NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 02 okt 2014, 16:55

U nedjelju ne očekujem nista spektakularno.Protiv Zelje se vidio napredak u igri,ali to jos nije nivo da bi mogli boljim ekipama pomrsiti račune.Zapravo,bez pet iskusnih igrača u prijelaznom roku sve bolje ekipe će nas na Banji dobivati.Međutim,forma je u uzlaznoj putnji,adekvatan protivnik za napokon prvi tricu u novoj sezoni.Do kraja sa ovom, mozda jos jedna pobjeda i eventualan remi za prijelaz na dvocifren bodovni saldo.To je za očekivati po prikazanom do sada,a na proljeće moras imati ekipu kao da se boris za vrh da bi osigurao opstanak.Valja dobivati bolje kod kuće,a davljenike u gostima.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 03 okt 2014, 12:21

strah me i otici na utakmicu sve se bojim da ce biti kao protiv radnika i slavije mi napadamo mucimo se a ljudi nam daju gol.nadam se da je dosao kraj tome valjda i nas jednom krene
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 okt 2014, 13:12

ja sam uvjeren da cemo pobijedit s 2,3 razlika,a i da cemo u naredne 3 utakmice izvuci 7 bodovA, urosu treba podhitno ponuditi novi ugovor,na duze vremena,jer otici ce nam na kraju sezone.ako ne i na ovom zimoskom prelaznom roku.....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

rasta1922
Postovi: 280
Pridružen/a: 24 jul 2013, 22:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la rasta1922 » 03 okt 2014, 13:55

email22 je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:cestitke na pobjedi drugovi, sretno i u revansu... akobogda predurajte do zimske pauze pa uz par novih igraca da se izvucete na kraju... :bih:
hvala jaruga sretno i vama dalje. znali neko nesto uvezi web stranice ??? neko je pisao da je problem internet hebem ga ja valjda su ga popravili mislim da zasluzujemo imati gdje procitati friske vijesti iz kluba, neki intervju igraca :mrgreen:
Web je zastario nacin oglasavanja,odes na trening i sve podaberes :kafa:

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 03 okt 2014, 19:17

Durgut nije vise direktor i Zvijezda u problemima :crazy: :crazy: :crazy: ....Sa i bez Durguta Zvijezda ima problema.Sta sve ovaj novinar napisa,jednostavno s ciljem da se unese nervoza pred utakmicu,da se situacija napravi gorom od postojeće......Ko li samo ima privilegije da se medijski osvećuje Zvijezdi.Od starta prvenstva se niz opstrukcija pravi kako bi se Zvijezda izbacila,ko li je žedan osvete?????Jednostavno,i kada nam bude islo neko će se potruditi da nam ne ide.....

pokerman
Postovi: 63
Pridružen/a: 28 avg 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la pokerman » 03 okt 2014, 19:19

moj durgute gdje ces radit kad mesari kroje politiku kluba oni znaju,a dole su samo zbog licnih interesa a oni prvi su tuzili zvijezdu prije 3 4 god radi 10 000 km i to bili u upravi...eto kaki su nam ljudi u klubu,a mi navijaci se nadamo boljim danima... :puke: :puke: :puke: svaka cast **** ste jos jednog domaceg covjeka koji je dao puno za nas grad i nas klub. Podrska od mene za Amira Durgutovica :salut: :salut: :salut: :clap: :clap: :clap: :tokralju vatreni nemozemo sad medije krivit za nasu situaciju jbg..

email22
Postovi: 83
Pridružen/a: 04 avg 2014, 00:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la email22 » 03 okt 2014, 19:30

pokerman je napisao/la:moj durgute gdje ces radit kad mesari kroje politiku kluba oni znaju,a dole su samo zbog licnih interesa a oni prvi su tuzili zvijezdu prije 3 4 god radi 10 000 km i to bili u upravi...eto kaki su nam ljudi u klubu,a mi navijaci se nadamo boljim danima... :puke: :puke: :puke: svaka cast **** ste jos jednog domaceg covjeka koji je dao puno za nas grad i nas klub. Podrska od mene za Amira Durgutovica :salut: :salut: :salut: :clap: :clap: :clap: :tokralju vatreni nemozemo sad medije krivit za nasu situaciju jbg..
prvo prvojeri zasto je donesena odluka da se razrijesi duznosti, pa razmisli da li je to uredu, pa tek onda iznesi misljenje na forum a nemoj donisiti misljenje iz jednog clanka...mediji bezveze pumpaju situaciju jer pise da je nervoza u ekipi, a u ekipi je kako sam mogao vidjeti super atmosfer ali vise tome pupanju medija donosi i to sto nemamo web stranice gdje bi klub mogao saopstiti zasto je isti razrijesen duznosti, a ne ovako nagadjanja

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 03 okt 2014, 19:41

sacekat cemo da se klub oglasi oko ovoga i da vidimo sta su pravi razlozi.zalosno je sta sam neki dan cuo
velika vecina klubova premijer lige ima predsjednike koji rade za dzabe i pomazu klubu dovode sponzore i bore se za klub a izgleda da zvijezdin predsjednik jedini u premijer ligi radi u klubu za platu,sad jel istina neznam,

zanimljivo ovo za durguta,,,grad je mal i imamo realno malo jakih ljudi i opet se nemozemo dogovoriti.nurdo je bio pristao da bude u upravi i pomaze ali nekom iz upravnog odbora nije valjao i nisu se dogovorili,sta ce biti od nas sam bog zna
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zmaj od b.
Postovi: 201
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj od b. » 03 okt 2014, 20:08

E ovo sada nije nimalo dobro, nije dobro da nam jedan menadžer zajedno sa Alijom Škahićem kroji politiku kluba, nije dobro da prodana duša Sadan Imamović i ne zreli sekretar podlegnu priči biznismena i menadžerčića. Sad u Zvijezdi se Gradačačani skoro ništa ne pitaju.
Duže vremena traje hajka na Amira, ali imao je podršku ljudi iz općine i još nekuh iz uprave, ali vjerovatno su ih preglasali.
Jedini pravi profesionalac je po drugi put otjeran iz kluba!
A izjava je morala biti ovakva, obično se istina sačuva za sebe!

Volio bih da nisam u pravu, ako poslije ovih događanja sa ovim ljudima na čelu kluba bude bolje ja ću se izviniti svima kojima je Zvijezda u srcu!

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 03 okt 2014, 20:47

zmaj od b. je napisao/la:E ovo sada nije nimalo dobro, nije dobro da nam jedan menadžer zajedno sa Alijom Škahićem kroji politiku kluba, nije dobro da prodana duša Sadan Imamović i ne zreli sekretar podlegnu priči biznismena i menadžerčića. Sad u Zvijezdi se Gradačačani skoro ništa ne pitaju.
Duže vremena traje hajka na Amira, ali imao je podršku ljudi iz općine i još nekuh iz uprave, ali vjerovatno su ih preglasali.
Jedini pravi profesionalac je po drugi put otjeran iz kluba!
A izjava je morala biti ovakva, obično se istina sačuva za sebe!

Volio bih da nisam u pravu, ako poslije ovih događanja sa ovim ljudima na čelu kluba bude bolje ja ću se izviniti svima kojima je Zvijezda u srcu!
Vodio je Amir klub kad su se pitali Gradski Gradačačani i prije 10 g i sta smo bili, vucarali se po 3-4 ligama sa okolnim selima, kasnije kad su dosli tzv seljaci sa parama(u tom periodu se pojavljuje veliki broj navijaca koji su pratili utakmice i u svim nizim ligama znalo ih je bit po 3-4 000) i dok su davali pare sve je bilo super, kad je kod prvog slavina presusila a drugi je malo zavrno postali su najveci dusmani zvijezde a ovih 3-4000 vjernih navijaca je izbrisano sa lica zemlje da napomenem da se tokom drugog poluvremena enormno povecavao broj navijaca......

kako god okrenes ako nema seljaka u klubu onda valja ic po selima pa igrat sa seljacima, a mislim da smo mi mala sredina da bi jedni bili seljaci a jedni kao neki gradjani cast izuzetcima....

Uglavnom ljudi bez para nema nista taman da dovedes i davida coperfilda a ne Amira Durgutovica koji nije znao nac sponzora da djeci kupi dresove a kamoli da nesto uradi sa klubom, ne kazem da on nije posten vec samo da nije za te funkcije

zmaj od b.
Postovi: 201
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj od b. » 03 okt 2014, 21:00

Tkanton je napisao/la:
zmaj od b. je napisao/la:E ovo sada nije nimalo dobro, nije dobro da nam jedan menadžer zajedno sa Alijom Škahićem kroji politiku kluba, nije dobro da prodana duša Sadan Imamović i ne zreli sekretar podlegnu priči biznismena i menadžerčića. Sad u Zvijezdi se Gradačačani skoro ništa ne pitaju.
Duže vremena traje hajka na Amira, ali imao je podršku ljudi iz općine i još nekuh iz uprave, ali vjerovatno su ih preglasali.
Jedini pravi profesionalac je po drugi put otjeran iz kluba!
A izjava je morala biti ovakva, obično se istina sačuva za sebe!

Volio bih da nisam u pravu, ako poslije ovih događanja sa ovim ljudima na čelu kluba bude bolje ja ću se izviniti svima kojima je Zvijezda u srcu!
Vodio je Amir klub kad su se pitali Gradski Gradačačani i prije 10 g i sta smo bili, vucarali se po 3-4 ligama sa okolnim selima, kasnije kad su dosli tzv seljaci sa parama(u tom periodu se pojavljuje veliki broj navijaca koji su pratili utakmice i u svim nizim ligama znalo ih je bit po 3-4 000) i dok su davali pare sve je bilo super, kad je kod prvog slavina presusila a drugi je malo zavrno postali su najveci dusmani zvijezde a ovih 3-4000 vjernih navijaca je izbrisano sa lica zemlje da napomenem da se tokom drugog poluvremena enormno povecavao broj navijaca......

kako god okrenes ako nema seljaka u klubu onda valja ic po selima pa igrat sa seljacima, a mislim da smo mi mala sredina da bi jedni bili seljaci a jedni kao neki gradjani cast izuzetcima....

Uglavnom ljudi bez para nema nista taman da dovedes i davida coperfilda a ne Amira Durgutovica koji nije znao nac sponzora da djeci kupi dresove a kamoli da nesto uradi sa klubom, ne kazem da on nije posten vec samo da nije za te funkcije
Drug moj ja selo nigdje nisam spomenuo, svi stanovnici općine gradačac koji maše tunel na Ormanici su Gradačačani, a ti ako si sa sela, trebaš da se ponosiš zajedno sa mnom a isto zako kada odeš do Srebrenika ili modriče trebaš se ponositi što si Gradačačanin.
Ne želim ulaziti u polemiku koliko je Amir sposoban da radi taj posao, samo upamti dobro problem je što se u Zvijezdi sada samo pitaju dva čovjeka iz Sladneee i Banović Sela sa trenutnim prebivalištem u Brčkom.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 03 okt 2014, 21:07

Ma nisam mislio na tebe i tvoju pricu, vec opcenito su dosadasnji finansijeri zvijezde bili prozivani kao seljaci, medjedi i jos kojekakva imena iz zivotinjskog carstva..... staces oni su trenutno ti koji najvise daju klubu pa je i logicno da se oni najvise i pitaju taman da su iz tunguzije...... svi govore da je zvijezda udruzenje gradjana a nigdje tih gradjana na stadionu da daju petaka pa da se pomogne klubu....

A recimo da si ti nekakav biznismen i da ti sad dodje amir durgutovic trazi da ti investiras nesto bil ga shvatio ozbiljno :nene: :nene: :nene:

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 03 okt 2014, 21:21

valjda ne dode do toga da nam menadzer iz brckog kroji tim i sudbinu.tako je i husara krojio timove mnogim ekipama pa ih u crno zavio.

zalosno je zvijezda mora imati svoje ljude u klubu koji ce prepoznati uljeze..zna se sta je cilj menadzerima samo da prodaju igrace.....
zvijezda je seoski seljacki klub kako hocete vec par godina.ne licimo ni nasta i dobro smo i ostajali ovih par sezona.na kraju eto neka i ispadnemo yebajiga pa nek i iz prve ispadnemo igrat cemo sa seoskim ekipama i mirna bosna.....u nasem klubu se samo gleda ko ce vise para uzeti yebo ti nas
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

email22
Postovi: 83
Pridružen/a: 04 avg 2014, 00:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la email22 » 03 okt 2014, 21:38

bezveze se dize prasina tamo gdje je nema niko nije cvijecka....bilo bi dobro kada bi iz kluba obrazlozili zasto je doslo do smjene, a kako cujem novi sportski direktor bi mogao biti imenovan za sedmicu, dvije i mogli bi se svi iznenadit al pozitivno

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 okt 2014, 22:18

email22 je napisao/la:bezveze se dize prasina tamo gdje je nema niko nije cvijecka....bilo bi dobro kada bi iz kluba obrazlozili zasto je doslo do smjene, a kako cujem novi sportski direktor bi mogao biti imenovan za sedmicu, dvije i mogli bi se svi iznenadit al pozitivno
doro za sportskog direktora :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 03 okt 2014, 22:23

tek tad bi bili u racku pravom... :crazy: :crazy: :crazy: pogotovo ako je istina ono za curice i opremu al roditelji kazu da jest onda :oops: :oops: bilo bi bojkota :lol: :lol: :lol:
sve za nasu zvijezdu !!!!!

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nedžad » 04 okt 2014, 08:44

Bajram Šerif Mubarek Olsun
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la moranjak » 04 okt 2014, 11:01

Bajram Šerif Mubarek Olsun

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 04 okt 2014, 11:52

braco BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

PORUKA ZA IGRACE ,SUTRA SRCE NA TEREN I DO PRVE POBJEDE
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 04 okt 2014, 14:27

Tkanton je napisao/la:
zmaj od b. je napisao/la:E ovo sada nije nimalo dobro, nije dobro da nam jedan menadžer zajedno sa Alijom Škahićem kroji politiku kluba, nije dobro da prodana duša Sadan Imamović i ne zreli sekretar podlegnu priči biznismena i menadžerčića. Sad u Zvijezdi se Gradačačani skoro ništa ne pitaju.
Duže vremena traje hajka na Amira, ali imao je podršku ljudi iz općine i još nekuh iz uprave, ali vjerovatno su ih preglasali.
Jedini pravi profesionalac je po drugi put otjeran iz kluba!
A izjava je morala biti ovakva, obično se istina sačuva za sebe!

Volio bih da nisam u pravu, ako poslije ovih događanja sa ovim ljudima na čelu kluba bude bolje ja ću se izviniti svima kojima je Zvijezda u srcu!
Vodio je Amir klub kad su se pitali Gradski Gradačačani i prije 10 g i sta smo bili, vucarali se po 3-4 ligama sa okolnim selima, kasnije kad su dosli tzv seljaci sa parama(u tom periodu se pojavljuje veliki broj navijaca koji su pratili utakmice i u svim nizim ligama znalo ih je bit po 3-4 000) i dok su davali pare sve je bilo super, kad je kod prvog slavina presusila a drugi je malo zavrno postali su najveci dusmani zvijezde a ovih 3-4000 vjernih navijaca je izbrisano sa lica zemlje da napomenem da se tokom drugog poluvremena enormno povecavao broj navijaca......

kako god okrenes ako nema seljaka u klubu onda valja ic po selima pa igrat sa seljacima, a mislim da smo mi mala sredina da bi jedni bili seljaci a jedni kao neki gradjani cast izuzetcima....

Uglavnom ljudi bez para nema nista taman da dovedes i davida coperfilda a ne Amira Durgutovica koji nije znao nac sponzora da djeci kupi dresove a kamoli da nesto uradi sa klubom, ne kazem da on nije posten vec samo da nije za te funkcije
BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN a tkanton da ti ja kazem,Amir Durgut je za ovo par mjeseci unio i donio para u klub vise nego ijedan clan uprave raspitaj se malo,a ovo je maslo Sadana Imamovica koji kao presjednik nase kluba radi za platu i to lijepu platu koji ispija kafe tamo svaki dan po bestu umjesto da ide i trazi ljude s parama da izvucemo klub iz govana i da privucemo raju na stadion :salut: :salut:
sve za nasu zvijezdu !!!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.