FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evander
Postovi: 14509
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 21:00

DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ubleho lazljiva, reci mi sta smo imali od Cimirotovih para i od Europe te godine?
Rekordne se pare uzele.

Da, za tebe je ok zavrsiti cetvrti. Ti sretan.

Sta ono rece, Hurtic otjerao Benku?
ti ljudi nisu više tu...kratko i jasno...idalje je odlična ekipa..uz par igrača može do titule
Uz par igraca?
Da se kladimo da ces reci u februaru da mozemo do titule i ako nikog ne dovedemo?
Zauzmi stav. Ja evo tvrdim da sa ovim igracima nemamo sansu za titulu i da shodno tome trebamo gurati mladje igrace, jer nemamo sta izgubiti.
Dajte ba jednom postavite neke standarde i neke sisteme. Iz godine u godinu iste greske. Niti tutla, niti igraca.
Za sta igramo?
Ne dovedu li se tri extra pojacanja sa kojim mozes realno ocekivati da ces biti ravnopravan kandidat, onda bar furaj drugu politiku. Pocni praviti ekipu za slijedecu sezonu.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 30 jan 2018, 21:01

hilmo je napisao/la:@ledesma
Kršiš pravila foruma, upozorit ću te da to ne radiš ovdje, ako imaš nekakvih nesuglasica sa @evanderom riješite to privatnim porukama.
Makni evandera sa nase teme sta ima nejasno?

Avatar
ledesma
Postovi: 5030
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 30 jan 2018, 21:02

zagor1987 je napisao/la:
hilmo je napisao/la:@ledesma
Kršiš pravila foruma, upozorit ću te da to ne radiš ovdje, ako imaš nekakvih nesuglasica sa @evanderom riješite to privatnim porukama.
Makni evandera sa nase teme sta ima nejasno?
Jasno mi je da kršim, al od tog frajera dobijam preteće poruke u pp, i ne mogu, više čitati njegove nebuloze...
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 30 jan 2018, 21:05

ledesma je napisao/la: Jasno mi je da kršim, al od tog frajera dobijam preteće poruke u pp, i ne mogu, više čitati njegove nebuloze...
Kao što postoji opcija "prijavi post" isto tako postoji opcija "prijavi poruku" i moderatori će to riješiti.

Avatar
Evander
Postovi: 14509
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 21:06

zagor1987 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ubleho lazljiva, reci mi sta smo imali od Cimirotovih para i od Europe te godine?
Rekordne se pare uzele.

Da, za tebe je ok zavrsiti cetvrti. Ti sretan.

Sta ono rece, Hurtic otjerao Benku?
Na pojacanja i saniranje prijasnjeg duga uostalom sta tebe boli briga?
Koja pojacanja?
Zar dugove nije Tan sanirao?
Naravno da me je briga, kao i svakog navijaca Sarajeva.

Navijaci Sarajeva, da li vas je briga kako su potresene rekordno zaradjene pare od prodaje Cimirota i ucesca u Europi, a nama nakon toga raspad uslijedio nevidjen?

Da li vas je briga kako ce se ovo sad pare utrositi?

Hocete li opet biti zadovoljni ako bude kao tad "pojeo vik magarca"?

P.S. @Hilmo, ako ono psovanje nije za trajnog bana, onda ne znam sta je. Ali ti si moderator, ti znas.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 30 jan 2018, 21:09, ukupno mijenjano 1 put.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 30 jan 2018, 21:07

belosevic23 je napisao/la:ske.ba pišu 300 hiljada eura za Mihojevića. Hus ne gotivi mlade i neiskusne igrače ali ovo je premalo, ako mu je vrijednost 800k eura, za koju znamo da je napuhana, ali cijena za ovako mladog igrača koji ima dosta nastupa u klubu i reprezentaciji te ovako čvrst ugovor, ne bi smjela biti ispod 500-600 hiljada eura. Ako ga dadnemo za 300k eura tu onda nešto ozbiljno nije uredu. :facepalm:
Spo.tske sve si sam rekao nesto nije uredu cim njima vjerujes :lol:

Avatar
Evander
Postovi: 14509
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 21:08

hilmo je napisao/la:
ledesma je napisao/la: Jasno mi je da kršim, al od tog frajera dobijam preteće poruke u pp, i ne mogu, više čitati njegove nebuloze...
Kao što postoji opcija "prijavi post" isto tako postoji opcija "prijavi poruku" i moderatori će to riješiti.
Ja nisam znao ko je lik, dok nicim izazvan nije poceo psovati.
Ali ako je to dozvoljeno na ovom forumu, onda ok.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 21:09

Evander je napisao/la: Uz par igraca?
Da se kladimo da ces reci u februaru da mozemo do titule i ako nikog ne dovedemo?
Zauzmi stav. Ja evo tvrdim da sa ovim igracima nemamo sansu za titulu i da shodno tome trebamo gurati mladje igrace, jer nemamo sta izgubiti.
Dajte ba jednom postavite neke standarde i neke sisteme. Iz godine u godinu iste greske. Niti tutla, niti igraca.
Za sta igramo?
Ne dovedu li se tri extra pojacanja sa kojim mozes realno ocekivati da ces biti ravnopravan kandidat, onda bar furaj drugu politiku. Pocni praviti ekipu za slijedecu sezonu.
ja sam od prvog dana ove pauze govorio da nam treba nekoliko igrača, dok je Nedim bio tu i ovi ostali...možeš se vratit pa pogledat....
treba špic dobar mjesto Ahmeta...treba i stoper...sada i bekovi(bar jedan)...normalno u zavisnosti koliko je dostupan kvalitetan igrač...ne mislim da je pametno preplaćivat ove bivše igrače nego samo kvalitet...ali tu se ne brinem jer Hus zna ocjenit igrača...i sastavit ekipu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Evander
Postovi: 14509
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 30 jan 2018, 21:13

DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la: Uz par igraca?
Da se kladimo da ces reci u februaru da mozemo do titule i ako nikog ne dovedemo?
Zauzmi stav. Ja evo tvrdim da sa ovim igracima nemamo sansu za titulu i da shodno tome trebamo gurati mladje igrace, jer nemamo sta izgubiti.
Dajte ba jednom postavite neke standarde i neke sisteme. Iz godine u godinu iste greske. Niti tutla, niti igraca.
Za sta igramo?
Ne dovedu li se tri extra pojacanja sa kojim mozes realno ocekivati da ces biti ravnopravan kandidat, onda bar furaj drugu politiku. Pocni praviti ekipu za slijedecu sezonu.
ja sam od prvog dana ove pauze govorio da nam treba nekoliko igrača, dok je Nedim bio tu i ovi ostali...možeš se vratit pa pogledat....
treba špic dobar mjesto Ahmeta...treba i stoper...sada i bekovi(bar jedan)...normalno u zavisnosti koliko je dostupan kvalitetan igrač...ne mislim da je pametno preplaćivat ove bivše igrače nego samo kvalitet...ali tu se ne brinem jer Hus zna ocjenit igrača...i sastavit ekipu...
Ok, ovo je normalan post.
Postujem tvoje misljenje i mogu se sloziti.
Ali zar i ti ne mislis, ako se ne pojacamo adekvatno, da trebamo. onda biti realni i da trebamo pokusati poceti graditi ekipu za slijedecu sezonu i da damo sansu nekom mladjem igraci, pa mozda se i dokaze, nemamo sta izgubiti.
Ova trenutna ekipa nije za titule i ne moze je osvojiti, toga trebamo svi biti svijesni. Onda shodno tome trebamo se i postaviti, ili se pojacati pa napasti tituli, ili gurati mladje igrace. Nadam se da nema onih koji misle da Ahmo recimo treba nam biti prvi napadac i slijedece sezone. Slicno vrijedi za jos par igraca.

Avatar
Zagor
Postovi: 5517
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 30 jan 2018, 21:16

slika slika
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Amca007
Postovi: 1993
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 30 jan 2018, 21:18

Pa ovo je dobro. Proizvodimo dosta igraca i prodajemo za solidne pare, a plus imamo igrace koji ostaju u klubu. To je i bio cilj akademije. Sad je samo bitno ako smo zaradili 2M maraka, platiti pravo pojacanje i nesto napraviti. Tek ce se tada vidjeti reziltat. Ali ovo je po meni sjajno. Prodali smo 3 igraca koji nisu skoro ni igrali. A u akademiji ih ima na desetke jos. Samo jako..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 21:23

Evander je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
Evander je napisao/la: Uz par igraca?
Da se kladimo da ces reci u februaru da mozemo do titule i ako nikog ne dovedemo?
Zauzmi stav. Ja evo tvrdim da sa ovim igracima nemamo sansu za titulu i da shodno tome trebamo gurati mladje igrace, jer nemamo sta izgubiti.
Dajte ba jednom postavite neke standarde i neke sisteme. Iz godine u godinu iste greske. Niti tutla, niti igraca.
Za sta igramo?
Ne dovedu li se tri extra pojacanja sa kojim mozes realno ocekivati da ces biti ravnopravan kandidat, onda bar furaj drugu politiku. Pocni praviti ekipu za slijedecu sezonu.
ja sam od prvog dana ove pauze govorio da nam treba nekoliko igrača, dok je Nedim bio tu i ovi ostali...možeš se vratit pa pogledat....
treba špic dobar mjesto Ahmeta...treba i stoper...sada i bekovi(bar jedan)...normalno u zavisnosti koliko je dostupan kvalitetan igrač...ne mislim da je pametno preplaćivat ove bivše igrače nego samo kvalitet...ali tu se ne brinem jer Hus zna ocjenit igrača...i sastavit ekipu...
Ok, ovo je normalan post.
Postujem tvoje misljenje i mogu se sloziti.
Ali zar i ti ne mislis, ako se ne pojacamo adekvatno, da trebamo. onda biti realni i da trebamo pokusati poceti graditi ekipu za slijedecu sezonu i da damo sansu nekom mladjem igraci, pa mozda se i dokaze, nemamo sta izgubiti.
Ova trenutna ekipa nije za titule i ne moze je osvojiti, toga trebamo svi biti svijesni. Onda shodno tome trebamo se i postaviti, ili se pojacati pa napasti tituli, ili gurati mladje igrace. Nadam se da nema onih koji misle da Ahmo recimo treba nam biti prvi napadac i slijedece sezone. Slicno vrijedi za jos par igraca.
pa ne vjerujem u to...da se nećemo pojačat..niti da trebamo predati sezonu i ići na juniore, previše se ima igrati a konkurencija mi ne djeluje toliko jaka da se ne mogu okliznuti mimo direktnih susreta s nama...Ahmo sigurno neće biti prvi špic dogodine, čovjek je pristao da se oprosti kod nas i svjestan je da će biti i klupe do kraja ugovora, ali da može biti koristan 100% ...vezni red nam je top čak i mladi igrači u njemu su čvrsti i sigurni...ne treba nam puno, samo da imamo par opcija da možemo lomiti tekme kad zapne...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 30 jan 2018, 21:24

Nemam ništa protiv prodaje, čak šta više drago mi je ALI moramo dio novca uložiti u pojačanja (zamjena za Mihojevića, desni bek, krilo, Obradović). Dio uložiti u nove talente iz Slobode, Olimpica itd.. Ne moramo mi plaćati sad obeštećenja, ima dosta slobodnih a kvalitetnih igrača, daj dobru platu, i top.

Ako se ne pojačamo adekvatno, treba im svima yebat majku, a u slucaju da napune svoje dzepove od ovih transfera, na lijekove ih trosili.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
zlo87
Postovi: 3287
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 30 jan 2018, 21:30

BordoSarajevo je napisao/la:Nemam ništa protiv prodaje, čak šta više drago mi je ALI moramo dio novca uložiti u pojačanja (zamjena za Mihojevića, desni bek, krilo, Obradović). Dio uložiti u nove talente iz Slobode, Olimpica itd.. Ne moramo mi plaćati sad obeštećenja, ima dosta slobodnih a kvalitetnih igrača, daj dobru platu, i top.

Ako se ne pojačamo adekvatno, treba im svima yebat majku, a u slucaju da napune svoje dzepove od ovih transfera, na lijekove ih trosili.
Po meni nam je potrebniji lijevi bek od desnog, jer desno imamo Hodzica i Sabanovica, a lijevo Bekica samo.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 21:30

slika

Trener Sarajeva i legendarni fudbaler Crvene zvezde s kraja 80-ih godina, Husref Musemić (56) posjetio je danas svoj nekadašnji klub koji se takođe priprema u Turskoj.

“Došao sam da se vidim sa svojim prijateljem Mitrom Mrkelom. Zvezda odlično igra ove sezone i ako bude bila kao protiv Arsenala ima šansu da eliminiše CSKA”, rekao je Musemić novinarima u Beleku

Musemić je iskoristio boravak sa svojim klubom u Turskoj i došao u Hotel “Riksos”, gdje je smještena ekipa Crvene zvezde.

On se sastao sa sportskim direktorom crveno-belih Mitrom Mrkelom (52), sa kojim je nekoliko sezona osamdesetih godina bio saigrač u Zvezdi.

Nekadašnji napadač je od 1985. do 1989. godine igrao u Crvenoj zvezdi, iz koje je otišao u škotski Hearts.
čuuuuuuuuj SD Zvezde mu haver, hoćel ovo bit nešto :D
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 30 jan 2018, 21:34, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osttribine
Postovi: 2798
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 30 jan 2018, 21:32

A sad opet ide komentar ovog laznog menadjera da je i Semjon uzeo dio kolaca pa hvali rad akademije :D
Hajde sve razumijem i njegovu kritiku i za poneku stvar jeste u pravu, ali ne razumijem ovoliki izljev negative kad nista mi promijeniti ne mozemo, imali smo mogucnost mi navijaci da kupimo ta upravljacka prava, ali smo mrtvi kokuzi i eto uletio je ovaj Tan kojeg smo u zvijezde ukivali tada. Nije bas da smo dozivili ono sto smo realno svi ocekivali, dominacija u ligi i grupna faza bar EL, ali ipak nam je valjao kroz ovaj kamp akademiju koja nam moze donijeti dosta novca u buducnosti, To sto neko masta da ce za nekog Hadzica ili Mihojevica ukoliko igra dovoljno u prvom timu neko izvaliti 5 ili 10 miliona eura taj je lud. Ova liga je dno Evrope i jedna od rijetkih koja nikad nije dala neki tim u grupnim fazama UEFA takmicenja.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 30 jan 2018, 21:36

Koliko smo tacno dobili za Mihu, Veladzica, Hadzica i od Gojkovog procenta? Postoje li skuzbene info konacno?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 30 jan 2018, 21:38

zlo87 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Nemam ništa protiv prodaje, čak šta više drago mi je ALI moramo dio novca uložiti u pojačanja (zamjena za Mihojevića, desni bek, krilo, Obradović). Dio uložiti u nove talente iz Slobode, Olimpica itd.. Ne moramo mi plaćati sad obeštećenja, ima dosta slobodnih a kvalitetnih igrača, daj dobru platu, i top.

Ako se ne pojačamo adekvatno, treba im svima yebat majku, a u slucaju da napune svoje dzepove od ovih transfera, na lijekove ih trosili.
Po meni nam je potrebniji lijevi bek od desnog, jer desno imamo Hodzica i Sabanovica, a lijevo Bekica samo.

Ma Hodzic je grohno, prije bi njega mjenjao nego Bekića, ali sumnjam da ćemo ijednog zamjeniti..
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 jan 2018, 21:38

Sabinho je napisao/la:Koliko smo tacno dobili za Mihu, Veladzica, Hadzica i od Gojkovog procenta? Postoje li skuzbene info konacno?
sikret. nagađaju oko 3 milke KM..
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 30 jan 2018, 21:40

BordoSarajevo je napisao/la:Nemam ništa protiv prodaje, čak šta više drago mi je ALI moramo dio novca uložiti u pojačanja (zamjena za Mihojevića, desni bek, krilo, Obradović). Dio uložiti u nove talente iz Slobode, Olimpica itd.. Ne moramo mi plaćati sad obeštećenja, ima dosta slobodnih a kvalitetnih igrača, daj dobru platu, i top.

Ako se ne pojačamo adekvatno, treba im svima yebat majku, a u slucaju da napune svoje dzepove od ovih transfera, na lijekove ih trosili.
Znate šta mene tišti u zadnjih mjeseci, otkako je počela ova priča o prodaji ovih momaka?
Na koji način je riješeno vlasništvo Akademije? Kakav je njen pravni status, jel ona dio Udruženja građana FK Sarajevo ili zasebno privredno društvo?
Ako je ovo prvo onda je relativno sve OK i ta sredstva koja se dobijaju za transfere idu na račun FKS, ali ako je zasebna firma, ondaa...

Mada, odgovore na ova pitanja vjerovatno nikad nećemo dobiti.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.