FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Riziko
Postovi: 5948
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 20 jul 2019, 23:43

Dobar je bod, ali moracemo tri protiv Zvijezde uzeti, da bi ovo krunisali kao dobar pocetak.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 391
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 21 jul 2019, 00:22

Klasičan špic ovom timu fali. I jedan kreativac. Inače slijedi patnja kad je ofanziva u pitanju.
Sve u svemu bod uzet. Kući potvrditi u narednom kolu.
Napisah i na opštoj temi, očekujem da klub reaguje i da traži kaznu za domaćine zbog ratnih zastava.
Za Srbiju!

Avatar
Schlager
Postovi: 2767
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 jul 2019, 00:34

Na mene ja tokom prenosa,najveci utisak ostavilo kad vidjeh ko je nama sve na klupi poceo utakmicu!!..Ne vjerujem da smo od rata imali takvu sirinu u ekipi,cak ni kad smo prvaci bili....Posto sam sigurno nekog zaboravio,ima li na nekom sajtu da se nadje ko je nama sve veceras sjedio na klupi?

Avatar
Urbinato
Postovi: 457
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:44
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Urbinato » 21 jul 2019, 02:23

jedanjeborac je napisao/la:Klasičan špic ovom timu fali. I jedan kreativac. Inače slijedi patnja kad je ofanziva u pitanju.
Sve u svemu bod uzet. Kući potvrditi u narednom kolu.
Napisah i na opštoj temi, očekujem da klub reaguje i da traži kaznu za domaćine zbog ratnih zastava.
A sta je to ratna zastava? I je li ta zastava ustavom i zakonom nase drzave Bosne i Hercegovine zabranjena?!

I jel ta zastava onih koji s ponosom kazu da su Bosanci?!
I zar ne bi to zastava Kotromanica za kojeg vi kazete da je Srbin, pa su i Delije tu zastavu istakle na severu?!

Men se cini da su i ratne zastave i po stadionima RS-a i da je to danas zastava RS-a... :hmmmmm:

FoSte95
Postovi: 12881
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la FoSte95 » 21 jul 2019, 08:12

jedanjeborac je napisao/la:Klasičan špic ovom timu fali. I jedan kreativac. Inače slijedi patnja kad je ofanziva u pitanju.
Sve u svemu bod uzet. Kući potvrditi u narednom kolu.
Napisah i na opštoj temi, očekujem da klub reaguje i da traži kaznu za domaćine zbog ratnih zastava.
pa ratne zastave se viđaju i po stadionima u RSu......
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2854
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 21 jul 2019, 09:39

Schlager je napisao/la:Na mene ja tokom prenosa,najveci utisak ostavilo kad vidjeh ko je nama sve na klupi poceo utakmicu!!..Ne vjerujem da smo od rata imali takvu sirinu u ekipi,cak ni kad smo prvaci bili....Posto sam sigurno nekog zaboravio,ima li na nekom sajtu da se nadje ko je nama sve veceras sjedio na klupi?
na klupi NISU bili: Subic, Zilkic i Milutinovic.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rooney88 » 21 jul 2019, 09:51

jedanjeborac je napisao/la:Klasičan špic ovom timu fali. I jedan kreativac. Inače slijedi patnja kad je ofanziva u pitanju.
Sve u svemu bod uzet. Kući potvrditi u narednom kolu.
Napisah i na opštoj temi, očekujem da klub reaguje i da traži kaznu za domaćine zbog ratnih zastava.
Na osnovu cega? Hajde neka neko od "vas" patriotiziranih objasni na osnovu cega se traze kazne za bilo koju stranu?

Jesu to ljiljani zabranjeni za istaci? Trobojka? Sahovnica? Kakav ti je Mile rezim slozio mislis da se moze kaznjavati nesto samo zato sto se tebi ne svidja. Nije bitno sta zakon kaze.

Okaci zastavu Nove Kaledonije sto se mene tice, nije zabranjeno. Okaci zastavu RSa, nije zabranjena. Tako ni zastav sa ljiljanima nigdje nije zabranjena. I naucite to vise svi redom jer ovi jadni pozivi na kaznjavanje pokazuju samo koliko ustvari pojma nemate o zakonu a redovno se svi na sve tri strane pozivate na isti, patetika.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 21 jul 2019, 10:12

Dobro došli u PLBiH. Možda imate širinu i dobru ekipu, ali ste meni fizički djelovali loše. U svakom slučaju čestitke na zasluženom bodu i sretno u nastavku.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 21 jul 2019, 10:14

Urbinato je napisao/la:
jedanjeborac je napisao/la:Klasičan špic ovom timu fali. I jedan kreativac. Inače slijedi patnja kad je ofanziva u pitanju.
Sve u svemu bod uzet. Kući potvrditi u narednom kolu.
Napisah i na opštoj temi, očekujem da klub reaguje i da traži kaznu za domaćine zbog ratnih zastava.
A sta je to ratna zastava? I je li ta zastava ustavom i zakonom nase drzave Bosne i Hercegovine zabranjena?!

I jel ta zastava onih koji s ponosom kazu da su Bosanci?!
I zar ne bi to zastava Kotromanica za kojeg vi kazete da je Srbin, pa su i Delije tu zastavu istakle na severu?!

Men se cini da su i ratne zastave i po stadionima RS-a i da je to danas zastava RS-a... :hmmmmm:
Ratna je valjda ona sa ukrstenim macevima. Vidio sam jednu takvu sinoc na prenosu, mada meni to nije problem, kacila se i kod nas VRS godinama.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Schlager
Postovi: 2767
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 jul 2019, 10:19

Rade Paprica 9 je napisao/la:Dobro došli u PLBiH. Možda imate širinu i dobru ekipu, ali ste meni fizički djelovali loše. U svakom slučaju čestitke na zasluženom bodu i sretno u nastavku.
Hvala Rade.

Da Vlakanje,bas komentator rece koliko respektabilnih igraca ima Borac,a da sinoc nisu na terenu..Znaci,ovi cak ni na klupi nisu bili

A ove politicare,tjerajte s ove teme,nek predavanja drze negdje drugdje!
Koliko znam,ovdje bi smjeli samo navijaci Borca pisati...Ali nije problem ako neko svrati i napise nesto o fudbalu,mada ja ne pisem po temama drugih klubova.
Ali ove istoricare,patriote i politicare,tjerajte sto dalje od ove teme i brisite ove postove.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rooney88 » 21 jul 2019, 10:25

Tristan je napisao/la:
Urbinato je napisao/la:
jedanjeborac je napisao/la:Klasičan špic ovom timu fali. I jedan kreativac. Inače slijedi patnja kad je ofanziva u pitanju.
Sve u svemu bod uzet. Kući potvrditi u narednom kolu.
Napisah i na opštoj temi, očekujem da klub reaguje i da traži kaznu za domaćine zbog ratnih zastava.
A sta je to ratna zastava? I je li ta zastava ustavom i zakonom nase drzave Bosne i Hercegovine zabranjena?!

I jel ta zastava onih koji s ponosom kazu da su Bosanci?!
I zar ne bi to zastava Kotromanica za kojeg vi kazete da je Srbin, pa su i Delije tu zastavu istakle na severu?!

Men se cini da su i ratne zastave i po stadionima RS-a i da je to danas zastava RS-a... :hmmmmm:
Ratna je valjda ona sa ukrstenim macevima. Vidio sam jednu takvu sinoc na prenosu, mada meni to nije problem, kacila se i kod nas VRS godinama.
Vidi jednu stvar, razumijem ja da nekom i ljiljani i ratna modifikacija mogu smetati. Jedno je kada ti nesto zasmeta a skroz je drugo lupati o neosnovanim kaznama. Da bi kaznio nekog za nesto ta radnja (u ovon slucaju zastava) mora biti zabranjena. Samo sam napisao komentar glede kaznjavanja u vezi necega sto nije zabranjeno. Razumijen da sve te zastave mozda ne bi ni trebale biti na sportskim dogadjajima ali nisu zabranjene u sustini. I sam kazes, bilo.je zastav VRSa u BL. Dok je ne zabranis ne mozes nekog ni kaznjavati, druga je stvar sto ce ta zastava smetati u SA, Mostaru ili Sirokom Brijegu. Zakon je jedno, necije emocije skroz drugo.

Ali da ne odemo previse u off jer ove diskusije, bar mi je drago da mozemo i o ovone normalno popricati makar u dva posta, obicno zavrse tamo gdje ne treba.

Borac sinoc defanzivan dosta, Zeljo ne zna protiv takvih nikada igrati. Dosta slaba tekma ali vi ste dobili ono po sto ste dosli i cestitke na tome. Navijanje normalno u granicama ocekivanog sto je plus takodjer. Sretno u daljem toku prvenstva. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
FliX
Postovi: 4732
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la FliX » 21 jul 2019, 10:58

Cestitke Borcu na bodu. Mada sam se dvoimio da li bih cestitao, jer su ovdje neki prizeljkivali i pobjedu, pa da ne ispadne kao provokacija. Ipak, bod u gostima je dobar, pa eto cestitke jos jednom.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2854
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 21 jul 2019, 11:00

Ko je zaduzen za uredjivanje ove teme?
Jbte se vise sa zastavama!
Sve veksilolozi u p.m.

Avatar
Schlager
Postovi: 2767
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 jul 2019, 11:20

Ko je sinoc skandirao "Uprava napolje"...dugo se culo...

Nasi ili njihovi? :D

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la LjoZee » 21 jul 2019, 11:42

Schlager je napisao/la:Ko je sinoc skandirao "Uprava napolje"...dugo se culo...

Nasi ili njihovi? :D
Nasi, ali izgleda u vase ime. I mene zbunilo. :lol:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Schlager
Postovi: 2767
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 21 jul 2019, 11:45

:lol: :lol:

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 21 jul 2019, 12:13

Za zastavu VRS-a smo mi bili kaznjavani tako da i vi bi trebali biti za zastavu Arbih,za zastavu bilo koje vojske koja je ratovala u proslom ratu bi trebala ici kazna,ili se to primjenjuje samo na nama? S tim da je vi u zadnje vrijeme kacite cesce od nas,al nema veze,nije ni tema :D

Ni vama ni nama ne valja uprava,mogli smo se dovikivati sa uprava napolje :D
" "!
1926

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 21 jul 2019, 12:17

Joj ljudi i zastava, ko djeca kakva. Jedan taman ucuti, dva se nadovezu.

Juce losi u polju al razumljivo, cilj opravdava sredstvo :cool:
Bice to puno puno bolje. Miric je samo bio tanak juce, nije još spreman 100%. Jakupovic je za 10 min igre istrcao vise dionica od njega. Odbrana beton, domaci osim nekih dalekometnih suteva i nekih nasih odbijanaca nisu napravili uigranu akciju pred golom. Jovanovic je ipak igrac s pedigreom
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la admin » 21 jul 2019, 12:19

vlakanje je napisao/la:Ko je zaduzen za uredjivanje ove teme?
Jbte se vise sa zastavama!
Sve veksilolozi u p.m.
Ovo podrzavam potpuno. Pricu o zastavama cu uklanjati sa svih tema, a forumase koje vise interesuju zastave od sporta cu eliminisati.

Za sada upozorenje, da ne bi bilo ‘nismo znali’.

Tema 20 godina prezvakana, nadjite sebi drugo mjesto da smarate o njoj.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la LjoZee » 21 jul 2019, 12:20

Demi je napisao/la:Ni vama ni nama ne valja uprava,mogli smo se dovikivati sa uprava napolje :D
A ne bi nas fermao niko ni 2%, deveraj, trpi i suti :lol:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.