Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1654
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Simpatizer » 22 mar 2026, 12:31

Threeplanetrees je napisao/la:
22 mar 2026, 11:05
Stvarno zanimljiva rasprava između srba i hrvata čija je riječ koja opisuje poljoprivredne aktivnosti. Može li nešto o begovanju iz hladovine da se i mi uključimo 😍
Drzi se ti standa :mrgreen:
Sebastijane, Sebastijane, nek' je tvojoj majci hvala...

Pact1921
Postovi: 1089
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 22 mar 2026, 12:40

Riziko je napisao/la:
22 mar 2026, 12:21
Šteta što pauza ide :bih:
Ma bilo bi zanimljivo da u repki nam igra neko iz nase lige . Pa da gledas kako hrelju cuva bastoni ili tako nesto. Ali gledat 10 dijasporaca i dzeku u reprezentaciji kako ne mogu meda je stvarno zalosno .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1788
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 22 mar 2026, 12:44

Četri momka sa strnjišta

slika

Dobar ulov moram priznati :zviz:
Zadnja izmjena: Threeplanetrees, dana/u 22 mar 2026, 12:45, ukupno mijenjano 1 put.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 22 mar 2026, 12:45

Pact1921 je napisao/la:
22 mar 2026, 12:40
Riziko je napisao/la:
22 mar 2026, 12:21
Šteta što pauza ide :bih:
Ma bilo bi zanimljivo da u repki nam igra neko iz nase lige . Pa da gledas kako hrelju cuva bastoni ili tako nesto. Ali gledat 10 dijasporaca i dzeku u reprezentaciji kako ne mogu meda je stvarno zalosno .
Ima el grande Jovo Lukic, do skora igrao ovu ligu i trenutno nakbopja forma pd napdaca, nadam se da ce dobiti priliku da pogura BiH prema SP, onda ce Vico da ugura par igraca Borca na SP pa da, ako i Makedonci prodju uzmemo par miliona na ime igraca na SP :D

Fun Fact: imamo najvise teprezetativaca od svih ekipa u ligi :)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 22 mar 2026, 12:54

Threeplanetrees je napisao/la:
22 mar 2026, 12:44

Dobar ulov moram priznati :zviz:

Prosuli te k'o rižu. Ne brukaj se više.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1788
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 22 mar 2026, 13:00

Virtu4l je napisao/la:
22 mar 2026, 12:54
Threeplanetrees je napisao/la:
22 mar 2026, 12:44

Dobar ulov moram priznati :zviz:

Prosuli te k'o rižu. Ne brukaj se više.
Imate čudno zapažanje prosipanja. Više bi nazvao to kao vaše plavo podaništvo. Duša vam liznut srpsku i hrvatsku ćundaru

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 22 mar 2026, 13:06

Pact1921 je napisao/la:
22 mar 2026, 12:40
Ma bilo bi zanimljivo da u repki nam igra neko iz nase lige . Pa da gledas kako hrelju cuva bastoni ili tako nesto. Ali gledat 10 dijasporaca i dzeku u reprezentaciji kako ne mogu meda je stvarno zalosno .
Stvarno ima bezveze imena na spisku.
Luka Juricic je ove sezone dao vise golova nego ovaj sandzaklija Bazdar u citavoj karijeri.

Marokanci58
Postovi: 714
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marokanci58 » 22 mar 2026, 13:11

A Robijaša stvarno nisu normalni, u 13h u Hercegovini više ih od Torcide
BRATSTVO GRAČANiCA

Vorovus
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 22 mar 2026, 13:27

Marokanci58 je napisao/la:
22 mar 2026, 13:11
A Robijaša stvarno nisu normalni, u 13h u Hercegovini više ih od Torcide
Niti je Tomislavgrad u Hercegovini niti je 13h relevantno kad se igra nedeljom.

NoProfit
Postovi: 2782
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 22 mar 2026, 13:45

Marokanci58 je napisao/la:
22 mar 2026, 13:11
A Robijaša stvarno nisu normalni, u 13h u Hercegovini više ih od Torcide
Čak ih je više nego Robijaša protiv Travnika u Zenici za vikend na ligaškoj u noćnom terminu.
slika

Avatar
Combattente87
Postovi: 1406
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 22 mar 2026, 13:53

Vorovus je napisao/la:
22 mar 2026, 13:06
Pact1921 je napisao/la:
22 mar 2026, 12:40
Ma bilo bi zanimljivo da u repki nam igra neko iz nase lige . Pa da gledas kako hrelju cuva bastoni ili tako nesto. Ali gledat 10 dijasporaca i dzeku u reprezentaciji kako ne mogu meda je stvarno zalosno .
Stvarno ima bezveze imena na spisku.
Luka Juricic je ove sezone dao vise golova nego ovaj sandzaklija Bazdar u citavoj karijeri.
Hiroš može igrati ladno u reprezentaciji...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

KosevoZove
Postovi: 1796
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KosevoZove » 22 mar 2026, 13:54

Dobra posjeta robova realno lijepa brojka.

Iako nije to tema za klubove iz federacije, ali sam morao napisati.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 22 mar 2026, 14:01

Štrumfovi imaju dobar osjećaj, da će se vratiti sa bodovima iz Širokog, imam i ja isto 🤣. A imao sam i kada su sa Slogom igrali. 🤣🤣

haklamas
Postovi: 157
Pridružen/a: 06 avg 2024, 10:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la haklamas » 22 mar 2026, 14:04

fks74 je napisao/la:
22 mar 2026, 14:01
Štrumfovi imaju dobar osjećaj, da će se vratiti sa bodovima iz Širokog, imam i ja isto 🤣. A imao sam i kada su sa Slogom igrali. 🤣🤣
Sreća pa si ti jedan veliki imbecil gerijatrijski

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 22 mar 2026, 14:11

Combattente87 je napisao/la:
22 mar 2026, 13:53
Vorovus je napisao/la:
22 mar 2026, 13:06
Pact1921 je napisao/la:
22 mar 2026, 12:40
Ma bilo bi zanimljivo da u repki nam igra neko iz nase lige . Pa da gledas kako hrelju cuva bastoni ili tako nesto. Ali gledat 10 dijasporaca i dzeku u reprezentaciji kako ne mogu meda je stvarno zalosno .
Stvarno ima bezveze imena na spisku.
Luka Juricic je ove sezone dao vise golova nego ovaj sandzaklija Bazdar u citavoj karijeri.
Hiroš može igrati ladno u reprezentaciji...
Da može igrati za reprezentaciju ne bi najbolje godine proveo u ovoj propasti od lige...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Combattente87
Postovi: 1406
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 22 mar 2026, 14:16

rishovski je napisao/la:
22 mar 2026, 14:11
Combattente87 je napisao/la:
22 mar 2026, 13:53
Vorovus je napisao/la:
22 mar 2026, 13:06


Stvarno ima bezveze imena na spisku.
Luka Juricic je ove sezone dao vise golova nego ovaj sandzaklija Bazdar u citavoj karijeri.
Hiroš može igrati ladno u reprezentaciji...
Da može igrati za reprezentaciju ne bi najbolje godine proveo u ovoj propasti od lige...
Ne vidim ja da je njemu nešto loše...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 22 mar 2026, 14:16

Danas prvo derbi herceg bosne pa veceras derbi Bosne i Hercegovine. Zanimljivo

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 22 mar 2026, 14:30

Combattente87 je napisao/la:
22 mar 2026, 14:16

Ne vidim ja da je njemu nešto loše...
Ma extra mu... Ko i svim ostalim sto nisu uspjeli otici iz ove lige,pa kasnije kad zavrsis karijeru moraš rintat da preživiš a bio si kao profesionalac.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
DamirT
Postovi: 31060
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 22 mar 2026, 14:42

rishovski je napisao/la:
22 mar 2026, 14:30
Combattente87 je napisao/la:
22 mar 2026, 14:16

Ne vidim ja da je njemu nešto loše...
Ma extra mu... Ko i svim ostalim sto nisu uspjeli otici iz ove lige,pa kasnije kad zavrsis karijeru moraš rintat da preživiš a bio si kao profesionalac.
Opet oni svi imaju plate bolje od prosjecnog covjeka. Drugo sto oni ne razmisljaju glavom i sta ce nakon karijere, pa daj sta das. Ako prosjecna osoba sa prosjecnom platom moze makar nesto da ustedi, mogu vala i oni sa 4-5 hiljada platom minimalno. A plate nisu nikad bile vece (ako gledamo ove najjace timove u ligi).
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1652
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 22 mar 2026, 14:52

KosevoZove je napisao/la:
22 mar 2026, 13:54
Dobra posjeta robova realno lijepa brojka.

Iako nije to tema za klubove iz federacije, ali sam morao napisati.
Robijasi su odma iza Manijaka nr2

A vi ste ugaseni propaliteti, odma iza Alcoholboysa nr6

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []