Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Moderator/ica: GracanicaAA

Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Velež
59
33%
Zvijezda
16
9%
Jedinstvo
6
3%
Rudar
5
3%
Sloga SH
69
39%
Bratstvo
3
2%
Čapljina
3
2%
Olimpik
15
8%
Travnik
2
1%
Bosna
1
1%
 
Ukupno glasova: 179

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la castro » 07 jul 2017, 20:17

staragarda je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
7aprildomemoj je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/nogomet/azmir ... /170704112
Iduće sezone u PL menadžer će imati milion dva za pojačanja :bow: :salut: :thumbup: :clap:
Kako ce ga balijski menadzercici a i inostrani ogulit, preplacivanje kvazifidbalera u najavi. Nek udju, ako sve bude posteno, i ako iskljucivo igrali fudbal a ne zakulisne radnje, i dokazu da su bolji, nek udju.
Ma sve znate.....naivni Husic a covjek vrti stotine miliona po Americi....al ne beri brige.... velež ba ulazi 1000%....ima navijace,sobe za spavanje igraca.... stigla kosilica
jesmo u prvoj ligi, al smo klub za vas, klosaru jedan

napisi koji post na temi sloboda, ili ti jos svrsavas na ovog kamiondžiju
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

Avatar
BMV22
Postovi: 222
Pridružen/a: 06 maj 2014, 21:44
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la BMV22 » 07 jul 2017, 20:22

staragarda je napisao/la: Ma sve znate.....naivni Husic a covjek vrti stotine miliona po Americi....al ne beri brige.... velež ba ulazi 1000%....ima navijace,sobe za spavanje igraca.... stigla kosilica
Haj ne seri lizosupak u doba svemirske tehnologije de mi na dokazi i pokazi njegove firme a da ih on ne reklamira de da vidim imenima i svim sto je normalno za tako uspjesne firme na zapadu. Ali posteno zaboli me za njega Velez nece uci kad ti kazes nego kad na terenu bude najbolji a fala bogu ima masu navijaca koji su uz njega u dobru i zlu za razliku od nekih. Vidim da nas pratis pa si upucen da opet prvi imamo sobe za odmor i zivot igraca samo ,i pojasni sta je u tome lose. Bio kapitalac u vas pa vam to ne priusti. Kosilica stigla i samo siroki je ima i mi opet sta je u tome lose sto je kapitalac ne priusti vama a pun ko brod. Treci stadion pravimo i ono sto je najbitnije kroz papire samo nas, prostorije i fan sop gotovi i kroz papire samo nase i sta je tu lose sto vam kapitalac ne napravi to. Ono sto vam je napravio moze svaki kreten dugove dugove i dugove a on vas jos drzi u saci sa ONA imaginarna tri miliona u sta li ih potrosi. Nas trosak za pomocno, reflektore, svlacionice za oml. pogon, ugradnju sistema za polijevanje i zalijevanje terena, drenaza, nova tribina sa restoranom dva minibusa, sobe za igrace nekoliko kosilica za teren, parking za 1000 auta, prilaz stadionu koji je zahtijevao i otkup kuce koja je smetala i da ne nabrajam pa cifra ni blizu te njegove a kako vidim on ne sagradi nista. Pozdrav i ne beri brigu za nas mi smo na nekom nasem putu vama tesko shvatljivom fatajte se svojih problema ostavite druge da na miru i kako oni hoce rijesavaju svoje pa makar i naopako. :tralala: :guz: :o :crazy:
Samo je jedna riba- Pastrmka!!!

sviunapad1010
Postovi: 8104
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la sviunapad1010 » 07 jul 2017, 20:26

FrantoBauzek je napisao/la:Ne slazem se sa tobom. Jako puno politike je upleteno u ovo i ovo je nazalost stvaranje Zmaja 2. Tacno ce se moci vidjeti, kako to utice na ljudsku psihu te kako i zasto ljudi napustaju svoj klub, koji prate decenijama i pocinju navijati za drugi. To se dogodilo Velezu sa Zrinjskim. Sada cemo to da vidimo i u Tuzli, jer sa Zmajem 1 nije uspjelo.
Možeš promijeniti ženu, političko mišljenje, državljanstvo, možeš promijeniti čak i vjeru... Ali klub za koji navijaš... E to ne možeš, nikada!
Od mene podrske nema. To je kao da Amerika kaze Rusiji, vi se naoruzavajte i mi to podrzavamo, jer ovom svijetu je potrebna promjena. Potajno se nada da ce naoruzavanje Rusije biti stimulirajuce za kvalitetno naoruzavanje Amerike :? a ustvari, postoji realna opasnost da na taj nacin Rusija unisti Ameriku.
Pitanje je, zasto bi navijac Slobode ili Amerika se tome radovala? Nema logike, jel tako?

Stoga logika govori drugo, a to je da navijaci Slobode ne podrzavaju takav projekat, jer navijace Slobode zanima samo Sloboda. Tacka.
Potpis :thumbup:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
emil02in
Postovi: 3720
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la emil02in » 07 jul 2017, 20:29

BMV22 je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Ma sve znate.....naivni Husic a covjek vrti stotine miliona po Americi....al ne beri brige.... velež ba ulazi 1000%....ima navijace,sobe za spavanje igraca.... stigla kosilica
Haj ne seri lizosupak u doba svemirske tehnologije de mi na dokazi i pokazi njegove firme a da ih on ne reklamira de da vidim imenima i svim sto je normalno za tako uspjesne firme na zapadu. Ali posteno zaboli me za njega Velez nece uci kad ti kazes nego kad na terenu bude najbolji a fala bogu ima masu navijaca koji su uz njega u dobru i zlu za razliku od nekih. Vidim da nas pratis pa si upucen da opet prvi imamo sobe za odmor i zivot igraca samo ,i pojasni sta je u tome lose. Bio kapitalac u vas pa vam to ne priusti. Kosilica stigla i samo siroki je ima i mi opet sta je u tome lose sto je kapitalac ne priusti vama a pun ko brod. Treci stadion pravimo i ono sto je najbitnije kroz papire samo nas, prostorije i fan sop gotovi i kroz papire samo nase i sta je tu lose sto vam kapitalac ne napravi to. Ono sto vam je napravio moze svaki kreten dugove dugove i dugove a on vas jos drzi u saci sa ONA imaginarna tri miliona u sta li ih potrosi. Nas trosak za pomocno, reflektore, svlacionice za oml. pogon, ugradnju sistema za polijevanje i zalijevanje terena, drenaza, nova tribina sa restoranom dva minibusa, sobe za igrace nekoliko kosilica za teren, parking za 1000 auta, prilaz stadionu koji je zahtijevao i otkup kuce koja je smetala i da ne nabrajam pa cifra ni blizu te njegove a kako vidim on ne sagradi nista. Pozdrav i ne beri brigu za nas mi smo na nekom nasem putu vama tesko shvatljivom fatajte se svojih problema ostavite druge da na miru i kako oni hoce rijesavaju svoje pa makar i naopako. :tralala: :guz: :o :crazy:
Nemoj tako brate,evo nađi ekipu kojoj je kapiten igrač koji ima 0 minuta u klupskom dresu,to je novina koju su uveli Husić i SH.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
ASD
Postovi: 26252
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la ASD » 07 jul 2017, 21:10

emil02in je napisao/la:
BMV22 je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Ma sve znate.....naivni Husic a covjek vrti stotine miliona po Americi....al ne beri brige.... velež ba ulazi 1000%....ima navijace,sobe za spavanje igraca.... stigla kosilica
Haj ne seri lizosupak u doba svemirske tehnologije de mi na dokazi i pokazi njegove firme a da ih on ne reklamira de da vidim imenima i svim sto je normalno za tako uspjesne firme na zapadu. Ali posteno zaboli me za njega Velez nece uci kad ti kazes nego kad na terenu bude najbolji a fala bogu ima masu navijaca koji su uz njega u dobru i zlu za razliku od nekih. Vidim da nas pratis pa si upucen da opet prvi imamo sobe za odmor i zivot igraca samo ,i pojasni sta je u tome lose. Bio kapitalac u vas pa vam to ne priusti. Kosilica stigla i samo siroki je ima i mi opet sta je u tome lose sto je kapitalac ne priusti vama a pun ko brod. Treci stadion pravimo i ono sto je najbitnije kroz papire samo nas, prostorije i fan sop gotovi i kroz papire samo nase i sta je tu lose sto vam kapitalac ne napravi to. Ono sto vam je napravio moze svaki kreten dugove dugove i dugove a on vas jos drzi u saci sa ONA imaginarna tri miliona u sta li ih potrosi. Nas trosak za pomocno, reflektore, svlacionice za oml. pogon, ugradnju sistema za polijevanje i zalijevanje terena, drenaza, nova tribina sa restoranom dva minibusa, sobe za igrace nekoliko kosilica za teren, parking za 1000 auta, prilaz stadionu koji je zahtijevao i otkup kuce koja je smetala i da ne nabrajam pa cifra ni blizu te njegove a kako vidim on ne sagradi nista. Pozdrav i ne beri brigu za nas mi smo na nekom nasem putu vama tesko shvatljivom fatajte se svojih problema ostavite druge da na miru i kako oni hoce rijesavaju svoje pa makar i naopako. :tralala: :guz: :o :crazy:
Nemoj tako brate,evo nađi ekipu kojoj je kapiten igrač koji ima 0 minuta u klupskom dresu,to je novina koju su uveli Husić i SH.
PSG i Thiago Silva?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la staragarda » 07 jul 2017, 22:07

Udjem, vidim 16 puta me ljudi citirali... znaci da vas je debelo pogodilo...ono, jest istina bolna al se sa njom treba suočiti....LP
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la _dreamer_ » 07 jul 2017, 22:48

FrantoBauzek je napisao/la:Ne slazem se sa tobom. Jako puno politike je upleteno u ovo i ovo je nazalost stvaranje Zmaja 2. Tacno ce se moci vidjeti, kako to utice na ljudsku psihu te kako i zasto ljudi napustaju svoj klub, koji prate decenijama i pocinju navijati za drugi. To se dogodilo Velezu sa Zrinjskim. Sada cemo to da vidimo i u Tuzli, jer sa Zmajem 1 nije uspjelo.
Možeš promijeniti ženu, političko mišljenje, državljanstvo, možeš promijeniti čak i vjeru... Ali klub za koji navijaš... E to ne možeš, nikada!
Od mene podrske nema. To je kao da Amerika kaze Rusiji, vi se naoruzavajte i mi to podrzavamo, jer ovom svijetu je potrebna promjena. Potajno se nada da ce naoruzavanje Rusije biti stimulirajuce za kvalitetno naoruzavanje Amerike :? a ustvari, postoji realna opasnost da na taj nacin Rusija unisti Ameriku.
Pitanje je, zasto bi navijac Slobode ili Amerika se tome radovala? Nema logike, jel tako?

Stoga logika govori drugo, a to je da navijaci Slobode ne podrzavaju takav projekat, jer navijace Slobode zanima samo Sloboda. Tacka.
ne znam jesi li na mene mislio sa komentarom. Poredjenje sa Zrinjskim i Velezom nema veze s vezom po mome misljenju, tu postoji objektivan nacionalisticki animozitet i sukob sto je nesto MNOGO vece od gradskog rivaliteta. To su dvije razlicite dimenzije, realno gledano, i ne mogu se dovoditi u istu ravan, jer nacionalisticke razlike su ovoj drzavi donijele rat(ove), a gradski rivalitet je u poredjenju s tim smijesna stvar.

Ako pod politickim igrama mislis to sto je Azmir pravio tal sa SDA da obori Jasmina... Pa ok, mozemo to reci, ali daleko je to od price Velez-Zrinjski i ne bih da zabadam u politicke teme dalje jer im nije ovdje mjesto.

razumijem ja tvoj stav, no isto tako si dajem za pravo da iznesem svoj. Ja sam tip koji ne podrzava nikakve vrste podjele, mrznje medju svojim narodom radi sporta, a kamoli nasilje itd. koje iz toga nastaje. Meni je recimo bilo jucer krivo sto je Sarajevo ispalo, volio bih da su prosli, ne sto ih volim (nemam razloga da ih simpatisem), nego sto bi nas sport imao koristi od toga... a znam da su se mnogi navijaci Slobode radovali.

U principu nisam podrzavao nikada tu logiku "nek' komsiji crkne krava", ali razumijem ljude kojima je taj princip zvijezda vodilja u sportskom navijanju. Sve je ok dok se civilizovano ponasamo.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la jasmin10 » 08 jul 2017, 08:22

Svaka čast Azmiru. Ovakvih ljudi treba što više u našim klubovima. Napokon će neki klub imati budžet a ne da se dovode potrošena pojačanja iz Srbije i Hrvatske koji imaju slobodne papire.
Neće se prošetati ligom ali će sigurno završiti kao prvi.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la staragarda » 08 jul 2017, 09:49

jasmin10 je napisao/la:Svaka čast Azmiru. Ovakvih ljudi treba što više u našim klubovima. Napokon će neki klub imati budžet a ne da se dovode potrošena pojačanja iz Srbije i Hrvatske koji imaju slobodne papire.
Neće se prošetati ligom ali će sigurno završiti kao prvi.
Najveca briga lesinara oko Slobode a nije ih malo je u tome sto taj Husic sve sto je naumio i obecao to je i ostvario....to njih brine... rezultati i borba za NESTO Ce sigurno privući raju da pogleda Slogu....i oni vec sada imaju 300-400 ljudi na boljim tekmama....ne kontam sto to ne bi islo na par hiljada ako udju u PL i protiv vecih klubova
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8104
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 jul 2017, 10:01

@staragarda ti očigledno slabo kontas pa tako i ovo.
Al acc ti nikako ne leži novi klub stara garda :rol:
Bolje bi bilo novagarda :lol:

Ove godine je mrtva trka zmaj2 i olimpic. Velež bez pojačanja nema šansu nikakvu. Trenutno jači od njih zvijezda, bratstvo, kakanj sto se tiče igračkog kadra.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54671
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la MortemHz » 08 jul 2017, 10:19

Sloga SH ce uci ove sezone a slijedece ce Velež.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la 4040deuce » 08 jul 2017, 11:26

FrantoBauzek je napisao/la:Forza Velez! :bih:

Zrinjski Mostar=Sloga SH
:facepalm:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la jasmin10 » 08 jul 2017, 11:48

staragarda je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Svaka čast Azmiru. Ovakvih ljudi treba što više u našim klubovima. Napokon će neki klub imati budžet a ne da se dovode potrošena pojačanja iz Srbije i Hrvatske koji imaju slobodne papire.
Neće se prošetati ligom ali će sigurno završiti kao prvi.
Najveca briga lesinara oko Slobode a nije ih malo je u tome sto taj Husic sve sto je naumio i obecao to je i ostvario....to njih brine... rezultati i borba za NESTO Ce sigurno privući raju da pogleda Slogu....i oni vec sada imaju 300-400 ljudi na boljim tekmama....ne kontam sto to ne bi islo na par hiljada ako udju u PL i protiv vecih klubova
Ja bih volio da udje Velez ali ove igrače što dovodi su nigdje veze. Azmir dovodi premijerligaške igrače .
Svako ko želi da ulaze u sport je dobrodošao. Iskreno meni kao neutralnom navijaču je svejedno da li ulagao u Slobodu, Slogu, Želju, Kamesnicu...
Nadam se da će za par godina napraviti tim kojem neće biti najveći uspjeh proći 2 kola kvalifikacija za Evropu ili koji će ispadati od nekih amatera. Nadam se da će pametno ulagati a ne mijenjati 3 trenera u toku sezonu, 30ak igrača, da neće polovnjaka iz Srbije forsirati...

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la FrantoBauzek » 08 jul 2017, 14:50

_dreamer_ je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Ne slazem se sa tobom. Jako puno politike je upleteno u ovo i ovo je nazalost stvaranje Zmaja 2. Tacno ce se moci vidjeti, kako to utice na ljudsku psihu te kako i zasto ljudi napustaju svoj klub, koji prate decenijama i pocinju navijati za drugi. To se dogodilo Velezu sa Zrinjskim. Sada cemo to da vidimo i u Tuzli, jer sa Zmajem 1 nije uspjelo.
Možeš promijeniti ženu, političko mišljenje, državljanstvo, možeš promijeniti čak i vjeru... Ali klub za koji navijaš... E to ne možeš, nikada!
Od mene podrske nema. To je kao da Amerika kaze Rusiji, vi se naoruzavajte i mi to podrzavamo, jer ovom svijetu je potrebna promjena. Potajno se nada da ce naoruzavanje Rusije biti stimulirajuce za kvalitetno naoruzavanje Amerike :? a ustvari, postoji realna opasnost da na taj nacin Rusija unisti Ameriku.
Pitanje je, zasto bi navijac Slobode ili Amerika se tome radovala? Nema logike, jel tako?

Stoga logika govori drugo, a to je da navijaci Slobode ne podrzavaju takav projekat, jer navijace Slobode zanima samo Sloboda. Tacka.
ne znam jesi li na mene mislio sa komentarom. Poredjenje sa Zrinjskim i Velezom nema veze s vezom po mome misljenju, tu postoji objektivan nacionalisticki animozitet i sukob sto je nesto MNOGO vece od gradskog rivaliteta. To su dvije razlicite dimenzije, realno gledano, i ne mogu se dovoditi u istu ravan, jer nacionalisticke razlike su ovoj drzavi donijele rat(ove), a gradski rivalitet je u poredjenju s tim smijesna stvar.

Ako pod politickim igrama mislis to sto je Azmir pravio tal sa SDA da obori Jasmina... Pa ok, mozemo to reci, ali daleko je to od price Velez-Zrinjski i ne bih da zabadam u politicke teme dalje jer im nije ovdje mjesto.

razumijem ja tvoj stav, no isto tako si dajem za pravo da iznesem svoj. Ja sam tip koji ne podrzava nikakve vrste podjele, mrznje medju svojim narodom radi sporta, a kamoli nasilje itd. koje iz toga nastaje. Meni je recimo bilo jucer krivo sto je Sarajevo ispalo, volio bih da su prosli, ne sto ih volim (nemam razloga da ih simpatisem), nego sto bi nas sport imao koristi od toga... a znam da su se mnogi navijaci Slobode radovali.

U principu nisam podrzavao nikada tu logiku "nek' komsiji crkne krava", ali razumijem ljude kojima je taj princip zvijezda vodilja u sportskom navijanju. Sve je ok dok se civilizovano ponasamo.
Svako ima pravo na svoje misljenje, zato sam i napisao da se ne slazem sa tobom. Kod nas itekako ima nacionalni animozitet i tu ce se/bi se on stvorio, a sada cu ti objasniti zasto:
Sam si napisao da si Tuzlak, pa kao Tuzlak valjda znas da vecina u Simin Hanu prije rata su bili Srbi. Nakon 90-ih vecinu stanovnistva gore su zamijenili izbjeglice iz Podrinja.
Ako gledas kroz ustavnu prizmu Bosnjaci/Hrvati/Srbi i kao centre tih naroda Sarajevo/Mostar/Banja Luka, onda znas da je u Tuzli cvoriste tih naroda i da je kod nas uvijek preovladavalo zajednistvo u obliku da smo svi prvo Tuzlaci, pa Bosanci pa onda jedan od ova tri naroda. Zato i nema animoziteta kod nas. Tuzla je na drzavnom nivou centar opozicije nacionalnim politikama podjela. Barem jest jos uvijek.
U ovom slucaju, kada se digne ovaj klub, za njega niko od 28 % ostalih ne bi navijao za taj klub, kao i veliki broj Bosnjaka dominantne tuzlanske kulture. 99,99% navijaca tog drugog kluba bi bili upravo Bosnjaci i to svi oni, koji ipak slusaju svoje nacionalne centre i nipodostavaju ili relativizuju isticanja zajednistva medju bh. narodima i bosanstva kao takvog, tj. stavljaju bosnjastvo ispred bosanstva.
To su vrlo mocne ideologije, a Sloboda je definitivno nositelj i simbol zajednistva jer valjda i sam znas da su bila cetri nacionalna kluba(tada muslimanski, jevrejski, hrvatski i srpski) u Tuzli i Sloboda kao multinacionalni. Nemam potrebe da kazem da je Sloboda ostala, a svi ostali su rasformirani ;)

Stoga, po mom misljenju sa gore navedenim argumentima, paralela sa Velez-Zrinjski je itekako opravdana.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la FrantoBauzek » 08 jul 2017, 15:01

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:
Možeš promijeniti ženu, političko mišljenje, državljanstvo, možeš promijeniti čak i vjeru... Ali klub za koji navijaš... E to ne možeš, nikada!
To je to Franto veliki slobodašu kojeg mnogo poštujem. Liga,igracki kadar i uprave su nebitne. Sto bi rekao veliki gospodin Miso Kovac.."Nisam ja od onih kako vitar puše"

Pozdrav tebi i svim pravim slobodašima a nije vas puno ostalo bar na ovom forumu koliko vidim :salut:

Za šolde cilog svita nebi te zaminia :salut:
Pravi navijaci se lako prepoznaju i medjusobno postuju :salut: Nazalost, na forumu ne, ali u gradu, po nekoj mojoj procjeni, ipak da :thumbup:

Pozdrav tebi strmkapa, ostalim Velezovcima i da napadnete titulu ove sezone te se vratite tamo gdje i pripadate. Ali jaki ste vi, imate armiju navijaca iza i dok je tako, taj klub ima buducnost, gdje god igrao a siguran sam da se vidimo u PL dogodine :thumbup:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la fukaratz » 08 jul 2017, 20:05

Franto tuzlanska legenda :!: treba te postaviti za glasnogovornika naseg (Slobodinog) podforuma :kafa: otici ce i Simin Han na otpad historije brze nego neki misle :bih: samo polako i no sikiriki :salut:
Sloboda Tuzla

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la FrantoBauzek » 10 jul 2017, 22:30

I meni se cini, ali ovi sto relativizuju jos oktobra, nedavno se opredjelise za Slogu u odnosu na Slobodu :facepalm: Vidi ovog navijaca Zrinjskog sto se uvrijedi. Pa bio je i tuzlanski hrvatski fudbalski klub Zrinjski kao i sto je bio tada muslimanski Zmaj od Bosne(u pocetku Bura), "veliki klub", koji se digao zajedno sa mostarskim Zrinjskim nakon "rjesavanja komunistickih okova". Isti model drugog nacionalnog predznaka, samo kod nas nije prosao :nene: Taj projekat je zavrsio u solji, a nakon sto je pustena voda iz vodokotlica, zavrsio je s ostalim nacionalnim fekalijama u septickoj jami povijesti.

U svakom slucaju Zrinjski je danas respektabilan klub, bez obzira na politicko zaledje. Kao sto je i danasnja Sloga pokusaj stvaranja Zmaja 2, a tuzlanski Zmaj 1 je upravo bio pandan mostarskom Zrinjskom :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la hercegovina » 11 jul 2017, 01:55

FrantoBauzek je napisao/la:I meni se cini, ali ovi sto relativizuju jos oktobra, nedavno se opredjelise za Slogu u odnosu na Slobodu :facepalm: Vidi ovog navijaca Zrinjskog sto se uvrijedi. Pa bio je i tuzlanski hrvatski fudbalski klub Zrinjski kao i sto je bio tada muslimanski Zmaj od Bosne(u pocetku Bura), "veliki klub", koji se digao zajedno sa mostarskim Zrinjskim nakon "rjesavanja komunistickih okova". Isti model drugog nacionalnog predznaka, samo kod nas nije prosao :nene: Taj projekat je zavrsio u solji, a nakon sto je pustena voda iz vodokotlica, zavrsio je s ostalim nacionalnim fekalijama u septickoj jami povijesti.

U svakom slucaju Zrinjski je danas respektabilan klub, bez obzira na politicko zaledje. Kao sto je i danasnja Sloga pokusaj stvaranja Zmaja 2, a tuzlanski Zmaj 1 je upravo bio pandan mostarskom Zrinjskom :kafa:
previse ti i jaran sanjarite i evocirate uspomene davno svrsenog vremena. azmir je imao najbolje namjere sa slobodom i da je ostao u srijedu bi ste igrali utakmicu lige prvaka, ali komunisticka vlast u tuzli je odlucila,znajuci koji je znacaj fk slobode u gradu, da je isplativije podmecati klipove u cilju ocuvanja politickih pozicija. u mostaru je taj proces uspjesno zavrsen, mostarski azmiri su preuzeli klub u potpunosti a ne postoji snaga koja bi im mogla zasmetati u gradu mostaru. i ovo 25 komunjara sto je ostalo su se spremno nag.uzili i okrenuli kako vjetar puse. zato cemo velez sljedecih godina gledati u samom vrhu bh fudbala

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la fukaratz » 11 jul 2017, 02:53

hercegovina je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:I meni se cini, ali ovi sto relativizuju jos oktobra, nedavno se opredjelise za Slogu u odnosu na Slobodu :facepalm: Vidi ovog navijaca Zrinjskog sto se uvrijedi. Pa bio je i tuzlanski hrvatski fudbalski klub Zrinjski kao i sto je bio tada muslimanski Zmaj od Bosne(u pocetku Bura), "veliki klub", koji se digao zajedno sa mostarskim Zrinjskim nakon "rjesavanja komunistickih okova". Isti model drugog nacionalnog predznaka, samo kod nas nije prosao :nene: Taj projekat je zavrsio u solji, a nakon sto je pustena voda iz vodokotlica, zavrsio je s ostalim nacionalnim fekalijama u septickoj jami povijesti.

U svakom slucaju Zrinjski je danas respektabilan klub, bez obzira na politicko zaledje. Kao sto je i danasnja Sloga pokusaj stvaranja Zmaja 2, a tuzlanski Zmaj 1 je upravo bio pandan mostarskom Zrinjskom :kafa:
previse ti i jaran sanjarite i evocirate uspomene davno svrsenog vremena. azmir je imao najbolje namjere sa slobodom i da je ostao u srijedu bi ste igrali utakmicu lige prvaka, ali komunisticka vlast u tuzli je odlucila,znajuci koji je znacaj fk slobode u gradu, da je isplativije podmecati klipove u cilju ocuvanja politickih pozicija. u mostaru je taj proces uspjesno zavrsen, mostarski azmiri su preuzeli klub u potpunosti a ne postoji snaga koja bi im mogla zasmetati u gradu mostaru. i ovo 25 komunjara sto je ostalo su se spremno nag.uzili i okrenuli kako vjetar puse. zato cemo velez sljedecih godina gledati u samom vrhu bh fudbala
kruske i jabuke :urnebes: Azmir ulaze vlastiti novac (privatni) a vas u zapadnom Mostaru finansira vrhuska HDZ-a BiH na celu sa gdinom Covicem ulazuci javni novac od drzavnih institucija (u najvecoj mjeri)....... znaci u startu si glupost napisao :kafa: ali sta ocekivati od momka cije su tate, ujke, stricevi bili ponosni rodjeni a kasnije mijenjali dresove kako vjetar puse :puke:
Sloboda Tuzla

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la hercegovina » 11 jul 2017, 11:29

fukaratz je napisao/la:
hercegovina je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:I meni se cini, ali ovi sto relativizuju jos oktobra, nedavno se opredjelise za Slogu u odnosu na Slobodu :facepalm: Vidi ovog navijaca Zrinjskog sto se uvrijedi. Pa bio je i tuzlanski hrvatski fudbalski klub Zrinjski kao i sto je bio tada muslimanski Zmaj od Bosne(u pocetku Bura), "veliki klub", koji se digao zajedno sa mostarskim Zrinjskim nakon "rjesavanja komunistickih okova". Isti model drugog nacionalnog predznaka, samo kod nas nije prosao :nene: Taj projekat je zavrsio u solji, a nakon sto je pustena voda iz vodokotlica, zavrsio je s ostalim nacionalnim fekalijama u septickoj jami povijesti.

U svakom slucaju Zrinjski je danas respektabilan klub, bez obzira na politicko zaledje. Kao sto je i danasnja Sloga pokusaj stvaranja Zmaja 2, a tuzlanski Zmaj 1 je upravo bio pandan mostarskom Zrinjskom :kafa:
previse ti i jaran sanjarite i evocirate uspomene davno svrsenog vremena. azmir je imao najbolje namjere sa slobodom i da je ostao u srijedu bi ste igrali utakmicu lige prvaka, ali komunisticka vlast u tuzli je odlucila,znajuci koji je znacaj fk slobode u gradu, da je isplativije podmecati klipove u cilju ocuvanja politickih pozicija. u mostaru je taj proces uspjesno zavrsen, mostarski azmiri su preuzeli klub u potpunosti a ne postoji snaga koja bi im mogla zasmetati u gradu mostaru. i ovo 25 komunjara sto je ostalo su se spremno nag.uzili i okrenuli kako vjetar puse. zato cemo velez sljedecih godina gledati u samom vrhu bh fudbala
kruske i jabuke :urnebes: Azmir ulaze vlastiti novac (privatni) a vas u zapadnom Mostaru finansira vrhuska HDZ-a BiH na celu sa gdinom Covicem ulazuci javni novac od drzavnih institucija (u najvecoj mjeri)....... znaci u startu si glupost napisao :kafa: ali sta ocekivati od momka cije su tate, ujke, stricevi bili ponosni rodjeni a kasnije mijenjali dresove kako vjetar puse :puke:
u redu je momak hahhah, opet procitaj. ja o velezu govorim.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.