Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AlfredNobel » 18 nov 2020, 14:56

Da hoće doći Barbarez već jednom, sve bih dao, samo da vam se usliše te želje. Nikog nije vodio, jedino što ima je licenca i to je sve. Na osnovu čega vlada toliki optimizam u vezi njega? Aha znam, gleda se njegova igračka karijera i to što je gotivan svima. Manite se već jednom tih debilnih floskula o ljubavi prema repki, ostavljao srce na teren i slično, jer po tome onda svi mi možemo biti selektori, jer eto volimo repku i sve ćemo dati za nju. Halooo, sad će 2021. godina, vama su i dalje ti glupi klišei u rječniku, pa ne mogu da vjerujem.

Ne kažem da ne bi bio dobar, sve je moguće, ali koliko se priziva, rekao bi čovjek da je hibrid Kloppa i Guardiole. Odvojite igračku i trenersku karijeru i biće vam lakše, jer svako kad postane trener kreće od nule, koga boli što je bio dobar igrač.

Imate te primjere Pirla, Solskajera, a isto tako sad i navijači Barce prizivaju Xavija, za kojeg misle da će biti isti kao Pep onomad. Nema logike. Ne bih ništa spektakularno očekivao od Barbareza, treba tražiti bolje trenere. Ja sam najviše za Čustovića, mada svejedno je to, sve dok je ova garnitura ljudi u Savezu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
1921boy
Postovi: 5822
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 1921boy » 18 nov 2020, 14:59

AlfredNobel je napisao/la:
18 nov 2020, 14:56
Da hoće doći Barbarez već jednom, sve bih dao, samo da vam se usliše te želje. Nikog nije vodio, jedino što ima je licenca i to je sve. Na osnovu čega vlada toliki optimizam u vezi njega? Aha znam, gleda se njegova igračka karijera i to što je gotivan svima. Manite se već jednom tih debilnih floskula o ljubavi prema repki, ostavljao srce na teren i slično, jer po tome onda svi mi možemo biti selektori, jer eto volimo repku i sve ćemo dati za nju. Halooo, sad će 2021. godina, vama su i dalje ti glupi klišei u rječniku, pa ne mogu da vjerujem.

Ne kažem da ne bi bio dobar, sve je moguće, ali koliko se priziva, rekao bi čovjek da je hibrid Kloppa i Guardiole. Odvojite igračku i trenersku karijeru i biće vam lakše, jer svako kad postane trener kreće od nule, koga boli što je bio dobar igrač.

Imate te primjere Pirla, Solskajera, a isto tako sad i navijači Barce prizivaju Xavija, za kojeg misle da će biti isti kao Pep onomad. Nema logike. Ne bih ništa spektakularno očekivao od Barbareza, treba tražiti bolje trenere. Ja sam najviše za Čustovića, mada svejedno je to, sve dok je ova garnitura ljudi u Savezu.
Bolje Barbarez bez ikakvog iskustva nego čovjek koji kaže nije bitno 3 ili 4 šešir
Pa jel isto kad igraš sa Francuskom,Belgijom,Danskom,Andorom i Litvom
Ili kad igraš sa Francuskom,Belgijom,Maltom,Andorom i Litvom
Sve osim Misketa sve rastjerati takvi ljudi nam ne trebaju

"Igrač se rađa,a trener se postaje" V.H
Zadnja izmjena: 1921boy, dana/u 18 nov 2020, 15:02, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14996
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Shategabri » 18 nov 2020, 14:59

Možda Barba bude novi Zidane :D
Koševo Zapad

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sviuodbranu » 18 nov 2020, 15:03

AlfredNobel je napisao/la:
18 nov 2020, 14:56
Da hoće doći Barbarez već jednom, sve bih dao, samo da vam se usliše te želje. Nikog nije vodio, jedino što ima je licenca i to je sve. Na osnovu čega vlada toliki optimizam u vezi njega? Aha znam, gleda se njegova igračka karijera i to što je gotivan svima. Manite se već jednom tih debilnih floskula o ljubavi prema repki, ostavljao srce na teren i slično, jer po tome onda svi mi možemo biti selektori, jer eto volimo repku i sve ćemo dati za nju. Halooo, sad će 2021. godina, vama su i dalje ti glupi klišei u rječniku, pa ne mogu da vjerujem.

Ne kažem da ne bi bio dobar, sve je moguće, ali koliko se priziva, rekao bi čovjek da je hibrid Kloppa i Guardiole. Odvojite igračku i trenersku karijeru i biće vam lakše, jer svako kad postane trener kreće od nule, koga boli što je bio dobar igrač.

Imate te primjere Pirla, Solskajera, a isto tako sad i navijači Barce prizivaju Xavija, za kojeg misle da će biti isti kao Pep onomad. Nema logike. Ne bih ništa spektakularno očekivao od Barbareza, treba tražiti bolje trenere. Ja sam najviše za Čustovića, mada svejedno je to, sve dok je ova garnitura ljudi u Savezu.
Nas moze voditi samo neko ko ima mu da za to. Nema ni Custovic neki CV o cemu pricamo mi :?:
Treba nam neko sa autoritetom da hlupi sakom od stol.
Niko nije napisao da ce napraviti neka cuda ali mi je dosta vise ovih kvazi strucnjaka. Imali smo ih previse a rez nula
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
braco
Postovi: 8766
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la braco » 18 nov 2020, 15:05



Dakle po ovome čekat ćemo mart da izaberemo novog selektora jer ga mora novi IO izabrati koji još nije formiran. A kvalifikacije počinju u martu, pa ovo su stvarno genijalci. :bow:

I da bude još jače po svemu sudeći o novom selektoru će nam odlučivat Hamdija Tigar :rol: :bow: :rol: :bow:

I bog zna koliko će Hamdija biti u novom IO. Mogli su usput i Atifa Dudakovića, Nazifa Gljivu i Osmana Džihu u IO da nam odlučuju o ključnim pitanjima u fudbalu.

Podsjetimo, u nekim kantonalnim savezima moglo bi doći do promjena. Tako bi u Izvršni odbor Fudbalskog saveza iz Tuzlanskog kantona mogao Azmir Husić, dok iz Unsko-sanskog bi u IO krovne kuće bh. fudbala mogao Hamdija Abdić.

Avatar
1921boy
Postovi: 5822
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 1921boy » 18 nov 2020, 15:07

Sviuodbranu je napisao/la:
18 nov 2020, 15:03
AlfredNobel je napisao/la:
18 nov 2020, 14:56
Da hoće doći Barbarez već jednom, sve bih dao, samo da vam se usliše te želje. Nikog nije vodio, jedino što ima je licenca i to je sve. Na osnovu čega vlada toliki optimizam u vezi njega? Aha znam, gleda se njegova igračka karijera i to što je gotivan svima. Manite se već jednom tih debilnih floskula o ljubavi prema repki, ostavljao srce na teren i slično, jer po tome onda svi mi možemo biti selektori, jer eto volimo repku i sve ćemo dati za nju. Halooo, sad će 2021. godina, vama su i dalje ti glupi klišei u rječniku, pa ne mogu da vjerujem.

Ne kažem da ne bi bio dobar, sve je moguće, ali koliko se priziva, rekao bi čovjek da je hibrid Kloppa i Guardiole. Odvojite igračku i trenersku karijeru i biće vam lakše, jer svako kad postane trener kreće od nule, koga boli što je bio dobar igrač.

Imate te primjere Pirla, Solskajera, a isto tako sad i navijači Barce prizivaju Xavija, za kojeg misle da će biti isti kao Pep onomad. Nema logike. Ne bih ništa spektakularno očekivao od Barbareza, treba tražiti bolje trenere. Ja sam najviše za Čustovića, mada svejedno je to, sve dok je ova garnitura ljudi u Savezu.
Nas moze voditi samo neko ko ima mu da za to. Nema ni Custovic neki CV o cemu pricamo mi :?:
Treba nam neko sa autoritetom da hlupi sakom od stol
To je ključna stvar gdje ni jedan trener nema mu da maketi Džeku kad je loš,Pjanića kad je loš on je u Barceloni pa mora igrati zašto boli nas briga za klub ti si u REPREZENTACIJI momak to je jedan od problema a drugi je naravno pozivi po zasluzi gdje igrači koji su dobri i konstantni a dobijaju oni koji po pola godine/godinu ne igraju
Znači igrači koji će imati nekog koga će se bojat i koji će sprovoditi autoritet nad njima

Avatar
1921boy
Postovi: 5822
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 1921boy » 18 nov 2020, 15:10

braco je napisao/la:
18 nov 2020, 15:05


Dakle po ovome čekat ćemo mart da izaberemo novog selektora jer ga mora novi IO izabrati koji još nije formiran. A kvalifikacije počinju u martu, pa ovo su stvarno genijalci. :bow:

I da bude još jače po svemu sudeći o novom selektoru će nam odlučivat Hamdija Tigar :rol: :bow: :rol: :bow:

I bog zna koliko će Hamdija biti u novom IO. Mogli su usput i Atifa Dudakovića, Nazifa Gljivu i Osmana Džihu u IO da nam odlučuju o ključnim pitanjima u fudbalu.

Podsjetimo, u nekim kantonalnim savezima moglo bi doći do promjena. Tako bi u Izvršni odbor Fudbalskog saveza iz Tuzlanskog kantona mogao Azmir Husić, dok iz Unsko-sanskog bi u IO krovne kuće bh. fudbala mogao Hamdija Abdić.
Dok je politike "kur ve" od nas nema repke nikad to je dokaz Azmira koji misli da se parama može sve i Hamdije koji se gura na osnovu stranke i osnovu onog što je donio za vrijeme rata BiH
Standardna priča zbog toga se ovo MORA rastjerati ako planiramo nešto vidjeti u narednih par godina

Pljuvali smo Vahu a njegove se riječi zaista obistinjuju prvo od politike,do namiještanja ko mora igrati,ko će kome biti pomoćnik itd
Čovjek koji jednom Mamiću nije dao da mu bude gazda da da tamo nekom Begiću i ostalim karinama
On je za mene gospodin on voli reprezentaciju sve 5 ali čovjek neće nikog nad sobom

Avatar
Raonffa
Postovi: 26295
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 18 nov 2020, 15:28

Ma ne možeš ti ovo rastjerati kad je cijeli sistem fudbalskog saveza skrojen po uzoru na državu i administraciju odnosno "sveto trojstvo". Ti kad pogledaš kako funkcionišu naši savezi, odnosno sistem rada i odlučivanja, pa ispadne uspjeh da mi uopšte imamo reprezentativne selekcije u sportovima.

A što se tiče selektora, prilično sam siguran da će nas Vico počastiti sa nekim Srbinom, a oni su baš puni polovnjaka koji su se godinama mijenjali na klupi Srbije, ne sumnjam da će neki zakačiti i nas.

Mada, na kraju krajeva dok je ovakvog Saveza svaki selektor koji pristane i dođe voditi našu repku će biti pod pritiskom raznih menadžera i mešetara, tako da je sa te strane praktično svejedno ko će biti novi selektor.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AlfredNobel » 18 nov 2020, 15:58

Sve se ja slažem, treba biti i autoritet, mudonja, taktičar, pedagog itd. Trener mora biti čitav 'paket'. Ali, hajmo krenuti od početka.

Prva i glavna stvar, suština svega - Savez. Možemo mi naglabiti i navoditi 560 imena, ali kakve koristi? Trener da bi imao damu da kako vi kažete, lupi šakom od sto, mora imati ljude iza sebe, tj. Savez. Koji će qurac lupati, pa da mu dođe Begić s spiskom mendažerskih ublehaških igrača koji se moraju naći na spisku. Može lupati materi. Također, zašto su to Pjanić i Džeko problem?

Druga stvar, isto od krucijalne važnosti. Da bi doveo trenera koji će biti autoritet i veliki znalac, moraš mu logično dati slobodu i ne miješati se mu se ama baš ni u jedan aspekt rada. Naravno, to je kod nas nemoguće, tako da nećemo maštati o velikim imenima. Mogli smo i možemo imati jednog Halilhodžića, ali takvo jedno ime neće ni da sjeda za stol, jer zna da neće imati slobodu i da će morati stavljati na spiskove igrače od raznoraznih kvazi menadžerčića.

Znači, sve polazi i završava od Saveza. Trebamo dobrog trenera, trebamo. Ima li ih na tržištu, definitivno. Zašto neće da dođu? Zato što nemaju slobodu u radu i što vlada kriminal u Savezu. To je to, gotovo. Sve se to dati reorganizirati za tren oka, ali ne može kad sve koči kriminalni Savez. To je najveći problem i sve dok se to popravi, dok ne dođe njihova smjena, nemamo o čemu pričati. Naći će se neko rješenje, neki trenerčić kalibra Baždarević, s nekim smiješnim iskustvom po Francuskoj i to je sve.

Čustovića sam naveo kao svoju želju, kojeg sam priželjkivao i u FKS. Nema neki bog zna CV, ali ne može ni imati kad je mlad trener, ali ima neke druge kvalitete.

Zaboravite odmah na Muslina, čovjeka kojeg su otjerali s mjesta selektora Srbije nakon plasmana na SP, jer pozive nije upućivao Milinković-Saviću. Muslin neće trpiti takve stvari, pogotovo da gura nekakve lončare, hajradinoviće, hotiće, todoroviće itd.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
1921boy
Postovi: 5822
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 1921boy » 18 nov 2020, 16:12

Raonffa je napisao/la:
18 nov 2020, 15:28
Ma ne možeš ti ovo rastjerati kad je cijeli sistem fudbalskog saveza skrojen po uzoru na državu i administraciju odnosno "sveto trojstvo". Ti kad pogledaš kako funkcionišu naši savezi, odnosno sistem rada i odlučivanja, pa ispadne uspjeh da mi uopšte imamo reprezentativne selekcije u sportovima.

A što se tiče selektora, prilično sam siguran da će nas Vico počastiti sa nekim Srbinom, a oni su baš puni polovnjaka koji su se godinama mijenjali na klupi Srbije, ne sumnjam da će neki zakačiti i nas.

Mada, na kraju krajeva dok je ovakvog Saveza svaki selektor koji pristane i dođe voditi našu repku će biti pod pritiskom raznih menadžera i mešetara, tako da je sa te strane praktično svejedno ko će biti novi selektor.
"Sveto trojstvo"
Može se sveto trojstvo sastavit od ljudi koji su stručni i koji su u fudbalu aktivni a ne da u IO budu ljudi koji su igrali godinu dana u kantonalnoj ligi i bili predsjednik nekog kluba jednu godinu

Hrgović,Barbarez,Misimović,Brašnić,Šilić,Spahić,Jakirović
Papac,Bajić,Maletić,Trivunović,Krunić,Damjanović
Hasagić,Bajramović,Baljić,Bolić,Hadžibegić,Osim,Sušić,Musić
Rahimić,Mujdža,Salihović,Ibišević,Hibić,Selimbegović

Ako se od ovih ljudi ne može napraviti tim u IO koji može dobro obavljati svoj posao a da budu dosta bolji od ovih smećara onda treba ugasit repku

99,9% ljudi bi bili za to da se napravi IO od ovakvih ljudi

Eto sve tri strane bi bile zastupljene imali bi ljude koji su trenutno prisutni u fudbalu neki više neki manje gdje bi sigurno mogao oformiti dobar domaći stručni štab uz par iskusni i par mlađi ljudi neki na čelu u17,19,21 reprezentacije gdje bi svi bili zadovoljni a reprezentacija bi išla na bolje sigurno jer bi stvorili dozu jedinstva i zajednistva gdje ne bi bilo bitno jesi li Zlatan,Miralem,Ognen,Saša,Goran itd

Navijači bi uživali ova djeca u19,u21 pa i A reprezentativci bi imali veliku želju da se dokažu svojim nekadašnjim idolima sa kojim bi imali priliku razgovarat,surađivat

Sve dok nama savez vode ljudi koji su završili elektrotehničlu školu,veze nemaju sa sportom i dok u IO ulaze ljudi poput ratni profitera,političara,marioneta od nas nema uspjeha

Najbolji je primjer Vahid Halilhodžić i njegova izjava "Da radim u reprezentaciji Bosne i Hercegovine u stručnom štabu bi moro imati hodžu,fratra i popa"
Svjetski trener koji je trenirao Obalu Bjelokosti,Japan,Alžir,
PSG,Nant,Lile,Dinamo i trenutno Maroko gdje ima odlične rezultate

(p.s pogledajte video kod Senada u emisiji kada spominje da ga je jedan čovjek prepoznao za vrijeme SP 2014 i da se u trenutku stvorilo par hiljada ljudi koji su skandidirali njegovo ime) (Kao što je rekao neki tamo Bosančeros a njegovo ime skandidiraju Brazilci koji ga uopšte ne poznaju uživo)

Mi ga pljujemo da je u pitanju novac vjerujem da je u navedenim reprezentacijama i klubovima zaradio novca za cijeli život (u Maroku ima cca 110-150k € mjesečno )
Čovjek samo želi vrijeme,svoje ljude i ne miješanje u selekciju i odabir igrača

nebeskasila
Postovi: 2560
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la nebeskasila » 18 nov 2020, 16:24

Samo dovesti strucne ljude u savez otjerati lopove i rijesem problem. Dovodi se neki vico ko je on? Ko je elvedin begic ? Nevjerovatno

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sviuodbranu » 18 nov 2020, 16:27

Tesko je i reorganizovat savez kada je i tu sve po dejtonskom sablonu.
Treba prijaviti sve UEFI ili fifi i ako treba i ugasiti ovo leglo kriminala.

U savezu moraju biti Bolic, Hibic, Barbarez, Misimovic, Rahimic, Konjic i td, moraju biti mladi strucnjaci pravnici treneri, mora se iz temelja sve promjeniti.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 18 nov 2020, 16:34

Glasanjem na općim izborima 2022-e se barem malo može preurediti struktura unutar saveza, tj. trenutnu većinu na kantonalnom nivou, svesti na marginu.

Jer se delegati biraju iz svakog kantona.

ZDK - Tuzlanski - KS - USK su kantoni gdje mi mozemo napraviti promjene.

Nadam se da će opozicija malo da se dotakne općenito sporta i pitanje svih reprezentativnih sportova.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
braco
Postovi: 8766
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la braco » 18 nov 2020, 16:39

1921boy je napisao/la:
18 nov 2020, 16:12

"Sveto trojstvo"
Može se sveto trojstvo sastavit od ljudi koji su stručni i koji su u fudbalu aktivni a ne da u IO budu ljudi koji su igrali godinu dana u kantonalnoj ligi i bili predsjednik nekog kluba jednu godinu

Hrgović,Barbarez,Misimović,Brašnić,Šilić,Spahić,Jakirović
Papac,Bajić,Maletić,Trivunović,Krunić,Damjanović
Hasagić,Bajramović,Baljić,Bolić,Hadžibegić,Osim,Sušić,Musić
Rahimić,Mujdža,Salihović,Ibišević,Hibić,Selimbegović

Ako se od ovih ljudi ne može napraviti tim u IO koji može dobro obavljati svoj posao a da budu dosta bolji od ovih smećara onda treba ugasit repku

99,9% ljudi bi bili za to da se napravi IO od ovakvih ljudi

Eto sve tri strane bi bile zastupljene imali bi ljude koji su trenutno prisutni u fudbalu neki više neki manje gdje bi sigurno mogao oformiti dobar domaći stručni štab uz par iskusni i par mlađi ljudi neki na čelu u17,19,21 reprezentacije gdje bi svi bili zadovoljni a reprezentacija bi išla na bolje sigurno jer bi stvorili dozu jedinstva i zajednistva gdje ne bi bilo bitno jesi li Zlatan,Miralem,Ognen,Saša,Goran itd

Ma nema ništa od toga, oni su napravili savršeni sistem po kojem niko od legendi ne može ući u IO. Koliko znam u IO ulazi 10 članova iz FBiH i 5 iz RS. Bira se iz kantonalnih saveza (FBiH) i područnih saveza (RS).

Dakle odmah otpiši da će ti bilo ko iz RS predložiti nekog od tih kandidata. A i iz FBiH ti niko neće predložiti te jer niko od njih nije uključen u rad kantonalnih saveza, dosta njih što si nabrojao ne živi uopšte u BiH i na kraju krajeva referenca da bi te tvoj npr. kantonalni savez predložio mora biti da si dobar s lokalnim kabadahijama iz kantona koji će te predložiti, taldžija, korumpiran itd.

Tako da od profila ljudi koje si nabrojao nema ništa. Ući će kao i uvijek mutni i sumnjivi ljudi, evo već imamo neka imena u javnosti koji su kandidati. Tipa Porča iz NSZDK, Tigar iz NSUSK, Husić iz NSTK itd.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 18 nov 2020, 16:48

braco je napisao/la:
18 nov 2020, 16:39
1921boy je napisao/la:
18 nov 2020, 16:12

"Sveto trojstvo"
Može se sveto trojstvo sastavit od ljudi koji su stručni i koji su u fudbalu aktivni a ne da u IO budu ljudi koji su igrali godinu dana u kantonalnoj ligi i bili predsjednik nekog kluba jednu godinu

Hrgović,Barbarez,Misimović,Brašnić,Šilić,Spahić,Jakirović
Papac,Bajić,Maletić,Trivunović,Krunić,Damjanović
Hasagić,Bajramović,Baljić,Bolić,Hadžibegić,Osim,Sušić,Musić
Rahimić,Mujdža,Salihović,Ibišević,Hibić,Selimbegović

Ako se od ovih ljudi ne može napraviti tim u IO koji može dobro obavljati svoj posao a da budu dosta bolji od ovih smećara onda treba ugasit repku

99,9% ljudi bi bili za to da se napravi IO od ovakvih ljudi

Eto sve tri strane bi bile zastupljene imali bi ljude koji su trenutno prisutni u fudbalu neki više neki manje gdje bi sigurno mogao oformiti dobar domaći stručni štab uz par iskusni i par mlađi ljudi neki na čelu u17,19,21 reprezentacije gdje bi svi bili zadovoljni a reprezentacija bi išla na bolje sigurno jer bi stvorili dozu jedinstva i zajednistva gdje ne bi bilo bitno jesi li Zlatan,Miralem,Ognen,Saša,Goran itd

Ma nema ništa od toga, oni su napravili savršeni sistem po kojem niko od legendi ne može ući u IO. Koliko znam u IO ulazi 10 članova iz FBiH i 5 iz RS. Bira se iz kantonalnih saveza (FBiH) i područnih saveza (RS).

Dakle odmah otpiši da će ti bilo ko iz RS predložiti nekog od tih kandidata. A i iz FBiH ti niko neće predložiti te jer niko od njih nije uključen u rad kantonalnih saveza, dosta njih što si nabrojao ne živi uopšte u BiH i na kraju krajeva referenca da bi te tvoj npr. kantonalni savez predložio mora biti da si dobar s lokalnim kabadahijama iz kantona koji će te predložiti, taldžija, korumpiran itd.

Tako da od profila ljudi koje si nabrojao nema ništa. Ući će kao i uvijek mutni i sumnjivi ljudi, evo već imamo neka imena u javnosti koji su kandidati. Tipa Porča iz NSZDK, Tigar iz NSUSK, Husić iz NSTK itd.
Ti si to još bolje objasnio majstore, dakle moraju neka nova lica doći na kantonalnom nivou kako bi izbjegli slicne ološe.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Spahic98
Postovi: 908
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Spahic98 » 18 nov 2020, 16:56

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
18 nov 2020, 16:34
Glasanjem na općim izborima 2022-e se barem malo može preurediti struktura unutar saveza, tj. trenutnu većinu na kantonalnom nivou, svesti na marginu.

Jer se delegati biraju iz svakog kantona.

ZDK - Tuzlanski - KS - USK su kantoni gdje mi mozemo napraviti promjene.

Nadam se da će opozicija malo da se dotakne općenito sporta i pitanje svih reprezentativnih sportova.
Ok ti kažeš da se glasanjem mogu promjeniti stvari.
Za koga da glasamo?

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 18 nov 2020, 17:07

Spahic98 je napisao/la:
18 nov 2020, 16:56
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
18 nov 2020, 16:34
Glasanjem na općim izborima 2022-e se barem malo može preurediti struktura unutar saveza, tj. trenutnu većinu na kantonalnom nivou, svesti na marginu.

Jer se delegati biraju iz svakog kantona.

ZDK - Tuzlanski - KS - USK su kantoni gdje mi mozemo napraviti promjene.

Nadam se da će opozicija malo da se dotakne općenito sporta i pitanje svih reprezentativnih sportova.
Ok ti kažeš da se glasanjem mogu promjeniti stvari.
Za koga da glasamo?
Zar balavci mogu glasati hehehh?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
robertkosar
Postovi: 3467
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 18 nov 2020, 17:07

Zlatan Nalic ili Meho Kodro :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
1921boy
Postovi: 5822
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la 1921boy » 18 nov 2020, 17:31

robertkosar je napisao/la:
18 nov 2020, 17:07
Zlatan Nalic ili Meho Kodro :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Ako nam je Nalić jedina opcija onda zatvorimo kafanu

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AlfredNobel » 18 nov 2020, 18:13

Kad dolazi ovaj Vico na čelo Saveza?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 12 gostiju.