Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 21 maj 2015, 21:05

Pivopija je napisao/la:Gent veceras lovi naslov prvaka Belgije, igraju kuci protiv Standarda, ako pobijede prvaci su, a ako ne onda ce sebi zakomplikovati situaciju jer sljedece, tj zadnje kolo idu u goste Anderlechtu.
Veceras, u prvih 11 Genta igra Milicevic, dok je Hajradinovic na klupi, a Zolotic nije u kombinaciji za mec, a kod Standarda u prvih 11 je Arslanagic dok se na klupi nalazi Deni Milosevic.
Prosle sezone u Gentu Puljic (rodjeni Mostarac) bio standardan a ove bgm rijetko, ima par nastupa svega. Steta.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24567
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 21 maj 2015, 21:07

Vode 1:0. Lijepo, sljedece godine Milicevic i Hajradinovic u grupnoj fazi LP. Mozda i Zolotic :)

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 21 maj 2015, 21:12

Sabinho je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:Gent veceras lovi naslov prvaka Belgije, igraju kuci protiv Standarda, ako pobijede prvaci su, a ako ne onda ce sebi zakomplikovati situaciju jer sljedece, tj zadnje kolo idu u goste Anderlechtu.
Veceras, u prvih 11 Genta igra Milicevic, dok je Hajradinovic na klupi, a Zolotic nije u kombinaciji za mec, a kod Standarda u prvih 11 je Arslanagic dok se na klupi nalazi Deni Milosevic.
Prosle sezone u Gentu Puljic (rodjeni Mostarac) bio standardan a ove bgm rijetko, ima par nastupa svega. Steta.
Zar je on jos uvijek u Gentu? Prosle sezone igrao sa Zukom u paru, ja sam mislio da je on napustio Gent.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 21 maj 2015, 21:19

Bgm tu je on ali je skupio svega tri nastupa,
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Roman
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 maj 2015, 18:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Roman » 21 maj 2015, 21:29

SafetSajo je napisao/la:
Roman je napisao/la:Nema Hadzic veze sa babinim a Safet mu slao poziv i igrao jer je zasluzio isto to radi i Mesa tako da momak igra za veliki klub iz Austrije a preci ce u veci na meti je mnogi klubova iz Primere, PL, Seria A samo se ceka da Hadzic odluci gdje on zeli

daj ba budi realan ... nista specijalno nije ... prije bi pozvao suljica trenutno nego njega

pozvao ga kao "allroundera" a u stvari se izpostavilo da je pjevac :)
Ko pjevac ?


Momak igra zadnjeg veznog i moze da odigra stopera i beka to sto ti vidis nogomet samo kroz asistencije za tebe je Busket najbolji zadnji vezni na Svijetu panj a za mene je odlican nogometas zadnji vezni. Hadzic igra redovno i vrebaju ga veliki klubovi iz PL, Seria A i Primere samo je pitanja kada kad ce reci hvala i zdravo Graz.
Bojkot Smajlicima




Forza Roma

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la STEVIE » 21 maj 2015, 21:59

milicevic izasao iz igre uz ogroman aplauz i ovacije.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 21 maj 2015, 22:16

Sabinho je napisao/la:Bgm tu je on ali je skupio svega tri nastupa,
Tako je, evo sad sam bacio oko na njegove nastupe, na pocetku sezone, u prvih 5 kola nesto malo igrao i vise nije bio ni na klupi, zato sam se i zacudio kad si rekao da je jos uvijek u Gentu.
Gent vodi 2:0 i jos malo je do kraja, znaci prvaci Belgije i igraju grupnu fazu LP.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Sheyi
Postovi: 12297
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 21 maj 2015, 22:42

Bravo Gent, Haris, Miličević, Zolotić. :bow:

Ode Zuka i Gent osvoji ligu :rol:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la harishp » 21 maj 2015, 22:43

Sheyi je napisao/la:Bravo Gent, Haris, Miličević, Zolotić. :bow:

Ode Zuka i Gent osvoji ligu :rol:
Pojacao ih :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 21 maj 2015, 22:44

Pivopija je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Bgm tu je on ali je skupio svega tri nastupa,
Tako je, evo sad sam bacio oko na njegove nastupe, na pocetku sezone, u prvih 5 kola nesto malo igrao i vise nije bio ni na klupi, zato sam se i zacudio kad si rekao da je jos uvijek u Gentu.
Gent vodi 2:0 i jos malo je do kraja, znaci prvaci Belgije i igraju grupnu fazu LP.
Cestitke Gentu a i nama dobro bgm ne bi li rasprodali nesto tima da ovi nasi dobiju vise prilika za igru.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 21 maj 2015, 23:03

Sabinho je napisao/la:
Pivopija je napisao/la: Tako je, evo sad sam bacio oko na njegove nastupe, na pocetku sezone, u prvih 5 kola nesto malo igrao i vise nije bio ni na klupi, zato sam se i zacudio kad si rekao da je jos uvijek u Gentu.
Gent vodi 2:0 i jos malo je do kraja, znaci prvaci Belgije i igraju grupnu fazu LP.
Cestitke Gentu a i nama dobro bgm ne bi li rasprodali nesto tima da ovi nasi dobiju vise prilika za igru.
Ne znam kakva su im razmisljanja, ili unovciti neke igrace odmah na ljeto ili pokusati napraviti neki rezultat u ligi prvaka i tako dici cijenu igracima, ali posto ce biti u cetvrtom sesiru, tesko da ce protiv daleko jacih protivnika neki igrac doci do izrazaja.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Roman
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 maj 2015, 18:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Roman » 21 maj 2015, 23:09

Sheyi je napisao/la:Bravo Gent, Haris, Miličević, Zolotić. :bow:

Ode Zuka i Gent osvoji ligu :rol:
hehe bas tako
Bojkot Smajlicima




Forza Roma

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 21 maj 2015, 23:14

Pivopija je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
Pivopija je napisao/la: Tako je, evo sad sam bacio oko na njegove nastupe, na pocetku sezone, u prvih 5 kola nesto malo igrao i vise nije bio ni na klupi, zato sam se i zacudio kad si rekao da je jos uvijek u Gentu.
Gent vodi 2:0 i jos malo je do kraja, znaci prvaci Belgije i igraju grupnu fazu LP.
Cestitke Gentu a i nama dobro bgm ne bi li rasprodali nesto tima da ovi nasi dobiju vise prilika za igru.
Ne znam kakva su im razmisljanja, ili unovciti neke igrace odmah na ljeto ili pokusati napraviti neki rezultat u ligi prvaka i tako dici cijenu igracima, ali posto ce biti u cetvrtom sesiru, tesko da ce protiv daleko jacih protivnika neki igrac doci do izrazaja.
Ja vjerujem da nece moci odrzati kontinuitet naredne sezone i da ce pokusati sto vise zaraditi vec na ljeto. Belgija je oaza dobrih igraca i oni to znaju vrlo dobro kako se na njih gleda. ;)
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 21 maj 2015, 23:30

Sabinho je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:
Sabinho je napisao/la: Cestitke Gentu a i nama dobro bgm ne bi li rasprodali nesto tima da ovi nasi dobiju vise prilika za igru.
Ne znam kakva su im razmisljanja, ili unovciti neke igrace odmah na ljeto ili pokusati napraviti neki rezultat u ligi prvaka i tako dici cijenu igracima, ali posto ce biti u cetvrtom sesiru, tesko da ce protiv daleko jacih protivnika neki igrac doci do izrazaja.
Ja vjerujem da nece moci odrzati kontinuitet naredne sezone i da ce pokusati sto vise zaraditi vec na ljeto. Belgija je oaza dobrih igraca i oni to znaju vrlo dobro kako se na njih gleda. ;)
Moguce je, ako tako bude, onda mozemo ocekivati da sljedece sezone budu na sredini tablice s tendencijom opadanja. :D
Moze li se iz BiH kladiti online preko PayPala?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 21 maj 2015, 23:36

Mislim da moze, postavi pitanje na kladionicarskoj temi, imamo mi tamo eksperte za to. :bow:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 21 maj 2015, 23:53

Sabinho je napisao/la:Mislim da moze, postavi pitanje na kladionicarskoj temi, imamo mi tamo eksperte za to. :bow:
Hvala. ;)
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BeyKopites » 22 maj 2015, 01:35

Mislim da bi nam trenutno Miličević, od svih potencijalnih reprezentativaca najviše pomogao.Momak je u zenitu karijere, prvak belgijske lige, jedan od glavnih igrača svog tima...
Nije u cvijetu mladosti, al' može sigurno 3 godine fino da odradi u formi.Da sam ja Meša, ovaj dečko bi mi bio na listi prioriteta a znamo da je selektor najavio nova imena.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SafetSajo » 22 maj 2015, 08:04

Roman je napisao/la:
SafetSajo je napisao/la:
Roman je napisao/la:Nema Hadzic veze sa babinim a Safet mu slao poziv i igrao jer je zasluzio isto to radi i Mesa tako da momak igra za veliki klub iz Austrije a preci ce u veci na meti je mnogi klubova iz Primere, PL, Seria A samo se ceka da Hadzic odluci gdje on zeli

daj ba budi realan ... nista specijalno nije ... prije bi pozvao suljica trenutno nego njega

pozvao ga kao "allroundera" a u stvari se izpostavilo da je pjevac :)
Ko pjevac ?


Momak igra zadnjeg veznog i moze da odigra stopera i beka to sto ti vidis nogomet samo kroz asistencije za tebe je Busket najbolji zadnji vezni na Svijetu panj a za mene je odlican nogometas zadnji vezni. Hadzic igra redovno i vrebaju ga veliki klubovi iz PL, Seria A i Primere samo je pitanja kada kad ce reci hvala i zdravo Graz.

il si rodjak il si papetovac a najvjerovatnije si krajsnik ...
mislim glupo je pricat momak koji ama bas nista nije pokazao ... boravim u austriji tako da imam priliku da pratim desavanja oko sturma i ostali klubova ... on je dobio samo poziv zbog preporuke samira muratovica a to se zna ...

da je zasluzeno nebi reko jer je jako blijed u sturmu, da je toliko jak kalibar kao sto ga neki "uzdizu" on bi bio clan ekipe
salzburga, rapida (mozda nekog u njemackoj etc.) momak je solidan nista posebno nije al po mom misljenju nije za reprezentacije ....
ti poredis igraca poput busqetsa sa hadzicem :rol: :rol:

koji su to veliki klubovi ? atalanta, leeds, getafe ???? previse citas izgleda zmajeviblog7 jarane ...
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SafetSajo » 22 maj 2015, 08:06

dobar gent ove sezone kojeg predvodi danijel milicevic ... nadaj mo se da ce uskoro zaigrat za Reprezentaciju BiH :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 22 maj 2015, 09:26

Evo vidim na jednom portalu clanak o Hadziahmetovicu i agituju, kao, ne treba ih pustati da idu rano , u bescijene, pa da drugi uzimaju pare na njima. Uz nebuloze ovog tipa Jer, čemu ulagati u omladince i od njih praviti igrače trpeći povremeno i rezultatski, ako će sutra neko tek nakon naići i pokupiti sve što vrijedi :oops: :roll:
A koga su nam to pokupili , pa se obogatili? Sta je onda cilj, zadrzati ih do 20 godine, pa da propadnu kao i desetine drugih ? Ne znam je li ovi "vizionari" rade u korist ili kontra nasih klubova i fudbala!?
Zeljo bi trebao da bude sretan da na njemu uzme par stotina hiljada sada i da se nada da ce, ako taj tim u koji ga prodaju od njega napravi igraca, uzeti jos para na slijedecim transferima.
Jos godina u ovoj ligi i taj mali ce poceti da stagnira i propada, kao 99% prethodnika,sve smo vec vidjeli, zato talente treba pustiti sto prije da idu i razvijaju se tamo gdje se igra ozbiljan fudbal. Tako ce i klubovi i reprezentacija imati istinsku korist, dok nam uslovi razvoja mladih igraca ne dodju na iole pristojan nivo.
Zadnja izmjena: SjeverniVjetar, dana/u 22 maj 2015, 09:41, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], BlackRiver1987, Hansestadt, HariTz, Venom i 60 gostiju.