HzDv95 je napisao/la:Halo okano , sto si ba dosadan kad i sam znas koliko smo godina ispred vas sto se tice Navijacke Scene !banovan je napisao/la:Suze su mi potekle. Može nagrada
Jarane , kad vam neko vidi Jug i one vase nabacane transove i raju sa salovima Hsv , i tamo nekih desetih klubova rekao bi jarane KORDIA se gleda , umjesto tekme !
Haj bolan organizujte tribinu pa se javite onda da se poredimo kao navijači ! A , što se kluba tice , osvojite ligu bez kupovanja utakmica pa se javite !
Do tada ova tema je LOCK !
Znači, mi kupujemo utakmice i zato uzimamo titule, vi ste pošteni divovi. Vi ste sami sebe proglasili najboljim navijačima dok mi na tribini nosamo šalove HSV-a
Ovo postaje nebulozno
