2015-16 NBA Off-Season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3109
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Slatinash_7 » 23 okt 2015, 00:03

OKC umjesto Blazersa a Utah bi mogao zamjeniti Pelicanse tu,Dallas je i prosle godine igrao PO,mnogi ih nisu tu vidjeli ove godine,ali Pelicansi bas imaju problema sa povredama,Asik i Ajinca na centru,Tyreke povrijedjen,Holiday sa velikim restrikcijama u minutama,mislim da ni fenomenalni AD nece biti dovoljan da dovede to u PO..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la dema » 23 okt 2015, 00:03

Cavsi moraju placat bilo koga po bilo kojoj cijeni da bi bili sigurni da ce James biti tu i da ce konacno osvojit neku titulu.
Koliko god ovaj ugovor bio bezveze ne treba se iznenadit ako jos neko iz Cavsa dobije nesto slicno.
Njima je ovo jedinstvena prilika za titulu i preplatit ce bilo koga da Jamesa okruze dobrim ili solidnim igracima.
Pa oni nisi titulu uzeli ni u jednom sportu decenijama

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21390
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Epidaurus » 23 okt 2015, 00:08

adriano_leite je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Sutera koji onako trci setove i koji pogadja tricu onakvom preciznoscu te ima dovoljno dobru gradju i atletiku da ne bude propuh u odbrani nego solidan timski defanzivac je duplo teze naci od visokog ofanzivnog skakaca koji je u napadu panj i nema apsolutno nikakvog poteza osim tog ofanzivnog skoka te u odbrani moze biti koristan samo u mnogo specificnoj roli i sa maksimalnoj prilagodbi. Toliko o tome.

Jonas je puno bolji igrac i ti se jednostavno nerelan. Jednak slucaj kao kad si nas sve redom ubjedjivao da je Waiters supertalentovani bek na sta sam ti ja prvi milion puta replicirao da je obicni glupan i revolveras kakvih po NCAA imas na bacanje.
Vidjecemo tvog Russela kojem prognoziras sada da ce biti top 10 igrac lige u buducnosti, nakon par mizernih predstava u dosadasnjoj nba karijeri. Narsvno to ti mozes reci a ja ne mogu reci da je Waiters talenat i prepun potencijala, jbg poznati si lovac na nba talente. Pitanje je hoce li Russel biti i top 3 igrac svoje generacije...
Tvoje sposobnosti zakljucivanja i razmisljanja su upitne. Ja nisam rekao da ce Russell SIGURNO biti top 10 igrac lige u buducnosti nego da je igrac sa najvecim plafonom u svojoj drraft generaciji i da sa svojim stilom igre i skillom tesko da moze biti totalni bust poput Waitersa koji je obicni revolveras. Za njegov plafon nisam to rekao samo ja nego i vecina strucnjaka koji zive od pracenja mladih talenata i prognoziranja buducnosti svakom igracu. Waitersa svi zajedno gledamo vec 4 sezone i 90% ljudi se slozilo da je to jedan glupan i igrac kojem je kosarkaski IQ u minusu. Russellova karijera ovisi o tome kako ce se fizicki prilagoditi uslovima lige. Ako se potpuno prilagodi i dovoljno ojaca u kontaktu i zavrsavanju u reketu, nema sumnje da ce to biti all star igrac. Ne pojavljuju se svako malo onako mladi igraci sa onakvim pregledom igre i kontrolom lopte.

Sto se tice Pelicansa i POa, njih Davis sam uvodi u PO. Ove godine ce imat jos bolesniju sezonu i ako bude imao dovoljnu podrsku saigraca idu Pelicansi preko 50 pobjeda i Davis ce bit MVP.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25360
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 okt 2015, 00:11

tuzlak1987 je napisao/la:Uglavnom slazete se da je bolje potpisati TT za 82 mil nego ostati bez njega i ugroziti sanse za titulu jer ti je cap prebukiran?
Ovo i jeste sva poenta rasprave koju sam procitao cijelu.I koliko se sjecam,ova tema je vec jednom raspravljena,ali pojedinci vole da se vracaju na staro. :roll: Dacu i svoje misljenje,opet.Prva stvar,da je rekao i 100mil,CLE bi bilo pametno da to plati,jer na trzistu,za ono sto oni mogu platiti,nemaju para ni za Joeya Dorseya,a nevjerovatno im je bitan za sistem koji oni igraju.Mislim da ta njegova bitnost seze i do cinjenice da ako nema Tristana,nema ni mogucnosti za titulu protiv bilo koje ekipe sa Zapada.Jednostavno bi izgubili na fleksibilnosti potencijalnih petorki.Druga stvar,ljudi zele titulu,a da bi to ostvarili trebaju im zdravi igraci.Decko se pokazao durabilnim,dok Mozgov,Love i Varejao nisu.Treca stvar,koji mnogi vidim da zaboravljaju, je rast SC-a u buducnosti koji predvidja da superstari uzimaju oko 25mil.S tog aspekta,role igrac ce i vrijediti 16mil po sezoni,ako ne i vise.Uglavnom, zakljucak je da,gledano dugorocno,a i kratkorocno (s obzirom da CLE zeli titulu vec ove sezone) TT vrijedi ove pare.Ako se ne pokaze dobrim,nece ga biti tesko trejdovati i zaista ne vidim zasto ga usporedjivati sa bilo kojim igracem.

Avatar
alemsa
Postovi: 24305
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la alemsa » 23 okt 2015, 00:12

Epidaurus je napisao/la:

Sto se tice Pelicansa i POa, njih Davis sam uvodi u PO. Ove godine ce imat jos bolesniju sezonu i ako bude imao dovoljnu podrsku saigraca idu Pelicansi preko 50 pobjeda i Davis ce bit MVP.
Vraca se jos uvjek sheriff zapada polako, trenutno je KD glavni kandidat za MVP.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la adriano_leite » 23 okt 2015, 00:14

Epidaurus je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Sutera koji onako trci setove i koji pogadja tricu onakvom preciznoscu te ima dovoljno dobru gradju i atletiku da ne bude propuh u odbrani nego solidan timski defanzivac je duplo teze naci od visokog ofanzivnog skakaca koji je u napadu panj i nema apsolutno nikakvog poteza osim tog ofanzivnog skoka te u odbrani moze biti koristan samo u mnogo specificnoj roli i sa maksimalnoj prilagodbi. Toliko o tome.

Jonas je puno bolji igrac i ti se jednostavno nerelan. Jednak slucaj kao kad si nas sve redom ubjedjivao da je Waiters supertalentovani bek na sta sam ti ja prvi milion puta replicirao da je obicni glupan i revolveras kakvih po NCAA imas na bacanje.
Vidjecemo tvog Russela kojem prognoziras sada da ce biti top 10 igrac lige u buducnosti, nakon par mizernih predstava u dosadasnjoj nba karijeri. Narsvno to ti mozes reci a ja ne mogu reci da je Waiters talenat i prepun potencijala, jbg poznati si lovac na nba talente. Pitanje je hoce li Russel biti i top 3 igrac svoje generacije...
Tvoje sposobnosti zakljucivanja i razmisljanja su upitne. Ja nisam rekao da ce Russell SIGURNO biti top 10 igrac lige u buducnosti nego da je igrac sa najvecim plafonom u svojoj drraft generaciji i da sa svojim stilom igre i skillom tesko da moze biti totalni bust poput Waitersa koji je obicni revolveras. Za njegov plafon nisam to rekao samo ja nego i vecina strucnjaka koji zive od pracenja mladih talenata i prognoziranja buducnosti svakom igracu. Waitersa svi zajedno gledamo vec 4 sezone i 90% ljudi se slozilo da je to jedan glupan i igrac kojem je kosarkaski IQ u minusu. Russellova karijera ovisi o tome kako ce se fizicki prilagoditi uslovima lige. Ako se potpuno prilagodi i dovoljno ojaca u kontaktu i zavrsavanju u reketu, nema sumnje da ce to biti all star igrac. Ne pojavljuju se svako malo onako mladi igraci sa onakvim pregledom igre i kontrolom lopte.

Sto se tice Pelicansa i POa, njih Davis sam uvodi u PO. Ove godine ce imat jos bolesniju sezonu i ako bude imao dovoljnu podrsku saigraca idu Pelicansi preko 50 pobjeda i Davis ce bit MVP.
Ako ako ako ako ako ako ako dakle puno se ponavlja ta rijec. I ja sam za Waitersa govorio ako bude pravilno radio ima talenta i sve potrebno da bude odlican igrac u ovoj ligi. Nisam rekao nikada da ce biti, ali ti i ostali koji ga spominjete predstavljate kao da sam ja rekao da ce biti top 10 lige, dakle pitanje je cije su sposobnosti razmisljanja i zakljucivanja upitne.

Za Russela je smijesno to sto ti pises...
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Greivis » 23 okt 2015, 00:21

dema je napisao/la:Cavsi moraju placat bilo koga po bilo kojoj cijeni da bi bili sigurni da ce James biti tu i da ce konacno osvojit neku titulu.
Koliko god ovaj ugovor bio bezveze ne treba se iznenadit ako jos neko iz Cavsa dobije nesto slicno.
Njima je ovo jedinstvena prilika za titulu i preplatit ce bilo koga da Jamesa okruze dobrim ili solidnim igracima.
Pa oni nisi titulu uzeli ni u jednom sportu decenijama
Ne moraju. Ne moze si James dopustiti da opet ode iz Cavsa.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
alemsa
Postovi: 24305
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la alemsa » 23 okt 2015, 00:23

Waiters nije bio ni starter na collegu, Angelo je nosio ekipu.

Ako cemo realno po potencijalu (sad je upitnik sta se sve moze desit jel) D'Angelo je mnogo veci talent.
Ima jako dobre sanse da bude superstar u ovoj ligi.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25360
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 okt 2015, 00:33

Da malo skrenemo s ove teme...Vidim DAL mnogi ne vide kao PO ekipu.Ne bih se slozio s tim.Carlisle je jedan od najboljih trenera u ligi i navikao je da svake godine radi sa mnostvom novih igraca sto mu predstavlja i izazov i zadovoljstvo,kako nedavno rece.Meni je startna petorka Williams,Matthews,Parsons,Nowitzki i Pachulia ili Dalambert jako solidna.Kao i njihova klupa Barea,Harris,Anderson,Villanueva,a tu su jos i Felton,Jenkins,Evans,Powell itd.Nimalo neiskusno i naivno,a cak se pominje da bi Williams i Matthews mogli igrati vec sutra u predsezonskoj tekmi,posto su danas odradili cijeli trening...

Avatar
Lopina
Postovi: 128
Pridružen/a: 28 jul 2015, 09:46
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Lopina » 23 okt 2015, 00:35

D'Angelo je jos uvijek toliko fizicki inferioran i nespreman za NBA da je zaista jako tesko biti neki ogroman optimist, ali jos veci idiotluk je tako mladog igraca igraca s tako divnim i rijetkim talentom otpisivati i limitirati.
"Jedna lasta mescini proljece" - Dr.Arslanagic (1989)

Avatar
iceTATA
Postovi: 132
Pridružen/a: 29 sep 2015, 20:34
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la iceTATA » 23 okt 2015, 00:38

alemsa je napisao/la:Waiters nije bio ni starter na collegu, Angelo je nosio ekipu.

Ako cemo realno po potencijalu (sad je upitnik sta se sve moze desit jel) D'Angelo je mnogo veci talent.
Ima jako dobre sanse da bude superstar u ovoj ligi.

Ima sanse naravno, ali puno, puno rada, truda, krvi, pa slobodno mogu reci i misica do toga. :D

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21390
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Epidaurus » 23 okt 2015, 00:41

Pa dobro Adriano, to sto to ti kosarku posmatras iskljucivo kroz igrace Cavsa i sto se na svaku i kritiku igraca istog tima palis ko da ti neko rodjenog oca uvrijedi, to je druga stvar. D'Angelo ima potencijal i to j.e.b.e.n potencijal, to vidi svako ko imalo konta kosarku. Ako nakon druge sezone u ligi bude slab i ne bude u stanju konstantan napadac biti, ja cu ga prvi bustom proglasiti. Kod njega sve ovisi o fizickom razvoju i tome koliko ce se fizicki prilagoditi na ligu. Ako postane dovoljno jak u zavrsavanju u sredini, on je superstar materijal i potencijalni fransizni igrac Lakersa. Od Waitersa uglavnom beskorisniji tesko da moze biti jer momak ima veoma visok kosarkaski IQ i nije glupan kao Dion. Za istog se od druge sezone u ligi vidjelo da veze s vezom nema i da je obicni volume scorer tipa Jack i slicni igraci.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la IlCapitano » 23 okt 2015, 01:15

NEZALAGANJE je napisao/la:Da malo skrenemo s ove teme...Vidim DAL mnogi ne vide kao PO ekipu.Ne bih se slozio s tim.Carlisle je jedan od najboljih trenera u ligi i navikao je da svake godine radi sa mnostvom novih igraca sto mu predstavlja i izazov i zadovoljstvo,kako nedavno rece.Meni je startna petorka Williams,Matthews,Parsons,Nowitzki i Pachulia ili Dalambert jako solidna.Kao i njihova klupa Barea,Harris,Anderson,Villanueva,a tu su jos i Felton,Jenkins,Evans,Powell itd.Nimalo neiskusno i naivno,a cak se pominje da bi Williams i Matthews mogli igrati vec sutra u predsezonskoj tekmi,posto su danas odradili cijeli trening...
Fina je to petorka, ali mislim da je roster ove godine i previše slab čak i za Carlislea. Tu nema odbrane u reketu nikako, Deron i Parsons su na staklenim nogama, Wes se oporavlja od ponajgore povrede u košarci, a Dirk je i prošle godine i na Eurobasketu pokazao ogromne znakove raspadanja. U napadu nema "noge", u odbrani ih nikad nije ni imao. Tyson sa odličnom sezonom nije mogao zatvoriti reket prošle godine, nema šanse da Delambert ili Pachulia mogu. Sa klupe što valja su Harris i Barea, Villanueva može koju tricu pogoditi i to je to. Nije nemoguće ako budu postizali nestvaran broj poena, ali mislim da će primati daleko više nego što zabiju.

Što se ostalih tiče; mnogi "zaključavaju" NOP na 7. mjesto, ali Boga mi sa ovim ozljedama nije to ni blizu sigurno. Pola ekipe je već povrijeđeno, Davis i Anderson su "zagarantovani" za propustiti 10-15 utakmica, sumnjam da će čitavu godinu imati zdravu cijelu ekipu. AD će morati imati historijsku sezonu da ih uvede opet, a mislim da su ionako prošle godine bili overachieveri. Također imaju brutalan raspored na startu, a igraju na zapadu, mali zaostatak i već su u ****.

Utah ima fantastičnu odbranu, ali imaju i veliki upitnik što se napada tiče. Exum je ogroman gubitak, oni nemaju playmakera sad nikako, testirali su čak neke postave sa tri krila u ekipi, bez playa. Favors će morati puno u napadu napredovati.

Kingsi su složili finu ekipu, nemaju ni nekih problema što se hemije u ekipi tiče, zasad sve super funkcioniše, odličan trener je tu, franšizni igrač je tu, talenat je uglavnom tu, bio je i prošle sezone, ali je pitanje uvijek kod njih kako će se sve posložiti i kako će reagovati na prvi niz poraza, a imaju brutalan raspored na startu sezone.

Sunsi k'o Sunsi. Tu su, imaju talent, dobar trener, ali uvijek im nešto fali.

Ja bih lično najviše volio Utah i Sacramento da upadnu, odavno nisu bili, a imaju fine ekipe i odlične navijače. U onoj maloj dvorani u Sacramentu bi gorilo da upadnu u zadnjoj sezoni prije preseljenja u novu dvoranu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
alemsa
Postovi: 24305
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la alemsa » 23 okt 2015, 01:32

Pa ne mos otpisati AD-a jebga, vidjet cemo, mada nece mu biti lako s obzirom na povrede.

Kingsi nemaju problema jos, dok se Rondo i Rodjo ne pobiju :mrgreen:

Sunse bi ja volio da udju ali tesko, isti im fazon kao i Raketama prije Hardena jebga, "za malo"

Normalno da bi ti volio Kingse jer ipak Rondo je tamo :kafa: :mrgreen:

OKC ce mijesto Portlanda, 7o i 8-o mijesto je otvoreno realno, Houston, Clippe, Spurs, OKC, GSW, Memphis su sigurni (osim ako ne bude nekih bas znacajnih dugorocnih povreda).
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Greivis » 23 okt 2015, 01:41

Ma nije niko siguran na zapadu Aleme.

Sta je sa Isaiahom? Kakva je povreda u pitanju?
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la IlCapitano » 23 okt 2015, 01:43

alemsa je napisao/la:Pa ne mos otpisati AD-a jebga, vidjet cemo, mada nece mu biti lako s obzirom na povrede.

Kingsi nemaju problema jos, dok se Rondo i Rodjo ne pobiju :mrgreen:

Sunse bi ja volio da udju ali tesko, isti im fazon kao i Raketama prije Hardena jebga, "za malo"

Normalno da bi ti volio Kingse jer ipak Rondo je tamo :kafa: :mrgreen:

OKC ce mijesto Portlanda, 7o i 8-o mijesto je otvoreno realno, Houston, Clippe, Spurs, OKC, GSW, Memphis su sigurni (osim ako ne bude nekih bas znacajnih dugorocnih povreda).
Pa ni ne otpisujem ga, samo mi nisu sigurni kako svi govore, ni blizu sigurni.

Rondo i Boogie se neće svađati, mogu se jedino udružiti protiv Karla. :mrgreen:
slika
:kafa:

Zajebavam se, počeo je i sa Karlom odlično. Ne samo da mu Karl daje slobodu koju Carlisle nije, pola timeouta u predsezoni nije vodio nikako, Rondo sjedi i crta akcije na klupi. :cool:

Naravno, Rondo je ogroman razlog, ali i Boogie koji mi je najdraži igrač uz Ronda, PP-a i KG-a. Samo ne znam šta ću sa Istinom ove godine, otišao je u najmržu ekipu lige. :?

Realno, po prvi put u 10-ak godina imaju talent, ozbiljan NBA talent. Karl je sa ništa boljom ekipom uzeo 57 pobjeda prije 2 godine, ali je njih stvarao par godina. Prošle godine su imali top 5 prvu postavu lige po net ratingu, klupa je bila kriminalna. Sad imaju i prvu postavu i klupu, sve je na njima.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
alemsa
Postovi: 24305
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la alemsa » 23 okt 2015, 01:50

obojica u hot heads, kratak fitilj moglo bi to brzo explodirat, pa vjerujem jer je Karl old school, razumije da je igra igraca. Rick je to htio sve da kontrolise.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21390
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Epidaurus » 23 okt 2015, 01:50

Opet da ponovim, AD sam uvodi Pelicanse u PO. Ove godine ce jos strasniji bit s Gentryjem za kormilom. Ako ne bude previse povreda i isprate ADa kako treba, idu Pelicansi 50+ pobjeda. Zadnje mjesto u PO na zapadu uzima Utah, ta odbrana je premocna. Kingsi bi mogli nesto ako se DMC opet maksimalno posveti kosarci kao prosle sezone u pocetku dok je Malone bio trener i ne bude se z.a.j.e.b.a.v.a.o kako ima cesto obicaj. Ima sav talenat ovog svijeta, jos samo da se mentalno ustabili i to je novi veliki centar. Rondo nadam se da nece ubit medjuljudske odnose u Kingsima kao sto je uradio u Dallasu.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la IlCapitano » 23 okt 2015, 02:05

alemsa je napisao/la:obojica u hot heads, kratak fitilj moglo bi to brzo explodirat, pa vjerujem jer je Karl old school, razumije da je igra igraca. Rick je to htio sve da kontrolise.
Ma naravno da moze eksplodirati, najveci upitnik im i jeste kako ce reagovati kad izgube par utakmica u nizu, hoce li se konsolidovati kao ekipa ili ce se pobit medjusobno. Sad u predsezoni je sve fino i ruzicasto, ali vidjet cemo ih na testu vec na pocetku sezone. Clippersi dva puta, GSW, Spursi, Memphis, Rocketsi, sve u prvih 10 utakmica.
Epidaurus je napisao/la:Opet da ponovim, AD sam uvodi Pelicanse u PO. Ove godine ce jos strasniji bit s Gentryjem za kormilom. Ako ne bude previse povreda i isprate ADa kako treba, idu Pelicansi 50+ pobjeda. Zadnje mjesto u PO na zapadu uzima Utah, ta odbrana je premocna. Kingsi bi mogli nesto ako se DMC opet maksimalno posveti kosarci kao prosle sezone u pocetku dok je Malone bio trener i ne bude se z.a.j.e.b.a.v.a.o kako ima cesto obicaj. Ima sav talenat ovog svijeta, jos samo da se mentalno ustabili i to je novi veliki centar. Rondo nadam se da nece ubit medjuljudske odnose u Kingsima kao sto je uradio u Dallasu.
Ne moze AD uvesti u PO sebe i 10 igraca na minimum ugovorima. A to ce biti citave sezone ako ih povrede nastave ubijati kao dosad. Centra nemaju, oba se povrijedila, Evans kao drugi igrac ekipe odsutan sljedeca dva mjeseca. Holiday na restrikciji od 15 minuta po utakmici, Pondexter isto povrijedjen, Cole takodjer, nemaju playa prakticki. A opet kazem, imaju tezak raspored na pocetku. Prvi su favoriti za 7. mjesto ali daleko od sigurnog. Sto se Ronda i Dallasa tice, malo bolje ti to ispitaj, vidim forsiras vec par puta kako je on neki cancer i unistio Dallas.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21390
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2015-16 NBA Off-Season

Post Postao/la Epidaurus » 23 okt 2015, 02:10

Pa dovoljan mi je pokazatelj to sto je Dallas do tradea za Ronda imao fakticki najbolji napad lige i igrali dosta lijepo, a dolaskom Ronda poceli se stvarat svi problemi. Ako bih bio vec primoran birati izmedju Carlislea i ovog, ozljedama nacetog, Ronda, bez sumnje bi uzeo trenera koji se najbolje prilagodjava protivnicima. Rondo ima tezi karakter od Kobea, a ni blizu nije takav igrac. Bio mi ga je gust gledati nekad u Bostonu sa Big 3 al danas mi se ne svidja kao igrac jer je koristan samo s loptom u rukama, bez lopte je opasan koliko i Tony Allen. Tuzno ali je tako. Meni npr ne bi bio starter ispred Collinsona.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.