NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

almir2018
Postovi: 2264
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 26 maj 2024, 19:22

prisonbreak je napisao/la:
26 maj 2024, 18:21
Ekipa se tek u posljednje vrijeme ustabilila, ova ekipa bi sljedece sezone mogla igrsti finu ulogu sa konkretno nadogradnjom. Volio bih kad bi Masic i Talha ostali i sljedece sezone.
Nažalost obojica idu na kraju sezone kako stvari stoje 😞😞😞

Avatar
phillies
Postovi: 2698
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 26 maj 2024, 19:36

Cestitke momcima na uvjerljivoj pobjedi po ovakvim uslovima. Zao mi je sto tek pred kraj prvenstva ekipa ima i glavu i rep, ali ima osnove da u narednoj sezoni uz par ciljanih pojacanja bude u borbi za vrh tabele. Nadam se da se nece ponoviti greske od proslog ljeta sto se tice prelaznog roka.

Isto tako, nadam se da ce se sa Sarajevom naci zajednicki jezik sto se tice Talhe, da ostane na Bilinom Polju. Sumnjam da ce moci izboriti mjesto u prvom timu u slijedecoj sezoni, a nama bi valjao za lijeka :D Isto tako, ako medju nasim juniorima nema kvalitetnijeg igraca, ostaviti i Hamzica, jer dijete ima slifa za igru, samo mozda navikavanje na seniorski fudbal "pojelo" mu je ovu sezonu. Sto se tice nasih Begica i Basica, u slijedecoj sezoni trebaju napraviti iskorak u svojoj karijeri ukoliko zele napredovati i nositi dres Celika. Ahmetspahicu bi dao vecu minutazu u ove zadnje dvije utakmice, nek se i on malo oslobodi u igri i pokaze sta moze.

Sto se tice Damjanovica, cini mi se da je stvorena hemija izmedju njega i igraca i ostavio bih ga da odradi i slijedecu sezonu.

Ali, finansijsko stanje u klubu sada mora biti prioritet i sve snage baciti na to, pa cemo onda razmisljati sta i kako dalje.

Naprijed Če!!!

Avatar
redbull93
Postovi: 14586
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 26 maj 2024, 19:45

Dobra utakmica i 0:4 na strani, svaka cast.

Damjanovic nakon malo lutanja izgleda pocinje konce hvatati. Ostavit ga i dalje, nek sklopi sebi ekipu, dat mu prostora nek radi.

Masic tesko da ostane, vjerujem da ce u pl za vise para logicno. Talha ako ode gdje drugo na pusudbu, samo sebe ce zajebati. Ovo mu je sada krucijalni momenat za karijeru i tacno mu fali jos jedna ovako sezona da konstantno igra.

Samo da uspijemo sklopiti neki normalan budjet za igracki kadar, da mozemo pristojne igrace dovesti. Mozda se i pl otvori, ko ce znati, ako tuzla siti propadne, da se ganjamo sa stupcanicom. Naravno prije toga racun da se odblokira.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10203
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 maj 2024, 19:47

redbull93 je napisao/la:
26 maj 2024, 19:45
Dobra utakmica i 0:4 na strani, svaka cast.

Damjanovic nakon malo lutanja izgleda pocinje konce hvatati. Ostavit ga i dalje, nek sklopi sebi ekipu, dat mu prostora nek radi.

Masic tesko da ostane, vjerujem da ce u pl za vise para logicno. Talha ako ode gdje drugo na pusudbu, samo sebe ce zajebati. Ovo mu je sada krucijalni momenat za karijeru i tacno mu fali jos jedna ovako sezona da konstantno igra.

Samo da uspijemo sklopiti neki normalan budjet za igracki kadar, da mozemo pristojne igrace dovesti.
Duromo, Horic, Bajramovic, Sivac, Smajlovic, Mehic, Vardo, Ali, Masic, Talha a i Hamzic igraci koje bih volio i dalje vidjeti u dresu Celika, sa dobrim pojacanjima ovo bi bila ekipa za vrh.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 26 maj 2024, 19:49

Dobra pobjeda u pravo vrijeme da se iduću malo napuni stadion pred pauzu.

Avatar
redbull93
Postovi: 14586
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 26 maj 2024, 19:50

Masic ce sigurno otici, Talha isto tako, Mehic vec najavio odlazak...

Samo da ne ostanu karalic, durmis..
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Venom
Postovi: 416
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 26 maj 2024, 19:58

Ako Famos uđe ove godine u federalnu tesko cemo od Sarajeva dobit nesto na posudbu. Bilo bi fino kad bi uspjeli zadrzat neki kostur ekipe i to nadogradit sa 4 ili 5 kvalitetnih igraca. Prvenstveno nam fale lijevi bek, dva vezna i krila.

Sto se odlazaka tice jedino Masic ima trenutni kvalitet za nesto vise, mada ni u PL nema tima gdje bi on iskljucivo mogao biti prva opcija za napadaca. Sto se tice igraca poput Sivca i sl. njima je Celik vrh, jedino mogu bit neki faktor u timovima iz ove lige.
Srce, čast i ponos!

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 maj 2024, 20:03

Doci za vikend na stadion, pozdraviti ekipu u zadnjoj utakmici na BP. Kupiti ulaznicu viska radi finansija i razbiti Gradinu sa 5 komada.
Nadam se da cemo i u ovoj utakmici sacuvati obraz, skoro jedini u ovoj katastofalnoj ligi.
Nadam se da ce se raja malo probuditi nakon ove velike pobjede i da ce biti malo bolji poziv na utakmicu od 3 slike Čelik te treba.

Robijasi opet odlicni po ovakvoj kisi i u rezultatski nebitnoj utakmici..cijena ulaznice 7KM na onu nepokrivenu tribinu a nasoj raji tesko doci u Zenici na utakmicu u po čarsije na onakav stadion.

Rijetko visoka gostujuca pobjeda Čelika, čestitke igračima, stručnom štabu i navijacima. Osjeti se hemija izmedju njih.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

macak_
Postovi: 934
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 26 maj 2024, 20:05

Koliko znam puklo je to izmedju famosa i fks
Pravda za flash-a!!!

NekiForumas
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 26 maj 2024, 20:09

Odlicna utakmica cestitam momcima i strucnom stabu! U drugom povukli rucnu i cekali protivnika na kontre. Tri utakmice smo bez primljenog gola, nadam se protiv Gradine nastavit ovaj niz😁
U drugom poluvremenu ulaskon Varde se vezni red se destabilizovao, danas nije igrao dobro. Ocekivao sam vecu minutazu Palackicu danas al okej nadam se da ce je dobit naredne dvije utakmice.
Banovici bez stvorene sanse na domacem terenu👏🏻
Idemo u top 3 aBd💪🏻

@BatistutA19 amidza je i danas zadovoljan😂😍

NekiForumas
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 26 maj 2024, 20:11

macak_ je napisao/la:
26 maj 2024, 19:10
Jel masic dao go na svakoj utakmici koju je igrao na proljece? Ima li negdje statistika?
Ako me pamcenje dobro sluzi mislim da jedino nije protiv Bratstva dao kad smo izgubili 0:1.

NekiForumas
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 26 maj 2024, 20:13

redbull93 je napisao/la:
26 maj 2024, 19:50
Masic ce sigurno otici, Talha isto tako, Mehic vec najavio odlazak...

Samo da ne ostanu karalic, durmis..
Odlazi Hamzic i Sivac sigurno , a pretpostavljam da ce i Durmis i Karalic.

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 maj 2024, 20:15

a gdje ce ? ovo im je plafon karijere, pa najbolji Masic od njih moze maksimalno na klupu nekog premijerligasa u donjem dijelu tabele.

Ispravka. Nije Masic najkvalitetniji igrač Čelika nego Horić. Masic je top 3.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 26 maj 2024, 20:27, ukupno mijenjano 1 put.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6052
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 26 maj 2024, 20:19

Stupčanica, Radnik nije dao.

Čak štaviše čupao nam živce...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
FliX
Postovi: 4732
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 26 maj 2024, 20:20

Dobra igra, dobar rezutat. Cestitke struci, igracima i navijacima, a i simpatizerima :D
:bih:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10203
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 maj 2024, 20:27

Znaci po pisanju potpuna rekonstrukcija tima treba, jer koliko vidim svi gpavni igraci odlaze. Problem u najavi.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

PonosniSmogovci
Postovi: 813
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 26 maj 2024, 20:39

Sve su to nagadjanja. Nadam se da ce uprava pametnije ove godine i vise truda usmjeriti na to da sacuvaju ove kljucne igrace nego da se dovede 11 novih.

Ali ne sumnjam u njih i u Damjanovica nimalo. Na nama je da nagradimo igrace i upravu dolaskom na zadnju utakmicu u sezoni. Ako ne bude 2000 pisaj nas.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5069
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 maj 2024, 20:53

Cestitke trenerima i igracima na odlicnoj utakmici i borbi po onakvom vremenu a utakmica nista ne znaci toliko e to mi je posebno drago onakav pristup.
Mogli smo jos 4 gola dat ali sve u svemu odlicno,ovo malo Damjanovic je povezo i vidi se rezultat i naravno nastavit sa njim saradnju.Robija cista desetka za navijanje po onakvom vremenu i sviđa mi se ono navijanje na kraju zajedno igraci i Robija ..Pokusat opet pobijedit Gradinu i zadrzat ovo 4 mijesto odlicno bi bilo.
Sto se tice odlazaka dolazaka po meni nijedan igrac Čelika trenutno ne moze igrat u Wwin ligi BiH osim Horica tako da mogu samo promasit i past nize kad odu.Ciljano dovest par pojacanja a ne kao prosle godine samo nabacat.
Treba nastavit saradnju sa Sarajevom i kako god bolje im u Zenici nego bilo gdje u ovoj ligi a Talha nema sanse jos da moze bit u kombinaciji za Sarajevo a za Hamzica da ne pricam ali vidjet cemo.Karalic i Durmis ako zele ostat oni se moraju probudit definitivno. a za juniore ne znam sam ko bi trebo ostat.Damjanovica ostavit mada smo bili svi skepticni treba mu dat sansu dati da sklapa tim i priprema za iducu sezonu ima tu ko sto neko rece hemija i vidi se radi od srca emotivno.
Valjalo bi ta famozna deblokada da se zavrsi do pocetka sezone.
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 26 maj 2024, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5069
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 maj 2024, 20:55

NekiForumas je napisao/la:
26 maj 2024, 20:09
Odlicna utakmica cestitam momcima i strucnom stabu! U drugom povukli rucnu i cekali protivnika na kontre. Tri utakmice smo bez primljenog gola, nadam se protiv Gradine nastavit ovaj niz😁
U drugom poluvremenu ulaskon Varde se vezni red se destabilizovao, danas nije igrao dobro. Ocekivao sam vecu minutazu Palackicu danas al okej nadam se da ce je dobit naredne dvije utakmice.
Banovici bez stvorene sanse na domacem terenu👏🏻
Idemo u top 3 aBd💪🏻

@BatistutA19 amidza je i danas zadovoljan😂😍
Bitno je da je amidza zadovoljan a predobro su odigrali ,ja onako realno reko bod bi bio odlican a ovo 0-4 ni u snu nisam ocekivo.

PonosniSmogovci
Postovi: 813
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 26 maj 2024, 20:59

Ali kakva asistencija Palackica :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.