FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
haris004
Postovi: 1698
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 12 dec 2017, 17:41

Ja sam siguran da će Ordagić ostati u našoj ligi. Pitanje je samo gdje ide, zrinjski, kone ili Sarajevo.
Lično, da sam na njegovom mjestu sumnjam da bih odabrao Sarajevo. Famozni pritisak i ruku na srce, jaka konkurencija.
Sa druge strane u Zrinjskom i nije toliko u izlogu za europu, doduše i oni prodaše Pirića ali nekako sam mišljenja da što se tog tiče, bolje mu je u gradu Sarajevu.
I za kraj, novac sve određuje, a mi se nismo pretjerano dokazali u zadnje vrijeme kada smo trebali ponuditi dobre ugovore.
Nekako nisam pretjerano optimističan, ali radije bih ga vidio u Sarajevu nego negdje drugo. On je sigurno top3 igrač lige.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 dec 2017, 17:54

YNWA je napisao/la:
escobarpablo je napisao/la:Ordagić ode konama.
On njih moze samo ponizavati, kao sto je i dosad radio.
:opaopa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 12 dec 2017, 18:17

YNWA je napisao/la:
escobarpablo je napisao/la:Ordagić ode konama.
On njih moze samo ponizavati, kao sto je i dosad radio.
Kakve su naše šanse, ako ih uopšte ima? Jel ona budal.a na **** forumu opet lupeta ili ima istine u tome?

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 dec 2017, 18:19

skoroalen je napisao/la: Ni s jednim brate, realno. Hebib nam je trenutno najbolje krilo, a odličan je kao što je i onaj iz Čelika odličan golman. Ima nos za priliku, nađe se u 5-6 dobrih situacija po utakmici a jednu završi kako treba. Da ima 50% bolju realizaciju, mogao bi u Engleskoj igrat' jbt.
Mićo nula velika, ima jedan potez koji fura svaki put i to je to, ništa nije pokazao. Said odigra jednu tekmu pa ga pet nema, očito da on ne može igrat više za nas bez obzira na ono protiv Mladosti. Velkoski OK, dobar je al' ovdje ga ističem čisto zato jer nije krilo, a izmišljanje pozicija igračima nam ne treba u ovom trenutku. Lelić i Liivak ništa, a vjerovatno su bivši tako da...
Naravno, ovo je moje mišljenje. Krila nisu najkritičnija pozicija al' da se moraju pojačat, vala moraju.
Hebib je sasvim solidan, i ne treba ga dirat s te pozicije... samo nek asistira a ne glumi špica...
mislim da se može izgurat ta pozicija lijevog i sa Krstom i Saidom naizmjenično ako nam sredina bude Adukor-Stanojević-Rahmanović

trebamo biti odlučni u namjeri da uzmemo titulu i dat lovu za kvalitet, prvo stoper a onda i špic kvalitetan, jer ja stvarno strahujem od Ahmetovića "Spring Edition"...ostalo vidjet šta bude moguće, Kadušić od Nove nije naš..tako da tu možemo ići ili na Slobodinog Todorevića(ima ugovor podug) ili Borčevog Kondića(kojeg Vule preporučuje kaže a la Tatko), osim toga ima taj Kitanovski i Hadžić iz Istre(oba bez ugovora)...s M.Markovićem treba pričat, ponudit ugovor pa da na ljeto zamjeni Adilovića...Zrinjski ima viška lijevih bekova na ljeto :D Stojkić ostaje do kraja karijere, narkomanu Kukoču su dali papire, imaju još Lucića i Ćosić se vraća iz Viteza, treba ponudit uslove jednom od ta 2...ako nećemo lovit nešto ozbiljno s vana...stoper nam treba iskusan najbolje stranac, iz HNL ima Gojković(al je mlađi i iz Istre) ili našeg bivšeg igrača Barbarića(iz Rudeša), iz naše lige nema ništa kvalitetnije od ovog što imamo...za vezu sumnjam da ćemo ići na Ordagića, stalno postavlja neke lude uslove i svaki put je ubjeđen bio(tako izjavljivao) da ne vidi napredak ako pređe u drugi klub u BiH, dakle jedino s Krupinim Redžićem već sad pričati za ljeto...

uz sve ovo imaju produživanje ugovora :D eto bumo videl šta će se isposlovat :think: :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 12 dec 2017, 18:26

Matej Markovic je navodno dogovorio sve sa Zrinjskim. Zamjena na ljeto kad im ode Piric.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 12 dec 2017, 18:28

Necemo mi se mi sa Hebibom hljeba najesti. Ja jos ne mogu da prezalim 2x prazan gol konama i td. Daleko mu kuca
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 12 dec 2017, 18:34

SiouxLukavac je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
escobarpablo je napisao/la:Ordagić ode konama.
On njih moze samo ponizavati, kao sto je i dosad radio.
Kakve su naše šanse, ako ih uopšte ima? Jel ona budal.a na **** forumu opet lupeta ili ima istine u tome?
Ona "budala" je uvijek imala dobre informacije, ali transferi su takvi, u zadnji sekund sve propadne.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 dec 2017, 18:35

belosevic28 je napisao/la:Matej Markovic je navodno dogovorio sve sa Zrinjskim. Zamjena na ljeto kad im ode Piric.
šteta :roll:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 12 dec 2017, 18:37

@YNWA, indirektno ti nama rece da ima sanse da dovedemo Ordagica... :mrgreen:
@Denchi, takve info ja imam, nezz jel tacno.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 12 dec 2017, 18:39

Hebib kao zamjena na krilu je odlična solucija.
Hebib kao prva opcija na krilu u ekipi koja ima najviše ambicije(?) i velik zaostatak je katastrofalna opcija.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 12 dec 2017, 18:54

belosevic28 je napisao/la:@YNWA, indirektno ti nama rece da ima sanse da dovedemo Ordagica... :mrgreen:
@Denchi, takve info ja imam, nezz jel tacno.
Ma ja mislim da Ordaga ganja sta vani, ako to propadne onda smo pretpostvljam mi prva opcija, naravno ako mu nasi klosari ponude ok uslove, a mislim kod gurbeta da nece nikad
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 dec 2017, 19:02

šta mislite o Elvisu Kokaloviću? na stoperu
potpisao za Lech iz turske, ozlijedi se i ovi mu raskinu ugovor jer im je trebao stoper za odbranu...
solidan u turskoj bio, ima iskustva

https://www.transfermarkt.com/elvis-kok ... eler/47517
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 12 dec 2017, 19:03

Vjerujete li u Elvisa poslije Elvisa? :think:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 dec 2017, 19:04

uNbx je napisao/la:Vjerujete li u Elvisa poslije Elvisa? :think:
:rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 12 dec 2017, 19:04

elvis misli da igra ko prisli

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19279
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 12 dec 2017, 19:05

DenchiNL je napisao/la:šta mislite o Elvisu Kokaloviću? na stoperu
potpisao za Lech iz turske, ozlijedi se i ovi mu raskinu ugovor jer im je trebao stoper za odbranu...
solidan u turskoj bio, ima iskustva

https://www.transfermarkt.com/elvis-kok ... eler/47517
ma ne možemo ponuditi uslove adekvatne njegovim apetitima. vjerujem da bi previše tražio u ovim godinama, nije veteran nikakav.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 12 dec 2017, 19:07

Kolakovic je koliko znam zavrsio sa fudbalom. Evo cak i na TM stoji da se ne zna tacan datum povratka, tj. oporavka od povrede... Da je fit, vrlo rado, ovako NE.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 dec 2017, 19:20

belosevic28 je napisao/la:Kolakovic je koliko znam zavrsio sa fudbalom. Evo cak i na TM stoji da se ne zna tacan datum povratka, tj. oporavka od povrede... Da je fit, vrlo rado, ovako NE.
pa dobro manje više, upravu si

04.12.2017
Danas je u statusu slobodnog igrača, liječi koljeno koje je već triput operirao. Ne trenira od veljače, no ne predaje se, kad se oporavi pokušat će novi igrački uzlet.
ništa od ovoga :| :thumbdown:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8195
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 12 dec 2017, 19:25

Momak je povrijedjen i Bog zna kad se vraca :D Dosta nam je vise potencijalnih bombi, pa cekaj kad ce eksplodirati (ko Alispahic :D).
Sta ovo likce postaje filijala Sarajeva? :mrgreen:
Tacno me strah na sta ce ekipa liciti poslije prelaznog roka, pola sadasnjih nece biti u rosteru...a na ljeto onda odose ovi sto im ugovor istice :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 dec 2017, 20:00

evo Krpiću ovi investitori Čelika šatro daju ozbiljnu finansijsku ponudu?? mada je upitan njegov ugovor u Slobodi jer su kao objavili da je do 2019 :D
Kako smo uspjeli saznati, napadač tuzlanske Slobode ima dvije ponude na stolu, a ostaje da se vidi koju od te dvije će prihvatiti. Sulejman Krpić imao opciju da zaigra u drugoj ruskoj ligi i ima otvorenu ponudu od novih investitora u NK Čelik. Za prelazak u Čelik je veoma ozbiljna ponuda od novih investitora, a ponuda je veoma izdašna za naše uslove.
naći Rusija :D
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 12 dec 2017, 20:16, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.