FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 25 feb 2018, 10:36

hskzmostar je napisao/la:Gdje je adict da malo napise o utakmici danas?
Nisam bio dugo na forumu. Odigrali ste koliko ste trebali, vidi se velika razlika u klasi. Igrali ste 60 minuta, mi vam do tada nismo napravili ništa. Više nego zaslužena pobjeda, dobro smo i prošli čak, mada je završnica bila takva da ste mogli prosuti dva boda.
Kad smo već kod Mladosti vrlo sam razočaran igrom nakon priprema. Ko mrtvi konji, bez ideje, bez igre, ništa.
Mislim da je LZP izgubljena i sa Edisa treba smijeniti jer ova igra po meni nema smisla. Ne jučer, ipak je to Zrinjski, ali mi zadnjih 10 kola ne igramo ništa, tek povremeno bljesnemo i to je to. Nemamo igru, nemamo rezultat, na tabeli smo gotovo u slobodnom padu. Imamo previše prosječnih igrača koji su previše dobro plaćeni. Arežina bi bio prvi kojeg bi šutnuo, ali ne jedini, 6-7 igrača bi otjerao odmah sad. Mislim da se mora promijeniti stav Mušije, pa mi smo postali Meka za trenera i igrače. Nema pritiska, sve na finjaka, izgubljena utakmica mi kao aplauz pa hajde eto biće bolje. Nema ba toga više, imaju sve ne daju ništa. Ovako ćemo biti vječno dom za nezbrinutu djecu.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hskzmostar » 25 feb 2018, 10:47

Hvala prijatelju ,Arezina je inace propuh u glavi ta Zrinjski mu je pruzio dva puta sansu i on oba puta radi ponasanja otisao a velik talenat.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 25 feb 2018, 10:54

hskzmostar je napisao/la:Hvala prijatelju ,Arezina je inace propuh u glavi ta Zrinjski mu je pruzio dva puta sansu i on oba puta radi ponasanja otisao a velik talenat.
Jesi bio jučer na tekmi?

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hskzmostar » 25 feb 2018, 11:01

Addict je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Hvala prijatelju ,Arezina je inace propuh u glavi ta Zrinjski mu je pruzio dva puta sansu i on oba puta radi ponasanja otisao a velik talenat.
Jesi bio jučer na tekmi?

Jok,gostujem koliko i Skripari 2 do 3 utakmice godisnje
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 25 feb 2018, 11:10

hskzmostar je napisao/la:
Addict je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Hvala prijatelju ,Arezina je inace propuh u glavi ta Zrinjski mu je pruzio dva puta sansu i on oba puta radi ponasanja otisao a velik talenat.
Jesi bio jučer na tekmi?

Jok,gostujem koliko i Skripari 2 do 3 utakmice godisnje
Nemoj pretjerivati nisu oni toliko aktivni.
Nego, svega ti, pratis kao i ja ovaj naš leteći cirkus Monti Pajtona a mislim da si i realan. Kako ti vidiš igru ovih naših, ukupno cijelu sezonu. Ja se ne mogu oteti utisku da smo morali više i da nam igra ne liči ni na šta. Početak je bio odličan a onda sve gore i gore...
Kako ti to vidiš?
Mogu na pitanje odgovoriti i drugi članovi foruma.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10203
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2018, 11:33

#addicta evo ja cu svoj osvrt napisati na igru Mladosti onoliko koliko sam upratio. Po meni ima tu fini igraca, ima kvaliteta u svim linijama. Pocetak sezone odlican, puno bolji nego se ocekivao, sada vec katastrofalno, protiv Slobode bilo je price i da ste premirani, ne znam koliko ima tu istine al nista niste pokazali. Mislim da je ispocetka djelovalo 'napaljivanje' trenera, kasnije to prestaje, kako se vidi nije neki takticar, pa mislim da najveci problem u treneru.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hskzmostar » 25 feb 2018, 11:48

Mladost ima dosta "plemenitih" igraca a imam osjecaj da Mulalic ide nesto kao vojnicki,mi smo imali takvog u vidu Perica Dragana ali takvi likovi bez taktickog znanja ne prolaze nigdje ,misljnje sam da jedan trener kao Odovic ili Karacic bi imali puno vise bodova sa ovakvom ekipom.
Realno uz Krupu meni ekipa za Lige 6
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 25 feb 2018, 12:16

Tako i ja nekako mislim. Možda nemamo 11 dosta kvalitetnih ali imamo bar 5-6, u svakom slučaju mislim da nemamo ništa slabiju ekipu od Krupe ili Radnika koji su uspred nas. Počeo je odlično, možda je na njih djelovala ta šok terapija, možda je njegov stil bio iznenađenje za druge trenere ali nakon par kola su svi pročitali taj fazon i kraj priče. I ja sam povjerovao da je Edis taj koji će nas voditi u tu ligu 6 pa gore šta bude ali mi sve više liči da smo u rupi iz koje ne znamo da izađemo. Neki kažu da ta liga 6 za nas i nije imperativ ali evo ja lično mislim da ovakva ekipa u ovako uređenom klubu mora u ligu 6 i za mene bi to bio neuspjeh ako ne uđemo. Jesmo mlada ekipa i još nam treba nekih stvari ali ipak mislim da smo morali više. Nisam od onih koji bi sjekli glave trenera nakon 4 slabe partije ali ne vjerujem više u Edisa i gotovo.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 26 feb 2018, 11:15

Addict je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Gdje je adict da malo napise o utakmici danas?
Nisam bio dugo na forumu. Odigrali ste koliko ste trebali, vidi se velika razlika u klasi. Igrali ste 60 minuta, mi vam do tada nismo napravili ništa. Više nego zaslužena pobjeda, dobro smo i prošli čak, mada je završnica bila takva da ste mogli prosuti dva boda.
Kad smo već kod Mladosti vrlo sam razočaran igrom nakon priprema. Ko mrtvi konji, bez ideje, bez igre, ništa.
Mislim da je LZP izgubljena i sa Edisa treba smijeniti jer ova igra po meni nema smisla. Ne jučer, ipak je to Zrinjski, ali mi zadnjih 10 kola ne igramo ništa, tek povremeno bljesnemo i to je to. Nemamo igru, nemamo rezultat, na tabeli smo gotovo u slobodnom padu. Imamo previše prosječnih igrača koji su previše dobro plaćeni. Arežina bi bio prvi kojeg bi šutnuo, ali ne jedini, 6-7 igrača bi otjerao odmah sad. Mislim da se mora promijeniti stav Mušije, pa mi smo postali Meka za trenera i igrače. Nema pritiska, sve na finjaka, izgubljena utakmica mi kao aplauz pa hajde eto biće bolje. Nema ba toga više, imaju sve ne daju ništa. Ovako ćemo biti vječno dom za nezbrinutu djecu.
Samo da odgovorim vezano za Arežinu pa ću onda iznijeti svoj stav o svemu. Treba biti realan pa konstatovati i priznati da je Arežina za klasu iznad drugih igrača Mladosti. Pa njegove duge lopte sa desne ili lijeve strane na suprotnu kao da imaju oči, ali kada nema s kime igrati. Nema volje kod igrača, nema trke igraju kao Roma, mrtvo skroz (na početku sezone extra, a onda...). Desna strana je bila šuplja nazad, tropa naprijed i Mulalić ništa ne mijenja. Gledajući ovako Mulalića treba smijeniti, ali ako malo dublje analiziramo po mom mišljenju Mladosti nije niti bio cilj liga za prvaka (barem nakon završetka prvog dijela). Pa "pojačanja" koja su došla sjede na klupi ili su na tribinama (samo Pandža igrao, a i on katastrofa). Jer i kad bi se ušlo u ligu za prvaka ne može se ništa postići, dok u ligi za opstanak smo "sigurni", raje na stadionu uvijek isto bila liga za opstanak ili za prvaka (samo bi bilo više gostujućih navijača), ni s te strane se ne može računati na neki profit, a ovako se možda neka utakmica i "proda" :) . U ostalom za sljedeću sezonu su postavljeni i visoki zahtjevi u smislu infrastrukture tako da ni sponzoru nije lahko, treba biti zadovoljan s ovim što imamo, ja bih samo volio da vidim više želje i truda kod igrača pa da kad i izgube ne bude mi krivo.

Avatar
bhsport
Postovi: 11342
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la bhsport » 26 feb 2018, 12:58

Fakat je da vas je Mulalic nahajco na pocetku, a sto vrijeme odmice sve ste gori i gori, nit igre nit bodova.
Ekipa je po imenima za lige 6 defiitivno, ali Radnik je isto tako dobar i izgurat ce vas kako stvari stoje.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 26 feb 2018, 19:44

budimo_realni je napisao/la: Samo da odgovorim vezano za Arežinu pa ću onda iznijeti svoj stav o svemu. Treba biti realan pa konstatovati i priznati da je Arežina za klasu iznad drugih igrača Mladosti. Pa njegove duge lopte sa desne ili lijeve strane na suprotnu kao da imaju oči, ali kada nema s kime igrati. Nema volje kod igrača, nema trke igraju kao Roma, mrtvo skroz (na početku sezone extra, a onda...). Desna strana je bila šuplja nazad, tropa naprijed i Mulalić ništa ne mijenja. Gledajući ovako Mulalića treba smijeniti, ali ako malo dublje analiziramo po mom mišljenju Mladosti nije niti bio cilj liga za prvaka (barem nakon završetka prvog dijela). Pa "pojačanja" koja su došla sjede na klupi ili su na tribinama (samo Pandža igrao, a i on katastrofa). Jer i kad bi se ušlo u ligu za prvaka ne može se ništa postići, dok u ligi za opstanak smo "sigurni", raje na stadionu uvijek isto bila liga za opstanak ili za prvaka (samo bi bilo više gostujućih navijača), ni s te strane se ne može računati na neki profit, a ovako se možda neka utakmica i "proda" :) . U ostalom za sljedeću sezonu su postavljeni i visoki zahtjevi u smislu infrastrukture tako da ni sponzoru nije lahko, treba biti zadovoljan s ovim što imamo, ja bih samo volio da vidim više želje i truda kod igrača pa da kad i izgube ne bude mi krivo.
Treba biti realan pa reci da klub stagnira ako ne i ide nizbrdo. Od ulaska u premijer ligu mimo prskalica nije nista uradjeno na stadionu. Tri sezone se ceka semafor kao da ga neki kinez u Emeta u kacari sastavlja piksel po piksel. Marketing nam je nula bodova, raje ce sve manje i manje biti na tribinama.
Sportski direktor vise trazi korov po stadionu nego sto radi ono sto treba. Nakardan sistem koji Musija drzi pod kontrolom dokle li kako li...
Mulalic poceo dobro nahanjacao igrace ali to mozes kolo dva raditi ne citavu sezonu. Takticki na terenu izgledamo prelose nikakve igre sve nekako nazor.
Liga za opstanak manje vise zagarntovana tako da ce na utakmicama biti 300-tinjak ljudi i to je to.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 27 feb 2018, 21:27

Treba biti realan pa reci da klub stagnira ako ne i ide nizbrdo. Od ulaska u premijer ligu mimo prskalica nije nista uradjeno na stadionu. Tri sezone se ceka semafor kao da ga neki kinez u Emeta u kacari sastavlja piksel po piksel. Marketing nam je nula bodova, raje ce sve manje i manje biti na tribinama.
Sportski direktor vise trazi korov po stadionu nego sto radi ono sto treba. Nakardan sistem koji Musija drzi pod kontrolom dokle li kako li...
Mulalic poceo dobro nahanjacao igrace ali to mozes kolo dva raditi ne citavu sezonu. Takticki na terenu izgledamo prelose nikakve igre sve nekako nazor.
Liga za opstanak manje vise zagarntovana tako da ce na utakmicama biti 300-tinjak ljudi i to je to.[/quote]
U potpunosti se slažem. Nekako sve više mislim da se i sam Mušija preračunao, da je mislio da to sve manje košta. Ne znam ali sav onaj pozitivni duh i pozitivna energija koja je bila u i oko kluba polahko jenjava. A o sportskom direktoru ne bih ni pricao... On je meni nigdje veze, na tu poziciju treba postaviti neko IME, nekog ko će samim svojim imenom privući i medije i igrače pa i sponzore. Platiti čovjeka dobro, ali da se ima hajra od njega. Smatram da bi i podrška općine trebala biti bolja, ali čini se da Mušija i Mandra i nisu u nekim idealnim odnosima pa i tu šteka. A što se tiče trenera, kada bi ga mijenjali, ja iskreno ne znam koga bih tu postavio. Sve je to kod nas u pet deka niko nema neku aman taktiku.

Kalounho
Postovi: 84
Pridružen/a: 16 okt 2013, 11:24
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Kalounho » 28 feb 2018, 17:03

Moje mišljenje je da vas najviše poremetio odlazak Rahimića. Dok je on bio trener nekako ste najljepše igrali, u prvoj sezoni u Premijer ligi ste uspjeli opstati i pored ispadanja čak 6 ekipa. U drugoj sezoni koliko se sjećam vodio vas je 10-ak kola i bili ste neporaženi, čim je došao Musemić došli su i porazi.. Mulalić je energičan trener, ali ništa više od toga.
Što se tiče infrastrukture i tu ste stali, onaj stadiončić nije loš ali definitivno je da je potrebno još ulaganja. Mladost mi je zaista simpatična i draga ekipa i nadam se da će igrati nekad i ozbiljniju ulogu u ovoj ligi.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 03 mar 2018, 20:15

Mladost danas prvo poluvrijeme katastrofa. Sut na gol niti jedan, nikakve igre protiv ekipe koja se bori za opstanak. Igraci izgubljeni bez samopouzdanja ne mogu dva dodavanja sastavit. Mulalic kao strateg nula bodova, napravio dvije prinudjene izmjene jedan se povrijedio drugi da ne dobije crveni i on se hvali kako je izmjenama okrenuo utakmicu. Istana je da je prvi gol okrenuo utakmicu,nakon kojeg je celik pao a mladost se digla. Prvi go, gol u dva poteza regoje ispucava loptu, na gresku stopera celika lopta dolazi do majstora arezine koji opravdava svoj prefiks. Zaista rezultat nije realan, utakmica sa goskom bi trebala biti potvrda ovoga sto sam napisao.

amar009
Postovi: 428
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 03 mar 2018, 20:28

aneks je napisao/la:Mladost danas prvo poluvrijeme katastrofa. Sut na gol niti jedan, nikakve igre protiv ekipe koja se bori za opstanak. Igraci izgubljeni bez samopouzdanja ne mogu dva dodavanja sastavit. Mulalic kao strateg nula bodova, napravio dvije prinudjene izmjene jedan se povrijedio drugi da ne dobije crveni i on se hvali kako je izmjenama okrenuo utakmicu. Istana je da je prvi gol okrenuo utakmicu,nakon kojeg je celik pao a mladost se digla. Prvi go, gol u dva poteza regoje ispucava loptu, na gresku stopera celika lopta dolazi do majstora arezine koji opravdava svoj prefiks. Zaista rezultat nije realan, utakmica sa goskom bi trebala biti potvrda ovoga sto sam napisao.
nemas ti pojma...sta ti znaci ova zadnja recenica...ti ocito gledas prvi puta mladost...

amar009
Postovi: 428
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 03 mar 2018, 20:35

addict...iznenadio si me sa postom poslije utakmice sa svinjskim...govorim u vezi najboljeg igraca po meni mozda i cijele lige-Arezina-i sam znas da je potpisao na dvije godine i da musija zeli sa areznom u ekipi stvarati dobru igru...i danas je pokazao da jedini igra lopte...lp...

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 03 mar 2018, 20:46

Ja sam napisao cinjenice, ako nesto nije tacno napisi konkretno sta.Ovo zadnje znaci da mulalic kao strateg nema pojma i da ce se to vidjeti na narednoj utakmici,kao sto se vidjelo i na utakmici u tuzli gdje nismo imali suta na gol, kao sto se vidi i na pojacanima koja mu nisu ni na klupi. A mladost pratim od 95.

amar009
Postovi: 428
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 03 mar 2018, 20:51

ja ne branim mulalica ali danas je bio u pravu kada je rekao da je mladost u 15-16 utakmica igrala dobro...ma samo mi nije jasno sta ce se to vidjeti na sljedecoj utakmici...mladost je realno na poziciji kojoj se i nalazi...i nevidim nikakav problem...a dobar si ako pratis od 95...

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 03 mar 2018, 20:59

Ne znam sta si mi uopste komentarisao komentar nemas nista konkretno da mi kazes. Nije istina da igra dobro , prvih nekoliko utakmica sa mulalicem su bile dobre dok je krv svjeza bila sad to ne lici ni na sta.Ne najavljujem ja nista spec za sljedecu utakmicu. Najavljujem utakmicu kao protiv krupe uglavnom bez igre.

amar009
Postovi: 428
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la amar009 » 03 mar 2018, 21:03

aneks je napisao/la:Ne znam sta si mi uopste komentarisao komentar nemas nista konkretno da mi kazes. Nije istina da igra dobro , prvih nekoliko utakmica sa mulalicem su bile dobre dok je krv svjeza bila sad to ne lici ni na sta.Ne najavljujem ja nista spec za sljedecu utakmicu. Najavljujem utakmicu kao protiv krupe uglavnom bez igre.
ma nemam se ja sta sa tobom rasprravljati...vidi se da nisi lopte ni na fizickom igrao...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.