Pozz i za tebe ko god bio.
Sent from Ciudad de Mexico via tapatalk
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider,doci
Mislis gredu?Steph je napisao/la:Bolji smo, a zdrmali smo i prečku.
Sent from Ciudad de Mexico via tapatalk
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.