ne donose odluke, nego rade, koji godinama žive i rade u istom) da ćemo preživjeti ovu godinu", zaključio je Stanić.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Svih 11 kola se unaprijed isplanira i većina klubova već sad zna konačni ishod.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 30 mar 2024, 21:51

tuzlac je napisao/la:
30 mar 2024, 21:21
Ovaj Stanić bivši željovac je lijepo pojasnio završnicu prvenstva.

"Glupo je više šutjeti. Vi gospodo niste svjesni da nam (Želji) je raspored takav kakav je i da je liga, kakvu god je vi smatrali, jako teška. Svaka ekipa ima individualni kvalitet i neki sistem kojim dolazi do bodova. Zašto mi jedini to nemamo?", napisao je Stanić u objavi.
"Neko ko se razumije u sistem takmičenja po Bergerovoj tablici bi trebao znati da je ova utakmica bila bitnija nego nekada prije bodovi iz dvije. Vi to ne znate jer sve znate. I to je jedini problem. Iskreno se nadam radi kluba, igrača i ljudi (mislim na one koji ne donose odluke, nego rade, koji godinama žive i rade u istom) da ćemo preživjeti ovu godinu", zaključio je Stanić.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Svih 11 kola se unaprijed isplanira i većina klubova već sad zna konačni ishod.
Daj nam ako se sve zna unaprijed tu tabelu koju si ti skontao onu od prave da se ne sekiramo.

TuzlaCityfighter
Postovi: 835
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 30 mar 2024, 22:16

Beledija je napisao/la:
30 mar 2024, 18:32
Hazre je napisao/la:
30 mar 2024, 10:43
@Balja sta kazes na ovo sve drug? Utakmicu jucer, Petrovica itd.?
Balja ćuti što se može tumačiti i ovako i onako.Dozlogrdilo čovjeku, a i kako objasniti da naizgled dobar tim ima ovakve muke.
Jos razmisljam dali da ujedam ili da rezim 🤣. Šta bi covjek uopste mogao napisati posle jucerasnje utakmice. Da smo sa Tojsicima juce igrali (postovanje Tojsicima) mi bi izgubili. Boze zdravlja, hladne glave i sabura. Tesko za gledati, ali tako je, jednostavno nekad treba osaburit i precutati. Ja sam vjeciti optimista ( mozda i budala 🤣) ali jos uvijek je sve u nasim rukama, tako da bice to dobro. Da ne analiziramo jucerasnju utakmicu, jer nema se sta analizirati, jedna velika NULA u svim segmentima. Sreca pa nam konkurenti izgubili kuci kao i mi, pa nije bilo pomjeranja na tabeli.
Elvir Baljic

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 31 mar 2024, 07:49

Prošlu sezonu poslije pobjede Zrinjskog u Posušju trener Mostaraca hladno izjavi:
Svi su očekivali da ćemo pustiti Posušju, eto nismo pustili a svakako ćemo pomoći Posušacima da izbore opstanak tako što ćemo pobjđivati njihovu konkurenciju..tako je i bilo na kraju Posušje ostalo i sada nama kroji gaće :urnebes:

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 31 mar 2024, 08:04

Neka si se oglasio Balja, malo si me zabrinio...pomislio sam da si odustao gluho bilo. Šta očekivati od ekipe kaja primi 44 gola, čiji igrači imaju problema sa ravnotežem(Osmić) čiji igrači nemogu malo ispružiti nogu(Huso kod prvog gola) itd može se do podne nabrajati. Dobro je da si optimist, iskreno ja nisam, april će sve reći, u maju smo ili pukovnik ili pokojnik.

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 31 mar 2024, 11:22

Sledeće kolo je baš zanimljivo. Pretposlednji Željo ide u Modriču po prvi gostujući bod, Sloga hoće sva tri i Evropu. Sarajevo nije u poziciji da pomogne Igmanu a čini se da i Široki nije u situaciji da pomogne Gošku jer u slzčaju remija i poraza u gostimaprotiv nas rizikuje da ga Tuzla pretekne ako pobijedi Posušje a to je već po Tuzlacu evidentno jer je već upisao bodove prije desetak dana na naš konto.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 31 mar 2024, 13:57

Beledija je napisao/la:
31 mar 2024, 11:22
Sledeće kolo je baš zanimljivo. Pretposlednji Željo ide u Modriču po prvi gostujući bod, Sloga hoće sva tri i Evropu. Sarajevo nije u poziciji da pomogne Igmanu a čini se da i Široki nije u situaciji da pomogne Gošku jer u slzčaju remija i poraza u gostimaprotiv nas rizikuje da ga Tuzla pretekne ako pobijedi Posušje a to je već po Tuzlacu evidentno jer je već upisao bodove prije desetak dana na naš konto.
Svaka čast tebi Beledija najaktivniji si na našem forumu. Samo nije mi jasno gdje su analize od Tuzlac nešto se primirio ni te tabele prave da nam postavi da vidimo gdje smo sa ta tri boda. Ko nam je još dužan kome smo mi hoćel nas pustiti otpisana Zvijezda

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.