Haris Vučkić

kastel
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 sep 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la kastel » 19 sep 2012, 16:03

Pasodzigera je napisao/la:
amho je napisao/la:
prije ce bit': culi smo za njih, ako nam se sami ponude, mozda ih nekad i pozovemo za godinu, dvije, ako dobiju drzavljanstvo BiH... nas savez i ozbiljnost ne mogu u istu recenicu...
Ne izdaju pasose Susic i Osim,nego Bevanda,a nasi jeda docekaju da scepaju tudje pasose,pa posle kukala im Majka. Bicakcic bio clan U19 BIH,poceo da igra,dobija pozive,i sta uradi mulac? Da mozda nije Susic kriv ili Osim.

I da ,ovaj savez je ozbiljan,i budi sretan sto je ovakav,da se nebi vracao na prethodni i sta se sve radilo da se smaknu.

Ovaj SAVEZ je fantastican naspram onog starog,napredak se vidi na svakom koraku. :idea:

Avatar
TMovac
Postovi: 2730
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la TMovac » 19 sep 2012, 19:50

Citao sam zadnje 3-4 stranice ove teme.Sto se tice promjene sportskog drzavljanstva igrac ga moze promjeniti sve dok ne odigra zvanicnu utakmicu za A tim neke zemlje.A pod zvanicnom utakmicom se prema pravilima Fife i UEFA-e smatraju samo utakmice kvalifikacija,kao i samo prvenstvo.Dakle prijateljske utakmice se ne smatraju zvanicnim utakmicama (dovoljan dokaz je i da igrac koji dobije crveni karton u prijateljskoj opet moze igrati narednu utakmicu za repku).Razlika izmedju zvanicnih i nezvanicnih termina za prijateljske tekme je u tome sto kada selektor pozove nekog igraca u zvanicnom terminu klub je obavezan pustiti tog istog igraca da se odazove u repku,inace ce snositi sankcije i klub i/ili igrac.Dok kod nezvanicnog nije obavezan da ga pusti i nece morati placati nikakve kazne,

Iako je ovaj savez prilicno dobar (pogotovo u odnosu na onaj raniji),ipak mjesta za napredak ima.Pogotovo u radu sa skautingom i vracanja sve izgubljenje djece pod BH grb.Po tome se moraju ugledati na KK BIH:Ok ne moraju otkrivati sa kime su razgovarali dok momak ne odluci za koga ce igrati.Ali kada vec bude gotovo,trebaju reci razgovarali smo sa tim i tim igracem prihvatio/odbio je da igra za nas i vozdra.Da bi olaksali vracanje pasosa igracima,a mozda i privukli cak i one koje bi se mozda dvoumili da li da igraju za nas neka FS BiH zaposli pravnika koji ce to ganjati tu papirologiju oko vracanja BH pasosa umjesto igraca.Nek na igracima bude samo da igraju.Sto im je naravno i posao.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
budzak
Postovi: 472
Pridružen/a: 03 jun 2011, 15:36
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la budzak » 19 sep 2012, 20:01

Eldin Jakupović, golman branio za našu mladu, pa igrao jednu prijateljsku za Švicarce, pa opet tražio da igra za nas Fifa mu nije dozvolila, sad ne znam jel radi prijateljske ili radi već jedne promjene državljanstva..u svakom slučaju poslije nije moga nastupati za BiH. Vučkić igrao za Slovence u prijateljskoj, Pape ga ne spominje..tako da mislim da je on izgubljen. Treba nam neko u Nogometni savez poput Haruna Mahmutovića u košarci..patriota,uporan,odgovoran..sad dal ga imamo to je veliko pitanje?

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la zizu1991 » 19 sep 2012, 20:04

Ma nema ništa od Vučkića, on je Slovenac 100 %
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
TMovac
Postovi: 2730
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la TMovac » 20 sep 2012, 13:55

budzak je napisao/la:Eldin Jakupović, golman branio za našu mladu, pa igrao jednu prijateljsku za Švicarce, pa opet tražio da igra za nas Fifa mu nije dozvolila, sad ne znam jel radi prijateljske ili radi već jedne promjene državljanstva..u svakom slučaju poslije nije moga nastupati za BiH. Vučkić igrao za Slovence u prijateljskoj, Pape ga ne spominje..tako da mislim da je on izgubljen. Treba nam neko u Nogometni savez poput Haruna Mahmutovića u košarci..patriota,uporan,odgovoran..sad dal ga imamo to je veliko pitanje?
Jakupovicev slucaj je poseban jer je levat potpisao izjavu da zeli igrati samo za Svicarsku.Da je nije potpisao mogao bi igrati za nas
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

kristian
Postovi: 728
Pridružen/a: 03 okt 2009, 00:51
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la kristian » 20 sep 2012, 14:06

ovako zvanicna je utakmica i prijateljske ja mislim da ih ima tri u godini to su termini uefe i fife i u tom terminu ako se zakazu prijateljske onda je i zvanicna i igrac ako nastupi nema pravo nigdje igrati recimo ovako djeko je dao oko 25 golova dosta toga u prijateljskim utakmicama i to mu se broji aa ne broji mu se ona utakmica kad je novinarima dao 2 gola jel to nije bila zvanicna kao i protiv rijeke i samo tada klub nije duzan pustiti igrace a barbarez je u argentini usao samo 5 minuta tako da ne moze za druge zemlje igrati ;) ima i primijer grafite kad je jednom zelio igrati za nas pa se pojavila da je odigrao malo za brazil al on je odigrao nekakav turnir nezvanican to je to

Avatar
TMovac
Postovi: 2730
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la TMovac » 20 sep 2012, 14:55

kristian je napisao/la:ovako zvanicna je utakmica i prijateljske ja mislim da ih ima tri u godini to su termini uefe i fife i u tom terminu ako se zakazu prijateljske onda je i zvanicna i igrac ako nastupi nema pravo nigdje igrati recimo ovako djeko je dao oko 25 golova dosta toga u prijateljskim utakmicama i to mu se broji aa ne broji mu se ona utakmica kad je novinarima dao 2 gola jel to nije bila zvanicna kao i protiv rijeke i samo tada klub nije duzan pustiti igrace a barbarez je u argentini usao samo 5 minuta tako da ne moze za druge zemlje igrati ;) ima i primijer grafite kad je jednom zelio igrati za nas pa se pojavila da je odigrao malo za brazil al on je odigrao nekakav turnir nezvanican to je to
Da bi neki igrac igrao za reprezentaciju neke zemlje on mora biti rodjen u toj zemlji ili biti porijeklom vezan za tu zemlju (roditelji,nane,dede...).Igraci koji nemaju nikakve veze sa drzavom kao recimo Eduardo u hrvata,ti igraci da bi stekli pravo nastupa za datu zemlju mora aktivno zivjeti u njoj minimalno 5 godina.Tako da Grafite ni po kojoj osnovi nebi mogao igrati za nas.Jedino mozda da je ozenio kakvu Fatu iz kaknja:))
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la Devil » 21 sep 2012, 19:32

TMovac je napisao/la:
kristian je napisao/la:ovako zvanicna je utakmica i prijateljske ja mislim da ih ima tri u godini to su termini uefe i fife i u tom terminu ako se zakazu prijateljske onda je i zvanicna i igrac ako nastupi nema pravo nigdje igrati recimo ovako djeko je dao oko 25 golova dosta toga u prijateljskim utakmicama i to mu se broji aa ne broji mu se ona utakmica kad je novinarima dao 2 gola jel to nije bila zvanicna kao i protiv rijeke i samo tada klub nije duzan pustiti igrace a barbarez je u argentini usao samo 5 minuta tako da ne moze za druge zemlje igrati ;) ima i primijer grafite kad je jednom zelio igrati za nas pa se pojavila da je odigrao malo za brazil al on je odigrao nekakav turnir nezvanican to je to
Da bi neki igrac igrao za reprezentaciju neke zemlje on mora biti rodjen u toj zemlji ili biti porijeklom vezan za tu zemlju (roditelji,nane,dede...).Igraci koji nemaju nikakve veze sa drzavom kao recimo Eduardo u hrvata,ti igraci da bi stekli pravo nastupa za datu zemlju mora aktivno zivjeti u njoj minimalno 5 godina.Tako da Grafite ni po kojoj osnovi nebi mogao igrati za nas.Jedino mozda da je ozenio kakvu Fatu iz kaknja:))
Kao npr Nejt Ellington,bosanski zet. :mrgreen: ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la harishp » 21 sep 2012, 19:51

TMovac je napisao/la:
kristian je napisao/la:ovako zvanicna je utakmica i prijateljske ja mislim da ih ima tri u godini to su termini uefe i fife i u tom terminu ako se zakazu prijateljske onda je i zvanicna i igrac ako nastupi nema pravo nigdje igrati recimo ovako djeko je dao oko 25 golova dosta toga u prijateljskim utakmicama i to mu se broji aa ne broji mu se ona utakmica kad je novinarima dao 2 gola jel to nije bila zvanicna kao i protiv rijeke i samo tada klub nije duzan pustiti igrace a barbarez je u argentini usao samo 5 minuta tako da ne moze za druge zemlje igrati ;) ima i primijer grafite kad je jednom zelio igrati za nas pa se pojavila da je odigrao malo za brazil al on je odigrao nekakav turnir nezvanican to je to
Da bi neki igrac igrao za reprezentaciju neke zemlje on mora biti rodjen u toj zemlji ili biti porijeklom vezan za tu zemlju (roditelji,nane,dede...).Igraci koji nemaju nikakve veze sa drzavom kao recimo Eduardo u hrvata,ti igraci da bi stekli pravo nastupa za datu zemlju mora aktivno zivjeti u njoj minimalno 5 godina.Tako da Grafite ni po kojoj osnovi nebi mogao igrati za nas.Jedino mozda da je ozenio kakvu Fatu iz kaknja:))
Subotic milion % dokazano da nije imao veze sa drzavom Srbijom i da mu je mozda otac sa ekskurzijom bio na Dedinju,ali mozda.I opet je glat dobio pravo da zaigra za Srbiju.Tom roditelji do rata iz Kulasa jedino su u Prnjavor mogli na pijacu stocnu otici,eventualno ponekad i u Doboj.
Znam neko ce reci da su Srbi i Hrvati konstuktivan narod u BIH,sto je i istina.
Ali jedno je Srbijanac a drugo Srbin iz Bosne.Da kojim slucajem Sandzaklija Bosnjak izjavi zelju da zaigra za BIH a da nema nikakvog porijekla iz BIH pa ni hanumu,bit ce odbijen isti moment.
Znaci tu uopste nebi smjelo biti duplih arsina,mada rupa u zakonu ima.
FIBA je to napravila na laksi nacin,i igrac koji zeli da promjeni sportsko drzavljanstvo lakse to i ucini.Naturilizovani igrac ce lakse dobiti drugo sportsko drzavljanstvo u kosarci nego neko licnu kartu.Sve pod pokroviteljstvom FIBE.
FIFA i EUFE sehru i uz duz i poprijeko ,tako da vise ni oni sami ne znaju koja su pravila uopste tacna.
Sto se Vuckica tice ima suhvu da ce na kraju gore proci od onog Denija ili kako se vec vabi Avdica.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
TMovac
Postovi: 2730
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la TMovac » 21 sep 2012, 20:59

ovako zvanicna je utakmica i prijateljske ja mislim da ih ima tri u godini to su termini uefe i fife i u tom terminu ako se zakazu prijateljske onda je i zvanicna i igrac ako nastupi nema pravo nigdje igrati recimo ovako djeko je dao oko 25 golova dosta toga u prijateljskim utakmicama i to mu se broji aa ne broji mu se ona utakmica kad je novinarima dao 2 gola jel to nije bila zvanicna kao i protiv rijeke i samo tada klub nije duzan pustiti igrace a barbarez je u argentini usao samo 5 minuta tako da ne moze za druge zemlje igrati ;) ima i primijer grafite kad je jednom zelio igrati za nas pa se pojavila da je odigrao malo za brazil al on je odigrao nekakav turnir nezvanican to je to

Da bi neki igrac igrao za reprezentaciju neke zemlje on mora biti rodjen u toj zemlji ili biti porijeklom vezan za tu zemlju (roditelji,nane,dede...).Igraci koji nemaju nikakve veze sa drzavom kao recimo Eduardo u hrvata,ti igraci da bi stekli pravo nastupa za datu zemlju mora aktivno zivjeti u njoj minimalno 5 godina.Tako da Grafite ni po kojoj osnovi nebi mogao igrati za nas.Jedino mozda da je ozenio kakvu Fatu iz kaknja:))[/quote]
Subotic milion % dokazano da nije imao veze sa drzavom Srbijom i da mu je mozda otac sa ekskurzijom bio na Dedinju,ali mozda.I opet je glat dobio pravo da zaigra za Srbiju.Tom roditelji do rata iz Kulasa jedino su u Prnjavor mogli na pijacu stocnu otici,eventualno ponekad i u Doboj.
Znam neko ce reci da su Srbi i Hrvati konstuktivan narod u BIH,sto je i istina.
Ali jedno je Srbijanac a drugo Srbin iz Bosne.Da kojim slucajem Sandzaklija Bosnjak izjavi zelju da zaigra za BIH a da nema nikakvog porijekla iz BIH pa ni hanumu,bit ce odbijen isti moment.
Znaci tu uopste nebi smjelo biti duplih arsina,mada rupa u zakonu ima.
FIBA je to napravila na laksi nacin,i igrac koji zeli da promjeni sportsko drzavljanstvo lakse to i ucini.Naturilizovani igrac ce lakse dobiti drugo sportsko drzavljanstvo u kosarci nego neko licnu kartu.Sve pod pokroviteljstvom FIBE.
FIFA i EUFE sehru i uz duz i poprijeko ,tako da vise ni oni sami ne znaju koja su pravila uopste tacna.
Sto se Vuckica tice ima suhvu da ce na kraju gore proci od onog Denija ili kako se vec vabi Avdica.[/quote]

Fifa i UEFA napravile su presedan sto se tice ex Yuge.Tako da igraci koji su rodjeni prije raspada Yugoslavije imaju pravo odabrati bilo koju selekciju sa prostora ex Yu.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la Devil » 22 sep 2012, 00:09

TMovac je napisao/la:
Fifa i UEFA napravile su presedan sto se tice ex Yuge.Tako da igraci koji su rodjeni prije raspada Yugoslavije imaju pravo odabrati bilo koju selekciju sa prostora ex Yu.
Ima i to smisla ali ustvari u praksi to nije tako.No Republika Srpska je specificna po tome pitanju kada su u pitanju odnosi sa Srbijom.Naime ko god zeli iz tog dela srbijanski pasos moze da ga dobije kao sa pesmom.Nesta je valjda tu dogovoreno izmedju samih drzava Srbije i BIH a nesta i zbog toga sto ce se uvek naci neki predak koji ima veze sa Srbijom i na osnovu toga da se dobije.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la zizu1991 » 22 sep 2012, 00:25

harishp je napisao/la:
Sto se Vuckica tice ima suhvu da ce na kraju gore proci od onog Denija ili kako se vec vabi Avdica.
To je onaj lik što je dobro igrao u švedskoj ligi, i javi se za naš neki dnevni list da bi rekao da želi da igra za Švede :lol: , isto kao i onaj što je jedno vrijeme igrao u Liverpoolu, pa otišao u Hajduk i onda ne znam šta je dalje bilo s njim, uglavnom isti slučaj samo druga država ( Danska ) i propadne mu karijera zbog ozlijede
EDIT : DENNI AVDIĆ se zvaše onaj nogometaš
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

damir_82
Postovi: 991
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la damir_82 » 22 sep 2012, 00:26

Devil je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
Fifa i UEFA napravile su presedan sto se tice ex Yuge.Tako da igraci koji su rodjeni prije raspada Yugoslavije imaju pravo odabrati bilo koju selekciju sa prostora ex Yu.
Ima i to smisla ali ustvari u praksi to nije tako.No Republika Srpska je specificna po tome pitanju kada su u pitanju odnosi sa Srbijom.Naime ko god zeli iz tog dela srbijanski pasos moze da ga dobije kao sa pesmom.Nesta je valjda tu dogovoreno izmedju samih drzava Srbije i BIH a nesta i zbog toga sto ce se uvek naci neki predak koji ima veze sa Srbijom i na osnovu toga da se dobije.
Nista tu izmedju drzava nije dogovoreno! Dogovoreno je jos davno izmedju rukovodstva Srbije i rukovodstva Bosanskih Srba! Kao sto neko gore rece, Srbi iz BiH se racunaju Srpskom (Srbijanskom) dijasporom, i bez problema ce dobiti pasos! Za nas ce zaigrati samo ako se stvari poklope, kao u slucaju Misimovic.. Mada Misketu niko ne bi imao sta da prigovori ni da je igrao za SRJ, kao sto nema sta da se prigovori ni Milosevicu, pa ni momku sa Stupa Stanicu....Od jake reprezentacije SFRJ nastale dvije jake ekipe, i oni koji su nesto vrijedili, a imali su ikakvo pravo, igrali su za jedne ili za druge! I bice jos Subotica, al bice i Stevanovica ako Bog da!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la harishp » 22 sep 2012, 00:28

Devil je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
Fifa i UEFA napravile su presedan sto se tice ex Yuge.Tako da igraci koji su rodjeni prije raspada Yugoslavije imaju pravo odabrati bilo koju selekciju sa prostora ex Yu.
Ima i to smisla ali ustvari u praksi to nije tako.No Republika Srpska je specificna po tome pitanju kada su u pitanju odnosi sa Srbijom.Naime ko god zeli iz tog dela srbijanski pasos moze da ga dobije kao sa pesmom.Nesta je valjda tu dogovoreno izmedju samih drzava Srbije i BIH a nesta i zbog toga sto ce se uvek naci neki predak koji ima veze sa Srbijom i na osnovu toga da se dobije.
E pazi da ce ga Meho iz recimo Janje dobiti ni sa pesmom ni sa gluhim Glamockim.
Sa ostalim se manje vise slOOzem.
@zizu to ti je Saric-Sarke ili tako nekako.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la zizu1991 » 22 sep 2012, 00:31

harishp je napisao/la: @zizu to ti je Saric-Sarke ili tako nekako.
Da, da, sada se sjetih, Danijel Šarić
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la Devil » 22 sep 2012, 00:35

harishp je napisao/la:
Devil je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
Fifa i UEFA napravile su presedan sto se tice ex Yuge.Tako da igraci koji su rodjeni prije raspada Yugoslavije imaju pravo odabrati bilo koju selekciju sa prostora ex Yu.
Ima i to smisla ali ustvari u praksi to nije tako.No Republika Srpska je specificna po tome pitanju kada su u pitanju odnosi sa Srbijom.Naime ko god zeli iz tog dela srbijanski pasos moze da ga dobije kao sa pesmom.Nesta je valjda tu dogovoreno izmedju samih drzava Srbije i BIH a nesta i zbog toga sto ce se uvek naci neki predak koji ima veze sa Srbijom i na osnovu toga da se dobije.
E pazi da ce ga Meho iz recimo Janje dobiti ni sa pesmom ni sa gluhim Glamockim.
Sa ostalim se manje vise slOOzem.
@zizu to ti je Saric-Sarke ili tako nekako.
Dobro necemo ici tako daleko,zna se na kakve sam stanovnike RS-a mislio.Doduse vrlo moguce je da i Meho iz Janje ili neki Faruk iz okoline Milica tamo iza onog Konjevic Polja ima neke rodbine u nasem delu Sandzaka. ;)
O ovome ti pricam.
Prema informacijama sa kojima raspolaže MUP, u poslednjih desetak godina državljanstvo Srbije dobilo je više od 300.000 ljudi sa prostora bivše Jugoslavije - Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Makedonije i Slovenije.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

bavarian_bk
Postovi: 4878
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la bavarian_bk » 22 sep 2012, 00:44

zizu1991 je napisao/la:
harishp je napisao/la: @zizu to ti je Saric-Sarke ili tako nekako.
Da, da, sada se sjetih, Danijel Šarić
Tacnije , Nikola Saric :)

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la zizu1991 » 22 sep 2012, 00:44

bavarian_bk je napisao/la: Tacnije , Nikola Saric :)
Da, da, da, da, ja okrenuh na golmana Barcelone :lol:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la harishp » 22 sep 2012, 00:50

@devil,to je jednostrana ili dvostrana politika,koja nece na dobro izaci.
Tako su i Hrvati iz Bosne odmah poslije rata dobijali pasos i uz duz i poprijeko.da bi se nakon par godina prestalo sa tom(dvije ostrice politikom)
Zamisli Tursku da podijeli pasose u BIH zbog 500 godina tradicije.I sad Jovan nemoze dobiti iako mu se cukundeda i cukunabaka trudili.Nema bas nekog smisla.
Mada je ocito da se politika ponekad previse mjesa u sport,pogotovo na nasim podnebljima.
Zato to treba jednom za svagda rijesiti.Bez obzira na koga se odnosilo.Ako je jedna drzava ulozila sve za nekog malca i ovaj vec gotov fudbaler se sjeti korijena odmah bas u korijenu sijeci nema maketi.
Ex yu repke bi tu ispusile,ali makar bi se okrenulo prema svom podmladku i dalo vise truda.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Panda
Postovi: 455
Pridružen/a: 02 apr 2009, 16:24
Kontakt:

Re: Haris Vučkić

Post Postao/la Panda » 31 jan 2013, 13:33

harishp je napisao/la:@devil,to je jednostrana ili dvostrana politika,koja nece na dobro izaci.
Tako su i Hrvati iz Bosne odmah poslije rata dobijali pasos i uz duz i poprijeko.da bi se nakon par godina prestalo sa tom(dvije ostrice politikom)
Zamisli Tursku da podijeli pasose u BIH zbog 500 godina tradicije.I sad Jovan nemoze dobiti iako mu se cukundeda i cukunabaka trudili.Nema bas nekog smisla.
Mada je ocito da se politika ponekad previse mjesa u sport,pogotovo na nasim podnebljima.
Zato to treba jednom za svagda rijesiti.Bez obzira na koga se odnosilo.Ako je jedna drzava ulozila sve za nekog malca i ovaj vec gotov fudbaler se sjeti korijena odmah bas u korijenu sijeci nema maketi.
Ex yu repke bi tu ispusile,ali makar bi se okrenulo prema svom podmladku i dalo vise truda.
kako mi onda naša repka izgleda kada bi za nju igrali samo oni koji su se afirmisali u bosni i u koje smo ulagali

..................šehić................

..vranješ..pandža.zukanović..kvesić..

..stevanović..ibričić..zahirović..alispahić..

...............džeko...muslimović.......
sve su pite pitice, samo burek pitac je

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.