NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
samoposteno
Postovi: 5992
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 maj 2024, 18:57

Njihovi igraci visak kila nasi manjak mozga nerjeseno ok

kirat410
Postovi: 712
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 18 maj 2024, 19:00

Bravo momci.

Šteta što nemamo bolje od ova dva krila, da je Mašić bio možda smo mogli i do pobjede. Zadnjih 20 minuta previše prostora bilo.

Robija prekucala, fukaraština nek se sagne zeničkim p.

nicaze95
Postovi: 852
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicaze95 » 18 maj 2024, 19:00

samoposteno je napisao/la:
18 maj 2024, 17:50
Pocetnih 11 Slobode ima 1500 kg ako njih ne pobjedis jbg....nije mi jasno kako su 1 na tabeli ovakvi igraci gajbu popiju na poluvremenu
AHHAHAHAHAHHA OVO JE NAJPRECIZNI OPIS

Avatar
Nane17
Postovi: 796
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nane17 » 18 maj 2024, 19:01

samoposteno je napisao/la:
18 maj 2024, 18:57
Njihovi igraci visak kila nasi manjak mozga nerjeseno ok
Misljenja sam nekog da je Masic danas igro da bi mozda i dobili,jer imalo se gore prostora koliko hoces,al naravno kad imas krila kakva imas to ne znaci nista narocito momka s brojem 11

NekiForumas
Postovi: 202
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 18 maj 2024, 19:01

Ja ne znam sta ste vi gledali il se samo naviklo pljuvat po istim igracima. Momci su sve i jedan odlicno odigrali i borbeno i takticki. Mislim da je sve i jedan igrac ispunio ono sto je trener od njega trazio. Sta vi ocekujete u gostima protiv prve ekipe na tabeli da ih raspemo 0:3? Daj ba nemojte s*rat.
Istina mogli su bit mirniji u zavrsnici al uopce nisu bili losi ni jedan igrac! Kolko je Durmis puta sacuvo loptu i osvajao prostor al nije imo toliko podrske na lijevom krilu. Kolko je Ali trcao lijevo desno konstano ganjao i udarao se fizki dominantnijim igracima. Kolko je Karalic uzeo skokova i osvajao duela protiv po mongima najboljeg defanzivca lige?
To se ne broji jelde to niko ne gleda. Nek vas je sramota za ove komentare.
Prijavite se za sportksog direktora i rastjerajte sve ovo sko vam se ne svidja!
Ekipi cestitke na borbi i trci svih 90 minuta! Bravoo momci!

FRLegioen
Postovi: 507
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 18 maj 2024, 19:02

Odlicna tekma danas,kamo srece da smo svaku tekmu ovakav pristup imali.Na tribinama dominacija,smijesna su grupa.Pjesma u povratku...Volim te Celik

nicaze95
Postovi: 852
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nicaze95 » 18 maj 2024, 19:02

kirat410 je napisao/la:
18 maj 2024, 19:00
Bravo momci.

Šteta što nemamo bolje od ova dva krila, da je Mašić bio možda smo mogli i do pobjede. Zadnjih 20 minuta previše prostora bilo.

Robija prekucala, fukaraština nek se sagne zeničkim p.
DURMIS SOLIDAN PO MENI PAR LOSIH ODLUKA AL DOSTA SE VRACO I TROSIO.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5992
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 maj 2024, 19:04

Nane17 je napisao/la:
18 maj 2024, 19:01
samoposteno je napisao/la:
18 maj 2024, 18:57
Njihovi igraci visak kila nasi manjak mozga nerjeseno ok
Misljenja sam nekog da je Masic danas igro da bi mozda i dobili,jer imalo se gore prostora koliko hoces,al naravno kad imas krila kakva imas to ne znaci nista narocito momka s brojem 11
Slazem se Masic bi u ovoj utakmici pogodio bez njega u napadu smo dosta tanki Durmis Ali Karalic dosta neprecizni

Avatar
avenija
Postovi: 13842
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 maj 2024, 19:06

Bez kritike za igrace, da je bio Masic dao bi im tri gola. Ovakvu borbu dugo nisam vidio.

Ni Sloboda ni Stupčanica nas nisu pobjedili nijednom u 4 utakmice. Sloboda nam gol nije dala u dvije utakmice.

Sta reci za Robijase i preko 300 ljudi u kopu osim da polako ulaze u zlatni i veoma zdrav period grupe, ako se potrefi borba za prvo mjesto svako gostovanje ce biti 500 ljudi.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11825
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 18 maj 2024, 19:13

Nemam zamjerke ni za jednog igraca. Ostaje zal da smo mogli i dobiti, ali dobro. Zamjerka je sto ne igraju svaku ovako.

Musa top. Glavom na kopacku.
Celik!3,2,2.

Avatar
Venom
Postovi: 394
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 18 maj 2024, 19:24

Ovo je top. Ovdje je vecina zaboravila izgleda kako smo znali ocajni biti na gostovanjima. Karalic i Durmis jbg... Sta drugo ocekivati od krila koja zajedno pet golova nemaju. Da je Masic bii danas lagano bi isli kuci sa tri boda.
Srce, čast i ponos!

Avatar
redbull93
Postovi: 14561
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 maj 2024, 19:41

Talha odigrao vrhunski
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

zamorano
Postovi: 1400
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 18 maj 2024, 20:50

Bio bi danas i Mašic da nije namjerno dobio treci žuti karton,to se tako kaze.Sto je namjerno treci dobio? Durmo,Sivac,Musa,Mehic,Talha,Honda dobri danas pravo,Medjuseljac abnormalno sporo reaguje,kasno dodaje kasni sekundu dvije stalno,Durmis nista,Karalic bruka i sramota to treba otjerat odmah,Isak dokazo da ima zelju al ne moze jos 4 tekme i noga,Vardo rukometas samo ruke na igracu al nije bio loš,Ahmetspahic evo vec 4,5 utakmica ulazi i ne znam jel pretrco kilometar na svim susretima IZRAZITO LIJEN frajko! Borbenost vrhunska,Robija dobra,Sloboda ulazi i idemo dalje! Cestitke i strucnom stabu a posebno Dariju!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
H8Z7
Postovi: 4493
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la H8Z7 » 18 maj 2024, 20:52

Izvinite na upadu, samo da pitam kakvi su Tabaković i Hamzić? Imal šta od njih?
Vidim pljujete po Durmišu da znate koji ga je klub skautirao ne bi vjerovali. :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Venom
Postovi: 394
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 18 maj 2024, 20:59

H8Z7 je napisao/la:
18 maj 2024, 20:52
Izvinite na upadu, samo da pitam kakvi su Tabaković i Hamzić? Imal šta od njih?
Vidim pljujete po Durmišu da znate koji ga je klub skautirao ne bi vjerovali. :mrgreen:
Talha je jako pismen i tehnicki potkovan igrac samo je previse trom. Mislim da ce mu to predstavljati veliki problem da bi napravio neku ozbiljniju karijeru. Hamzic je u prvoj polusezonskoj protiv Stupacnice odigrao odlicno, ovih zadnjih par je pao u formi, ali ja mislim da je razlog toga kriva uloga koja mu je dodjeljena kriva uloga u veznom redu.

Mozel se znat koji tim se interesovao za Durmisa, Zeljkan je htio na zimu međutim nisu imali za treneing kompenzacije :urnebes:
Srce, čast i ponos!

Avatar
redbull93
Postovi: 14561
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 maj 2024, 21:00

H8Z7 je napisao/la:
18 maj 2024, 20:52
Izvinite na upadu, samo da pitam kakvi su Tabaković i Hamzić? Imal šta od njih?
Vidim pljujete po Durmišu da znate koji ga je klub skautirao ne bi vjerovali. :mrgreen:
Tabakovic dobar igrac, dobro bi bilo i sljedece sezone da ostane kod nas, jer ima sigurne minute. Hamzic nista specijalno, ne odskace od nasih juniora nista. Doduse i jjemu i tabakovicu je prva seniorska sezona. Tabakovic nastavi li ovako, 100% do PL ce doci za 2 godine.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13842
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 maj 2024, 21:01

H8Z7 je napisao/la:
18 maj 2024, 20:52
Izvinite na upadu, samo da pitam kakvi su Tabaković i Hamzić? Imal šta od njih?
Vidim pljujete po Durmišu da znate koji ga je klub skautirao ne bi vjerovali. :mrgreen:
Danas nakon Durme i Muse najbolji Talha. Hamzić se nije pokazao u Čeliku dobro i klupiran je.

Talha ima neke predispozicije ali mora krenuti konačno sa učinkom na terenu. Nema asistencija i golova nigdje ali opet ako ovako nastavi i ako digne svoju igru i posveti se fudbalu i Čelik ga zadrzi iduce sezone bi mogao eksplodirati. Gine za dres i svaku loptu.

Mora smrsati da rijesi tromost i ubrza se i moze igrati na vecem nivou. Tehnika zadovoljavajuća.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
H8Z7
Postovi: 4493
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la H8Z7 » 18 maj 2024, 21:15

Hvala momci :thumbup:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5045
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 maj 2024, 21:36

Tamo sam na temi Federacije napiso roman o utakmici a ovdje cu prvo cestitat za ovu utakmicu Damjanovicu odlicno postavio taktiku da smo malo prisebniji bili u drugom smo imali odlicnih sanse cak i da pobijedimo ali sve u svemu realno nerijeseno.
I meni je Talha bio najbolji i Medzuseljac mi bio dobar borio se i vala udarali su ga ,Sivac i Musa isto dobri mada i Mehic bolji bio nego prije.Durmis je bio bolji nego ranije trosio se ali mora puno bolje a Karalic ne znam sta je sa njim.nece ga nikako valjda i on dodje sebi .
Robija cista desetka 3 klase iznad Fukara realno po svemu.
Nista idemo dalje i odlican bod i drago mi sto su se bas borili a ne kao u Tesnju.Pokusat dobit Jedinstvo zavrsit sa opstankom i vidjet dalje kako ce sve ici.

Avatar
phillies
Postovi: 2672
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 18 maj 2024, 21:42

NekiForumas je napisao/la:
18 maj 2024, 19:01
Ja ne znam sta ste vi gledali il se samo naviklo pljuvat po istim igracima. Momci su sve i jedan odlicno odigrali i borbeno i takticki. Mislim da je sve i jedan igrac ispunio ono sto je trener od njega trazio. Sta vi ocekujete u gostima protiv prve ekipe na tabeli da ih raspemo 0:3? Daj ba nemojte s*rat.
Istina mogli su bit mirniji u zavrsnici al uopce nisu bili losi ni jedan igrac! Kolko je Durmis puta sacuvo loptu i osvajao prostor al nije imo toliko podrske na lijevom krilu. Kolko je Ali trcao lijevo desno konstano ganjao i udarao se fizki dominantnijim igracima. Kolko je Karalic uzeo skokova i osvajao duela protiv po mongima najboljeg defanzivca lige?
To se ne broji jelde to niko ne gleda. Nek vas je sramota za ove komentare.
Prijavite se za sportksog direktora i rastjerajte sve ovo sko vam se ne svidja!
Ekipi cestitke na borbi i trci svih 90 minuta! Bravoo momci!
Nema se momcima sta prigovoriti. Igrali smo ponovo bez klasicnog napadaca, kao i u Gorazdu, ali ovaj put daleko bolja igra i zalaganje na terenu. U zavrsnici je falilo smirenosti. Durmis je po meni dobro odigrao (u odnosu kakve je partije pruzao ranije), kao i Karalic (on je doduse konkretniji bio kad je Sloboda imala loptu). Durmo i Tabakovic prva imena Celika danas, ali i Musa je jako kvalitetno zatvorio Komazeca. Jedino me razocarao Benjo, jer evo koju utakmicu ulazi sa klupe, i covjek bi pomislio da ce eksplodirati od zelje za igrom, a ono corak. Valjda ce doci tobe.

Svi znamo da nam je ekipa limitirana kvalitetom, ali danas su sasvim solidno odigrali i rezultat nije izostao. Pobjedom nad Jedinstvom u subotu polako privoditi kraju ovu sezonu, a fokus baciti na stvari oko kluba koji nisu vezani za sportski segment.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.