AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16868
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 30 mar 2024, 22:35

Ma vadio ih zbog igara u repci, moraju nekad ljudi i malo odmoriti, ali Tijani igra sve bolje i bolje i sa sve vise samopouudanja, odlicna lopta za Rafu kod gola

Vcrs se Tomori mora pohvaliti, doktorska partija nema sta

Avatar
milanist
Postovi: 12264
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 30 mar 2024, 22:38

Gledaj levata za sto daje zuti Tomoriju, sjeme mu se zatrlo....

Momci odigrali super :clap: malo su pali u finisu ali bilo je i za ocekivati ulaskom rezervista. Fantasticna 2024 reklo bi se. Fino i mister ovo hendla za sad, cestitke i njemu :clap:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meecko
Postovi: 1556
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 30 mar 2024, 22:47

Kraj dobar rezultat, da su malo više imali koncentracije pred golom i bolji bi bio rezultat. Mike konačno da pokaže malo od svojih odbrana, Musah obično trčkaralo bez truna mozga
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Raonffa
Postovi: 26293
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 30 mar 2024, 22:59

Leao je odigrao prvu prijateljsku i to 45 minuta samo. U drugoj uopšte nije bio u kombinaciji kao i drugih 6-7 igrača Portugala, vjerovatno se vratio u Milanello. Uglavnom, neka premorenost svakako nije razlog.

Za Tijjania okej, on je odigrao cijelu protiv Škota i 50-ak minuta protiv Njemačke.

Nije meni što je izbacio Rafu, nego što je ostavio Girouda. Mogao je komotno završiti tekmu sa Pulišićem lijevom, Okaforom naprijed i Chuckom desno, eventualno Jovića pred kraj umjesto Chucka ubaciti. Mislim braniš se, intencija je valjda da ih kazniš kroz kontru i tranziciju a ti ostavljaš Girouda naprijed...

Al' dobro tri boda su tu, igra je u većem dijelu tekme bila dobra, a Piolijev rezon i izmjene svakako su često neshvatljivi tako da to nije ništa novo i neočekivano.

PS: Što se tiče Tomorijevog žutog, ko ga yebe kad je glup, lik šuta loptu koja je van terena i to je šutne na način da je ukrao možda pet stotinki vremena. Veoma neinteligentan i glup potez al' hoće to njega nekad :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Beduin
Postovi: 16739
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 30 mar 2024, 23:02

ik0ik0 je napisao/la:
30 mar 2024, 22:34
Beduin je napisao/la:
28 mar 2024, 08:54
Pusti ga ba, nema brat pametnija posla nego samo sjediti za forumom i mudrovati.
Da bar mudruje. Treba biti mudar pa mudrovati. On samo lupeta. :)
Ne prizivaj ga opet Allaha ti. Za mene zavrsena prica bez buduceg citiranja.

Zao mi sto nisam mogao odgledati tekmu, tek 10ak min vidio, posto na iftar isao kod prijatelja. A vidim da smo odigrali odlicno, sto je najbitnije. Jos bitnije da je Leao uhvatio ritam i postize golove i u klubu i za repku. Reijnders assist sto je veoma bitno za njega samog i dalju formu.

Juve napokon tamo gdje je davno trebao biti po igracima i kvaliteti, -6 iza nas sto je za njih cak odlicno.

Eto mic po mic osigurava se ta LP sto ce na kraju cak izgledati i kao uspjeh nekima, dok je ispadanje iz grupe LP i rano iz kupa totalno krah po meni.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
galia95
Postovi: 1131
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 30 mar 2024, 23:59

Ako bih morao odabrati tri utakmice zbog kojih osjećam najveću gorčinu zbog ispuštenih bodova, to bi bio onaj remi sa Bolognom 2:2 na San Siru, zatim onaj suludi remi sa Lecceom opet 2:2 nakon što smo imali 2:0, i na kraju ona nonšalancija protiv Monze. Da smo osvojili 9 bodova u ove tri utakmice, sada bi trka za scudetto i dalje bila aktuelna. Što bi rekli Italijani: Che peccato!

saintpierre
Postovi: 67
Pridružen/a: 08 feb 2021, 03:35
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la saintpierre » 31 mar 2024, 05:10

galia95 je napisao/la:
30 mar 2024, 23:59
Ako bih morao odabrati tri utakmice zbog kojih osjećam najveću gorčinu zbog ispuštenih bodova, to bi bio onaj remi sa Bolognom 2:2 na San Siru, zatim onaj suludi remi sa Lecceom opet 2:2 nakon što smo imali 2:0, i na kraju ona nonšalancija protiv Monze. Da smo osvojili 9 bodova u ove tri utakmice, sada bi trka za scudetto i dalje bila aktuelna. Što bi rekli Italijani: Che peccato!
Ja bih dodao i gubljenje bodova protiv Napolija nakon 2:0, a razbili ih u prvom trebalo je biti 4

Avatar
Raonffa
Postovi: 26293
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 31 mar 2024, 11:24

Ma ja sam opet pozitivno iznenađen jer smo uspjeli vezati seriju dobrih rezultata, mislio sam da će nam cijela sezona biti toplo hladno i da bi se do kraja prvenstva mogli boriti za LP, a sad je čini se ta LP osigurana.

Mislim generalno od momenta kada su prestale nenormalne serije povreda (a to je nekad oko kraja stare i početka nove godine) mi igramo prilično konstantno i nije tu bilo nekih većih kikseva osim Monze, a evo već će april.

Yebiga, zakolju nas povrede u periodu od sredine oktobra do kraja decembra, svake sezone sa Piolijem nam se to dešava i mahom tu gubimo gas pa se poslije čupamo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16868
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 31 mar 2024, 12:51

slika

Tabela prosle sezone nakon 30 kola, inter igra brutalnu sezonu cak bi bili i ispred Napolija koji se prosle sezone prosetao do titule, mi isto igramo jako dobru sezonu, mnogo bolju nego proslu , cak 12 bodova vise imamo nakon isto kola, ali jednostavno nije dovoljno jer inter je do sada odigrao perfektno

Avatar
milanist
Postovi: 12264
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 31 mar 2024, 15:44

Naravno, pisao sam i ja skoro, cak i da nismo imali onu crnu rupu jesenas, ne bi mogli do titule. Inter igra nadrealnu sezonu i to je to. Na kraju ljudima cestitati jer niko im nista nije mogao. Jeste da bi zaostatak bio puno manji da nismo imali te crne serije, ali niko te o tome na kraju i ne pita.
Pioli odlican otkako ima skoro citav tim na okupu.
Ostaje zal i za LP, ali kad vidis da su PSG i BVB u samoj zavrsnici, onda grupa opravdava epitet grupe smrti, iako se to ovdje drugacije predstavljalo. Ispali radi gol razlike, rekolo bi se nesretno ali takav je fudbal.

U Seriji A se vise ne moze od 2 mjesta, sto je i realno na kraju, sad sve preusmjeriti na LE i pokusati doci do finala, a onda na jednu utakmicu sve je moguce.
Ako zele nestavti sa Piolijem, onda sto prije neka dadnu potvrdu toga i da se moze praviti plan za ljetni mercato.
Napadac ( mozda cak i dva ), zadnji vezni i stoper su pod must. Takodje desni bek ne bi bilo lose da se pronadje, ali otom potom.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

celikmilan
Postovi: 2987
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 31 mar 2024, 19:27

Napadač pod moranje uz mijenjanje Calabrije i Bennacera.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5864
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 01 apr 2024, 12:51

Često se u zadnje vrijeme spominje Lukaku kao opcija da zamjeni Girouda. Pa, vidjet ćemo.

Moja želja na poziciji kapitena Calabrie je Amar Dedić, baš bi volio da se to i ostvari.

Sljedeća dva kola Lecce i Sassuolo, zatim poslije toga dva derbija sa Interom i Juventusom.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16739
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 01 apr 2024, 16:29

Ne znam ni sam zasto se nije krenulo po Dedica dok jos nije cijena skocila, nije sto je nas momak ali ima ogromnog prostora za napredak, moderan i ofanzivan bek, a nije skup ponajvise jer je bosanac i sto nije izasao jos iz Austrijske lige.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

enzo777
Postovi: 198
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 03 apr 2024, 06:49

Dobar je Amar, mogao bi se dovući na desnu stranu s uslovom da igra a ne da mu se daju zadnji 5 minuta ili šalje na pozajmice da se privikne. Isto i za Ahmedhodzica, mali je odličan, samo ga treba smirit da ne leti u zvijezdama. Protiv Ukraine sam ga pratio, izađe Anel i BiH primi 2 gola. Uz to obojica mladi i Ibra im mentor.

Ako sagledate tabelu, skuzit će te da za 3 kola nam dolazi merda, i šanse su velike da merda upravo protiv nas sa pobjedom osvoji scudetto. Postoje dvije mogućnosti da se to ne desi, a to je da izgubimo obje slijedeće tekme a merda obje pobijedi ili da ih pobijedimo u derbiju sto je nemoguće.
Ja nebi volio Lukakua jer je smotan igrač, bezbroj šansi je profulao. Uostalom najavili su mladog napadača, eto ima ih vise na trzistu: Zirkeze, Sesko, onaj iz Sportinga, David iz Lille, ili nek izvale lovu i ostvare dječiji san Kylianu.

Po meni je Serie A završena u subotu, sad smo 99,9% sigurni u CH. League. Bolje se koncentrisati na Europa League jer je nebitno dali si 2gi ili 4ti, 5ti ne možeš bit nikako, čak ni na FIFI.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8303
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 04 apr 2024, 16:25

Tuttosport: Pioli’s future to be decided within a month – how he could earn a renewal

Hir vi go.... :kafa: Vala pod uslovom da osvoji EL, nikako drugaciji, a realno ko ce ozbiljan na hoklicu, ostaje on kako god bude

The Europa League could become a factor in this story because if he were to win it – likely beating Leverkusen or Liverpool along the way – he could earn a new deal.

Navodno Camarda blizi odlasku nego ostanku :rol: Kakvi imbecili ako im ovaj mali ode

Avatar
Beduin
Postovi: 16739
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 04 apr 2024, 16:41

Ako osvoji LE onda i zasluzuje da ostane na klupi, ali nikako i dodatno produzavanje ugovora sto bi bio suicid. Mislim da ima jos 2 godine(?) ugovora sto je sasvim dovoljno. Ali pod ovom gore uslovom.
A osvojiti LE ce biti nevidjeno tesko pored fantasticna 2 tima, Leverkuzen i Liverpul, a nije da ce biti lagano ni sa Romom u dvomecu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
milanist
Postovi: 12264
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 04 apr 2024, 17:17

Ugovor ima jos na godinu i malo jace, tacnije do 30 Juna 2025, i ako zele da nastave sa Misterom onda bi redi i bio da se to produzi.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8303
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 04 apr 2024, 17:18

Do 2025 ljeto i ja mislim. Dovoljno dugo. Da osvoji LE sada, to bi bilo odgovorajuće. Realno šanse pored Liverpoola i da doguraju u finale su male. Leverkusen se može proći, imaju dovoljno iskustva i kvalitete. Roma se mora proći. Tu nema nepoznanica.
Volio bi nekog novog naravno, teško da će neko ozbiljan na klupu Milana, ako ovi ne odluče da investiraju malo bolje ne uvijek više. Pod uslovom da niko ne ode od ovih udarnih. Pioli i da ne prođe, on je dobar za "guranja", jer teško da će Milan sa ovim načinom igre i razmišljnjem osvojiti ponovo Scudetto, a ozbiljni treneri traže pojačanja.

Avatar
koraj
Postovi: 1347
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 04 apr 2024, 22:36

Stroj1946 je napisao/la:
04 apr 2024, 16:25
Tuttosport: Pioli’s future to be decided within a month – how he could earn a renewal

Hir vi go.... :kafa: Vala pod uslovom da osvoji EL, nikako drugaciji, a realno ko ce ozbiljan na hoklicu, ostaje on kako god bude

The Europa League could become a factor in this story because if he were to win it – likely beating Leverkusen or Liverpool along the way – he could earn a new deal.

Navodno Camarda blizi odlasku nego ostanku :rol: Kakvi imbecili ako im ovaj mali ode
U Barceloni djeca od 16 godina nosioci tima a ovaj nas dobio haman jednom sansu. Pametno dijete, i ja bih otisao!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

memaga
Postovi: 1730
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 04 apr 2024, 23:14

Oni su vlasnici, oni znaju sta je najbolje za Milan....nemoj tako molim te...

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.