NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 08 mar 2018, 17:28

mara1905 je napisao/la:
96BadBoy je napisao/la:Nije Bandic kriv za gol,kriv sam ja jer nisam sa tribine dotrcao i sa svojih skoro 190cm stao na gol,kriv je Luka Bilobrk jer nije on stajao na golu i jednostavno uhvatio ovu loptu,kriv je Nikola Marić trener golmana.
Znaci on je bio dobro postavljen,ali ovo je kvalitetan sut koji se ne brani?Onda se ni jedan udarac izvan 16m koji ide po zraku ne brani.
nije Keta kriv za gol vec ti, ti koji si zadojen mrznjom, ti koji ides na stranicu borca prije dva dana i pises im sretno sutra i do pobjede, ti koji si veci katolik od pape, a mrzis sve sto nije sa sirokog. karma je ****. aj ćao.
Oklen vas kod nas?
Igraj Široki ti si najbolji!

since1948
Postovi: 1249
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 08 mar 2018, 18:05

Adolfo je napisao/la:Pozdrav ekipi..citam uvijek,rekao sam sebi da necu vise nikad pisat al evo per rijeci..
Nije mi jasna tolika negativnost nakon jucer,pa i Real ili Barca nekad izgubi al zivot ne stane.ili Vi smatrate da smo toliko jaki da svaku trebamo dobit?!nek nam onda odmah daju pokal,zasto da se i igra.
O igracima nebih puno,stare i provjerene vec znamo,novi po meni nisu nikakva pojacanja,al vidit cemo tek...ne volim golmane od "metar i po",neke obrane ili golovi se dese i samo radi fizickih predispozicija.
E sad...citam tu neke koji kazu da Stipe treba na klupu.Zasto?zato jer je promasio one sanse?istina,ono se rijetko desava,vjerovatno ce sledeca prva upast..al zaboravlhate par stvari..
1.nije njegova prirodna pozicija nit krilo nit spica,bar ga tako nisu do sada tretirali treneri..za pravu realizaciju treba rutina a to dolazi vremenom
2.treba se i naci u toliko prilika a to se postize s puno puno trke,zalaganja,citanja igre...fizicke i igracke kvalitete...zasto se nase "prave" spice ne nadju u takvim prilikama,malo se zapitajte
3.kao da ste zaboravili kako je igrao,osim tih prilika...pa jel on osvojio duel s golmanom a menelo ga dao na prazan gol...i sad Menalo super igrao a Stipe,koji i inace pretrci za 3-icu,jedini zna povuci i stvoriti visak,moze pokriti 3 pozicije ..(j.coric je vise igrac zadnjeg pasa,nije ga neka trka ubila)...
P.s.jedca sam cekao da vidim Bagarica...jedva cekam subotu da ga opet vidim..nesto mi tu smrdi naveliko..nadam se da nisam u pravu
Pozdrav ekipi..volim kad ste aktivni..
Vidimo svi da ti je Stipe i rodu,necemo se lagat.
On je jedan od nasih najboljih igrača(logicno i najvaznijih),ali sta bi trebali reci kad 3 mrtva zicera promasi?!
Hvaliz ga?! E jbg,mi smo navijaci,nezahvalna stoka zeljna samo rezultata i to je tako. Kad igrac use*e ko sto je Stipe jucer logicno da ce bit pljuvanja
SAMO ŠIROKI!

volimsiroki
Postovi: 194
Pridružen/a: 27 apr 2016, 19:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la volimsiroki » 08 mar 2018, 18:16

Pozdrav ekipa!

Pratim ovu stranicu vec duze vrijeme. Lijepo je procitat razlicita misljenja. Hvala vam.

Vise se bazirajte na razvoj tribine i podrske. Povucite sve oko sebe na Sjever. Stvarajmo neku pozitivnu pricu. Podrzimo momke koje nose dres naseg kluba.

Boli me **** za ostale klubove i savez

Lp

Sirokobrijezanin
Igraj Široki, ti si najbolji !!

Adolfo
Postovi: 27
Pridružen/a: 30 maj 2017, 16:56
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Adolfo » 08 mar 2018, 18:43

since1948 je napisao/la:
Adolfo je napisao/la:Pozdrav ekipi..citam uvijek,rekao sam sebi da necu vise nikad pisat al evo per rijeci..
Nije mi jasna tolika negativnost nakon jucer,pa i Real ili Barca nekad izgubi al zivot ne stane.ili Vi smatrate da smo toliko jaki da svaku trebamo dobit?!nek nam onda odmah daju pokal,zasto da se i igra.
O igracima nebih puno,stare i provjerene vec znamo,novi po meni nisu nikakva pojacanja,al vidit cemo tek...ne volim golmane od "metar i po",neke obrane ili golovi se dese i samo radi fizickih predispozicija.
E sad...citam tu neke koji kazu da Stipe treba na klupu.Zasto?zato jer je promasio one sanse?istina,ono se rijetko desava,vjerovatno ce sledeca prva upast..al zaboravlhate par stvari..
1.nije njegova prirodna pozicija nit krilo nit spica,bar ga tako nisu do sada tretirali treneri..za pravu realizaciju treba rutina a to dolazi vremenom
2.treba se i naci u toliko prilika a to se postize s puno puno trke,zalaganja,citanja igre...fizicke i igracke kvalitete...zasto se nase "prave" spice ne nadju u takvim prilikama,malo se zapitajte
3.kao da ste zaboravili kako je igrao,osim tih prilika...pa jel on osvojio duel s golmanom a menelo ga dao na prazan gol...i sad Menalo super igrao a Stipe,koji i inace pretrci za 3-icu,jedini zna povuci i stvoriti visak,moze pokriti 3 pozicije ..(j.coric je vise igrac zadnjeg pasa,nije ga neka trka ubila)...
P.s.jedca sam cekao da vidim Bagarica...jedva cekam subotu da ga opet vidim..nesto mi tu smrdi naveliko..nadam se da nisam u pravu
Pozdrav ekipi..volim kad ste aktivni..
Vidimo svi da ti je Stipe i rodu,necemo se lagat.
On je jedan od nasih najboljih igrača(logicno i najvaznijih),ali sta bi trebali reci kad 3 mrtva zicera promasi?!
Hvaliz ga?! E jbg,mi smo navijaci,nezahvalna stoka zeljna samo rezultata i to je tako. Kad igrac use*e ko sto je Stipe jucer logicno da ce bit pljuvanja
U pravu si...ja sam mu baba!!!!
Meni je moj unuk Stipe najbolji...i najljepsi...
:lol: :lol:

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 08 mar 2018, 19:10

Nije Stipi ovo prvi put da promasuje(Zeljo...), a i ono sto sam vidio on ne zna sa obe noge igrat...

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 08 mar 2018, 19:17

Evolve je napisao/la:Za ned, nadam se da ce se igraci vratit u svoje pozicije, najprije Corluka na beku, jer on sto sad igra je igrac manje na terenu, drugo, vratit Loncara na veznog, pravog veznog, a neko lazno krilo sta li vec, da igramo 4-3-3 u nedjelju gdje bi kad se branimo bilo 4-5-1... Dino i Menalo krila, naprijed, isti k, svejedno nemamo 9tku pravu.
Slazem se s tobom.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 08 mar 2018, 19:27

Po meni je Stipe jucer odigrao najbolje u našoj ekipi,promasivao je zicere al jbg desi se. To je momak koji živi za klub kao i svi mi i treba mu dati podrsku,a ne ga pljuvati.
Samo jedno ime

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 08 mar 2018, 19:32

penke je napisao/la:Po meni je Stipe jucer odigrao najbolje u našoj ekipi,promasivao je zicere al jbg desi se. To je momak koji živi za klub kao i svi mi i treba mu dati podrsku,a ne ga pljuvati.
Njemu se to uvijek događa, nije samo jucer.
Trkački mocan, stvara visak, al ga yebe realizacija i igranje samo lijevom nogom.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Orjuna
Postovi: 942
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 08 mar 2018, 21:05

96BadBoy je napisao/la:Bravo za curu koja je diplomirala na temu odnosa s javnoscu i uloga glasnogovornika u NKŠB.
A kad smo vec kod glasnogovornika,meni se cini da nas glasnogovrnik,gospodin Mario Marušić,nije bas za idealna osoba za tu funkciju. :?
Protiv Sarajeva u nedjelju,18:00h.
Brate kad gledam presice, pa kad netko postavi pitanje Marušić ga u sebi pošalje u PM, čovjek samo čeka da se završi... Moje mišljenje :D
...

SCOUTZADAR98
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 jan 2018, 15:14
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la SCOUTZADAR98 » 08 mar 2018, 22:32

Kakav je Begonja bia jučer?

since1948
Postovi: 1249
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 08 mar 2018, 22:38

A u 16pm,Menalo će faliti barem mjesec dana.
E u kur.ac,kolko pehova mozemo imat
SAMO ŠIROKI!

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 08 mar 2018, 22:43

since1948 je napisao/la:A u 16pm,Menalo će faliti barem mjesec dana.
E u kur.ac,kolko pehova mozemo imat
Super, trece mjesto bye bye. Nema ko gola dat, jedino Wagner ima nos za gol.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 08 mar 2018, 22:44

since1948 je napisao/la:A u 16pm,Menalo će faliti barem mjesec dana.
E u kur.ac,kolko pehova mozemo imat
Cuj mjesec dana?? Pa zar nije netko napisao da je samo laksi potres mozga? Iššš....
NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 08 mar 2018, 22:50

Begonja odigrao onako,nista posebno,moze on puno bolje jer momak zna i ima kvalitetu i kapaciteta.
A odakle sad to za Menala?
Baraban,Peko,Bagaricu i ostali eto vam prilike,izvolite i dokazi te se.
Igraj Široki ti si najbolji!

since1948
Postovi: 1249
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 08 mar 2018, 22:51

96BadBoy je napisao/la:Begonja odigrao onako,nista posebno,moze on puno bolje jer momak zna i ima kvalitetu i kapaciteta.
A odakle sad to za Menala?
Baraban,Peko,Bagaricu i ostali eto vam prilike,izvolite i dokazi te se.
Ss.ba
SAMO ŠIROKI!

Orjuna
Postovi: 942
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Orjuna » 08 mar 2018, 23:33

LoveSB96 je napisao/la:
since1948 je napisao/la:A u 16pm,Menalo će faliti barem mjesec dana.
E u kur.ac,kolko pehova mozemo imat
Super, trece mjesto bye bye. Nema ko gola dat, jedino Wagner ima nos za gol.
Ja se nadam tituli, ti se pozdravljaš s trećim mjestom :D
...

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 08 mar 2018, 23:47

Orjuna je napisao/la:
LoveSB96 je napisao/la:
since1948 je napisao/la:A u 16pm,Menalo će faliti barem mjesec dana.
E u kur.ac,kolko pehova mozemo imat
Super, trece mjesto bye bye. Nema ko gola dat, jedino Wagner ima nos za gol.
Ja se nadam tituli, ti se pozdravljaš s trećim mjestom :D
Haha kralju :D nadam se i ja potajno, al pssst.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 09 mar 2018, 00:15

Pa što smo ovako nesretni?

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 09 mar 2018, 00:21

Imam bas neki dobar osjecaj za nedjelju,igraci se sigurno zele iskupiti za losija izdanja u zadnje 2 utakmice,motiva im nece nedostajati.Tradicija se nadam se nastavlja,gosti su svakako osakaceni neigranjem par bitnih igraca i mislim da cemo se iskaliti na pitarima sa jedno 3 komada.
Igraj Široki ti si najbolji!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 09 mar 2018, 00:30

Nove ozljede su dozivljeli Markovic(zadnja loza),Perkovic(rame) suvišno je o bilo čemu pričati vuše nakon ove objave za Menala..totalno smo nesretni Matica muci koljeno,Bilobrk ima ozbiljnu stvar s vratom visi mu operacija..
Zadnja izmjena: penke, dana/u 09 mar 2018, 02:23, ukupno mijenjano 1 put.
Samo jedno ime

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BigEM, kaskada1922 i 17 gostiju.