FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 07 apr 2024, 00:57

:wtf: idemo u nedogled, samo da se kazaljke i rezultati nekad poklope.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 07 apr 2024, 10:37

tuzlac je napisao/la:
06 apr 2024, 23:25
Nije utakmica odigrana 3 za3.Nije ni 3 za 1, nema govora.Ovdje je uključen još jedan klub uz Posušje i Tuzlu.Posušje za sad nama duguje 2 boda.Uvjeren sam da je Husić napravio ponudu koju su ljudi iz Hrvatskih klubova prihvatili.Dakle još ćemo mi dobiti miraza iz ovih mećeva kontra Posušja.Bit ću direktan, 3 za 3 nije, ali jeste 3 za 4.Dakle za ona tri boda koja smo 25 .februara prepustili Posušju na Tušnju, mi ćemo dobiti 4.
To će biti najvjerojatnije. Pa gdje ovo izvuče. Znači bilo koji bod do kraja ako uzmemo to nam je sredil8 Posušje. Gdje je logika mi sa njima dole dvije neriješeno i poraz kući to je 5 za 2.
Pokušavaš se izvaditi iz nemogućih situacija.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 07 apr 2024, 11:12

A ovo prevazilazi i braću Grijm :rol: :rol:
Znači rasplet je sljedeći: Posušje je izjednačilo ali će zato oni nama olakšati jer će pobijediti GOŠK, Želju i Igman naše konkurente. Mi ćemo zato pobijediti Zrinjski jer će Posušje izgubiti namjerno od Zrinjskog i tu se peglaju bodovi. Naravno zbog ovog vraćenog boda jučer mi ćemo morati dati GOŠK-u ali to ćemo prelomiti sa Širokim naredno kolo. Zvijezda će nam se skloniti ali mi ćemo njima vratiti ako se ikad opet budemo sreli u PL.
Jedina utakmica "od prave" ce biti protiv Zelje jer Borca ćemo uzeti jer ce oni tad vec biti prvaci. :rol: :rol: :rol:

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 07 apr 2024, 11:30

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
07 apr 2024, 11:12
A ovo prevazilazi i braću Grijm :rol: :rol:
Znači rasplet je sljedeći: Posušje je izjednačilo ali će zato oni nama olakšati jer će pobijediti GOŠK, Želju i Igman naše konkurente. Mi ćemo zato pobijediti Zrinjski jer će Posušje izgubiti namjerno od Zrinjskog i tu se peglaju bodovi. Naravno zbog ovog vraćenog boda jučer mi ćemo morati dati GOŠK-u ali to ćemo prelomiti sa Širokim naredno kolo. Zvijezda će nam se skloniti ali mi ćemo njima vratiti ako se ikad opet budemo sreli u PL.
Jedina utakmica "od prave" ce biti protiv Zelje jer Borca ćemo uzeti jer ce oni tad vec biti prvaci. :rol: :rol: :rol:
Znas kako kazu "Nije majka sina klela što se kocka, vec što se vadio" Ocito da nas uvazeni kolega pokušava da se izvadi, ali šlajdra u mjestu pa tone sve dublje i dublje. Zar je teško toliko priznati sam sebi, reci, previdio sam situaciju, imao sam takvo misljenje, ali vidim nije tako. Haman je lakse dalje optuzivati i petljati se u stvari koje nisu njegov level.
Elvir Baljic

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 07 apr 2024, 15:40

Sloga nas podera a sve ostale ugrožene pušta.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 07 apr 2024, 16:43

Znači Želji a to se svakako znalo neće ispasti. Onda mi, Igman ili GOŠK. Mi gostujemo GOŠKU a Igman nam dolazi.
Dobro bi bilo da nam kolega Tuzlac napiše kako će se to odvijati ko će koga ...

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 07 apr 2024, 18:08

Ja sam davno govorio da Željo ispasti neće. Previše znaci ovoj ligi. Nije to Celik ili Sloboda. Na ovaj ili onaj nacin oni ce se spasiti.

Putnika u niži rang pored Zvijezde treba tražiti između Goška , Igmana i nas.

Ako dodamo malo i teorija zavjere da 90% ulazi Bošnjački klub, jedan takav ce i da ispadne onda se knjiga svodi na dva slova.
Nadam se da to nismo mi.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 07 apr 2024, 18:10

TuzlaCityfighter je napisao/la:
07 apr 2024, 11:30
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
07 apr 2024, 11:12
A ovo prevazilazi i braću Grijm :rol: :rol:
Znači rasplet je sljedeći: Posušje je izjednačilo ali će zato oni nama olakšati jer će pobijediti GOŠK, Želju i Igman naše konkurente. Mi ćemo zato pobijediti Zrinjski jer će Posušje izgubiti namjerno od Zrinjskog i tu se peglaju bodovi. Naravno zbog ovog vraćenog boda jučer mi ćemo morati dati GOŠK-u ali to ćemo prelomiti sa Širokim naredno kolo. Zvijezda će nam se skloniti ali mi ćemo njima vratiti ako se ikad opet budemo sreli u PL.
Jedina utakmica "od prave" ce biti protiv Zelje jer Borca ćemo uzeti jer ce oni tad vec biti prvaci. :rol: :rol: :rol:
Znas kako kazu "Nije majka sina klela što se kocka, vec što se vadio" Ocito da nas uvazeni kolega pokušava da se izvadi, ali šlajdra u mjestu pa tone sve dublje i dublje. Zar je teško toliko priznati sam sebi, reci, previdio sam situaciju, imao sam takvo misljenje, ali vidim nije tako. Haman je lakse dalje optuzivati i petljati se u stvari koje nisu njegov level.
Ma nije meni zbog njega nego zbog mene što moram to da čitam :rol:

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 08 apr 2024, 13:42

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
07 apr 2024, 18:10
TuzlaCityfighter je napisao/la:
07 apr 2024, 11:30
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
07 apr 2024, 11:12
A ovo prevazilazi i braću Grijm :rol: :rol:
Znači rasplet je sljedeći: Posušje je izjednačilo ali će zato oni nama olakšati jer će pobijediti GOŠK, Želju i Igman naše konkurente. Mi ćemo zato pobijediti Zrinjski jer će Posušje izgubiti namjerno od Zrinjskog i tu se peglaju bodovi. Naravno zbog ovog vraćenog boda jučer mi ćemo morati dati GOŠK-u ali to ćemo prelomiti sa Širokim naredno kolo. Zvijezda će nam se skloniti ali mi ćemo njima vratiti ako se ikad opet budemo sreli u PL.
Jedina utakmica "od prave" ce biti protiv Zelje jer Borca ćemo uzeti jer ce oni tad vec biti prvaci. :rol: :rol: :rol:
Znas kako kazu "Nije majka sina klela što se kocka, vec što se vadio" Ocito da nas uvazeni kolega pokušava da se izvadi, ali šlajdra u mjestu pa tone sve dublje i dublje. Zar je teško toliko priznati sam sebi, reci, previdio sam situaciju, imao sam takvo misljenje, ali vidim nije tako. Haman je lakse dalje optuzivati i petljati se u stvari koje nisu njegov level.
Ma nije meni zbog njega nego zbog mene što moram to da čitam :rol:
Ma svakako nas par nešto piskaramo samo da bi se stranica održala. Zvaničnih info već duže nema i teško da će ih biti. Ja se ipak nadam da ostajemo u PL. A ovo što naš kolega piše meni ne smeta. Svakako imam puno vremena.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 08 apr 2024, 16:28

Ako se ove godine spasimo definitivno sljedeća sezona bit će pakao 4 kluba ispadaju ili 1/3 iz PL. Znači treba se maksimalno pojačati jer bit će teško.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 08 apr 2024, 17:50

Šta kažeš Tuzlac dal' je ovaj bod GOŠKA protiv Širokog povezan sa dugovanjem Posušja prema nama. De nam neku računicu skrpi.
Zadnja izmjena: husrefbeg, dana/u 08 apr 2024, 18:12, ukupno mijenjano 1 put.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 08 apr 2024, 17:50

Evo nas zvanicno u zoni ispadanja.
Narednih 5 utakmica ja od životnog značaja. Direktni susreti sa konkurentima. Preostale 3 će se ići na neke dogovore ako bude trebalo i ako se bude moglo zavisno od položaja u tim klubovima.
Onda bi se na ljeto morali mnogo mnogo pojačati obzirom da ako ostanemo naredne sezone ispada 4 ekipe. Ako nastavimo sa ovakvim radom ne ispadnemo li ove godine, sledeće hocemo sigurno.
Na kraju ovakav klub ce poslati i meta "velikih" klubova da ga izbace iz elite. Sa ovakvi radom i ovakvim odnosom prema navijačima nema ni smisla da ovaj klib bude u eliti među 10.
Koji je smisao da ovakav klub zauzima mjesto u PL. Niti pravi uspjehe, niti prodaje igrače, niti ima nesto posebno u omladinskom timu, niti ima sponzore i ono vaznije ne privlači navijače. Imam osjećaj da nas je manje nego prošle godine, a da ne pričam za godinu prije te. Niko nista ne poduzima na tom pitanju. Klub ako postoji da bi se razvijala agencija onda to može još lakše kroz druge klubove.
Nadam se da griješim i da ćemo ponovo se nekada boriti za Evropu.

Beledija
Postovi: 1094
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 08 apr 2024, 18:39

Već sam napisao da je april za nas biti u ligi i dalje ili selidba.Ja sam nekako ubijeđen da seovaj put nećemo izvući. Srećom ja sam očajan prognostičar pa je moguće da i sad omanem ko i milion puta do sada. U svakom slučaju od sada je svaka utakmica kvalifikacijska.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 08 apr 2024, 18:46

Beledija je napisao/la:
08 apr 2024, 18:39
Već sam napisao da je april za nas biti u ligi i dalje ili selidba.Ja sam nekako ubijeđen da seovaj put nećemo izvući. Srećom ja sam očajan prognostičar pa je moguće da i sad omanem ko i milion puta do sada. U svakom slučaju od sada je svaka utakmica kvalifikacijska.
Mislim da je Zvijezda i konačno ispala. Drugi klub smo mi, Igman ili GOŠK, koji danas uze bod Širokom. Naravno i Željo je među kandidatima.
Azmir treba da odluči šta dalje. Dal' se ovako mučiti iz godine u godinu ili ...

Avatar
CityCity
Postovi: 1420
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 08 apr 2024, 19:23

Odluka o skraćenju lige je za nerežimske nepolitičke klubove omča oko vrata.Od 10 klubova imaš 6-7 klubova nacionalnih političkih projekata sa velikim ulaganjima svih nivoa države,2 ulaze iz druge lige i ostaje 1 mjesto u ligi za neki klub koji nije uvezan sa politikom i nacijom i koji nije prikačen na neki državni ili stranački budžet.
Tako da ako mi i opstanemo ove godine nekim čudom u ligi ,iduće godine nam je mrka kapa kad budu ispadala četiri kluba.I šta uopšte znači biti u toj dirigovanoj novoj mikroligi gdje će se igrati četverokružni sistem sa dosadnim ponavljanjima jednih te istih utakmica tj utakmica sa istim protivnicima 4 puta godišnje ? Budućnost bi vjerovatno bila vječita borba za opstanak.Koga to zanima osim navijača tih 6-7 projektovanih klubova ?
Meni lično je i ovaj trokružni asimetrični nakaradni sistem bezveze, a ovo što se najavljuje od iduće sezone je odluka koja me odbija od praćenja takve lige u budućnosti.

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 08 apr 2024, 20:03

Takodje se slazem da ce biti veoma tesko u narednom periodu biti clan PL BiH. Ako uzmemo realno Zrinjski, Velez, Siroki, Sarajevo, Zeljo, Borac su klubovi koji su veoma stabilni u svim aspektima. Ostane dva kluba gdje se moras utrpati da bih bio medju tih osam klubova. Da smo pokazali da mozemo, jesmo. Da ce trebati dosta ozbiljnije se raditi i pojacati, trebace. Sad je samo pitanje koliko smo spremni i koliko to Azmir zeli. Sto se tice ove godine, opstanka u ligi, glavnu ulogu treba da preuzme onaj ko je gurao Šukilovica i jos par amatera u prvih jedanaest. Imamo narednu utakmicu u kojoj sve osim pobjede i tri boda je put u drugu ili ti prvu ligu Federacije.
Elvir Baljic

Hazre
Postovi: 729
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 08 apr 2024, 20:10

TuzlaCityfighter je napisao/la:
08 apr 2024, 20:03
Takodje se slazem da ce biti veoma tesko u narednom periodu biti clan PL BiH. Ako uzmemo realno Zrinjski, Velez, Siroki, Sarajevo, Zeljo, Borac su klubovi koji su veoma stabilni u svim aspektima. Ostane dva kluba gdje se moras utrpati da bih bio medju tih osam klubova. Da smo pokazali da mozemo, jesmo. Da ce trebati dosta ozbiljnije se raditi i pojacati, trebace. Sad je samo pitanje koliko smo spremni i koliko to Azmir zeli. Sto se tice ove godine, opstanka u ligi, glavnu ulogu treba da preuzme onaj ko je gurao Šukilovica i jos par amatera u prvih jedanaest. Imamo narednu utakmicu u kojoj sve osim pobjede i tri boda je put u drugu ili ti prvu ligu Federacije.
Znaci Husic junior maslo?

Avatar
CityCity
Postovi: 1420
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 08 apr 2024, 20:18

TuzlaCityfighter je napisao/la:
08 apr 2024, 20:03
Takodje se slazem da ce biti veoma tesko u narednom periodu biti clan PL BiH. Ako uzmemo realno Zrinjski, Velez, Siroki, Sarajevo, Zeljo, Borac su klubovi koji su veoma stabilni u svim aspektima. Ostane dva kluba gdje se moras utrpati da bih bio medju tih osam klubova. Da smo pokazali da mozemo, jesmo. Da ce trebati dosta ozbiljnije se raditi i pojacati, trebace. Sad je samo pitanje koliko smo spremni i koliko to Azmir zeli. Sto se tice ove godine, opstanka u ligi, glavnu ulogu treba da preuzme onaj ko je gurao Šukilovica i jos par amatera u prvih jedanaest. Imamo narednu utakmicu u kojoj sve osim pobjede i tri boda je put u drugu ili ti prvu ligu Federacije.
Od "bošnjačkih" ili tzv "bosanskih" klubova u ligi će biti najvjerovatnije Sarajevo,Željezničar i Velež koji ima veliku podršku politike prethodnih godina ( višemilionske pogurance i od Novalićeve i od Nikšićeve vlade itd), te još jedan, vjerovatno neki jo-jo klub koji će ispadati i ulaziti ponekad.

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 08 apr 2024, 20:47

Hazre je napisao/la:
08 apr 2024, 20:10
TuzlaCityfighter je napisao/la:
08 apr 2024, 20:03
Takodje se slazem da ce biti veoma tesko u narednom periodu biti clan PL BiH. Ako uzmemo realno Zrinjski, Velez, Siroki, Sarajevo, Zeljo, Borac su klubovi koji su veoma stabilni u svim aspektima. Ostane dva kluba gdje se moras utrpati da bih bio medju tih osam klubova. Da smo pokazali da mozemo, jesmo. Da ce trebati dosta ozbiljnije se raditi i pojacati, trebace. Sad je samo pitanje koliko smo spremni i koliko to Azmir zeli. Sto se tice ove godine, opstanka u ligi, glavnu ulogu treba da preuzme onaj ko je gurao Šukilovica i jos par amatera u prvih jedanaest. Imamo narednu utakmicu u kojoj sve osim pobjede i tri boda je put u drugu ili ti prvu ligu Federacije.
Znaci Husic junior maslo?
Sta moze junior pored seniora.
Elvir Baljic

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 08 apr 2024, 20:49

CityCity je napisao/la:
08 apr 2024, 20:18
TuzlaCityfighter je napisao/la:
08 apr 2024, 20:03
Takodje se slazem da ce biti veoma tesko u narednom periodu biti clan PL BiH. Ako uzmemo realno Zrinjski, Velez, Siroki, Sarajevo, Zeljo, Borac su klubovi koji su veoma stabilni u svim aspektima. Ostane dva kluba gdje se moras utrpati da bih bio medju tih osam klubova. Da smo pokazali da mozemo, jesmo. Da ce trebati dosta ozbiljnije se raditi i pojacati, trebace. Sad je samo pitanje koliko smo spremni i koliko to Azmir zeli. Sto se tice ove godine, opstanka u ligi, glavnu ulogu treba da preuzme onaj ko je gurao Šukilovica i jos par amatera u prvih jedanaest. Imamo narednu utakmicu u kojoj sve osim pobjede i tri boda je put u drugu ili ti prvu ligu Federacije.
Od "bošnjačkih" ili tzv "bosanskih" klubova u ligi će biti najvjerovatnije Sarajevo,Željezničar i Velež koji ima veliku podršku politike prethodnih godina ( višemilionske pogurance i od Novalićeve i od Nikšićeve vlade itd), te još jedan, vjerovatno neki jo-jo klub koji će ispadati i ulaziti ponekad.
Kako god, ja mislim, ne da mislim vec sam siguran, ako ima volje mozemo biti medju 6-7 bez problema. Stvar je koliko se ima volje, koliko se da "ispeglati" ulozeno. Prvo i osnovno, treba angazovati ozbiljnog trenera, koji ce sloziti ekipu i raditi u miru.
Elvir Baljic

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.