02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

antetokounmpo
Postovi: 65
Pridružen/a: 04 jan 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la antetokounmpo » 25 jun 2026, 15:28

Joj, imamo jos minimalno sedmicu da sanjamo. Kanađanima smo pomrsili račune na otvaranju prvenstva i jedan smo od razloga zasto kao domaćin nece igrati kod kuće drugi krug. Neka uđe neka frljoka ili, jos bolje, da potpuno "podivljamo" i pomrsimo račune i drugom domacinu u utorak, pa neka svi svjetski mediji i domaći kriticari pisu i pricaju kako smo antifudbalom otišli dalje. Nesto sladje od nase kuhinje.

Kaunas
Postovi: 13532
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Kaunas » 25 jun 2026, 15:34

Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 13:49
nisu francuska spanija, dakle neki nivo svicarske
Isto ko sto se govorilo i da je Svicarska nivo Kanade
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2026, 15:36

Kaunas je napisao/la:
25 jun 2026, 15:34
Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 13:49
nisu francuska spanija, dakle neki nivo svicarske
Isto ko sto se govorilo i da je Svicarska nivo Kanade
To će reći samo fudbalska neznalica.

Amerika bi u Evropi bila nivo Austrije, malo, vrlo malo iznad nas.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
071
Postovi: 345
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la 071 » 25 jun 2026, 15:38

Vjerovatno najtačniji komentar je da su bolji od Kanade, a lošiji od Švicarske. Naravno da bi bila bolja Južna Afrika, ali nisu ovi ni Španija ni Francuska ni Argentina. Pametno, strpljivo, polako...

Avatar
perun
Postovi: 957
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la perun » 25 jun 2026, 15:38

antetokounmpo je napisao/la:
25 jun 2026, 15:28
Joj, imamo jos minimalno sedmicu da sanjamo. Kanađanima smo pomrsili račune na otvaranju prvenstva i jedan smo od razloga zasto kao domaćin nece igrati kod kuće drugi krug. Neka uđe neka frljoka ili, jos bolje, da potpuno "podivljamo" i pomrsimo račune i drugom domacinu u utorak, pa neka svi svjetski mediji i domaći kriticari pisu i pricaju kako smo antifudbalom otišli dalje. Nesto sladje od nase kuhinje.
Jašta druže, ogadit im loptu ko Gana englezima što je napravila.
Pored sedmice dana uživanja imamo i par dana više odmora od amera, valjda stručni štab iskoristi na najbolji mogući način.
prednost je i što znamo ko nam je naredni protivnik za razliku od drugih zemalja učesnica Mundijala pa će naš SŠ imati više vremena za pripremu.
Srce na teren pa šta bude :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11496
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la invincible1921 » 25 jun 2026, 15:42

Virtu4l je napisao/la:
25 jun 2026, 15:36
Kaunas je napisao/la:
25 jun 2026, 15:34
Shevko je napisao/la:
25 jun 2026, 13:49
nisu francuska spanija, dakle neki nivo svicarske
Isto ko sto se govorilo i da je Svicarska nivo Kanade
To će reći samo fudbalska neznalica.

Amerika bi u Evropi bila nivo Austrije, malo, vrlo malo iznad nas.
Dobro jbg Austrija je bila nosilac grupe, nije to bas "malo iznad nas" :D

Meni su svica i austrija preslikane ekipe, s tim da je svica jaca indvidualno, a austrija timski

Kanada je nivo ispod, ali su atletski jaki
=\_1921_/=

Avatar
Beli98
Postovi: 3275
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Beli98 » 25 jun 2026, 15:44

Shategabri je napisao/la:
25 jun 2026, 15:19
313 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:14
Nastavimo: Ako ne možemo x pobijedit, i ne zaslužujemo plasman u y.
Igrač koji ne puca ne može zabiti gol.
Lopta je okrugla
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2026, 15:46

invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:42
Dobro jbg Austrija je bila nosilac grupe, nije to bas "malo iznad nas" :D
U ovom trenutku su malo iznad nas, nismo mi više ona ekipa od prije godinu dana i vremenom ćemo biti sve bolji i bolji.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
invincible1921
Postovi: 11496
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la invincible1921 » 25 jun 2026, 15:48

Virtu4l je napisao/la:
25 jun 2026, 15:46
invincible1921 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:42
Dobro jbg Austrija je bila nosilac grupe, nije to bas "malo iznad nas" :D
U ovom trenutku su malo iznad nas, nismo mi više ona ekipa od prije godinu dana i vremenom ćemo biti sve bolji i bolji.
Slazem se, ocekujem u kvalifikacijama da konacno predjemo na jednog spica jer dzeko se vjerovatno oprasta...pa da ova ekipa pokaze puni potencijal
=\_1921_/=

boki86
Postovi: 5150
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la boki86 » 25 jun 2026, 15:50

Samo da barbarez izadje sa trojicom u sredini, i da izdrzimo do penala, tu ih nokautiramo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2026, 15:51

Izgleda da će nas kladionice debelo potcijeniti. Kvota da Amerika dođe do 1/4 finala je 2,10, a da mi dođemo do 1/4 finala je kvota 13.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1081
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la AzRimiRzA » 25 jun 2026, 15:52

Beli98 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:44
Shategabri je napisao/la:
25 jun 2026, 15:19
313 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:14
Nastavimo: Ako ne možemo x pobijedit, i ne zaslužujemo plasman u y.
Igrač koji ne puca ne može zabiti gol.
Lopta je okrugla
Taj koji da vise golova i pobjedi

Matterhorn22
Postovi: 92
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Matterhorn22 » 25 jun 2026, 15:53

Virtu4l je napisao/la:
25 jun 2026, 15:51
Izgleda da će nas kladionice debelo potcijeniti. Kvota da Amerika dođe do 1/4 finala je 2,10, a da mi dođemo do 1/4 finala je kvota 13.
13 i nije visoka kvota za dvije utakmice

bosnas_
Postovi: 4456
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la bosnas_ » 25 jun 2026, 15:54

Amerika je ok reprezentavija, da kazem po mjeri. Jesu favoriti, to stoji, domacini..ali ima stvari koje i nama idu i prilog, vraca nam se aBd Dedic i Muharemovic, plus vise dana odmora od USA, to nije nevazno. Igrati muski, hrabro, pa sta bude! :bih:

Confiance
Postovi: 1360
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Confiance » 25 jun 2026, 15:57

Ovo su takticke ideje protiv USA

slika

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Virtu4l » 25 jun 2026, 16:00

Matterhorn22 je napisao/la:
25 jun 2026, 15:53
Virtu4l je napisao/la:
25 jun 2026, 15:51
Izgleda da će nas kladionice debelo potcijeniti. Kvota da Amerika dođe do 1/4 finala je 2,10, a da mi dođemo do 1/4 finala je kvota 13.
13 i nije visoka kvota za dvije utakmice

Nije, ali eto, kad vidiš da je 2,10 na Ameriku, kao da su Francuska i Španija.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Mostarac12345
Postovi: 439
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Mostarac12345 » 25 jun 2026, 16:03

Dobit ce njih Turska nocas
VOLIM OVU DRŽAVU KAKVA GOD BILA

linethreader
Postovi: 529
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la linethreader » 25 jun 2026, 16:27

Zeko87 je napisao/la:
25 jun 2026, 14:13
hz1987 je napisao/la:
25 jun 2026, 12:53
slika

4-3-3 u 4-5-1
Kontra, polukontra, brzo otvaranje...Dedic-Memic se mogu rotirati, Kerim i Esmir vise napadacki, mahmic brza proturanja i ubacivanja. Mladi, brzi, okretni. I dovoljno da Demirovic konacno ima ulogu ko u Stuttgartu nebil ocepio. Nema sporih, to je protiv USA slaba tacka svaki nas spor igrac. Napadacka al sredina naguzvana.
E baš ovaj sastav bih volio vidjeti, pa po potrebi od 65. ići sa Džekom i/ili Tabakom, jedino što je Seo fix veći i od Tahira, a Džeko bi poludio da ne bude u prvih 11. Barba se boji tog scenarija u kojem bi se napravio klan protiv njega u slučaju većih korekcija sastava.
Nesto slicno bih i ja volio vidjeti, sa jednom razlikom u sastavu, Memic umjesto Esmira gore..
slika

..iz razloga sto bi se u defanzivi mogli ovako postaviti

slika

Shevko
Postovi: 641
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Shevko » 25 jun 2026, 16:28

Mostarac12345 je napisao/la:
25 jun 2026, 16:03
Dobit ce njih Turska nocas
mislim da pochettino odmara par prvotimaca koji su u opasnosti od suspenzije

Nim
Postovi: 96
Pridružen/a: 19 jun 2025, 18:49
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Nim » 25 jun 2026, 16:29

Pogledao sam vecinu utakmica ovog SP i moram priznati da su rep koja igra jedan od boljih napadackih fudbala ovo prvenstvo. Imaju brza krila i bekove + par igraca sa vrhunskih individualnim vrlinama koji prave razliku. Nas problem bi mogao biti upravo taj zaustavljanje tih brzih igraca, vidjeli smo par puta kako nasi igraci ispadaju protiv realno i sporijih. I alajbegoviv , bajraktarevic ili memic koji vec bude igrao morace dosta pomagati u odrbani. Tako da od nas ocekujem opet bunker i igru na duge lopte. S tim sto sam rekao, opet mislim da upravo ta taktika bunkera je dobar odgovor na ekipu poput Amerike i da se itekako mogu dobiti. Dobicemo mi svoje prilike i na toj utakmici i trebamo ih koristiti. Ne smijemo samo kao protiv Svicarske se prepasti zavrsiti akciju. Svoje kontre iskoristiti hrabro i mozemo napraviti rezultat. Osim toga nasi momci treba da udju 100% rastereceno u tu utakmicu. Svoj smo cilj ostvarili historiju ispisali , dalje uzivamo pa dokle doguramo

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], dedo26, Kobayashi, LeCoq, Muumii i 59 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []