NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

kirat410
Postovi: 721
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 22 maj 2024, 18:57

Durmo doktore.

Mogli bi mi primit do kraja, sad su ih previse pustili, a nista konkretno ne radimo prema naprijed.

Avatar
FliX
Postovi: 4732
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 22 maj 2024, 19:05

Dok ga ne primimo, necemo pocet "normalno" igrat.

Avatar
flash84
Postovi: 1068
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 22 maj 2024, 19:06

Zadnjih 15 minuta se bas zajebaju.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6051
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 22 maj 2024, 19:19

Al se nebo otvori poslije našeg drugog gola...


Jeste sudija pogriješio, ali ovo nam ne treba
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6051
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 22 maj 2024, 19:24

Scoles.....
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
redbull93
Postovi: 14585
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 22 maj 2024, 19:26

Sudija kriv sto se ovo na kraju zakuhalo. Isakovic standardno.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

NekiForumas
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 22 maj 2024, 19:28

Igra prvo poluvrijeme odlicna al od pocetka drugog poluvremena, do drugog gola, katastrofa. Sreca Durmo nas spasi u dvije izgledne sanse.
Kako Karalic i Durmis rijese tekmu u prvim kontaktima s loptom, bravo momci amidza je ponosan😍
Cestitke Skolsu na sjajnom golu, zasluzio je.
Cestitke i Hamzicu na prvijencu👏🏻
Bas kako je @truhlo reko, trica👌🏻

I jel moguce da penal nije svirao na Karalicu?

nebeskasila
Postovi: 2559
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nebeskasila » 22 maj 2024, 19:31

Pa ne bi mi zabili da igramo deset dana

kirat410
Postovi: 721
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 22 maj 2024, 19:32

Sudija katastrofa. Glavni krivac za ovo na kraju, čist faul nad Mašićem ne svira.

Durmiš asistencija, Palačkić asistencija, ovaj mali bi mogao u sljedećim utakmicama i duže malo da igra. Hamzić napokon da nešto uradi.

Drago mi je zbog Mehića dobar je danas bio, napokon jedan da zabije. Dobra tekma danas, Robija opet na nivou :salut:

Avatar
Vanja8
Postovi: 10426
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Vanja8 » 22 maj 2024, 19:37

Halalite na upadu...
Je li to mali Hamzic zabio...?
Malo strpljenja sa njim, mogao bi on vama dosta valjati...Malo treba da se navikne, da se usteli...
Sretno i brz poivratak u PL

Avatar
Steelman
Postovi: 2098
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 22 maj 2024, 19:47

voBra likČe!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
RubikovaKocka
Postovi: 1522
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 22 maj 2024, 19:50

Laganih 3:0 !
Samo gazi Čelik, redom sve, nikome pardona :salut:

Avatar
laudrop
Postovi: 1403
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 22 maj 2024, 19:52

Sutra kad se zapitaš zašto Čelik još nije odblokirao račun ili zašto je zapeo u Prvoj ligi FBiH, sjeti se aprila 2024. godine i saopštenja kluba u kojem su opisani apsurdi bankarsko - pravnog sistema u BiH i posljedice tog „javašluka“ na tekuće poslovanje Čelika. To saopštenje je ujedno bio i apel uprave svim čelikovcima i poziv na još veći doprinos u oporavku i radu kluba jer je Čelik zbog opisanih administrativnih problema do deblokade računa oslonjen samo na prihode od karata, učlanjenja i donacija…

Nakon tog saopštenja Čelik je odigrao četiri domaće utakmice i za svaku od njih aktivirao mogućnost jednostavne kupovine donatorskih kupona, a čelikovci su na „apel“ odgovorili kupovinom po oko 800 karata po utakmici, kupone je kupovalo 50ak istih "budala", a u međuvremenu je Čelik dobio jedva novih 30 članova.

To je bio odgovor čelikovaca i Zenice na poziv svog kluba kojeg toliko vole, za koji toliko silno žele da igra Premijer ligu, i evropska takmičenja, te da osvaja titule.

Neizmjerno cijeneći svaku marku koju je svaki privrednik odlučio pokloniti ili uložiti u Čelik, porazno je da se za ove 4 godine na prste jedne ruke mogu nabrojati zenički privrednici koji su Čelik podržavali s više od 10.000 KM godišnje.

Čelikovci moraju biti iskreni prema sebi i jedni prema drugima i priznati da Zenica odavno nije grad navijača nego konzumenata Čelika - ljudi koji ovaj klub načelno vole, ali ga prvenstveno koriste za svoje potrebe: bijega od kuće, liječenja frustracija, nabijanja lajkova i zadovoljenja onih najprimitivnijih pobuda "kruha i igara" na derbi utakmicama i to ako vrijeme posluži.

S 800 ljudi se ne pokrivaju ni troškovi održavanja utakmice, a kamoli vraćaju dugovi i napada neka Premijer liga, a ako će Zenica po strani čekat atraktivniju igru i bolje rezultate da bi punila Bilino, onda smo džaba krečili, radije haj'mo opet u Kanton.

I da se razumijemo... u tom što neko ne želi dolaziti na utakmice Čelika, davati donacije ili se učlaniti - nema apsolutno ništa loše ni pogrešno. Nikog ne treba tjerati da podržava nešto što ne želi, samo onda svi moramo prilagoditi ambicije i očekivanja doprinosu Zeničana i čelikovaca u oporavku Čelika i prihvatiti da su ovaj rang i pozicija na tabeli upravo ono što kao zajednica zaslužujemo!

P.S. Zeničke pi*ke!
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
laudrop
Postovi: 1403
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 22 maj 2024, 19:54

Bio sam pored ograde s momcima koji su doputovali iz Bihaća, momci za 10, dao im podršku, oni nama. Na poluvremenu i vodu odnio momcima jer je bila velika vrućina.

Dok je debila ko što ste vi tastatura navijači neće vam klub nikad biti kakav želite da bude.

Svaka čast momcima koji su došli iz Bihaća na današnju utakmicu, navijali svih 90 minuta za Jedinstvo, bez uvreda, nisu vrijeđali ni kada je na terenu incident bio.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
harden
Postovi: 23892
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la harden » 22 maj 2024, 19:56

Cestitke, sretno dalje :salut:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 22 maj 2024, 20:09

Svi mogu stimati, necu u to ni ulaziti, Celik ne. To sto smo izgubili u Tesnju je nedostatak kvaliteta, a ne igrice iz kulisa. Nama drugu polovinu sezone juniori igraju redovno i to se mora odraziti posebno na gostovanjima.

Meni je Bihac top i odlicno gostovanje. Zao mi je sto vam se ovo sve desava, ali nismo mi krivi, desavalo se i nama. Ja vam od srca zelim da ostanete, ali Celik nikome ne treba i ne moze pustati.
Celik!3,2,2.

PonosniSmogovci
Postovi: 813
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 22 maj 2024, 20:10

laudrop je napisao/la:
22 maj 2024, 19:52
Sutra kad se zapitaš zašto Čelik još nije odblokirao račun ili zašto je zapeo u Prvoj ligi FBiH, sjeti se aprila 2024. godine i saopštenja kluba u kojem su opisani apsurdi bankarsko - pravnog sistema u BiH i posljedice tog „javašluka“ na tekuće poslovanje Čelika. To saopštenje je ujedno bio i apel uprave svim čelikovcima i poziv na još veći doprinos u oporavku i radu kluba jer je Čelik zbog opisanih administrativnih problema do deblokade računa oslonjen samo na prihode od karata, učlanjenja i donacija…

Nakon tog saopštenja Čelik je odigrao četiri domaće utakmice i za svaku od njih aktivirao mogućnost jednostavne kupovine donatorskih kupona, a čelikovci su na „apel“ odgovorili kupovinom po oko 800 karata po utakmici, kupone je kupovalo 50ak istih "budala", a u međuvremenu je Čelik dobio jedva novih 30 članova.

To je bio odgovor čelikovaca i Zenice na poziv svog kluba kojeg toliko vole, za koji toliko silno žele da igra Premijer ligu, i evropska takmičenja, te da osvaja titule.

Neizmjerno cijeneći svaku marku koju je svaki privrednik odlučio pokloniti ili uložiti u Čelik, porazno je da se za ove 4 godine na prste jedne ruke mogu nabrojati zenički privrednici koji su Čelik podržavali s više od 10.000 KM godišnje.

Čelikovci moraju biti iskreni prema sebi i jedni prema drugima i priznati da Zenica odavno nije grad navijača nego konzumenata Čelika - ljudi koji ovaj klub načelno vole, ali ga prvenstveno koriste za svoje potrebe: bijega od kuće, liječenja frustracija, nabijanja lajkova i zadovoljenja onih najprimitivnijih pobuda "kruha i igara" na derbi utakmicama i to ako vrijeme posluži.

S 800 ljudi se ne pokrivaju ni troškovi održavanja utakmice, a kamoli vraćaju dugovi i napada neka Premijer liga, a ako će Zenica po strani čekat atraktivniju igru i bolje rezultate da bi punila Bilino, onda smo džaba krečili, radije haj'mo opet u Kanton.

I da se razumijemo... u tom što neko ne želi dolaziti na utakmice Čelika, davati donacije ili se učlaniti - nema apsolutno ništa loše ni pogrešno. Nikog ne treba tjerati da podržava nešto što ne želi, samo onda svi moramo prilagoditi ambicije i očekivanja doprinosu Zeničana i čelikovaca u oporavku Čelika i prihvatiti da su ovaj rang i pozicija na tabeli upravo ono što kao zajednica zaslužujemo!

P.S. Zeničke pi*ke!
Dovoljno ti je da broj komentara nakon pobjede vidis, a da smo izgubili vidio bi.

Ponosan na svoj klub sto je sacuvo obraz u ovoj najprljavijoj ligi na svijetu!!!

Avatar
RubikovaKocka
Postovi: 1522
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 22 maj 2024, 20:12

Stream utakmice od 1.kola naredne sezone treba da se naplaćuje.

JuventinoBihac
Postovi: 111
Pridružen/a: 06 okt 2020, 17:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JuventinoBihac » 22 maj 2024, 20:13

AllGunsBlazing je napisao/la:
22 maj 2024, 20:09
Svi mogu stimati, necu u to ni ulaziti, Celik ne. To sto smo izgubili u Tesnju je nedostatak kvaliteta, a ne igrice iz kulisa. Nama drugu polovinu sezone juniori igraju redovno i to se mora odraziti posebno na gostovanjima.

Meni je Bihac top i odlicno gostovanje. Zao mi je sto vam se ovo sve desava, ali nismo mi krivi, desavalo se i nama. Ja vam od srca zelim da ostanete, ali Celik nikome ne treba i ne moze pustati.
posteno drug sve tacno receno. Pozdrav

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 22 maj 2024, 20:19

Truhlo je napisao/la:
21 maj 2024, 18:46
Da im lično Deni Ćatibović sutra sudi, neće boda uzeti. Nikad laganija trica sutra :bih:
:kafa:

Čestitke treneru, igračima i robijašima na rutinski odrađenoj utakmici :salut:

Bez obzira što smo dobili 3 razlike, za mene Durmo igrač utakmice, koliko je momak samo napredovao :bow:

@zamorano da li sad halališ kapitenu, nakon sprinta i centaršuta za Međuseljca kakav naša krila nisu u karijeri uputila :urnebes:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.