Gospoda iz Mostara
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema šta, čestitke Sarajevu, a i ostalima koji slave. Osveta za izbacivanje iz kupa se servirala hladna!
Gospoda iz Mostara
Gospoda iz Mostara
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam od tebe očekivao
Ali hajde, dajštadaš
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uopste ne govorim za sebe, vidis po reakcijama svakog naseg forumasa da vise prate kako se ove prinove pokazuju i kakve Zekic taktike pokusava uigrati, nego rezultat...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Haj bjeri Vanja, popij pivu, opusti se malo 
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- DoSmrtiOdani87
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
- Kontakt:
- BegovicRamiz
- Postovi: 2718
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
slabiji protivnici idu na pocetku malo da nasi dobiju na samopouzdanju
- svrakino1921
- Postovi: 19899
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
FK VELEŽ: Ribić, Duranović, Omerović, Đuliman, Nukić, Redžić, Halilović, Mešić, Salčin, Ignatov, Spahić.
4 zadnje plate nisu ove jade dobili
Nemaju šta da jedu










P.S.
Moj Željo šta im uradi
Ovako je i onaj gazda Sparsa nazor htjeo u ABA ligu i bankrotirao lik
Eno ga uvalio se u k.k.Bosna a cijelo vrijeme mjaukao kako taj klub ne postoji više
4 zadnje plate nisu ove jade dobili
Nemaju šta da jedu
P.S.
Moj Željo šta im uradi
Ovako je i onaj gazda Sparsa nazor htjeo u ABA ligu i bankrotirao lik
Eno ga uvalio se u k.k.Bosna a cijelo vrijeme mjaukao kako taj klub ne postoji više
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko sto rekoh Rodjeni,bez 7-8 pojacanja prvi kandidati za ispadanje
7-1 na kraju
7-1 na kraju
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma pusti kinoSvra kosarku, ima li prozivke...svrakino1921 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 20:14FK VELEŽ: Ribić, Duranović, Omerović, Đuliman, Nukić, Redžić, Halilović, Mešić, Salčin, Ignatov, Spahić.
4 zadnje plate nisu ove jade dobili
Nemaju šta da jedu
P.S.
Moj Željo šta im uradi
Ovako je i onaj gazda Sparsa nazor htjeo u ABA ligu i bankrotirao lik
Eno ga uvalio se u k.k.Bosna a cijelo vrijeme mjaukao kako taj klub ne postoji više
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaka cast i velezu
- Ferroviere1987
- Postovi: 702
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zamisli situaciju, Velez nikad gori igra evropu a mi da smo kojim slucajem prosli ne bi se ni pojavili na utakmici
- svrakino1921
- Postovi: 19899
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bura u "sudijskim vodama" FSBiH: Zrilić, Kaplan i Obradović više nisu Čeferinovi saradnici!
Prema našim saznanjima protiv Čeferinovog izvještaja i sudijskih lista bio je jedino Muris Jabandžić, predsjednik Nogometnog saveza Federacije BiH








Prema našim saznanjima protiv Čeferinovog izvještaja i sudijskih lista bio je jedino Muris Jabandžić, predsjednik Nogometnog saveza Federacije BiH
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ode Velež u federalnu s ovim rosterom
- svrakino1921
- Postovi: 19899
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije tačnoNajvecaRadosti je napisao/la: ↑27 jun 2026, 20:15Ko sto rekoh Rodjeni,bez 7-8 pojacanja prvi kandidati za ispadanje
7-1 na kraju
Nego momci bojkotuju - nema plata
Ovo se vidi iz aviona
-
Marokanci58
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel im zato niste dali Grbavicu jer ne mogu platiti pa će Čeliku ostati dužni ?svrakino1921 je napisao/la: ↑27 jun 2026, 20:34Bura u "sudijskim vodama" FSBiH: Zrilić, Kaplan i Obradović više nisu Čeferinovi saradnici!
Prema našim saznanjima protiv Čeferinovog izvještaja i sudijskih lista bio je jedino Muris Jabandžić, predsjednik Nogometnog saveza Federacije BiH
![]()
Znao si da nemaju marke
BRATSTVO GRAČANiCA
- svrakino1921
- Postovi: 19899
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko je u delegaciji FSBiH u Americi: Među odabranim Lejla Hamza-Salihović, Fuad Čolpa, Muhidin Raščić, Midhet Sarajčić...
Može se zaključiti da "H" komponentu iz IO predstavlja Beus, a da u SAD nisu otputovali Dario Knezović, Ivo Ivkić i Ivan Perić, dok iz "B" i "S" komponente nedostaju Muris Jabandžić i Goran Velaula
Sjednica IO održana sinoć u Salt Lake Cityju
Fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine jedna je od najljepših priča Svjetskog prvenstva u Sjevernoj Americi.
Zmajevi su izborili plasman u šesnaestinu finala Mundijala, a pobjedom protiv Katara obradovali su naciju i izmamili osmijehe i suze radosnice na lica armije navijača naše zemlje širom svjetskih meridijana.
A osim velikog broja navijača koji su u svom aranžmanu otputovali "preko bare", na tribinama je nemal broj onih koji su u zvaničnoj delegaciji Fudbalskog saveza BiH.
Otkrila je to i sjednici Izvršnog odbora FSBiH koja je održana u Salt Lake Cityju. Kako se može vidjeti na fotografijama koje je objavio FSBiH, ali i Vico Zeljković, predsjednik Saveza, od 15 članova IO njih deset je u Americi.
Među "odabranim" je i Fuad Čolpa, kojem je istekao mandat i koji se "ništa ne pita" kada je bh. fudbal u pitanju, jer nema pravo glasa. Osim njega u zvaničnoj delegaciji su i Zeljković, potpredsjednici Ivan Beus i Irfan Durić, te članovi IO: Muhidih Raščić, Midhet Sarajčić, Elmir Šećerbegović, Radika Marić, Milorad O. Lale i Miloš Brkić.
Može se zaključiti da "H" komponentu predstavlja Beus, a da u SAD nisu otputovali Dario Knezović, Ivo Ivkić i Ivan Perić. Što se tiče "B" komponente u delegaciji nema samo Murisa Jabandžića, dok kod "S" komponente fali samo Goran Velaula.
Na fotografijama sa sjednici IO može se vidjeti da su u hotelu i sveprisutni savjetnik Marko Miličić, generalni sekretar Adnan Džemidžić, ali i uposlenica Saveza Lejla Hamza-Salihović.
Ja Fude kralja






Može se zaključiti da "H" komponentu iz IO predstavlja Beus, a da u SAD nisu otputovali Dario Knezović, Ivo Ivkić i Ivan Perić, dok iz "B" i "S" komponente nedostaju Muris Jabandžić i Goran Velaula
Sjednica IO održana sinoć u Salt Lake Cityju
Fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine jedna je od najljepših priča Svjetskog prvenstva u Sjevernoj Americi.
Zmajevi su izborili plasman u šesnaestinu finala Mundijala, a pobjedom protiv Katara obradovali su naciju i izmamili osmijehe i suze radosnice na lica armije navijača naše zemlje širom svjetskih meridijana.
A osim velikog broja navijača koji su u svom aranžmanu otputovali "preko bare", na tribinama je nemal broj onih koji su u zvaničnoj delegaciji Fudbalskog saveza BiH.
Otkrila je to i sjednici Izvršnog odbora FSBiH koja je održana u Salt Lake Cityju. Kako se može vidjeti na fotografijama koje je objavio FSBiH, ali i Vico Zeljković, predsjednik Saveza, od 15 članova IO njih deset je u Americi.
Među "odabranim" je i Fuad Čolpa, kojem je istekao mandat i koji se "ništa ne pita" kada je bh. fudbal u pitanju, jer nema pravo glasa. Osim njega u zvaničnoj delegaciji su i Zeljković, potpredsjednici Ivan Beus i Irfan Durić, te članovi IO: Muhidih Raščić, Midhet Sarajčić, Elmir Šećerbegović, Radika Marić, Milorad O. Lale i Miloš Brkić.
Može se zaključiti da "H" komponentu predstavlja Beus, a da u SAD nisu otputovali Dario Knezović, Ivo Ivkić i Ivan Perić. Što se tiče "B" komponente u delegaciji nema samo Murisa Jabandžića, dok kod "S" komponente fali samo Goran Velaula.
Na fotografijama sa sjednici IO može se vidjeti da su u hotelu i sveprisutni savjetnik Marko Miličić, generalni sekretar Adnan Džemidžić, ali i uposlenica Saveza Lejla Hamza-Salihović.
Ja Fude kralja
- ErosViverosViv
- Postovi: 3389
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uranili su ove sezone, u junu daju prognoze 
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.

