2015-16 NBA Off-Season

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la adriano_leite » 22 okt 2015, 20:43

dema je napisao/la:Ispravite me ako grijesim ali kako može lik koji samo jednu sezonu udje u play off bit dokazan play off igrač.
To ko Waiters i Benet,i kad čitam to najbolji ofanzivni skakač bi reko niko u ligi i ne skače samo on.Igrač solidan ali precijenjen ko i mnogi
Kakve veze imaju Waiters i Bennett s tim sto je Tristan unistio sve u skoku u playoffu a i sam rasturio visoke igrace Bullsa? Momak je dominirao samo tako u playoffu. Kada sam rekao dokazan u playoffu, ne znaci da je 10 puta bio u playoffu, nego da se pokazao kao konstantan u svim krugovima playoffa i da puke brojke nisu samo brojke nego da momak pravi razliku na terenu.

Epidaurus prica o nekoj razlici na terenu i da TT ne pravi razliku u odbrani, pa zar ne pravi neko razliku na terenu kad uhvati 6 7 8 ofanzivnih skokova? Ja mislim da da...

Ne slazem se da je Tristan trebao dobiti ovakav ugovor, ali mora se naplatiti splet svih okolnosti od elitnog ofanzivnog skoka, preko mladosti, do izdrzljivosti (najvise smo povreda kljucnih igraca imali u playoffu). Trazio bih i ja pare kao i ti i kao svi drugi igraci. Ovo je njegov prvi veliki ugovor u ligi i sretniji bih bio da je 75 miliona ali sta je tu je. Kad Asik dobije 11 ili 12 miliona, jonas 14 ili 15 (milion gore dole) onda i TT moze da unovci ono u cemu je dobar, a i dokazao se za razliku od Jonasa ili Asika koji je vise povrijedjen nego sto igra.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
alemsa
Postovi: 24374
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la alemsa » 22 okt 2015, 20:50

adriano_leite je napisao/la: Kakve veze imaju Waiters i Bennett s tim sto je Tristan unistio sve u skoku u playoffu a i sam rasturio visoke igrace Bullsa? Momak je dominirao samo tako u playoffu. Kada sam rekao dokazan u playoffu, ne znaci da je 10 puta bio u playoffu, nego da se pokazao kao konstantan u svim krugovima playoffa i da puke brojke nisu samo brojke nego da momak pravi razliku na terenu.

Epidaurus prica o nekoj razlici na terenu i da TT ne pravi razliku u odbrani, pa zar ne pravi neko razliku na terenu kad uhvati 6 7 8 ofanzivnih skokova? Ja mislim da da...

Ne slazem se da je Tristan trebao dobiti ovakav ugovor, ali mora se naplatiti splet svih okolnosti od elitnog ofanzivnog skoka, preko mladosti, do izdrzljivosti (najvise smo povreda kljucnih igraca imali u playoffu). Trazio bih i ja pare kao i ti i kao svi drugi igraci. Ovo je njegov prvi veliki ugovor u ligi i sretniji bih bio da je 75 miliona ali sta je tu je. Kad Asik dobije 11 ili 12 miliona, jonas 14 ili 15 (milion gore dole) onda i TT moze da unovci ono u cemu je dobar, a i dokazao se za razliku od Jonasa ili Asika koji je vise povrijedjen nego sto igra.
Asik starter jara, TT je vjerovatno najplaceniji igrac s klupe, ne mogu skontat bilo koga da ima 80 miliona a da ulazi s klupe. 80 miliona zbog ofanzivnih skokova. :)
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21432
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Epidaurus » 22 okt 2015, 20:54

Jonas je puno bolji igrac od TTa.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la adriano_leite » 22 okt 2015, 20:57

alemsa je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la: Kakve veze imaju Waiters i Bennett s tim sto je Tristan unistio sve u skoku u playoffu a i sam rasturio visoke igrace Bullsa? Momak je dominirao samo tako u playoffu. Kada sam rekao dokazan u playoffu, ne znaci da je 10 puta bio u playoffu, nego da se pokazao kao konstantan u svim krugovima playoffa i da puke brojke nisu samo brojke nego da momak pravi razliku na terenu.

Epidaurus prica o nekoj razlici na terenu i da TT ne pravi razliku u odbrani, pa zar ne pravi neko razliku na terenu kad uhvati 6 7 8 ofanzivnih skokova? Ja mislim da da...

Ne slazem se da je Tristan trebao dobiti ovakav ugovor, ali mora se naplatiti splet svih okolnosti od elitnog ofanzivnog skoka, preko mladosti, do izdrzljivosti (najvise smo povreda kljucnih igraca imali u playoffu). Trazio bih i ja pare kao i ti i kao svi drugi igraci. Ovo je njegov prvi veliki ugovor u ligi i sretniji bih bio da je 75 miliona ali sta je tu je. Kad Asik dobije 11 ili 12 miliona, jonas 14 ili 15 (milion gore dole) onda i TT moze da unovci ono u cemu je dobar, a i dokazao se za razliku od Jonasa ili Asika koji je vise povrijedjen nego sto igra.
Asik starter jara, TT je vjerovatno najplaceniji igrac s klupe, ne mogu skontat bilo koga da ima 80 miliona a da ulazi s klupe. 80 miliona zbog ofanzivnih skokova. :)
Asik je starter a ima istu minutazu kao i TT (kad igra Asik). TT igra minute nekih startera u ligi, za nas sistem je odlican i odatle kes koji je uzeo. Ponavljam idealno bi bilo 75 miliona ali je dobio 82 i to je to.

Mislis da bi uz Mozgova i Kevina mogao igrati neko njima slican? Uz njih dvojicu i treba neko poput Tristana a ne neko ko je ofanzivno orjentisan kao oni (zamisli treba neko i skakati i kupiti otpad oko obruca). I nije Tristan samo ofanzivni skakac ima dosta dobrih stvari (jedna od njih su i fizicke predispozicije jer je lik zvijer).

Sve u svemu jako bitan igrac za nas, malo preplacen ali jednostavno tako trziste diktira.

@epidaurus, sta je Jonas napravio u ligi?
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Shooter
Postovi: 900
Pridružen/a: 18 sep 2015, 23:22
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Shooter » 22 okt 2015, 20:58

Izgleda da hoce da mijenjaju logo NBA. Da ubace Jordana na novi logo. :D
Hvala majci Paši.
Hvala ocu Rami.
Hvala sestri Seni.
Hvala bratu Seji.

Safet Susic - Pape!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Donnie Darko » 22 okt 2015, 20:59

Shooter je napisao/la:Izgleda da hoce da mijenjaju logo NBA. Da ubace Jordana na novi logo. :D
inače nisam protiv promjena, ali ovo bi bila velika glupost.

Avatar
alemsa
Postovi: 24374
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la alemsa » 22 okt 2015, 21:06

Donnie Darko je napisao/la:
Shooter je napisao/la:Izgleda da hoce da mijenjaju logo NBA. Da ubace Jordana na novi logo. :D
inače nisam protiv promjena, ali ovo bi bila velika glupost.
Sto, nek stave najboljeg dok se ne pojavi bolji. A pojavit ce se, ove generacije u zadnjih 15 ili nesto godina nam prakticno nisu dale nista osim tehnologije, Messija, Ronalda i Bradija. Rodjen sam u pravo vrijeme pa se sjecam, najbolji kosarkas, najbolji raper, najbolji pop pjevac (Jackson), najbolji filmovi (arguably), Tyson top 5 itd. Ove generacije su kompjuterski frikovi, mora ce krenut neki boom na sve strane imam osjecaj :mrgreen: , pojavit ce se lik i u kosarci sto u glavi ima chip Dell kompjutera a fizicki nenormalan
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 22 okt 2015, 21:08, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21432
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Epidaurus » 22 okt 2015, 21:07

Jonas igra u Raptorsima gdje su mu najbolji suigraci DeRozan i Lowry, a TT s LeBronom. Uoci razliku. Jedan je cisti centar koji je ako nista cistom masom u stanju zatvorit reket, a u napadu biti mnogo efikasan kroz pick igru i ima solidnu post up igru a drugi pomalo under sized cetvorka koji u odbrani moze samo visoko bumpat beka bez da se stigne na vrijeme vratit na svog covjeka, dakle treba mu igrac iza ledja (u Cavsima Mozgov), a u napadu samo skocit za promasajem i to mu je manje vise to od napadackog repertoara. Uoci razliku.

Lik je potpisao isti ugovor kao Draymond Green, top 5 defanzivac lige, solidna strech opcija i dosta dobar kreator s visokih pozicija. Apsurdan ugovor, da ne moze apsurdniji bit. Realna vrijednost Thompsona u ovom danasnje super-preplacivanju je nekih 12-13 miliona i ni centa vise.

filip13
Postovi: 38329
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la filip13 » 22 okt 2015, 21:11

tuzlak1987 je napisao/la:A dobro Adriano ti nisi realan sto se tice Cavsa, oni da potpisu Ostertaga za 85 mil ti bi to nekako opravdao :D


:thumbup:

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la adriano_leite » 22 okt 2015, 21:17

Epidaurus je napisao/la:Jonas igra u Raptorsima gdje su mu najbolji suigraci DeRozan i Lowry, a TT s LeBronom. Uoci razliku. Jedan je cisti centar koji je ako nista cistom masom u stanju zatvorit reket, a u napadu biti mnogo efikasan kroz pick igru i ima solidnu post up igru a drugi pomalo under sized cetvorka koji u odbrani moze samo visoko bumpat beka bez da se stigne na vrijeme vratit na svog covjeka, dakle treba mu igrac iza ledja (u Cavsima Mozgov), a u napadu samo skocit za promasajem i to mu je manje vise to od napadackog repertoara. Uoci razliku.

Lik je potpisao isti ugovor kao Draymond Green, top 5 defanzivac lige, solidna strech opcija i dosta dobar kreator s visokih pozicija. Apsurdan ugovor, da ne moze apsurdniji bit. Realna vrijednost Thompsona u ovom danasnje super-preplacivanju je nekih 12-13 miliona i ni centa vise.
Jonas ni u jednom segmentu nije top 5 u ligi, Tristan to jeste. Tristan je sve samo ne undersized (ne znam koliko si ga gledao, ali je lik 100% narastao a nabio je i masu). U odbrani se itekako vrati na svog covjeka ili preuzima jer kosarka je timski sport i sv8 igraci igraju (iz tog razloga i Tristan ima ugovor koji ima jer se nadopunjuje sa saigracima).

Btw. statisticki Jonas nije uopste bolji od Tristana pa da bi to tvoje pilo vode (da je Jonas efikasan, da je neki strijelac itd.).
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
ozy
Postovi: 893
Pridružen/a: 17 okt 2014, 19:35
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la ozy » 22 okt 2015, 21:18

Dzaba raspravljamo cijeli dan,iz supljeg u prazno presipamo
Ali mi nije jasna neobjektivnost,cemu to??

Pa svima je jasno da su 82 mil navukli James i Paul

Pa Tristan yebeni Thompson je sesti najplaceniji PF lige,i valjda medju 15 najplaceniji igraca lige

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21432
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Epidaurus » 22 okt 2015, 21:30

adriano_leite je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Jonas igra u Raptorsima gdje su mu najbolji suigraci DeRozan i Lowry, a TT s LeBronom. Uoci razliku. Jedan je cisti centar koji je ako nista cistom masom u stanju zatvorit reket, a u napadu biti mnogo efikasan kroz pick igru i ima solidnu post up igru a drugi pomalo under sized cetvorka koji u odbrani moze samo visoko bumpat beka bez da se stigne na vrijeme vratit na svog covjeka, dakle treba mu igrac iza ledja (u Cavsima Mozgov), a u napadu samo skocit za promasajem i to mu je manje vise to od napadackog repertoara. Uoci razliku.

Lik je potpisao isti ugovor kao Draymond Green, top 5 defanzivac lige, solidna strech opcija i dosta dobar kreator s visokih pozicija. Apsurdan ugovor, da ne moze apsurdniji bit. Realna vrijednost Thompsona u ovom danasnje super-preplacivanju je nekih 12-13 miliona i ni centa vise.
Jonas ni u jednom segmentu nije top 5 u ligi, Tristan to jeste. Tristan je sve samo ne undersized (ne znam koliko si ga gledao, ali je lik 100% narastao a nabio je i masu). U odbrani se itekako vrati na svog covjeka ili preuzima jer kosarka je timski sport i sv8 igraci igraju (iz tog razloga i Tristan ima ugovor koji ima jer se nadopunjuje sa saigracima).

Btw. statisticki Jonas nije uopste bolji od Tristana pa da bi to tvoje pilo vode (da je Jonas efikasan, da je neki strijelac itd.).
Haj ne pravi se lud majke ti vise. Kakav Tristan u poredjenju s Valanciunasom jbt ... Kazes nije undersized, meni je Bgm visina od 206 cm za cetvorku pomalo undersized, slicno kao i Randle iz Lakersa. Jonas je statisticki puno efikasniji igrac od Tristana. Daje vise poena uz puno bolje procente suta iz igre; evo ti primjer samo zadnja sezona, JoVal 12 poena i 9 skokova uz 57% suta iz igre a TT 8 i po poena u 8 skokova uz 54,7% suta iz igre u, pazi ovo, istoj minutazi (cak je TT igrao pola minute vise). Da jos ne spominjem blokerske ucinke u kojima je JoVal takodjer bolji. Dakle vidi se jasno da je Valanciunas i statisticki bolji igrac samo ne znam iz kojeg se razloga luda pravis. Cak i napredna statistika govori u korist Jonasa kojem je PER 20,6, TS% 62,3% TRB% 19,1% u odnosu na Tristanov PER 15,6 TS% 58% i TRB% 17,2%. Dakle covjek je sveukupno jer postotak uhvacenih mogucih skokova ne moze lagat. Istina da Tristan ima bolje ORB% brojke za nekih 3-4% al je zato JoVal u puno vecoj prednosti u defanzivnom skoku. Uz to sve, JoVal je jos i godinu mladji igrac. Dakle i vise je nego jasno ko vise vrijedi, cisti centar koji ti svojom masom, visinom i pokretnoscu moze zatvorit reket u istina nekom malo fundamentalnijem sistemu jer i nije bas pokretnosti poput DeAndrea npr nego vise klasika tipa Bogut i uz to dobar napadac za poziciju bilo u pick igri bilo u igri ledjima ili cetvorka kojoj je jedini forte skok u napadu i mogucnost bumpanja na visokom picku.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la adriano_leite » 22 okt 2015, 21:45

Epidaurus je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Jonas igra u Raptorsima gdje su mu najbolji suigraci DeRozan i Lowry, a TT s LeBronom. Uoci razliku. Jedan je cisti centar koji je ako nista cistom masom u stanju zatvorit reket, a u napadu biti mnogo efikasan kroz pick igru i ima solidnu post up igru a drugi pomalo under sized cetvorka koji u odbrani moze samo visoko bumpat beka bez da se stigne na vrijeme vratit na svog covjeka, dakle treba mu igrac iza ledja (u Cavsima Mozgov), a u napadu samo skocit za promasajem i to mu je manje vise to od napadackog repertoara. Uoci razliku.

Lik je potpisao isti ugovor kao Draymond Green, top 5 defanzivac lige, solidna strech opcija i dosta dobar kreator s visokih pozicija. Apsurdan ugovor, da ne moze apsurdniji bit. Realna vrijednost Thompsona u ovom danasnje super-preplacivanju je nekih 12-13 miliona i ni centa vise.
Jonas ni u jednom segmentu nije top 5 u ligi, Tristan to jeste. Tristan je sve samo ne undersized (ne znam koliko si ga gledao, ali je lik 100% narastao a nabio je i masu). U odbrani se itekako vrati na svog covjeka ili preuzima jer kosarka je timski sport i sv8 igraci igraju (iz tog razloga i Tristan ima ugovor koji ima jer se nadopunjuje sa saigracima).

Btw. statisticki Jonas nije uopste bolji od Tristana pa da bi to tvoje pilo vode (da je Jonas efikasan, da je neki strijelac itd.).
Haj ne pravi se lud majke ti vise. Kakav Tristan u poredjenju s Valanciunasom jbt ... Kazes nije undersized, meni je Bgm visina od 206 cm za cetvorku pomalo undersized, slicno kao i Randle iz Lakersa. Jonas je statisticki puno efikasniji igrac od Tristana. Daje vise poena uz puno bolje procente suta iz igre; evo ti primjer samo zadnja sezona, JoVal 12 poena i 9 skokova uz 57% suta iz igre a TT 8 i po poena u 8 skokova uz 54,7% suta iz igre u, pazi ovo, istoj minutazi (cak je TT igrao pola minute vise). Da jos ne spominjem blokerske ucinke u kojima je JoVal takodjer bolji. Dakle vidi se jasno da je Valanciunas i statisticki bolji igrac samo ne znam iz kojeg se razloga luda pravis. Cak i napredna statistika govori u korist Jonasa kojem je PER 20,6, TS% 62,3% TRB% 19,1% u odnosu na Tristanov PER 15,6 TS% 58% i TRB% 17,2%. Dakle covjek je sveukupno jer postotak uhvacenih mogucih skokova ne moze lagat. Istina da Tristan ima bolje ORB% brojke za nekih 3-4% al je zato JoVal u puno vecoj prednosti u defanzivnom skoku. Uz to sve, JoVal je jos i godinu mladji igrac. Dakle i vise je nego jasno ko vise vrijedi, cisti centar koji ti svojom masom, visinom i pokretnoscu moze zatvorit reket u istina nekom malo fundamentalnijem sistemu jer i nije bas pokretnosti poput DeAndrea npr nego vise klasika tipa Bogut i uz to dobar napadac za poziciju bilo u pick igri bilo u igri ledjima ili cetvorka kojoj je jedini forte skok u napadu i mogucnost bumpanja na visokom picku.
Prvo da rijesimo u cemu je Jonas top 5 u ligi? Kad to odgovorimo onda mozemo govoriti ovaj malo bolji u ovom onaj u onom.

Sto uzimas statistiku prosle sezone kada je TT imao 5 puta jacu konkurenciju i mnogo manje loptu u rukama?

Na nivou karijere, oba su na oko 10 poena i oko 8 skokova s tim da TT ima malo vise u prosjeku.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Sarmelino » 22 okt 2015, 21:56

ozy je napisao/la:Dzaba raspravljamo cijeli dan,iz supljeg u prazno presipamo
Ali mi nije jasna neobjektivnost,cemu to??

Pa svima je jasno da su 82 mil navukli James i Paul

Pa Tristan yebeni Thompson je sesti najplaceniji PF lige,i valjda medju 15 najplaceniji igraca lige
Objasnio covjek.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
ozy
Postovi: 893
Pridružen/a: 17 okt 2014, 19:35
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la ozy » 22 okt 2015, 22:04

Adriano pises gluposti i toliko si neobjektivan da te je muka citati

Jonas je u napadu Hakeem za TT...mani se statistike pogledaj neku utakmicu Toronta bice ti jasna razlika u napadackom skil setu izmedju Jonasa i TT
Jonas ima takvu statistiku zato sto je u idiotskom sistemu,zato se i ne razvija kako se ocekivalo

Budi objektivan bar malo,ti si obicni mali navijac nekog NBA kluba kao i vecina nas ovdje
Zadnja izmjena: ozy, dana/u 22 okt 2015, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37699
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 okt 2015, 22:04

Bitno je gdje igras, izbacio ga James u centar paznje..

Ovdje se npr Favors na forumu nije spomenuo mozda jednom u zadnje 4 godine.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Donnie Darko » 22 okt 2015, 22:08

tuzlak1987 je napisao/la:Bitno je gdje igras, izbacio ga James u centar paznje..

Ovdje se npr Favors na forumu nije spomenuo mozda jednom u zadnje 4 godine.
Favorsa samo ja spominjem svake sezone po jednom ili dva puta, kada se iznova iznenadim koliko malo godina ima a imam osjecaj da je 10 godina u ligi.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37699
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 okt 2015, 22:10

Donnie Darko je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Bitno je gdje igras, izbacio ga James u centar paznje..

Ovdje se npr Favors na forumu nije spomenuo mozda jednom u zadnje 4 godine.
Favorsa samo ja spominjem svake sezone po jednom ili dva puta, kada se iznova iznenadim koliko malo godina ima a imam osjecaj da je 10 godina u ligi.
Spomeno ga ti jednom prosle godine na startu sezone kada vas je Utah razvalila :D

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Donnie Darko » 22 okt 2015, 22:14

tuzlak1987 je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Bitno je gdje igras, izbacio ga James u centar paznje..

Ovdje se npr Favors na forumu nije spomenuo mozda jednom u zadnje 4 godine.
Favorsa samo ja spominjem svake sezone po jednom ili dva puta, kada se iznova iznenadim koliko malo godina ima a imam osjecaj da je 10 godina u ligi.
Spomeno ga ti jednom prosle godine na startu sezone kada vas je Utah razvalila :D
Auu jes u pravu si. Silovo je Sunse prosle sezone i odmah mi unaprijed ogadio sezonu :mrgreen:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Kawhi » 22 okt 2015, 22:18

Ajde ibogati ja sam uvijek gotivio Favorsa.

Da se malo ubacim u ovu raspravu oko TTa. Kada Love zarađuje onolike pare onda je TT dobio premalo para. Ja na njegovom mjestu ne bih pristao ni na šta ispod 95 miliona samo zbog ugovora koji je Love dobio.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.