Nemoj takoGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑28 jun 2026, 22:14Šta kažu, booooom, doveli Preleca za trenera, sunce ti ybm![]()
![]()
Forumaši koji su malo duže tu sjećaju se prosipanja kelnera i ekipe oko 2019 - 2020 godine, ali mislim da je ova "generacija" i to nadyebala![]()
Nastat će muk jer će dovesti igrače, genijalno.
Pri tome imaju 15 igrača u kadru, ljudi pomislili da ih za šahovskog turnira uigrava Prelec![]()
Pratite ovdje hoćel bit prizivka
Jesmo li ugašeni
Koliko plata dugujemo
Al ništa iz kluba ne izlazi
Peru nas portali - a npr.Velež 4 zadnje plate nije isplatio - ban od FIFE još uvijek nisu regulisali a portali ništa - vi ih gurate sa pripremama - mogu mislit šta ćete još im platit - možda put u Moldaviju
I takvi igraju Europu
KOMSHIJE NAŠE






.png)