Nije da nisu naucili, bolje da se jos jedna povorka za te pare organizovala.
Chat - bez politike i ratnih prica
Moderator/ica: insider
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
70km m2 nije bas jeftino, bar se meni tako cini.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4174
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Svake jeseni ista priča. Da je sreće pa da se vlasti više brinu o mentalnom zdravlju ljudi možda bi se samoubistava i manje dešavalo u ovome ( kako stručnjaci kažu ) najdepresivnijem dijelu godine kada du mentalno labilne osobe najranjivije.....Brokula je napisao/la: ↑31 okt 2022, 09:28Šta se ovo više dešava posljednjih dana čovječeDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑31 okt 2022, 09:17https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... 3xBOl6zcGY
- kraljttbvb
- Postovi: 8555
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Zavisi kakav je.
Neki dan su kod nas u dzamiji postavljali, fakat je kvalitetan i dobar tepih, plus što sad imaju neke fazone spajanja dijelova tepiha, nema šanse da skontas gdje je spojen. Ispadne kao da je čitav tepih iz jednog komada.
Fakat lijepo izgleda.
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21927
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Izgleda skupo ali kad kreneš to raditi onda i bude ta cijena. Onaj koji donira novac želi da to njegovo duže traje a ne danas staviš a za 2 mjeseca to u fazi raspada. Što znači moraš kvalitetnije staviti a to je odmah i skuplje. Ogroman je to prostor, ako se gleda konačna cifra jeste puno para ali ako se uzmu sve varijable onda i nije.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Oko 70 maraka kvadrat to je ta cijena.
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
- ASD
- Postovi: 24712
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Nikad nisam razmišljao o ovome.
Znači, naša firma je i proizvela tepih. Mislio sam da to kupuju iz inostranstva, a oni samo postavljaju.
Govorim o ovim većim.
Znači, naša firma je i proizvela tepih. Mislio sam da to kupuju iz inostranstva, a oni samo postavljaju.
Govorim o ovim većim.
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Kakvi likovi.
To je jedna od najvecih dzamija u drzavi (ogroman prostor) i to su tepisi koji idu od coska do coska (ne ostane ni milimetar nepokriven), a kvalitet im je vrhunski (mijenjaju se jednom u 10-20 godina). Bas prije pola godine su u najvecoj tuzlanskoj dzamiji Kraj Abdullah zamijenili tepihe. Kostali su 105k maraka i fantazija su - jos dodatno ti uljepsaju boravak u dzamiji. Kod kuce kupis 4-5 najobicnijih tepiha za 15-20 m2, pa te ispadne 1000 KM, a koliko je onda za 1200 m2?!
- baboedindzeko09
- Postovi: 14584
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Taman krenu napisati komentar za Prinčevu džamiju ti me preduhitriGhuraba je napisao/la: ↑31 okt 2022, 13:33Kakvi likovi.To je jedna od najvecih dzamija u drzavi (ogroman prostor) i to su tepisi koji idu od coska do coska (ne ostane ni milimetar nepokriven), a kvalitet im je vrhunski (mijenjaju se jednom u 10-20 godina). Bas prije pola godine su u najvecoj tuzlanskoj dzamiji Kraj Abdullah zamijenili tepihe. Kostali su 105k maraka i fantazija su - jos dodatno ti uljepsaju boravak u dzamiji. Kod kuce kupis 4-5 najobicnijih tepiha za 15-20 m2, pa te ispadne 1000 KM, a koliko je onda za 1200 m2?!
Tepih je veoma visokog kvaliteta sa oko 1.200.000 čvorova po kvadratnom metru tepiha. Za cijelu džamiju bilo je potrebno 950 m tepiha. Cijena tepiha za cijelu džamiju iznosi 105.000 KM.
Zadnja izmjena: baboedindzeko09, dana/u 31 okt 2022, 13:50, ukupno mijenjano 1 put.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
- IlingJunior
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 26 okt 2022, 00:27
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
muhammed a.s. nikad ne bi dao 100k maraka za tepih, trebalo je samo na pod nabacati kurbanskih kozica
i jos je veoma bitno da utorkom i cetvrtkom ne valja rezati nokte
i jos je veoma bitno da utorkom i cetvrtkom ne valja rezati nokte
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri
"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Bas ovaj petak hodza na hutbi govori kako bi Muhammed a.s., da je danas ziv, imao dobro auto, dobru kucu, dobro kupatilo...IlingJunior je napisao/la: ↑31 okt 2022, 13:49muhammed a.s. nikad ne bi dao 100k maraka za tepih, trebalo je samo na pod nabacati kurbanskih kozica
Uci, citaj, edukuj se, iskoristi to znanje.
Sve to je potkrijepio i nekom pricom izmedju poslanika i ashaba Zejda koji je dosao poslaniku nepocesljan, neuredan itd, a bio je imucan.
On mu je rekao da se treba obuci i urediti u skladu sa svojim imetkom i stanjem.
E sad jel to sve tacno sto je napricao, ne znam.
Rafa Nadal!
EDIN DŽEKO!!!
EDIN DŽEKO!!!
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Ne znam vala ni sto su ga mijenjali tepih je izgledao sasvim korektnoGhuraba je napisao/la: ↑31 okt 2022, 13:33Kakvi likovi.To je jedna od najvecih dzamija u drzavi (ogroman prostor) i to su tepisi koji idu od coska do coska (ne ostane ni milimetar nepokriven), a kvalitet im je vrhunski (mijenjaju se jednom u 10-20 godina). Bas prije pola godine su u najvecoj tuzlanskoj dzamiji Kraj Abdullah zamijenili tepihe. Kostali su 105k maraka i fantazija su - jos dodatno ti uljepsaju boravak u dzamiji. Kod kuce kupis 4-5 najobicnijih tepiha za 15-20 m2, pa te ispadne 1000 KM, a koliko je onda za 1200 m2?!
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
- kraljttbvb
- Postovi: 8555
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Na dzumu u ovu dzamiju dodje preko 2 000 ljudi. Prosjecno* nek svaki na sergiju baci 10 KM, eto ti 20 000 KM za jedan petak.
Ljudi skupe ovu cifru za 4 dzume, tj. za mjesec dana.
* prosjecno - neki dedo baci 2-3 marke, a neki dijasporac 50-100 Eura (kod nas tako bude kad baca dijaspora). Na kraju prosjek bude 10 KM po osobi...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
- bavariapivo
- Postovi: 2054
- Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
- Lokacija: Salzburg
- Kontakt:
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Ovo za rezati nokte tim danima nikada nisam razumio...IlingJunior je napisao/la: ↑31 okt 2022, 13:49muhammed a.s. nikad ne bi dao 100k maraka za tepih, trebalo je samo na pod nabacati kurbanskih kozica
i jos je veoma bitno da utorkom i cetvrtkom ne valja rezati nokte
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Novotarija klasična, većina hodža objasnila hiljadu puta, ali džaba budalama objašnjavati.bavariapivo je napisao/la: ↑31 okt 2022, 15:34Ovo za rezati nokte tim danima nikada nisam razumio...IlingJunior je napisao/la: ↑31 okt 2022, 13:49muhammed a.s. nikad ne bi dao 100k maraka za tepih, trebalo je samo na pod nabacati kurbanskih kozica
i jos je veoma bitno da utorkom i cetvrtkom ne valja rezati nokte
- IlingJunior
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 26 okt 2022, 00:27
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
u sustini, ne bi se mnogo razlikovao od Dan Bilzeriana?forgempp je napisao/la: ↑31 okt 2022, 14:03Bas ovaj petak hodza na hutbi govori kako bi Muhammed a.s., da je danas ziv, imao dobro auto, dobru kucu, dobro kupatilo...IlingJunior je napisao/la: ↑31 okt 2022, 13:49muhammed a.s. nikad ne bi dao 100k maraka za tepih, trebalo je samo na pod nabacati kurbanskih kozica
Uci, citaj, edukuj se, iskoristi to znanje.
Sve to je potkrijepio i nekom pricom izmedju poslanika i ashaba Zejda koji je dosao poslaniku nepocesljan, neuredan itd, a bio je imucan.
On mu je rekao da se treba obuci i urediti u skladu sa svojim imetkom i stanjem.
E sad jel to sve tacno sto je napricao, ne znam.
mozda malo duza brada i mladje zene
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri
"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Nema potrebe da poput nekog neizivljenog klinje pokusavas ispasti zanimljiv, kad si daleko od toga cak i mnogim pacenicima koji zive za te stvari.
Re: Chat - bez ratnih i političkih tema
Zanimljiv mi je ovaj novi forumas Iling
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.










